Karetní výklad na červen 2023

Hned první dny nám červen 2023 připomene, že abychom tu mohli být pro druhé, je nejdříve nutné postarat se sami o sebe. My sami musíme být v pořádku, včetně naší tělesné schránky, ať máme vůbec možnost, jak hrát svou lili v životech dalších lidí. Co udělat? Zamyslet se nad tím, co nám naše tělo signalizuje, kde je v něm nerovnováha. A rovnou to napravit. Ať už vnímáte, že potřebujete odpočinek, sport nebo třeba masáž či vitamíny, konejte.

Pozvánka pro ženy

Cítíte, že nejste podporována a všichni kolem vše na rozdíl od vás zvládají? To se prezentuje navenek často není realitou. Přidejte se k nám, jsme maminky podnikatelky, které vám poskytnou láskyplný prostoru. Společně se podpoříme na své cestě směrem nahoru, ale určitě ne dolů. .

Dobrodružný úplněk, i to je červen 2023

Noci se zkracují a Měsíc za úplňku má na červen 2023 přichystané dobrodružství. I ve dnech po něm bude sílit touha objevovat a poznávat, možná něco nebo všechno změnit, ale hlavně dělat si věci po svém. A tentokrát si ani nosík nenatlučete. Štěstěna bude na vaší straně. Takže strachy odhoďte stranou a vykročte vpřed, ať už už to znamená kamkoliv.

Realizace snů

Každý má své sny a touhy. Zamyslete se, jak můžete právě těm svým vdechnout život. Není proč čekat na lepší dobu, příznivější okolnosti, podporu okolí nebo cokoliv dalšího. U malé krůčky dělané pravidelně vás k cíli dovedou. Stačí jen jít do akce. Chcete mé vedení? Pak se rozmyslete, zda vás bude stačit trošku „nakopnout“ při jednorázové konzultaci nebo si raději zvolíte zvýhodněný balíček, abyste mě měli zajištěnou na delší čas, kdykoliv mě budete potřebovat.

Řád a systém

V následujících dnech to opět bude chtít hodně mužského principu. Sundejte si růžové brýle a přestaňte se zabývat všemi činnostmi, které jsou bezúčelné. Propusťte ze svého života vše, co nedává smysl a nenese výsledky. Obzvlášť v práci to bude hodně potřeba. Rozhodnost, jasné plány a směr, to je jediná správná cesta pro tyto dny. Své kroky si však pečlivě rozvrhněte, posílíte tak vnitřní klid a získáte tolik potřebnou stabilitu a jistotu. Jinak řečeno to, co vám teď s největší pravděpodobností chybí.

Jak bude červen 2023 pokračovat? Pokud to chcete zjistit, pak pokračujte tudy. Za symbolickou cenu získáte detailní obsah všech nových článků na blogu a občas i nějaké překvapení navíc.

Jaké esence podpoří červen 2023 pro jednotlivá znamení?

Dobrou náladu, pozitivní energii přináší pomeranč. To ocení zejména Býci, Váhy, Kozorozi a Ryby. Klíč k transformaci života má směs Yes, ta je tu jako na zavolanou pro Berany, Blížence, Raky a Střelce. A co Lvi, Panny, Štíři a Vodnáři? Pro ty je k odvaze, sebe-přijetí u rozhodnosti Skořice.

Proč zrovna tyto esence? Jaké jsou rady pro jednotlivá znamení? I to zjistíte v klubu Magie šťastného života. Přidejte se a nic vám neunikne.

Krásný červen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře