Dočasný energetický propad, to je nov v Panně

Zářijový nov v Panně nás už rovnou vytáhne z postele. Nastane totiž už po půl čtvrté ráno v pátek 15.9.2023. Jako každé novoluní bude Slunce i Luna v jednom znamení, tentokrát si ho pod patronát vezme pořádná, čistotná a zemní Panna. Na jaké oblasti bude mít nov v Panně největší vliv? To se přesně nedá říct, protože vše je ze vším propojené, ale prozradit mohu, že více zaměříme na naše těla a prostředí kolem sebe.

Únava a ztráta energie

Hodně lidí má v posledních týdnech pocity únavy a silné ztráty životní síly. Možná to máte také tak a ani po dovolené příliv energie moc nevydržel. Tento nov v Panně to dost možná ještě znásobí. Dá se tomu předejít tak, že se zamyslíte, kde aktuálně plýtváte svou silou. Věnujete až příliš času něčemu, co vás nebaví, děláte to jen proto, že si myslíte, že to nikdo jiný udělat nemůže? Zanalyzujte si všechny životní oblasti. Pravděpodobně to bude v práci, ale ani doma to nemusí být dokonalé. Dejte svému životu opět hlubší smysl. Ujasněte si, kdo jste a kam směřujete. Pak už chybí jen krok k zjištění, kam přesměrovat svou pozornost.

Jak obnovit svou životní sílu

Čím déle jste v režimu „nějak to přežiji“, tím hůře se vrací zpět do radosti, sebevědomí a sebelásky. Postupně se negativní myšlenky a katastrofické scénáře vkládají do myšlenek častěji. Snažíte se to změnit, jen to jde hůře a hůře. A vy se také cítíte stále více unaveni, bez nálady a životní síly. Jakmile dešifrujete, co vám konkrétně obírá i energii, tak to také můžete nahradit. Vložíte tam to, co vám dělá radost, přináší hodnotu nebo štěstí.

A přesně pro tyto případy jsem pro vás vytvořila kurz Vnitřní síla pomocí harmonizace čaker. Nebude náročný časově, energeticky a ani finančně. Když nemáte vnitřní sílu, tak je o toto všechno v režimu nedostatku, ale ne na stálo. Nyní máte možnost si jej pořídit za předprodejní (startovací) cenu. A v listopadu se do toho pořádně opřeme, ať jste před svátky v plné své síle. Další informace i objednávku najdete zde.

Má zdraví souvislost s prací?

Slunce i Měsíc je ve znamení Panny. A právě nov v Panně nás více nasměruje k péči o sebe. Pokud vaše zdraví není takové, jaké by mělo být, hledejte spojení se svou prací. Přijde vám to nelogické? Pokud děláte práci, která je příliš pro vás fyzicky namáhavá, tak se to projeví třeba na kloubech. Je-li veškerá odpovědnost na vás, pak máte patrně problémy s krční nebo bederní páteří či silné bolesti hlavy. U chronické únavy je to obvykle spojeno s nepříjemným pracovním prostředím či kolektivem. Vzpomeňte si na sebe jako děti nebo vaše vlastní děti. Když se jim nechce jít do školy, tak onemocní. A toto „řešení“ si neseme i do dospělosti. Jenže opečovat sebe, postarat se o to, abychom se cítili lépe a zdraví, je vhodnější variantou.

Takže, jak to máte vy? Vykomunikujete si v práci lepší podmínky nebo se rovnou poohlédnete po jiné? Se správnou komunikací vám lehce pomůže směs esenciálních olejů Communication a intuici při výběru podpoří směs Intuition.

Nové programy do podvědomí přináší nov v Panně

Asi nemusím opakovat, že každé novoluní je synonymem pro nové začátky. Už v noci ze čtvrtka na pátek vás nov v Panně provede transformací. Před usnutím se zamyslete, co si chcete do života přitáhnout a jaká řešení pro svou situaci potřebujete najít. Zároveň požádejte o odstranění strachů a obav, aby vás žádná omezení nedostala zpátky. Často reagujeme na základě programů, které mají původ v minulosti, ale teď nám již neslouží. Je ten správný čas si zadat a propsat nové vzorce do podvědomí. Samozřejmě je pak nutné jít do akce a své vize převést do života. Jinak vše zůstane stále při starém.

Přeji rychlé zvednutí se!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře