Karetní poselství na LEDEN 2022

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Měsíc leden nezačne úplně zvesela. Máte v počátku roku i vy divnou náladu? Snažte se toto období překonat, tvořte. Je jedno, zda budete kreslit, modelovat, psát, tančit nebo zpívat. Kreativita vaše myšlenky krásně přesměruje a ještě vám k tomu mohou chodit skvělé nápady. Tak si je pro jistotu zapisujte, ať se k nim můžete později vrátit. Nakonec zjistíte, že tento čas byl velmi plodným a produktivním.

Pročištění i uvědomění

Během několika málo dní se i leden pomyslně pročistí. Energeticky můžete vnímat, jak k vám i skrze vás proudí informace, které jste dříve nezachycovali. Využijte toho, nasměruje vás to dále na vaší cestě. Stojí za to se také zamyslet nad tím, zda druhým neberete možnost účastnit se a celkově být součástí vašeho života. Jak by to projevilo? Jednoduše, vašimi pocity, že jste na vše sami. Chce to vdát se potřeby mít vše pod kontrolou a povolit tlak na sebe. Mnoho věcí se vyřeší, když sami sobě ustoupíte z cesty.

Magický klub i osobní konzultace jsou tu pro vás i letos

Je toho na vás moc a nevíte si rady? Jsem tu pro vás. Osobní konzultaci/ výklad si můžete objednat zde. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší Magický klub. Ráda vám udělám průvodkyni energiemi a navedu váš život na správnou cestu v souladu s vámi. Chcete-li se opravdu posunout a možná i trochu donutit sami sebe k proměně, pak zvolte některou z VIP variant nebo si zvolte členství rovnou na rok (je výhodnější). Magické členství si zajistíte přes toto toto kouzelné tlačítko zde. Uvolnilo se mi pár místeček, jedno čeká právě na vás.

Vytvořte si svůj osud sami

Ano, dá se zhmotnit cokoliv. Proto se zamyslete nad tím, jakého druhu jsou vaše myšlenky. Co ve skutečnosti vysíláte do Vesmíru jako svá přání? Jsou to opravdu pozitivní vzkazy a to, co si přejete? Nebo jsou to strachy a obavy? Naše přání se plní, ať tomu věříte nebo ne. Bohužel docela často i ta, která jako přání vyslaná ve skutečnosti nebyla. Tak pozor na to, co si přejete, mohlo by se to splnit.

Leden udělá čistku v práci i ve vztazích

Ve své polovině se leden opět více zaměří na práci. Možná budete donuceni k zamyšlení, zda skutečně děláte práci, která vás baví a naplňuje. Pokud to tak není, zapřemýšlejte, jak propojit své znalosti, dovednosti a dary. Hvězdy jsou vám nakloněny, tak na to přijdete snáze. Přehodnoťte i své cíle a životní hodnoty. Zaměřte se na to, co je v souladu s vámi. Nebojte se ukončitvztahy (osobní i pracovní), kde to není oboustranně prospěšné. Bolest si do dalšího období nést se sebou nemusíte. A ani z pozice strachu není vhodné něco držet, to mi věřte. Leden sice něco ukončí, ale také přináší štěstí.

Spolupráce s vyšším smyslem

Chcete mít kolem sebe úžasné a podporující lidi, být zdraví a třeba si i něco navíc do svého rozpočtu vydělat? Můžete, stačí se ozvat zde.

Leden i s přílivem energie

Pár dní po úplňku se opět vyspí i ti, kdo se nejen za svitu plné Luny, ale i množstvím povinností, moc nevyspali a neodpočinuli si. Nejen díky relaxaci stoupne hladina energie a tak se zvedne i sebevědomí. A to je dobře, protože se daleko snadněji přenesete přes své problémy a najdete jednoduchá řešení. Buďte však trpěliví a laskaví k sobě i druhým.

Nadhled a vděčnost

Leden, přesněji v jeho poslední dny, by bylo vhodnější neokrádat se o zážitky a prožitky. Je docela dost možné, že až příliš něčemu věnujete a vaše touhy jsou jednostranně zaměřeny. Pak vám unikají krásy života. Ve výsledku jste ve stádiu přežívání, na místo prožívání. Poodstupte si od své situace, nevěnujte zbytečně tolik své energie řešení vaší záležitosti. Místo toho se zaměřte na vděčnost za vše, co již máte, i za neustále se měnící podmínky. Svět není nudný, ale dokonalý.

Jaký bude rok 2022?

To se můžete dozvědět klidně hned. Stáhněte si zdarma průvodce „Co vás čeká v roce 2022?“. Chcete se podpořit více? Pak si k němu pořiďte i energetické harmonizační obrázky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na tento rok a klidně i program, s jehož pomocí si jednoduše zpracujete energie a vlivy jednotlivých znamení.

Rady na leden pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří leden?

Zklidnění a také naučit se umění přijímaní pomoci od druhých přináší heřmánek, ten budou potřebovat Býci a Střelci. Unikátní směs esenciálních olejů Elli, kde dominuje jasmín, pomůže s přijetím a dořeším minulosti. To ocení hlavně Blíženci, Váhy a Vodnáři. Typická lesní vůně smrk krásně uzemní Berany, Lvy a Kozorohy. Negativní emoce rozpustí a přetransformuje smil. To se bude hodit Rakům, Pannám, Štírům a Rybám.

Berani,

leden váš sen začíná probouzet. Netlačte na sebe a nechte vše dozrát. Prostě jen zůstaňte nachystaní a vše se v pravý čas objeví. Udělejte si malou osobní inventuru a buďte autentičtí. Přijmete-li sami sebe, zakusíte nový rozměr svobody i vnitřní spokojenosti. V poslední třetině se leden k vám trošku otočí zády a plány moc nebudou vycházet. Naslouchejte radám svého vnitřního hlasu a věřte, že za pár dní se vše opět pohne vpřed.

Býci,

nezapomínejte, že na nic nemusíte být sami. Vyšlete svá přání a nechte druhé, aby vám mohli být pro vás. Máte-li čisté úmysly, pak to vyjde. I vy sami se snažte být druhým nápomocni. Své blízké okolí ovlivnit můžete, celý svět ne. Vyhněte se v těchto dnech zprávám v televize a médiích, velmi špatně by to na vás působilo. Jen vy sami si můžete určit, čemu budete svou pozornost věnovat. Ke konci měsíce nezačínejte nic nového.

Blíženci,

chcete začít něco nového? Směle do toho. Leden je vám nakloněn. Sdílejte své nadšení s druhými a sledujte, jak se z jiskřičky stane nádherný plamen. Víc než kdy jindy budete reagovat na Měsíční fáze. Všímejte si, kdy vám chce dělat maximum a kdy naopak nic, Netlačte se na sebe a slaďte se s Lunou. Pohleďte do vlastního nitra, naslouchejte vnitřnímu hlasu. Ať se vám děje cokoliv, vše má jednoduché řešení a nejste na to sami.

Raci,

vám leden přináší krásné období objevování a dobrodružství. Máte chuť něco udělat, změnit, podniknout? Udělejte to a už nad tím nepřemýšlejte. Není čeho se bát, vykročte, spíš vystřelte vpřed. A když přijde čas, že se vám nic chtít nebude, tak to respektujte. Vše má svůj důvod. A i příroda teď zrovna odpočívá, aby se na jaře všechna semínka mohla ukázat v plné kráse. Na konci měsíce vás čeká pěkný chaos, tak se připravte.

Lvi,

leden vám připomíná, že vaši realitu tvoř vaše vlastní myšlenky, pocity a názory. To, co vysíláte ven, se vám také zrcadlí zpět. Buďte pozitivní a můžete očekávat zázraky. Zdravé sebevědomí vám pomůže získat svobodu, respekt i vzájemně se obohacující vztahy. Nikdo vám nemůže zabránit v rozkvětu, možná jen vy sami. Buďte zodpovědní a nakládejte se svou vnitřní silou moudře. Nesnažte se s nikým bojovat ani hádat.

Panny,

cokoliv jste v loňském roce neuzavřeli, se nyní může stát příčinou konfliktu. Potlačovaná energie nebyla uvolněna. Sice to není nic příjemného, ale bouře krásně vyčistí vzduch. Nakonec zjistíte, že vám byl leden prospěšný, i když to tak nemuselo vypadat. Ve vašem životě se objeví někdo nový, důležitý. Toto spojenectví vás pořádně posune, těšte se. Pocit klidu a bezpečí vás dovede k úspěchu. Leden završíte velmi přínosně a pozitivně.

Váhy,

vám se dostane pomoci, kterou teď potřebujete. Jste na správné cestě. Objevujte nová teritoria a užívejte si života. Své chyby a neúspěchy berte jako požehnání. Všechno to jsou příležitosti poučit se. Už víte přesně, co příště udělat jinak., aby se minulost neopakovala. I ve věcech lásky budete muset udělat rozhodnutí. Řiďte se však srdcem a ne rozumem, ten navádí do slepé uličky. Vztahy zrozené v tomto měsíci budou dlouhodobé.

Štíři,

popíráte svou situaci? Nechte vidět pravdu, tak se vaše touhy nenaplňují. Aby se to změnilo, je potřeba sladit se sami se sebou. Někdy i bolest a zklamání vedou k pochopení a autenticitě. Vylečte své staré rány a poznejte novou verzi sebe samotných. Hodně se smějte, humor vám pomůže zbavit se emoční touhy a dodá lehkost bytí. Smích je lékem pro tělo i duši. Leden vás ve svém závěru odmění, přijde pořádný obrat k lepšímu.

Střelci,

nebuďte na sebe tak tvrdí. Nemusíte za každou cenu jít tou nejtěžší cestou. Řeka si také najdu cestu bez velkého úsilí, zkuste to taky, malinko se přizpůsobte okolnostem. Přestaňte o sobě pochybovat a věřte si. Najděte odvahu a vaše sny opět získají jasnější kontury. Slaďte své záměry se svou podstatnou a vyjde to. Chce to však víte trpělivosti. Dodejte si do života více řádu a systematičnosti. Vyplatí se vám také více odpočívat.

Kozorozi,

leden vás nabádá k uvolnění se. Zbavte se pocitu, že musíte všechno řídit a mít vše pod kontrolou. Ať hledáte odpověď na cokoliv, zaměřte se podstatu své otázky, pak přijde i řešení. Zkoumejte, učte se novým věcem, ona cesta za mistrovstvím nikdy nekončí. Užívejte si naplno každou minutu svého života. Hlavně zůstaňte v klidu, važte dobře svá slova i činy, neukvapujte se. Ve zmatku byste mohli udělat hodně špatné rozhodnutí.

Vodnáři,

necítíte se dobře a stále vám něco chybí? Pak si udělejte pořádnou inventuru v sobě samotných. Buď se před něčím schováváte nebo jste se vrátili na starou známou, ale slepou kolej. Začněte se mít znovu rádi a řekněte ne bolesti. Pocit radosti a bezpečí se skrývá ve vás samotných. Není potřeba stále s někým či něčím bojovat. Násilím stejně ničeho nedosáhnete. Zachovejte klid i ve vypjatých situacích. Smíření se je lékem.

Ryby,

leden vás navede k tomu, abyste prozkoumali, zda žijete skutečně v přítomnosti či reagujete na základě očekávání vytvořených z minulých zkušeností. Už nedovolte ranám z minulosti, aby vás dále svazovaly. Naučte se konat tak, jako byste už měli vše, co potřebujete, a stane se to brzy skutečností. Vaše intuice vás dobře navede, spoléhejte se na ni. Nevzdávejte se, jen přehodnoťte své cíle a plány. Něco málo trošku změňte.

Krásný leden všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky, pomáhají vám na vaší cestě? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde. Chcete někomu věnovat něco z mých služeb? Dárkové poukázky ode mě jsou nejen na konkrétní služby či produkty, ale i na částku, kterou si zvolíte sami. Veškeré informace najdete tady.

P.S. 2.: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market ženy sro na podporu českých firem a výrobců? Mě tam najdete jako ambasadorku kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře