Úplňková proměna bolesti a restart života za novu v srpnu

Bolest proměněná v radost za úplňku

Bolest v srdci pocítíte tento úplněk docela silně. Jakoby se vše neuzavřeného, nepochopeného a nevyčištěného dralo na povrch. Neděje se tam proto, že by vás chtěl Vodnář, pod jehož patronátem bude úplněk 15. srpna minutku před půl třetí odpoledne, zcela zlomit, ale byste mohli tyto situace konečně vyléčil. Nechte se vést svým srdcem a svou intuicí, nepochybuji o tom, že řešení najdete. Nesnažte se jít za každou cenu proti proudu, respektujte rytmus, kterým vás život unáší.

Jak na to?

Není to tak těžké, jak by se mohlo zdát. Nezaměřujte pozornost na to, co vás trápí, udělejte to přesně naopak. Co vám dělá radost? Co vám dobije vaši životní sílu? Ano, přesně to udělejte. Udělejte to pro sebe, ne pro druhé. Pokud se vy sami rozsvítíte, tak vaši zář a pozitivní energii uvidí i všichni kolem vás. A není to přesně to, co chcete? Vidět kolem sebe usměvavé, šťastné a spokojené tváře, potěší každého. S každou změnou je však potřeba začít u sebe. Jen vy sami jste tvůrci svého života. Jděte si za tím, co si skutečně přejete, jaký život toužíte žít.

Svoboda, volnost a radost

Nemáte čas sami pro sebe? Plný Měsíc vás malinko popostrčí. I ti, kdo se obvykle rozdávají a na sebe nemyslí, pocítí velmi silnou touhu po svobodě a rozletu. Nebraňte sami sobě a svému štěstí. Ano, i dávat je nesmírně důležité, ale vše musí být v rovnováze. Jednou pomůžete vy někomu a podruhé vám to nějakou formou vrátí. Vyvarujte se však, že budete plýtvat svou drahocennou energií na někoho, kdo vás jen využívá a nic neposkytne na oplátku. Obdarovávejte tak, abyste tím obdarovali i sami sebe. Ano, u někoho vám bude stačit úsměv a vděčné děkuji, u jiných to může být něco jiného.

Ke splnění vašich snů vás navede i životní průvodce“ Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Jedním z jeho bonusů je i pracovní sešit, takže vám žádná vaše myšlenka neunikne.

Vnitřní vzpoura

Pokud se ve vás ozve ta část vašeho já, která dlouho spala nebo jste ji vědomě potlačili, nechte ji projevit se. Ano, nastal čas na změnu. Jakou? Pokud se cítíte utlačování a nemůžete se naplno projevit, tak to najednou půjde. Nic si však nevydupávejte násilím, vyhněte se sporům a prudkým výměnám názorů. Nezapomínejte na to, že je přece jenom úplněk a to každý reaguje přecitlivěle. Takový výbuch by se vám nemusel vyplatit. Určitě se promění vaše vnímání vnitřní svobody a budete chtít projevit své touhy a hlavně je zrealizovat. A kdo ví, třeba vám odkrytí svého opravdové ho já, přinese i tu vytouženou osudovou lásku do života.

Zcela nová životní kapitola za novoluní

Poslední prázdninový víkend začne o malinko dřív a v neskutečné síle. Už v pátek 30. srpna půl hodiny a sedm minut po poledni, tu máme opravdu transformační novoluní v Panně. Tento měsíc je to dokonce již druhý nov. Budete schopni vyniknout a zazářit snad v čemkoliv budete chtít. Veškeré informace do sebe budete natahovat jako houba. Opravdu ideální start pro cokoliv nového a převratného (i jen ve vašem úhlu pohledu). Podepisujte smlouvy, navazujte kontakty (osobní i pracovní), rozjeďte nové projekty či začněte novou kariéru.

Konec i začátek

Jedna vaše životní kapitola končí, aby mohla začít nová. Rozlučte se s lidmi, kteří na vás nemají dobrý vliv, vymaňte se z nepodporujícího prostředí a nepřemýšlejte nad tím, co se s nimi bude dít dál. Z kritiky nebo nevyžádaných rad si nic nedělejte. Zaměřte se na sebe, na své cíle a priority. Naslouchejte více informacím, které k vám plynou z vašeho nitra. V úklidu pokračujte i fyzicky kolem sebe, doma, na pracovišti i na místech, které se obvykle nechávají na jindy (lednička, půdy, sklepy, i letáky a e-maily).

Já a víra v sebe samotné

Pokud se skutečně zaměříte na sebe, budete si věřit, tak se to nepochybně projeví ve hmotě, i třeba na výplatní pásce či bankovním účtu. Plně přijměte sami sebe, naslouchejte pečlivě signálům vašeho srdce a nechte se vést svou intuicí. Jakou máte sami pro sebe cenu? Jaká je hodnota vaší práce? Je normální, že člověk je více kritický sám k sobě, než k druhým. Toto novoluní to udělejte naopak. Pochvalte se, zamyslete se nad tím, co všechno se vám již povedlo, kam jste se posunuli, co všechno jste zvládli. Buďte na sebe patřičně hrdí. Okolí vás vnímá přesně tak, jak vy sami sebe. Na to pamatujte a chovejte úctu hlavně k sobě.

Zdraví je jasná volba

Ano, každý chce být bohatý a zdraví, ale ruku na srdce- děláte pro to něco? Pokud budete milovat sami sebe, tak si budete dopřávat kvalitní potraviny (to nemusí znamenat, že musí být za každou cenu drahé), pečovat láskyplně o své tělo a bohatě živit i svou duši (vzdělávat se, číst, odpočívat, meditovat či si jen tak snít). Ozdravný proces můžete začít klidně hned. Zamyslete se, co pro svůj jediný dopravní prostředek po tomto světě opravdu děláte? Vynahraďte mu to. Až budete překypovat energií, začnete zářit a bude se daleko více dařit i v ostatních životních oblastech, jako je láska, vztahy a peníze. Všechno souvisí se vším.

Přeji vám úžasně prožitou poslední část prázdnin!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře