Karetní výklad na duben 2023

Hned na úvod má pro vás duben 2023 zamyšlení. Proč máte dojem, že se vám něčeho nedostává? Všechny pocity nedostatku pramení z toho, že pokud něco máte, vlastníte, tak o to můžete také přijít. Slovo „mám“ je velmi ošemetné. Dá se však krásně nahradit slovíčkem „jsem“.

Jak se zbavit všeho, co s vámi není v souladu?

Možná to jde snadněji, pokud do toho zapojíte všechny smysl a půjdete skrze naladění se na své tělo, mysl i duši. Netušíte jak? Nevadí. Právě pro ženy, které chtějí změnu chystáme úžasnou výzvu zdarma. Mrkněte sem do Facebookové skupiny a už brzy zjistíte více.

Měsíc duben 2023 a Velikonoční svátky

Velikonoční svátky budou dost ovlivněné i úplňkem, ale i tím, co pro nás ve skutečnosti znamená domov. Ono tu jistotu, stabilitu a bezpečí netvoří ty stěny kolem nás, ale emoce, které cítíme. Cítíte se doma skvěle, ať se venku děje cokoliv? Máte kolem sebe správné lidi?

Chcete se připojit mezi úžasné lidi, kteří mění svět? Pak se přidejte do komunity se dvěma pevnými křídly Orseus.

Relaxace i pohled do sebe

Po trošku hektickém období přichází ten správný čas na odpočinek. Dopřejte si ho. I malé zastavení a zanalyzování ušlé cesty a vyhodnocení by stálo za to. Mnoho cenných informací i odpovědí na své otázky najdete uvnitř sebe, ve svém nitru. Jak je zaslechnout? Stačí se zklidnit a ztišit.

Ponořte se do přítomného okamžiku, říká duben 2023

Ve své polovině se duben 2023 projeví opravdu aprílově. Pocitově, emočně, silově i pracovně to bude jako na houpačce. Nesnažte se proto na sebe tlačit a nutit se do něčeho, co vám zrovna teď fakt nejde. Vnímejte jen to, co se děje tady a teď. Minulost už nezměníte a vysílat do budoucnosti katastrofické myšlenky se fakt nevyplácí.

Zatmění za novu i ve vztazích

Za novoluní i po něm to nebude příliš snadné v osobních a partnerských vztazích. Pořádně váznout bude komunikace. Možná bude výhodnější trošku se stáhnout do ústraní, než truchlit a plakat. Ono se zatmění neprojeví jen na nebi, ale trochu i vás. Zapracujte na opětovném získání své životní síly a začněte znovu důvěřovat. A to jak sobě samotným, tak i druhým.

Těkavé energie koncem měsíce

I v posledním týdnu vás duben 2023 vyzve k vnitřní inventuře. Vyhněte se tendencím mít nad vším kontrolu. Nic nežeňte do extrému a nelpěte na ničem a na nikom. Jen tak si opět nasadíte do života harmonii a rovnováhu. Opravdu se zklidněte ještě před koncem měsíce. On má totiž duben 2023 v posledních dnech nachystáno ještě pěkné pozdvižení.

Jaké esence podpoří duben 2023 pro jednotlivá znamení?

Na vlně lásky a sebelásky se sklouznou Býci a Panny. V tom je podpoří směs Self love. Trpělivost, zklidnění a relaxace přijde vhod Beranům, Blížencům a Rakům, Pomocnou ruku podá Levandule. Radost ze života, soulad a harmonie prosytí dny Lvům, Váhám, Štírům a Kozorohům. Vyvážit vše k dokonalosti umí směs Balance. Naopak pořádnou podporu budou potřebovat od Rozmarýnu Střelci, Vodnáři a Ryby.

Chcete se dozvědět více nejen o esenciálních olejích? A třeba i nějakou cenu vyhrát? Pak se registrujte zdarma na online Bewit slavnosti v sobotu 15. dubna 2023 od 10 hod. A záznam pro registrované bude také k dispozici.

Chcete detailnější rozbor energií tohoto měsíce a dozvědět se také jak na tom budou jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pak vstupte do klubu Magie šťastného života zde. Získáte za symbolickou cenu plný přístup ke všem článkům i ke všem novinkám.

Magický duben všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře