Karetní výklad na březen 2023

i pro jednotlivá znamení

Měsíc březen 2023 vás ve svém úvodu podpoří se skoncováním s destruktivními aktivitami. Může jít o závislosti, nevhodné vztahy nebo i popírání svých pocitů. Odpoutejte se od minulosti a s otevřeným srdcem očekávejte nové příležitosti a možnosti. Věřte, že výsledkem bude opravdu vítaná změna.

Před úplňkový soulad

Pokud to zvládnete, tak se ještě před úplňkem můžete těšit na odměnu. Tou bude pocit, že jste naprosté jednotě a souladu se svým srdcem, sami se sebou i se svým okolím. Vše nám bude chodit ve správný čas a Vesmír se postará i to, abychom byli na správném místě. Stačí věřit, že je to i pro nás možné. V po úplňkových dnech se nebojte a vědomě překračujte svou komfortní zónu. Možná i doslova si tančete na neprobádaných územích. Už máte vše, co potřebujete, tak žijte skutečně naplno.

Chcete žít skutečně a ne plnit jen očekávání druhých?

Pak vám pomohu najít svůj střed a žít naplno. Během téměř tři měsíce trvající cesty společně vyladíme a zharmonizujeme vaše čakry, aby vaše tělo, mysl i duše mohly pracovat v naprostém souladu s vámi. Na ne vždy úplně příjemnou, ale rozhodně transformační, cestu se vydáte v mé společnosti tudy.

Váznoucí komunikaci střídá hojnost

Měsíc březen 2023 nemá však jen dobré zprávy. Tou méně příjemnou je váznoucí komunikace, ale jen na pár dní. Ta se projeví obzvlášť v partnerských vztazích. Mějte to na paměti a nesnažte nic řešit na sílu ani křikem. Aby byl tento čas rychle pryč, zaměřte svou pozornost na to milé a příjemné. Snadno tak přepnete svou mysl i následné události na přitahování hojnosti ve všech jejich podobách. A také pochopíte souvislosti mezi situacemi a vztahy kolem vás.

Jak pojmete energii jara je jen na vás

Pomalu se hlásí o slovo jaro. Někdo však může ještě propadat se špatnou náladou z vlekoucí se zimy. A takovým jedincům se pak v hlavách snadno vyrojí myšlenky typu, že si vše musí protrpět, aby si pak někdy zasloužili něco lepšího. Není to tak. Můžete žít krásný a plnohodnotný život již teď. A klidně si za novoluní udělejte třeba nějaký rituál na posílení sebedůvěry. Naslouchejte své intuici a ne radám zklamaných lidí, kteří vidí svět černě. Pracujte na sobě i v dalších dnech.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit za úplňku nebo novoluní? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Svou pravidelnou měsíční dávku inspirace získáte zde.

Poslední týden má březen 2023 pro vás pomocnou ruku

Na nic nikdy nejste a nemusíte být sami. A věřte mi, že pomoc často přijde opravdu z nečekané strany. Pokud to ještě neumíte, pak je načase naučit nejen dávat, ale i přijímat. Váš rozum vám podsouvá protiargumenty? Nechcete přece nikoho otravovat, každý má svých starostí dost,… Stopněte to! Pokud někoho požádáte, pak i jemu ukážete, že je ve vašich očích odborník, specialista nebo jinak – ten nej. Takže je vítězství na obou stranách vždy. A také takto získáte snadno jiný náhled na vaši situaci.

Hledáte lidi se skutečně dobrým srdcem?

Já jich mám kolem sebe plno. Vzájemně si pomáháme a rosteme spolu v mnoha směrech a ohledech. Chcete také? Pak se připojte do komunity se dvěma pevnými křídly Orseus. Postupně se chystá i spousta novinek, jako třeba buňky pro setkávání na živo. I já zaštiťuji jednu z nich.

Rady na březen 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří březen 2023?

Jak překonat stagnaci a rozveselit se? To potřebují hlavně Blíženci, Raci, Váhy a Ryby, pomůže v tom rozmarýn. K napojení se na svou intuici a snadněji hledat řešení budou mít blízko Býci, Lvi a Panny. Směs Intuition je přímo pro ně jako dělaná. Přestat se strachovat a najít rovnováhu budou chtít Berani, Štíři a Střelci. Pomocnou ruku jim podá směs esenciálních olejů Balance. Euforii, kterou březen 2023 přinesl Kozorohům a Vodnářům, se vyplatí udržet. A muškátová šalvěj tuto službu udělá.

Nevíte co dělat a jak se posunout? Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si domluvíte a objednáte zde.

Berani,

stinné období, kterým jste si prošli, mělo svůj důvod. Teď si o to víc budete schopni vychutnat všechny radosti a slasti života, Bouře přejdou, tak strachům už nepodléhejte.

Býci,

chápu, že můžete mít pocit, že jste u konce s dechem. Pokud jste si svými plány a záměry jisti, pak z nich neslevujte. Nakonec zjistíte kolik síly a odhodlání ve vás ještě dřímá.

Blíženci,

pravděpodobně na něčem nebo na někom lpíte, odmítáte něco opustit a bojíte se. Jenže on vám ten krásný pocit štěstí nikdo a nic dodat nemůže. Najdete ho uvnitř sebe samých.

Raci,

vás březen 2023 vycvičí v trpělivosti. Ať už vás trápí jakékoliv problémy, k řešení použijte své intuitivní schopnosti. Dokonce vám je nyní půjde lépe se naučit či obnovit.

Lvi,

zmatek kolem pomalu polevuje. Vnitřně víte, že vše nakonec dobře dopadne. Máte plnou kontrolu nad svým životem, nedovolte ničemu postavit se do cesty. Světlo se ukazuje.

Panny,

vás březen 2023 nabádá ke zpomalení a naslouchání vnitřního hlasu. Neodmítejte ani nabízenou pomoc. Na každý problém existuje řešení. A mnohdy je jednoduché a snadné.

Váhy,

vy se docela nudíte, že ano? Možná máte tendence něco podniknout a rychle vše změnit, ale není ten správný čas. Našlapujte opatrně. Pokud si něčím nejste jisti, tak to nedělejte.

Štíři,

snili jste někdy o naprosto spravedlivém světě? Tak teď ho budete mít kolem sebe. Říká se- karma je zdarma. Tak se k druhým chovejte tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám.

Střelci,

i pro vás má březen 2023 varování. Dávejte si pozor na to, co říkáte i děláte. Hrozí totiž, že zvolíte špatný směr. Prověřte si také komu můžete věřit a komu ne. Neukvapujte se.

Kozorozi,

zažijete příval energie, nadšení, elánu a radosti. Ať už máte jakýkoliv nápad, hned ho zrealizujte. Jste na vzestupu a zároveň v bezpečí. I vaše vztahy vzkvétají, užívejte si to.

Vodnáři,

usmívejte se, březen 2023 má pro vás velkou nálož štěstí. Obrat k lepšímu přichází v mnoha směrech a podobách- vztahy, práce, kreativita, sebedůvěra i finance a plodnost.

Ryby,

čekáte až se něco samo změní, udělá? Pak se načekáte. Jak z tohoto smutného období ven? Tvořte. Kreativita vám dodá přesně to, co nyní potřebujete. Pište, malujte, tančete.

Kouzelný březen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou. Zde je Youtube kanál, Instagram a skupina na Facebooku.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře