Trošku jiný Modrý Měsíc ve Vodnáři

Proč jiný Modrý Měsíc? Máme tu znovu to samé, co bylo v červenci. Nejen Slunce ve Lvu, úplněk ve Vodnáři, ale i jasně zřetelný Jupiter a Saturn. Tyto tři jasné objekty osvítí celou oblohu v noci z 21. na 22. srpna. Klasický Modrý Měsíc letos nebude, tedy dva úplňky v jednom měsíci. Dočkáte se ho až v roce 2023.

Jak to tedy je? Proč trošku jiný Modrý Měsíc?

jiny Modry Mesic

Označení Modrý Měsíc vzniklo z anglického názvu „Once in a Blue Moon“. To v překladu znamená „Jednou za Modrý úplněk“. Když se nad tím zamyslíte, tak to známe i v češtině, jen trošku jinak. U nás je to „Jednou za uherský rok“. Běžný Modrý Měsíc jsou tedy dva úplňky v jednom měsíci. Stejně se plné Luně říká, i když jsou čtyři úplňky v jednom astronomickém ročním období. Pak titulem Modrý Měsíc honosí právě ten třetí v pořadí. Ten tu bude v neděli 22.8.2021 minutku po 14 hodině. Tak proto je to trošku jiný Modrý Měsíc.

Úplňkový workshop s tvorbou léčebného obrazu

O tom, jak silné jsou energie Vodnářského úplňku jsme psala minule. Článek najdete zde, pokud jste ho nečetli nebo si jej chcete oživit. Tentokrát mám pro vás jinou akci, aby tak korespondovala s energií úplňku. Budu ráda, když přijmete mé pozvání a zjistíte společně se mnou, že automatická kresba není jen pro vyvolené, že i barvy a symboly mluví a také si sami namalujete touto metodou vlastní léčebný obraz. Ten si pak odnesete domů a necháte ho na sebe působit tak dlouho, jak to budete potřebovat. Své místo si zarezervujete tady.

Co jiný Modrý Měsíc přinese?

prekvapeni za uplnku

Slunce je stále Lvu a Luna ve Vodnáři, takže totožná situace jako minulý měsíc. V čem bude tento Modrý Měsíc jiný? Má se sebou nůši plnou překvapení. Pocítíte příval energie hned dva večery po sobě. Úplněk totiž vychází na odpoledne, tak bude mít neuvěřitelnou sílu jak v sobotu, tak v neděli, večer. Když se spojí ohnivá nátura Lva a svobodomyslná povaha Vodnáře, tak je vám už jistě jasné, že o legraci, vtipy i nečekané situace opravdu nouze nebude. Dopřejte si společnost lidí, se kterými je vám dobře, pak z této nabité energie budete moci ještě hodně dlouho těžit.

Láska a naslouchání

Ke konci léta budou hvězdy přát lásce. Nejvíce si přízně užijí Blíženci, Váhy a Vodnáři. Ani ostatní znamení tesknit nemusí. Kdo si najde partnera právě za těchto dní, tedy, když bude zářit jiný Modrý Měsíc, tak si může rovnou pogratulovat. Tato láska vydrží a pokvete. Luna ve Vodnáři vás také naučí naslouchat více sobě samotným i okolí. Ujistěte se, že skutečně víte, co chcete, co potřebujete a co vlastně v životě hledáte.

Pomocná ruka a výstřel do nebes

Moc ráda s vámi spolupracuji více do hloubky, poznávám vás, vaše potřeby, emoce i touhy, a posouvám vás v souladu s vaší duší. Toto všechno a i mnohem více (třeba i ten pomyslný výstřel do nebes) vám ráda poskytnu v Magickém klubu. Nakoukněte, co můžete získat a nebojte se mě oslovit. Mohu vás nasměrovat, postrčit nebo vás zachytit a poskytnou podporu. Stačí si to dovolit a věřit, že to zvládnete.

Jak si dodat radost do života

V tomto týdnu se tomuto tématu věnuji i u „Kafe s čarodějkou“. Pokud nejsme spolu ve spojení na Facebooku, tak se můžete přidat tady. Chcete-li znovu rozproudit radost ve svém životě, tak se naučte nedělat věci, co vám lezou krkem. S lehkostí je delegujte na někoho jiného.

Více radosti i energie do života
radost ze zivota, udelat neco jinak

Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a začněte skutečně naplňovat své vlastní potřeby. Pravidelně si dopřávejte malé radosti. Ty vás doslova rozsvítí a prozáříte tak snadno i své okolí. Zapojte si do života nové aktivity a každý den udělejte alespoň drobnost jinak než obvykle. To vám zaručeně dodá pořádnou dávku životní síly.

Přeji vám kouzelný trošku jiný Modrý Měsíc!

S láskou Dana Chara

P.S. Chcete podpořit místní a lokální firmy a zároveň si udělat radost? Pak si vyberte ze stále se rozšiřující nabídky Market ženy sro. A abych nezapomněla, výhodnější cenu a další privilegia získáte po nezávazné registraci pod ambasadorku. Mě najdete kousek pod Brnem nebo klikněte rovnou tady.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře