Růžový velikonoční super úplněk

Ve středu 8. dubna nad ránem, pár minut po půl páté, se můžete těšit na úplněk ve znamení Vah. Nebude jen tak nějaký, je to druhý letošní super úplněk v řadě za sebou, a dokonce velikonoční. Následují pondělí tu jsou svátky jara. Tak si vychutnej pohled na Měsíc, který bude opravdu veliký, pokud vám to počasí dovolí. Naopak nejmenší úplněk tu bude za půl roku, přesněji 31. října.

Být sami sebou a totéž dopřát druhým

Každý úplněk trošku zamává našimi emocemi, proto raději nechte závažnější rozhodnutí na jiný čas. Co však můžete udělat je pořádek. Hlavně ve vztazích. Štěstěna bude přát hře i lásce. Že by tento měsíc přibilo milionářů? I to je možné. Znamení Vah touží bytostně po harmonii, souladu a rovnováze. Kdo z vás má ve svém okolí nějakou Váhu, tak může potvrdit, že tato situace nastává opravdu málokdy. (Sama jsem Váhy, tak to mohu jen potvrdit.) Zpomalte, najděte shodu místo hledání rozdílů a začněte si opravdu užívat společné chvíle s blízkými. Přestaňte si nasazovat pomyslné masky, buďte autentičtí a skuteční. Totéž dopřejte si svému okolí. Uvidíte, jak se mnoho věcí a situací, projasní a pročistí.

Nechte svou intuici pracovat a tolik nezasahujte

Vím, že někdy je těžké udržet se na uzdě. Ale pokud budete stále trvat na tom, že vše musíte mít pod kontrolou a lpět na vývoji situace tak, jak to chcete vy, tak si vše jen oddálíte. Zaměřte svou pozornost k jádru vašeho problému či nedostatku. Prozkoumejte ho. Z čeho pramení? Co je jeho podstata? Nechte vše na sebe působit a snadno vás váš vlastní vnitřní rádce navede na to správné řešení.

K napojení na vaši intuici i vnitřního rádce vám s lehkostí pomohou i „Karty Magie života“. Ty si s mou pomocí během 21 dní vyrobíte, na cítíte se na ně a naučíte se v nich číst. Do konce karantény můžete i na ně využít slevový kód „100“, který vám cenu programu o stovku sníží. Pořídíte si je tady.

Konflikt vs. kompromis

Sama nemám ráda kompromisy, obvykle totiž není s výsledkem spokojená ani jedna strana. Tento úplněk vás však navede na ty správné kompromisy, které opravdu splní svůj účel. Respektujte energii Vah a vyvarujte se střetů a prudkých výměn názorů. Vždy je lepší se domluvit a najít společnou řeč a cestu. K druhým se chovejte tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Toto jednoduché pravidlo platí všeobecně, pro osobní i pracovní život. Svět kolem vás nastavuje zrcadlo. Do života si přitáhnete podobné osoby jako jste vy sami. A určitě chcete mít kolem sebe pozitivní lidi a ne další osoby, které vám zprostředkují další životní lekci.

Nevíte, jak správně komunikovat? Jak eticky a korektně získat to, co chcete a přitom nikoho nepoškodit? Pak mám pro vás skvělou zprávu- ještě malou chvíli je otevřen vstup do online kurzu „Tréning vyjednávání s vyjednavačem“. Kdo jiný by vás mohl všemu naučit, než profesionální vyjednavač Vít Prokůpek? Vše prozkoumat můžete zde.

Lekce z minulosti

Říká se, že život je ten nejlepší učitel. Pokud nepochopíš lekci, tak ti ji zopakuje. Pokud se nyní něčím trápíte, podívejte se na vše z nadhledu. Kouzlo plného Měsíce vám v tom pomůže. Staňte se alespoň na chvíli nestrannými pozorovateli toho, co se vám děje. Co tomu předcházelo? Opakuje se situace? Pokud si odpovíte „ano“, udělejte to tentokrát jinak. Tím se vymaníte ze začarovaného kruhu a dopřejete si znovu ten slastný pocit, že vy sami jste vládci svého života. Je vy ho totiž můžete ovlivnit. Buďte vděční za to, co již máte a čeho se vám v životě dostalo. Nevšímejte si tolik negativních aspektů. Zaměřená pozornost má sílu obra, kam směřují vaše myšlenky, tam to roste. Tak si pojďme společně vytvořit nádherný a kouzelný život.

Rašící úplněk, rybí nebo růžový?

Asi je to ve výsledku jedno. Indiáni mají pro tento plný Měsíc hned několik názvů. Jedno mají ale společné- oslavu života. Tento jarní úplněk probouzí naplno vše k životu- přírodu, city i emoce. Dává nám víru, že vše povyroste, oživí se a zkrásní. Ale stejně jako mladá tráva raší i naše duše je v tomto čase citlivější, tak respektujte sebe i vše živé kolem sebe. Růžová je barvou něžnosti, citlivosti i lásky. Kolek lásky dáte sobě i druhým, je jen a jen na vás. A proč rybí? Možná proto, že se rodí mláďata., A indiánští lovci měli opět plné řeky ryb.

Přeji láskyplný úplňkový čas!

Vaše čarodějka Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře