Karetní výklad na listopad 2023

i pro jednotlivá znamení

Ve svém počátku vás listopad 2023 vyzve ke zpomalení. Nebuďte tak netrpěliví, v chaosu nic příznivého nevznikne. Stojí za to si dát do života více pravidelnosti a řádu. A nemusí to být nudný stereotyp, ale přesně naopak. Úžasně vás posunou opakované rituály. Vybírejte si ale takové, které skutečně vedou ke změnách destruktivních návyků. Všechny odpovědi už znáte, jsou ve vašem nitru. Nalaďte se také na sebe samotné a dovolte si uvolnit i svou sexuální energii. Je jedním z hlavních zdrojů naší životní síly.

Přerod z oběti na vítěze

Opravdu není nutné zůstávat v koutě v pozici oběti. Začněte se mít opravdu rádi a dovolte si přijmout sebe i vše kolem vás. Když přestanete tlumit svou zář a uděláte cokoliv jinak, tak se výsledek téměř okamžitě dostaví. Převezměte odpovědnost za svůj život a on se vám odmění. A hned za novoluní vám to listopad 2023 krásně odzrcadlí. Všímejte si pozitivních vzkazů, následujte nenápadné nápovědy a úspěch vás minout nemůže.

Spravedlnost a přirozený vír událostí, i to je listopad 2023

Znáte přísloví, že na každou svini se voda vaří? Tak v polovině měsíce to bude platit tuplem. Jednejte čistě, poctivě a čestně, jednoduše tak, jak byste chtěli, aby se druzí chovali k vám. Vše bude jako bumerang vracet. Pokud máte kolem tohoto období zásnuby či sňatek nebo nějaké důležité jednání, pak vše proběhne hladce a v příjemné atmosféře. Není se čeho bát ani v následujících dnech. Tedy možná kromě strachu samotného. Důvěřujte své intuici a nechte se chvíli jen tak unášet proudem bez přílišného analyzování a přemýšlení.

Online kurz vnitrni sila pomoci harmonizace caker Dana Chara Kratochvilova

Plácáte se v životě a zas tak moc toho nevychází, jak byste si přáli? Nezoufejte, pomocnou ruku pro vás mám. Mrkněte na program Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker.

Výbuch a následný úklid v sobě i kolem sebe

Závěrečná třetina listopadu 2023 přinese změny. Ty sice nemusejí na první pohled vypadat příznivě, ale až se pomyslná bouře přežene, zjistíte, co se stalo a proč. Bude to pořádná lekce, ale do budoucna přínosná. Je docela dost pravděpodobné, že vás to donutí udělat si audit ve svém životě. To, jak se cítíme totiž ovlivňují lidé kolem nás, prostředí a hlavně naše emoce. Tak je vše v souladu s vámi.

Po úplňkový listopad 2023 a jeho energie

Těsně po úplňku by bylo skvělé se zastavit a přehodnotit své snažení. Mnohdy totiž tak moc toužíme po dosažení cíle, že nám uniká radost ze života. Skutečné naplnění, radostné emoce a zážitky nenajdeme v cíli, ale po cestě, která k tomu vede. Staňte se na chvíli nezávislými pozorovateli a zjistíte, že se nemusíte tak snažit a stejně se úspěch dostaví. To platí hlavně, pokud je v zájmu vyššího dobra. A ztišením se také najdete odpovědi na své otázky.

Potřebujete rozklíčovat svou situaci a navést v souladu s vámi? Dopřejte si láskyplné vedení. Na výběr máte z několika možností konzultací osobně i na dálku nebo také zvýhodněné balíčky výkladů a konzultací. A ještě chvíli platí tyto ceny, budou již brzy stoupat.

Jaké esence podpoří listopad 2023 pro jednotlivá znamení?

Zklidnění, odbourání trápení a zklamání budou potřebovat Berani, Býci, Blíženci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby. Pomocnou ruku podá Levandule. Směs Intuition je tu pro všechny, kdo chtějí či potřebují podpořit svou intuici. Těmi jsou nyní hlavně Raci, Váhy, Štíři a Střelci. Věřím, že Lvi a Panny budou chtít, aby Štěstěna zůstala na jejich straně. Mandarinka červená je v dětské radosti snadno udrží.

Rady na listopad 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

naslouchejte své intuici a nesnažte se jít za každou cenu s davem. Zůstaňte věrni sobě. Listopad 2023 pro vás není úplně přívětivý, ale můžete zapracovat na své sebedůvěře.

Býci,

máte pocit, že jste v jakém si meziprostoru, dokonce i něco důležitého skončilo, a vy se z toho nemůžete vyhrabat? Pomůže kreativita- tvořte, malujte, tančete, pište, zpívejte.

Blíženci,

vím, že to máte nyní těžké, dokonce jste už pocitově na konci s dechem. Ale uvidíte sami, že když se nevzdáte, zjistíte kolik síly ve vás ještě dřímá. Neslevujte ze svých snů a vizí.

Raci,

konečně je tu naděje, že vše dobře dopadne. Tma se mění ve světlo a jste schopni i rozpoznat falešné přátelé. Důvěřujte své intuici, vždy vás skvěle navede. Buďte odvážní.

Lvi,

řiďte se srdcem a ne rozumem, to platí obzvlášť ve věcech lásky. Ano, čeká vás nějaké rozhodnutí. Opuštění najdou lásku a trvalé vztahy se pročistí a znovu zažehnou vášeň.

Panny,

prožíváte šťastné období. Chodí vám spousta příležitostí a možností. Můžete očekávat to nejlepší. Co to bude? Nové vztahy, projekty, zajímavé zážitky, cokoliv, co si přitáhnete.

Váhy,

dopřejte si oddech a odpočinek. Horlivé a neklidné období skončilo. Spojte se ze svým vnitřním rádce, následujte svou intuici nebo vyhledejte pomoc u důvěryhodné osoby.

Štíři,

víte, proč se vám nedaří nic dokončit a dotáhnout? Snažíte se toho stihnout moc naráz a rychle. Jste vyčerpaní a opakujete stejné chyby dokola. Zpomalte, pak to teprve zlomíte.

Střelci,

listopad 2023 má pro vás důležité rozhodnutí. Už máte všechny potřebné informace, tak se zbavte obav z minulosti a v klidu a s rozmyslem jednejte. Nastanou úžasné změny.

Kozorozi,

dejte si pozor na to, co říkáte, jak myslíte i co děláte. Je docela možné, že byste udělali podstatnou chybu v rozhodnutí. Raději důležité věci odložte na jindy, buďte opatrní.

Vodnáři,

vám listopad 2023 přináší do života změnu v podobě nějaké ztráty. Berte to tak, že končí jedno období a ještě chvíli budou nějaká ta zklamání na obzoru. Vyjdete z toho posíleni.

Ryby,

hladina vaší energie výrazně poklesla. Vypadá to, že brzy lehnete minimálně s chřipkou, pokud rychle nenasadíte odpočinek a vitaminy. Určete si priority a choďte dřív spát.

Kouzelný listopad všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře