Měsíc v srpnu= šťastný úplněk, Lví brána a kreativní nov

Co si pro vás připravila Luna tento měsíc? Řekla bych docela parádní přehlídku, v pozitivním slova smyslu. Měsíc v srpnu začne hned z kraje úplňkem ve Vodnáři, který vás jen tak nudit se doma nenechá. Následující víkend si vaše duše může vítězně projít Lví bránou. A ještě než Lev předá nadvládu Panně, nechá krásně doznít své hravé energie za novoluní. Je na co se těšit.

Štěstím ověnčený úplněk

Hned v pondělí 3. srpna bude důvod k oslavě. Možná si říkáte, že víkend sotva skončil, ale je to tak. Chvilku před šestou hodinou večer je tu úplněk, tentokrát ve znamení Vodnáře. Plný měsíc bude doprovázet skvělá nálada, radost a smích. A kdy jindy než v takovéto příjemné atmosféře je dobré potkat se s přáteli. Úsměvů, vtípků a štěstí není nikdy dost. Podělte se proto i s ostatními. Noční oblohu ještě okoření i blízkost Saturnu a Jupiteru. Pokud máte lepší zrak než já, tak je uvidíte jako doprovod kulaté Luny.

Štěstí a úspěch

uplnek a znameni vodnare, uspech, stesti, laska

Nejen úplněk, ale i pár dní po něm se ponesou v opravdu úžasné atmosféře. Něco si naplánujte, vytvořte si nové záměry třeba v kariérní oblasti nebo v utužení vztahů. Úspěch a štěstí jsou zaručeny. Vnímejte, jak vše krásně plyne a vám je skvěle. Nevynechávejte žádný smysl. Pokud zaměříte svou pozornost na to, co je příjemné, pak si tyto pocity krásně ukotvíte do sebe a budete jich přitahovat do svého života daleko více. A kdo ví, třeba se jednou tyto příjemné vzpomínky budou hodit na zlepšení nálady.

Potřebujete pomoc či radu, nevíte jak dál, kam se nasměřovat? Jsem tu pro vás. Konzultaci u mě si můžete objednat zde.

Karma a vnitřní vedení

I ostatní planety se nám tak nějak seskupují do Vodnáře. Co to znamená? Tento úplněk ve Vodnáři bude patřit mezi letošní nejsilnější. Mohou se vám lehce dostat na povrch potlačovaná či nedořešená témata. Tentokrát své pocity neodsouvejte, ale přijměte je a prozkoumejte. Co vám chce vaše duše naznačit? Požádejte svého vnitřního rádce nebo klidně tam nahoru o vedení a nápovědu. Dostanete jasné znamení, kam se zaměřit.

Osobní rituál
osobni ritual

Potřebujete se posunout dál? Pak si udělejte nějaký svůj osobní rituál. Stačí si vzít papír a tužku, zapálit svíčku a zamyslet se. Konkretizujte si svůj záměr. Vše si, co nejpodrobněji sepište, včetně všech pozitivních emocí, jak se budete cítit, až se vše zhmotní, převede do reality. Pak si chvíli pobuďte se svým malým, velkým snem. V následujících dnech si více všímejte symbolů a nápověd, které k vám budou chodit. A určitě udělejte patřiční kroky k akci.

Hravost i experimenty s Měsícem v srpnu

Toto léto jsou energií hodně hravé. A ani úplněk ve Vodnáři vám to nevezme. Toto znamení si umí hrát, ale zároveň tím krásně zacílit na svůj záměr. Nechte se také vtáhnout do hravosti a pokusů, litovat určitě nebudete. Naplno se budou otevírat i témata volnosti, svobody a lidí kolem. Cítíte potřebu změnit své prostředí? Udělejte to, ať už půjde o práci, domov nebo okruh přátel.

Červený- jeseteří úplněk ve Vodnáři

Staří indiáni tomuto úplňku říkali „Jeseteří“ nebo „Červený“. Byl pro ně symbolem hojnosti, bohatství a prosperity. Jeseteři se touto dobou třou a tak je jejich lov podstatně ulehčený. Nejen, že bříška byla dosytosti nacpaná, ale také tuk byl využit a o kůžích ani nemluvím. V dnešní době je vhodný čas na poděkování za všechny dary, které nám život nabízí, ocenění krásy kolem nás a také uvolnění. Dovolte si přijmout do svého života vše, co potřebujete, i po čem toužíte. Falešná skromnost opravdu není na místě. Otevřete své srdce hojnosti, radosti a štěstí.

Měsíc v srpnu otevře i Lví bránu dokořán

lvi brana dokoran, silna energie lva

O víkendu, přesně v sobotu s magickým datem 8.8.2020 bude na vrcholu energie Lví brány. Osmička značí harmonii, bohatství, ale i sílu. Nese se sebou obrovské šance a má moc podpořit. Jste tvůrci svého života, tak nechte své schopnosti naplno vyniknout. Dovolte si zazářit a posunout se o pořádný kus na své cestě dál. Lev má v sobě původní ženskou energii, která dokáže působit zevnitř, a vnitřní sílu pramenící z lásky. Snadněji tak pochopíte nejen sami sebe, ale i najdete odpovědi ve svém nitru i v okolí.

Mám pro vás i dárek:

Abych vás více podpořila, mám pro vás dárek. Aby byly ty osmičky kompletní, v sobotu 8.8. od 8 hodin je tu pro vás nachystána šťastná hodinka s výklady na 1. otázku zdarma. Kde? Hledejte „Magie šťastného života“ naFacebookui na Instragramu.

Kreativní novoluní

Měsíc v srpnu povzbudí i kreativitou a vášní

Znamení Lva se s námi pomalu loučí, ale novoluním ve svém znamení nás ještě stihne obdařit. Před tři čtvrtě na pět ráno ve středu 19. srpna je tu. Svou energií bude velmi připomínat srpnový úplněk. Jeho vliv totiž velmi zasáhne do práce i vztahů. Vztahy, nejen partnerské, ale i pracovní, se budou velmi snadno navazovat. A pokud toužíte po miminku, tak další šance je znovu právě kolem novu.

Přirozenost a sdílnost

novoluni ve znameni lva

Ať vaše kroky zamíří kamkoliv a potkáte kohokoliv, nesuďte. Každý z nás má jinou životní cestu a nikdy nevíte, co koho potkalo a čím si prošel. I když vám majestátní Lev bude mít tendence zvedat nos hodně vysoko, vyhněte se aroganci, povýšenosti a pocitům nadřazenosti. Místo toho si raději s někým příjemně popovídejte. O náhodné kontakty a rozhovory rozhodně nebude nouze. A kdo ví, třeba si při vzájemném sdílení uvědomíte, že váš problém má řešení, které by vás nenapadlo. Od totiž jiný úhel pohledu dokáže zázraky.

Nekonečný proud myšlenek

Ano, prázdniny a doba letních dovolených se pomalu blíží k závěru, a tak se občas nějaké té negativní myšlence nevyhnete. Je však důležité, abyste se v nich nebabrali. Děláte to? Pak asi se vám moc dobře nespí a dokonce si můžete pořádnou smůlu i přitáhnout. Snažte se své myšlenky více kontrolovat. Obvykle náš vlastní vnitřní kritik vidí na všem chyby a nedá pokoj, dokud nás něčím pořádně nevykolejí. Za takové nechtěné myšlenky jen poděkujte a sdělte, že je nyní nepotřebujete. A pak si představte, jak byste si přáli, aby se situace vyvíjela. V tomto období budete potřebovat více spánku a odpočinku, tak si to dopřejte.

Dětská radost

kreativita, detska radost, tady a ted

Měsíc v srpnu, přesněji toto novoluní dodá všem i pořádnou dávku vášně, radosti a kreativity. Pokud máte děti, pozorujte je. Nemáte-li, pak si jich všímejte třeba na procházce, v parku nebo u vody. Žijí opravdu tady a teď, neřeší, co bylo včera a všechno co teprve bude je moc daleko na to, aby se tím zabývali. Vaše duše touží po dětském vnímání světa, tak jí to dopřejte. Zjistíte, že v práci to může být zábava a jiný způsob uvažování vám poskytne i nové možnosti. Vše se dá totiž zjednodušit, udělat s radostí nebo trošku předělat tak, aby to bylo zábavnější a veselejší. A smích je kořením života, tak ho přisypte pořádnou dávku.

Navrátit se k sobě samotným a znovu začít prožívat vám pomůže i online kurz „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“. Své příjemné místečko si zajistíte tady.

Objímám se

Ano, čtete dobře. Dopřát i sobě samotným pořádnou porci lásky je také důležité. Vím, že sebeláska je v posledních letech neustále propírané téma, je však potřeba. Máte nižší sebevědomí? Rozdáváte se a na vás samotné vám nezůstává čas? Dejte si cíl, že do konce prázdnin tu budete hlavně pro sebe. Všímejte si toho, co je na vás krásné, oceňte se za své úspěchy, i ty docela maličké. Každý z nás v něčem vyniká, tak se zaměřte právě na toto. Pak už to půjde samo a posunete se i tam, kde si zase tak jisti nejste, to slibuji. Sebeláska je mocná čarodějka, protože vychází z nitra lásky, s egem nemá nic společného, jak si mnozí myslí. Tak obejměte a milujte se přesně takoví, jací ve skutečnosti jste!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S.: Chcete něco tvořit a u toho se i něco naučit? Pak mrkněte na „Karty Magie života“. S mou pomocí si je vytvoříte, na cítíte si je a naučíte se v nich číst. Pak snadno pomůžete sobě i svým blízkých, nejen při vážných rozhodnutích. Prozkoumejte je zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře