Úplněk v nás probudí lovce a novoluní otevře třinácté komnaty

V neděli 13. října několik minut po 23 hod tu máme další úplněk, ovládne ho znamení Berana. Víte, jak mu říkali indiáni? Lovecký úplněk. Celý říjen si vytvářeli velmi aktivně zásoby na zimu, a právě za tohoto úplňku byla kořist snadno dostupná a dá se říct, že jistá. Jak toho využít v dnešní době? Vydejte se také na lov a zajistěte si tak příjmy a úspěch nejen na zimu.

Prestiž pro jednotlivce i celé týmy

Ano, pracovní oblast bude hrát prim ještě před úplňkem, tak si pečlivě připravte svou loveckou výzbroj (zkušenosti, projekty, nové spolupráce i třeba nevyzkoušené pracovní metody). Můžete velmi snadno odstartovat cokoliv, na co se zaměříte. Buď sami za sebe nebo ve společnosti lidí, kteří jedou na stejné vlně. Věřte, že úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. K navození té správné atmosféry a utřídění myšlenek vám výborně pomůže procházka. Vím, venku už není zrovna přívětivé počasí, ale stojí to za vyzkoušení. Naslouchali jste někdy harmonické melodii kapek deště?

Zaměřená pozornost a víra v sebe samotné

Znamení Berana je velmi aktivní, samostatné a s pevnou vůlí a sebedůvěrou. I pokud nejste zrovna typy, kteří se rádi prosazují, tentokrát to zvládnete a rovnou na jedničku. Plný Měsíc je nakloněn (spíš přímo vyzývá) aktivitám a novým pracovním projektům. Odhodlejte se a překonejte sami sebe, bohatě se vám to vrátí. Pro vnitřní klid a stability nezapomínejte dorovnat i ostatní životní oblasti. Věnujete stejný poměr času práci, soukromí i odpočinku? Pokud ne, udělejte to nyní. Obavy, že pak nebudete stíhat svou práci, jsou zbytečné. Pokud budete odpočatí, dopřejete si dostatek času se svými milovanými, pak vám nic nebrání v tom, abyste se i do práce vrhli s nadšením a plní elánu a sil.

Úplňkový nový rok

Vím, že konce kalendářního roku ještě mnoho týdnů chybí, ale když si připomene, jak se střídají znamení zvěrokruhu, tak mi dáte za pravdu. Poslední úplněk v září byl v Rybách, a právě nimi bylo pomyslné kolo roku uzavřeno. Tento úplněk je tedy pod nadvládou prvního znamení zvěrokruhu– Berana. Jedno období (životní etapa) skončilo a přichází něco nového, další životní cyklus. Září bylo pro některé jedince ještě bolestivé. Jednalo se o ty, kteří si neuzavřeli nevyhovující vztahy a situace, nebo alespoň ne z vlastní vůle a byli k tomu donuceni. Postavte se znovu pevně na nohy, vytyčte si nové cíle a s hlavou hrdě nahoru vykročte do náročného, ale průlomového období. Začněte i sami sebe vnímat jako krásné a úžasné bytosti. Jen tak si sami sobě nebudete klást překážky a přitáhnete si do života přesně to, co potřebujete a chcete.

Jak si správně přát a jít si za svými sny a cíli, vám s lehkostí prozradí i životní průvodce „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s několika bonusy. Objednat si jej v elektronické podobě můžete zde.

Novoluní otevírá třinácté komnaty

V noci z neděle na pondělí 28. října se nejen mění čas, ale také se probudíme do novoluní. Několik minut po půl páté ráno tu máme nov ve znamení Štíra. Copak asi na vás vyšťourá? Půjde opravdu hluboko na vašeho nitra, odkryje obavy a strachy i nevyhovující zvyky, názory a závislosti. Budete tak moci daleko snadněji si přiznat pravdu a zbavit se toho, co vám již neslouží. Prozkoumáte i životní oblasti a najdete to, co vám chybí. Strategie, jak vše napravit, opustit i transformovat, se objeví jasně a zřetelně. Budete mít pocit, že to šlo sama a možná se i podivíte nad tím, proč vás to nenapadlo dříve.

Hojení traumat a starých ran

Aby se mohlo něco uzdravit a zahojit, je potřeba si to nejprve připustit. Možná to bude trošku bolestivé. Na povrch se dostanou staré křivdy a ublížení, znovu se otevřou i pocity a emoce jako závist, žárlivost či třeba ublížení. Vše nechte proběhnout a nesnažte se tyto pocity nijak pozastavovat. Jakmile je přijmete, pochopíte a odpustíte, pak se teprve mohou začít uzdravovat.

Pokud vám teď proběhla hlavou myšlenka typu: „Toto mu přece nemohu odpustit!“, tak se zklidněte. Odpustit neznamená zapomenout.

Jen už prostě nenechte tyto emoce, aby vám dál ubližovaly. Propusťte a rozlučte se se vším, co vám již neprospívá. Tyto myšlenky si vaši další pozornost již nezaslouží. Dovolte si začít znovu a nechte svá traumata, ať se zahojí. Jen tak můžete začít další, zcela novou, kapitolu svého života.

Magická kouzla ve společnosti Štíra

I staré čarodějky a bylinkářky čekaly až bude Luna ve Štíru. Proč? Vše má daleko intenzivnější moc a probouzí se nadpřirozené schopnosti. Velmi snadno se tak spojíte se svým vlastním vnitřním rádcem, dokáže přirozeně naslouchat své intuici a dokonce v sobě můžete objevit i schopnosti, které se zatím neprojevily nebo jste jim nevěnovaly pozornost. Chcete si přivolat lásku, finance, úspěch nebo hojnost všech životních oblastech? Pak se nechte unést svou fantazií a vysněte si svůj dokonalý život. Potemnělý Měsíc vám propůjčí svou moc a navede vás ke splnění vašich tužeb.

Chcete jít dál a hlouběji? Pak využijte možnosti vstoupit do mého 21 denního programu „Karty Magie života“. Nejen, že si zde své vlastní karty vyrobíte (samozřejmě podle vašich možností a přirozených talentů), ale naučíte se v nich číst. Budou to vaše vlastní intuitivní výkladové karty života. A to určitě stojí za to. Co o nich řekla např. Autorka bestselleru „Mrcha vs. Hodná holčička“ Martina Brandová zjistíte zde.

Vášeň, vášeň a znovu vášeň

Jaké jsou vlastně vaše cíle? Po čem toužíte, čeho chcete dosáhnout, jak byste se rádi cítili? Znáte odpověď? Možná ano, ale něco vám k tomu stále brání. Co způsobuje vaše vnitřní bloky, co vás ve skutečnosti brzdí k posunu a pokroku? Často je to nedostatek životní síly. Kde ji znovu získat? V posteli. Ano, je to tak stručné a jednoduché. Pokud necítíte v sobě vášeň a elán v ložnici, pak jej těžko můžete očekávat v jiných oblastech. Udělejte proto něco se svou intimitou, nalezněte znovu vášeň a touhu po radosti a žití. Když se rozhodnete pro radost ze života, tak se vaši síly obnoví a vše se pohne dopředu i jinde.

Přeji vám nádherný podzim!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře