Uvolněné novoluní a karneval bez masek za úplňku

Uvolněné, ale transformační novoluní

a karneval bez masek za úplňku

Páteční novoluní přinese sebou poněkud zvláštní energie. Na jednu stranu se budete cítit velmi uvolněně, jakoby z vás něco spadlo, a na druhou stranu budete mít práce až nad hlavu. Takže o odpočinku to opravdu nebude. Nov 7. prosince pomyslně odstartuje víkend už deset minut před půl devátou ráno a ovládne ho dynamické znamení Střelce. To už více napovídá tomu, proč vše budeme takto vnímat.

transformacni novTento nov bude velmi transformační. Můžete namítat, že každé novoluní je svým způsobem takové a budete mít pravdu. Toto se ponese v tomto duchu více, než je obvyklé. Symbolizuje stabilitu i jisté očekávání něčeho významného. A opravdu tomu tak bude.

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“ Seneca

Abyste se mohli otevřít proudu hojnosti, přijměte vše, co se vám nyní děje. Zaměřte svou pozornost na to, co již máte, a za co můžete být vděční. Možná vás nyní nic nenapadá, ale je toho opravdu hodně- máte kde bydlet, co jíst, své přátele a rodinu. Opravdu toho není málo, stačí se jen zaměřit na to, co je pozitivní a nevěnovat pozornost tomu, co vám chybí nebo čeho se vám dostává méně. Nechte se unášet proudem života a očekávejte další milé pozornosti. I adventní čas tomu hodně napomáhá.

Jaké témata vám novoluní přinese?

Planetou Střelce je Jupiter a ten je spojován se štěstím, takže opravdu můžeme těšit. Mnoho věcí se dořeší, dokončí a uzavře, hlavně ty, které vás tížily a svazovaly. Otevírají se vám také nové dveře. Co se za nimi skrývá? Nová přátelství (možná i partnerství), množství společenských kontaktů i snadnější studium. Chcete se ve svém životě opravdu posunout, ujasněte si své plány právě v tento pátek. Přijdou vám do cesty ty správné osoby i „náhody“. Nevíte přesně jak na to? Nevadí, eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ vás snadno navede.

krok spravnym smeremPokud něco již není v souladu s vámi, pak se vám to snadno propustí. Jednodušeji také přepíšete staré a nefunkční programy ve vás samotných. Pro někoho to bude takový kompletní restart, v myšlení i jednání. Na konci každého tunelu je světlo a to teď uvidí i ti největší skeptici. Střelec dodá tomuto období notnou dávku optimismu. A veselejší dny bychom snad všichni přáli, ne?!

Nespoléhejte však jen na štěstí. Celý Vesmír se spojí, aby vaše přání a touhy vyslyšel, ale je k tomu potřeba i vaše přičinění. Naplánujte si jednotlivé kroky a s nadšením, se do nich vrhněte. Nezapomeňte však na záchytné berličky, abyste si mohli dodat novou energii, když prvotní elán opadne. Naučte se dotahovat do konce, samozřejmě zdárného. I drobné překážky na cestě se dají obejít. A při malé objížďce můžete objevit další úžasné věci, tak hurá do prozkoumávání nových teritorií.

 

Karneval bez masek za úplňku

plny mesic v RakuPoslední předvánoční víkend si opravdu pohraje s vašimi emocemi. V sobotu 22. prosince dvanáct minut před sedmou večer tu bude další silný úplněk, tentokrát ve znamení Raka. Sice doznívá období, kdy se všechno rovná, a učíte se otevírat svá srdce a doléčujete svá zranění, ale dostanou pěkně zabrat i vaše hodnoty, lásky a peněženky. Vodní Rak je poněkud přecitlivělý, proto se může stát, že budete mít skony k sebelítosti a nálady se budou střídat jako na houpačce.

Nevíte si s rady? Potřebujete nějakou situaci rozklíčovat a najít správnou cestu? Nemusíte na to být sami, objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu.

Naštěstí adventní čas vnáší láskyplnou energii do všech srdcí, proto budete cítit lásku velmi lehce a přirozeně. Dostaneme jí zpět přesně tolik, kolik jí v sobě máme. Zapracovali jste na sobě, přijali sami sebe a začali se mít opravdu rádi? Pak se můžete těšit na celé hory lásky, které se k vám budou valit. Život se bude zdát jednodušší a mnoho událostí kolem vás prospěšnější. Dojem života v hojnosti vás zaplní. Takže svátky budou opravdu příjemné, ať už je máte rádi nebo ani ne.

Konec roku s rodinou a ne v obležení práce

svatky s rodinouI když se budete cítit nervózní a možná i trochu podráždění, že jste toho nestihli tolik, co jste měli v plánu, neřešte to. Tato doba opravdu není vhodná pro úřední a obchodní jednání. Raději buďte doma a věnujte se svým nejbližším. V tomto období budete senzitivnější, snadněji se tak vcítíte do své rodinu a splníte sobě i jim tajná přání. Přecitlivělost a snadnější ovlivnitelnost doma ocení určitě více než např. obchodní partneři.

Chcete si dát malý předvánoční dáreček v podobě miminka? Nyní to půjde opravdu skvěle. Snad všechny hvězdy jsou nakloněny početí. Pokud jste se právě zhrozili a toto přesně nechcete (nebo ne teď), tak si raději pořiďte minimálně dvojitou ochranu. Rak je velmi citově nestabilní a emotivní, tak se nedivte, pokud váš partner bude reagovat jinak, než je u něj běžné. Hraje si někdo ve vašem okolí na drsňáka nebo slečnu drsnou? Nic a nikoho nechce a nepotřebuje (ani o vánocích), tak tomu nevěřte. Minimálně tyto vánoce nechce být nikdo sám, ať už své emoce ovládá jakkoliv dobře.

Nechte děti si natlouct nos

nechte deti jitAsi jste se zhrozili, po předčtení tohoto titulku. Chápu vás a hned to vysvětlím. Úplněk je přeci jen pod vlivem Raka, a ten opravdu pečovatelský typ. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby to se svou péčí nepřeháněl. Ano, neustále vnucuje svým dětem svou vlastní vizi světa, názory a přesvědčení. Chce je mít neustále pod kontrolou a nerespektuje různé osobnosti. Přitom právě Rakům se rodí děti, které jsou jejich „učiteli“. Takže přestřihněte pupeční šňůru a nechte své děti, ať si namelou, ať okusí to, co chtějí. (Pofoukat si bolístky si stejně za vámi přijdou.)

 

Přeji vám svátky opravdu kouzelné a čarovné!

 

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře