Cesta do hlubin duše, to je úplněk v Rybách

Zářijový úplněk v Rybách bude zároveň posledním letním dnem. V plné parádě prozáří oblohu před druhou ráno v noci z pondělí na úterý 21. září. Už následujíc den, tedy ve středu 22. září, nastává podzim, je tu podzimní rovnodennost. Od zemního znamení Panny převezmou pomyslné žezlo vzdušné Váhy. O rovnodennosti si něco povíme, ale až příště.

uplnek v Rybach, to je meditace a odpocinek

Napojení tam nahoru i přecitlivělost

Na citlivější jedince úplněk v Rybách nemusí působit pozitivně. Pokud patříte mezi ně, tak si dejte pozor na sebelítost a depresivní nálady. Ostatním pomůže se více na cítit na druhé a naladit do duchovních sfér a věcí mezi nebem a zemí. Každopádně by se nikdo neměl přeceňovat. Doporučila bych rovnou naordinovat si odpočinek, relaxaci, příjemnou četbu, kvalitní film nebo meditaci. Fantazie i intuice budou pracovat na plné obrátky, tak toho můžete krásně využít při snění a vizualizacích.

Tento úplněk v Rybách navede přímo do hlubin duše

Znamení Ryb miluje svou svobodu a hranice si určují sami svými pocity. Podobné emoce tedy přinese i úplněk v Rybách každému. Povrchnost jakoby v tyto dny ani neexistovala, intuitivně si budete vybírat spíš samotu nebo jen vybranou společnost. Tak se snadněji dostanete pod povrch, přímo do hlubin své duše. Odsud se vynoříte obohaceni o nové poznatky i poznání sebe samotných. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, úplněk v Rybách přinese i spoustu kreativity a skvělých nápadů a plánů. Ty půjdou přímo z vaší podstaty a tedy v naprostém souladu s vámi samotnými.

Souboj nebo spolupráce Panny s Rybami

souboj Ryb a Panny, emoce a rozum

Znamení Ryb jde na vše přes pocity, emoce a hodně využívá šestý smysl. O proti tomu Panna je nohama pevně na zemi, miluje jistotu, řád a pořádek, vše musí dávat smysl a být racionální. Co tedy s tím? Jak zvládnout tento souboj intuice a rozumu? Nemusíte bojovat. Stačí se zasnít, využít vize a emoce spojené se sny a plány, a pak využít chladný rozum, který tomu všemu dodá řád a systém. Nejčastěji se vám do myšlenek budou vkrádat témata okolo vaše poslání a smyslu života jako takového. Na ciťte se do sebe a nechte se navést. Určitě zvládnete zahlédnout svou vlastní cestu.

Magický klub vás navede

Chcete umět používat svou intuici, naučit se magické techniky, které využije v běžném životě? Ráda vám udělám průvodce. V Magickém klubu získáte i mé osobní vedení. Vstoupíte tudy.

Nezapomínejte na své fyzické tělo

Pořád se všude (i zde) mluví o duši a podobných tématech, ale co naše těla? Vždyť to jsou jediné dopravní prostředky, které na tomto světě máme. Opravdu svému tělíčku dáváte nejen dostatek lásky, pozornosti, péče, ale i kvalitní stravu a respektujete a nasloucháte jeho signálům? Pokud to tak máte, tak mi věřte, že patříte mezi skutečné výjimky. Vědomou péči si nejen zasloužíte, ale také je docela nezbytná proto, aby se vám dařilo i v jiných oblastech života. Skvělý zdravotní stav je klíčem ke spokojenosti. A úplňková detoxikace má fakt sílu. Dalším podstatným faktorem je prostředí a lidé kolem vás. Pokud chcete skloubit vše dohromady, přidejte se ke mně a dalším podobným lidem zde.

Chcete-li zharmonizovat své prostředí kolem sebe, ale potřebujete něco, co by fungovalo samo od sebe, pak i pro vás mám řešení. Co to je? Je to harmonizační světlo. Zde najdete všechny informace k mému favoritovi. Výhodněji si jej pořídíte přes ambasadorku, mě najdete kousek pod Brnem.

Kukuřičný nebo sklizňový úplněk

kukuricny nebo skliznovy uplnek

Obvykle připadá čas sklizně právě na druhou polovinu září. Sklizňový úplněk se říká plnému Měsíci, který je nejblíž podzimní rovnodennosti. A tento rok připadá na 22. září na magický čas 21:21 hod. Tedy den až dva po úplňku. Úplněk v Rybách tedy nachystá i úrodu kukuřice. Samozřejmě, že si příroda vybere správný čas sama a my to nijak neovlivníme, ani kalendářem, ani datem úplňku. V některých letech je tedy označován jako Kukuřičný úplněk až ten říjnový.

Přeji vám krásnou rozlučku s létem, hodně zábavy, vizí do budoucna i lásky!

Vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Pokud jste to nestihli a nepřihlásili se do úvodního kurzu Živly v nás, pak se ještě přidejte. Věřím, že to doženete a krásně se naučíte rozpoznat a pracovat se všemi živly (všemi svými já) v sobě samotných. Přístupy dostanete tady.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře