Karetní výklad na říjen 2023 i pro jednotlivá znamení

Máte k dispozici tolik podpory a lásky, v tom vás utvrdí říjen 2023 hned ve svém počátku. Důvěřujte vazbám, které jste si vytvořili v minulosti. Přátelství je tím největším darem. Nabídněte svou pomoc a když ji budete potřebovat vy sami, tak ji také dostanete. Pokud momentálně s něčím bojujete, tak věřte, že to bude chtít více trpělivosti a méně lpění na rychlém výsledku, aby se to podařilo.

Dárky a milé zprávy má také říjen 2023

Na průlom a obrat k lepšímu se můžete těšit ještě před závěrem první třetiny měsíce. On má říjen 2023 totiž i milá překvapení. Hned tím prvním bude splněné přání. Nestůjte stranou a dovolte si vstoupit doprostřed pomyslného jeviště, diváci vám leží u nohou, tak toho využijte a nedržte se ani ve snění a plánování při zemi. V následujících dnech dostanete také příležitost zlepšit vztahy v rodině. A dokonce i vztah k sobě samotným.

Máte dost často pocit, že jste na konci svých sil?

Nezoufejte, záchranu pro vás mám. A rozhodně vás nedosytí jen na krátký čas. Nevyčerpá ještě víc energeticky, časově a ani finančně- je to přesně naopak. Mrkněte na program Vnitřní síla.

Novoluní a období pro něm přináší proměnu zevnitř

Vzdejte se svých představ o tom, jaký život máte žít a jak má vše probíhat a vypadat. Máte totiž tendence očekávat to nejhorší a pak si také nějakou tu katastrofu přitáhnete. Berte své těžkosti tak, že jsou nutné k tomu, abyste si pak mohli vychutnat vše plnými doušky. Jako když se z housenky vyklube motýl. Myslíte si, že ta nevzhledná housenka tuší, jak nádherná za krátký čas bude? A tak je to i námi.

Potřebujete rozklíčovat svou situaci a navést? Chcete mé vedení? Jsem tu pro vás.

Kreativita jako lék na duši

V závěru druhé třetiny se říjen 2023 opět neprojeví zrovna příjemně. Něco bude ukončeno. Ve výsledku to však nebude tak tragické, jak se to bude zprvu jevit. Na překonání stagnace či pošmourné nálady pomůže kreativita. Tvořte, malujte, tančete, zpívejte. Jednoduše dělejte cokoliv, co vám dodá dobrou náladu a přemostí myšlenky jinam. Uvidíte, že hned pár dní na to, už na tom budete docela jinak. A hlavně se budete cítit jako znovuzrození.

V závěru má říjen 2023 povzbuzení

A co závěr měsíce? Co si říjen 2023 nachystal? Povzbuzení. Vyšlete svá přání tam nahoru a budou vyslyšena. Možná nestanete to, co si přejete, ale určitě to bude to, co právě nyní potřebujete. O ujištění o správnosti své cesty jistě nepřijdete. V posledních pár dnech se opět mohou vyskytnou nějaké průtahy, tak s tím počítejte. Když nad tím tak uvažuji, tak celý říjen 2023 bude tak trochu jako na houpačce.

Jaké esence podpoří říjen 2023 pro jednotlivá znamení?

Srovnat se, dočerpat síly i utřídit myšlenky budou potřebovat Berani, Raci a Lvi. V tom jim pomůže směs esenciálních olejů Balance. Pro změnu jiná směs, konkrétně Prana, dovede Býky, Blížence, Střelce a Vodnáře k nalezení cest ke svým snům. A co Panny, Váhy, Štíři, Kozorozi a Ryby? Ti mě měli naslouchat své intuici, být sami sebou a žít více v přítomném okamžiku. S pomocí Integrity se jim to snadno podaří.

Rady na říjen 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

toužíte získat zpět svou stabilitu. Místo toho spíš žonglujete s tisíci míčky naráz. Zastavte se na chvíli a zapřemýšlejte, kde ve vašem životě není rovnováha, dodejte si ji tam opět.

Býci,

ušli jste obrovský kus, vyvinuli jste, zformovali. A také váš velký sen. Nesnažte se nyní tlačit na jeho rychlé projevení se do hmoty, jen buďte nachystané a všímejte si nápověd.

Blíženci,

vám přináší říjen 2023 období plné dobrodružství a objevování. Naštěstí už jsou všechny překážky z cesty, můžete volně vykročit nebo spíš vystřelit vpřed. Strach není potřeba.

Raci,

nyní si dovolte trochu více odpočívat. Musíte posbírat síly. Sice můžete mít pocit, že se vás někdo snaží zadusit a nechce nechat hořet pro vaši věc, ale jiskru znovu vykřešete.

Lvi,

vám říjen 2023 sděluje něco, co se vám líbit nebude- neprosazujte se, ztište se ustupte a vyprázdněte svou mysl. Budete překvapeni kolik se toho vyřeší téměř samo od sebe.

Panny,

naslouchejte, ne jen ušima, ale i srdcem. Věnujte zvýšenou pozornost tomu, co slyšíte, i tomu, co není sděleno nahlas. Lépe tak pochopíte svou situaci i to, co se kolem děje.

Váhy,

moc jste nenaslouchali své intuici a tak vás říjen 2023 zavedl do pomyslné pasti. Nyní už si nápověd všímejte, je pro vás nachystána jiná cestu a tu s důvěrou můžete objevit.

Štíři,

podívejte se na svou situaci s odstupem. Je možné, že očekáváte záchranu zvenčí, přitom nechcete vidět realitu. S chladnou hlavou osvoboďte sami sebe. Iluze není pro vás.

Střelci,

buďte šťastní teď. Necháváte své štěstí, radost a lásku na jindy, Stále čekáte až… Také se nespoléhejte jen na hmotu pro posouzení svého úspěchu. Žasněte nad životem již nyní.

Kozorozi,

bloudíte v emocionálním prostoru, který nemá základy v přítomnosti. Buď toužíte po tom, co již bylo, nebo lpíte na něčem co teprve bude. Žijte už dnes, radí říjen 2023.

Vodnáři,

spoléhejte se spíše sami na sebe, než na druhé. Máte již dost zkušeností i moudrosti, abyste dosáhli potřebného. Zachovejte si své hranice a nedovolte jejich překračování.

Ryby,

chápu, že musí být těžké se rozhodnout. Převezměte však odpovědnost do svých rukou, pak nebude žádná volba tou špatnou. Důvěřujte plně své intuici, navede vás správně.

Krásný říjen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře