Empatické Račí novoluní

Račí novoluní proběhne hned v pondělí 17. července minutku po půl deváté večer. A protože je nov začátkem, restartem, tak krásně nasměruje i vás. Rak, jako vodní znamení, mu propůjčí velkou dávku vnímavosti, citlivosti, ale i empatie. I když je to již sedmý letošní temný Měsíc, tak Račí novoluní bude prvním letním. Bylo to proto, že na jaře proběhly výjimečně rovnou čtyři.

Magie šťastné sedmičky

Když se zeptáte lidí kolem sebe, jaké je jejich šťastné číslo, často odpoví sedm. Možná to tak máte i vy sami. Sedmička je spojená s paní Štěstěnou. A za tohoto Račího novoluní bude těch „7“ opravdu hodně. Už bylo řečeno, že je to sedmý letošní nov, v datu jsou také sedmičky- 17.7. a hned několik planet a prvků bude v tomto čase v 7. domě- Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše, Mars a Lilith (Černá Luna). A sedmý dům ovlivňuje osobní vztahy (partnerské i ty pracovní). Je to velmi zajímavé datum.

Chcete vědět, jaké jsou energie těchto dní detailněji? Pak se připojte v pondělí 17. července ve 20 hodin k živému vysílání na stránce Magie šťastného života. Budu zde mít rozhovor s úžasnou dámou, vědmou a léčitelkou Janou Lysoňkovou. Pokud si chcete pořídit něco z její tvorby, tak máte možnost i u mě na webu.

Račí novoluní otevírá srdce možná až příliš

Každý nov je Slunce i Luna v jednom znamení, nyní je to Rak. Ale právě Račí novoluní má jednu zvláštnost- Raka totiž neovlivňuje na přímo žádná z planet, dokonce ani Slunce ne. Vládne mu totiž Měsíc. Možná i proto jsou lidé narození v tomto znamení obvykle citliví, vnímaví a láska je u nich na první příčce priorit. Bohužel jsou často také přecitlivělí a vztahovační. A to se podepíše na vlivu novu na nás všech. Ukočírovat vše správným směrem, i na nevědomé úrovni, pomůže Máta rolní. Divoká máta není tak aromatická, ale snadno díky ní odstraníte iracionální strachy a podpoříte své vizionářské schopnosti.

Jak se bude nov projevovat?

Můžete zaznamenat větší příliv emocí než je obvyklé. Snažte se tomu příliš nepoddávat, mělo by opačný efekt, než byste chtěli. Pro jistotu se tedy tolik nebabrejte v negativních záležitostech a vyhýbejte se konfliktům. Doporučuji se nechat více vést svou intuicí, obzvlášť při řešení mezilidských vztahů.

Přeji kouzelné Račí novoluní všem!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře