Úplněk v Rybách přinese poznání a péči novoluní

Je tu září, první podzimní měsíc. A hned jeho úvod s námi malinko zamává, v dobrém slova smyslu. Úplněk v Rybách vás provede vlastním nitrem, několik planet v září pomůže ke štěstínovoluní v Panně zase přidá na pečující a láskyplné náladě.

Úplněk v Rybách provede hlubinami

S úplňkem, který přijde hned 2. září několik minut před půl osmou ráno, ve znamení Ryb si plně uvědomíte všechny své poznatky za poslední období. Neděste se toho, že budete mít touhu být sami nebo si alespoň trošku času urvat sami pro sebe a jen tak být se svými myšlenkami. Hlubiny poznání, citů a emocí uvnitř vás se dostanou na povrch. Budete tak moci je snadněji prozkoumat a zjistit tak daleko více o sobě samotných.

Na důležitá rozhodnutí není správný čas

Ano, po všech těch zjištěních to s vámi možná bude dost mávat. Překonejte se a dřív než vliv tohoto úplňku odezní, nedávejte nic najevo. A v dobrém ani ve špatném. Ať už se vám hlavou bude honit cokoliv (láska, obdiv, slepá důvěra nebo naopak pocity zrady a ublížení), stopněte se. Pokud to neuděláte, budete litovat. Ničemu a nikomu by to neprospělo, a hlavně ne vám samotným. Raději se zamyslete na tím, jak své vnitřní proměny využijete. Kam vás to celé dostalo? Jak a v čem jste vyzráli? Co budete dělat dál? Další kroky již nebudou takové, jaké byste udělali dříve. Buďte více kreativní a třeba začněte pomalu něco zcela nového, úplněk v Rybách vám jen pomůže.

Jak si splnit své sny a odstranit ze života nežádoucí? Cestu najdete s průvodcem života „Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Svého průvodce hledejte zde.

Naslouchání a komunikace

K tomu, abyste někoho pochopili a úžasně si popovídali, nepotřebujete alkohol ani nic jiného. Dokonce by v těchto dnech všechny „podpůrné“ prostředky všemu jen uškodily. Věřte své intuici, ta vás nezklame a navede. Budete prostě a jednoduše vědět, jaké téma hovoru dát a jak druhé rozpovídat tak, abyste se vzájemně pochopili a nalezli řešení či společnou cestu či minimálně řeč. Porozumění, pochopení a naslouchání je klíčem k úspěchu. Vyvarujte se však jakýchkoliv lží, polopravd či toho, co někdo nazývá milosrdné lži. Otočilo by se to krutě proti vám. Pravda a upřímnost je jedinou schůdnou cestou.

Kukuřičný či dožínkový úplněk

Úplněk v Rybách byl pro staré indiány kukuřičným. Značil čas hojnosti, sklízelo se to, co bylo zaseto. Při tomto plném Měsíci bývá více nervozity, oni však na to znali jednoduchý lék. Jaký? Společnou práci, u které se nejen povídalo, ale také zpívalo a tančilo. Kukuřice se sušily na slunci, zbytky z nich byly využity na oheň i na výrobu masek. Někde se můžete setkat i s názvem „Dožínkový úplněk“. Celoroční práce přinesla své plody a proto je potřeba poděkovat a projevit vděčnost. Staré indiánské kmeny na to měly rovnou celé slavnostní obřady. Děkovalo se Matce Zemi za veškerou úrodu, ale také všem živlům i božstvům. Myslím, že poděkování a vděčnost by měli patřit i nadále do našich životů. Příliš často si všímáme toho, co je špatně, a ne toho, co je dobré.

Pomohou nám trošku i ostatní planety?

Myslím, že rozhodně ano. Ti z vás, kdo jste měli skvělé období za nadvlády Lva, si to ještě celé září užijete. Poděkovat můžete planetě Venuši. Naopak Merkur se o prvním víkendu v září přesune do znamení Vah. Bude je obšťastňovat zhruba měsíc. Schválně, jestli si všimnete, kdo se v tomto období hodně zviditelní. Bude mezi nimi požehnaně Vah. Od 10. září nabere přímí směr Mars. Co to znamená? Pokud máte něco nedořešeného z minulosti, vrátí se vám to. Tentokrát již neuniknete a budete muset vše uzavřít, vyřešit a dokončit. Pokud to zvládnete rychle, tak si oddechnete a cesta před vámi se vyčistí. Pomyslný opar spadne a budete vidět naprosto jasně. Jupiter vám také pomůže vše urovnat. Podporu máte, tak s chutí do akce.

Starostlivé a soucitné novoluní v Panně

První podzimní měsíc se přehoupne do druhé poloviny a už ve čtvrtek 17. září hodinu po poledni je tu novoluní. Pod patronátem ho bude mít Panna. Takže není těžké hádat, pod jakým vlivem bude. Ano, všichni budou starostliví, pečující a myslící hodně na druhé. Zodpovědnost si krásně podá ruku s praktičností. To bude mít ve skrze dobrý vliv snad na všechny. Nezáleží na tom, zda budete chtít pečovat o jiné, změnit svůj životní styl nebo se cítit vděčně a šťastně za vše, co vám život přinesl.

Opravdu se cítíte zdraví a krásní?

Pokud ne, udělejte s tím něco. Tyto dny vám krásně pomohou se na cítit i na potřeby svého vlastního těla. Udělejte pro něj maximum. Asi vám nemusím vysvětlovat, že je to opravdu váš jediný dopravní prostředek po tomto světě. Vaše tělo toho pro vás již hodně udělalo a zvládlo. Věnujte mu péči, lásku i kvalitní stravu. Alespoň kolem novoluní si dopřejte i více odpočinku. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, začněte se změnou právě za novu. Každé novoluní je takovým novým začátkem a jeho energie bývá velmi silná. A kdo jiný než pečující Panna by vám byl lepším parťákem? Nemusíte si hned pořizovat permanentku do posilovny, někomu stačí i jakýkoliv pohyb. Hýbejte se, cvičte a určitě toho na sebe nenakládejte moc. Stres by vám nebyl dobrým kamarádem.

Bubáci, strachy a obavy

Ano, každý se někdy něčeho bojí. Je to normální, ale být to tak navždy rozhodně nemusí. Ať se vám po těle děje cokoliv (fyzicky i psychicky), uvědomte si všechny emoce i nemoci mají nějakou původní příčinu. Prozkoumejte strachy a obavy vyplouvající na vás. Najděte souvislosti a vše si zanalyzujte. Nepopírejte to, jak se cítíte, zároveň však všemu nedávejte větší váhu, než je nutné. Možná zjistíte, že když si něco dovolíte, něco přijmete nebo se překonáte a posunete své limity, tak se vše utiší a vy tak budete moci být o pořádný kus na své cestě dál. Věřte, že každá změna musí začít ve vás samotných, ne v okolí.

Jak si vlastně srovnat „základy“ v životě? I v tomto vám pomůže online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Hledejte ho zde.

Správně zaměřená pozornost

Své myšlenky jen těžko můžete všechny korigovat a ovládat. To, co ale stoprocentně udělat můžete, je nedovolit svému vlastnímu kritikovi v hlavě, aby vám do podvědomí podsouvat další různé katastrofické scénáře. Nebuďte zlí ani na sebe samotné, nekritizujte se a naopak se vždy pochvalte za to co se vám povedlo i za to, co je na vás krásného. Myslete skutečně jen na to, co si přejete a ne na to, co nechcete. Přání se plní a jde o formu, jakou je vysíláme. Pokud si řeknete, že něco ne… (doplnit si můžete cokoliv), tak to ti nahoře berou jako naše přání a splní vám to. Novoluní mají obrovskou sílu, tak jí využijte opravdu ve svůj prospěch.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S.: Od podzimu budu pro vás mít několik novinek. Nechcete o nic přijít? Pak se přidejte ke mně- Facebook, InstagramYoutube.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře