Vlčí úplněk bere i dává

Lednový Vlčí úplněk nastane po čtvrt na devět večer ve čtvrtek 28. ledna 2021. Pod patronátem ho má hrdý Lev, ale za zády bude mít i Jupiter a Saturn. Co to znamená? Něco bude ukončeno a na oplátku něco dostanete. Velmi rychle budou pravděpodobně ukončeny nefunkční vztahy, partnerské i pracovní, ale také rodinné. Emočně se budete jen těžko držet v rovnováze, tak si dejte pozor na to, aby se situace nevyhrotila víc, než je nezbytně nutné.

Jaké dveře se vám otevřou?

Není to však tak negativní, jak by se mohlo zdát. Staré a bolestivé rány se mohou krásně uzdravit. Stejně rychle, jak něco skončí, tak se stejnou rychlostí se otevřou dveře jinam.

Lví sebevědomí podá pomocnou ruku
Vlci uplnek ve znameni Lva

Majestátní Lev vám krásně dodá zdravé sebevědomí. Pod jeho vlivem se už nemusíte bát říct i lepší peníze, oslovit svou platonickou lásku nebo se třeba rovnou vrhnout na splnění životního snu. Jednejte spontánně a srdcem. Na námitky rozumu neberte ohled. Zároveň si dodatečně nic nevyčítejte. Je důležité jednat. A ze svých osobních strašáků udělat jen překvapené diváky. Život se má žít a ne jen přežívat. Tak si ho pořádně okořeňte.

Nemáte tušení, jak vyhrabat z ran z minulosti, a jak si zvednout sebevědomí a správně se nasměrovat? Navede vás kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu.

Emoce a vesmírné divadlo

komunikace

Vlčí úplněk budou provázet i další aspekty, které už tak příznivé nejsou. Hrozí nečekané změny, při kterých se nemusíte zrovna dobře rozhodnout. Vyvarujte se urychlených závěrů, emočních výbuchů a raději buďte na sebe opatrní. Opatrnost se vyplatí hlavně při sportu, náročných pracích v terénu i při cestách autem. Zásadní rozhodnutí a úřady také nechte na jiný den než úplňkový. Pohlídejte si také své výdaje a nepodléhejte ukvapených nákupním rozhodnutím. Naopak komunikaci (všech druhů) je dobré dotáhnout k jasným závěrům ještě před 30. lednem, po tomto datu nastává období tří týdnů, kdy se v této oblasti zase tam moc dařit nebude. Pak bude výhodnější soustředit se na dotažení a dokončení rozdělané práce a závazků z minulosti.

Jaký bude rok 2021 pro jednotlivá znamení?

Jaký bude pro vaše znamení rok 2021? Můžete to snadno zjistit. Stáhněte si zdarma průvodce rokem pro jednotlivá znamení horoskopu zde.

Vlčí úplněk krásně rozzáří oblohu

vlci uplnek a napeti

První úplněk v roce byl starými indiány nazývám Vlčím úplňkem. Za lednových nocí totiž Měsíc obvykle velmi silně září, což lákalo vlky k ještě intenzivnějšímu vytí. A když se podíváme na nastavení Vodnáře (Slunce je v tomto znamení i brzy i kupa dalších planet), který vyznává spolupráci, rovnost, ale i svobodné myšlení, a k tomu přidáme Lva toužícího po seberealizaci a úspěchu, vznikne pěkná emoční směsice. Vnitřní napětí zmírníte tak, že budete více v klidu, věnovat se rodině, jako vlk své smečce, a vytvoříte si jasný a konkrétní plán toho, čeho potřebujete dosáhnout. Vše však musí být v souladu s vámi a v nejlepším zájmu vás i všech zúčastněných, ego tedy dejte stranou.

S láskou Dana Chara

P.S.: Jasné vize a představy vám dodají i intuitivní výkladové karty Magie života. Ty si společně se mnou můžete vytvořit a naučit se je využívat velmi prakticky v běžném životě.

P.S. 2.: Potřebuje více inspirace, vhledů a intuitivního vedení? Připojte se mně. Najdete mě na více místech- Facebook, InstagramYoutube.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře