Třpytivý prosincový úplněk vnáší vnitřní boj

Úžasnou podívanou nám nachystá prosincový úplněk. Na ten se můžete těšit v neděli 19. prosince po půl šesté ráno. Pod nadvládou ho budou mít Blíženci. Podstatné však je, že bude na obloze hodně vysoko a bude zářit daleko více než obvykle. Zastíní dokonce skoro všechny hvězdy. Společně s ním uvidíte jen ty nejzářivější a ty vytvoří kolem Měsíce nádherný světelný kruh.

zarivy prosincovy uplnek a hvezdy kolem nej

Druhý letošní mikroúplněk

Už v listopadu jsme tu měli mikroúplněk, ten prosincový bude také mikro. Luna bude od Země hodně vzdálená. Po pravdě je rozdíl mezi super úplňkem a mikroúplňkem necelých 15 procent. Naštěstí bude tak zářivý, že si toho, že je menší, nebudete mít šanci všimnout. V příštím roce nás žádné mikroúplňky ani nečekají.

Témata, které nabídne prosincový úplněk

K řešení se nabídne to, co se týká protipólů Blíženců (Luna je v tomto znamení) a Střelce (Slunce je na konci tohoto znamení zvěrokruhu). Vliv úplňku tedy pocítí hlavně lidé narození ke konci těchto znamení, ale i ti, kdo mají ascendent či Měsíc v Blížencích nebo Střelci. Je ten správný čas podívat se na vaše plány na ten příští rok. Sice se to ve vás může trošku hádat, ale je potřeba si své cíle ujasnit. Všimli jste si, že se znamení Blíženců zobrazuje jako dvě osoby? Ve skutečnosti se v těchto lidech skrývá osobností daleko více. A podle toho se také jejich energie projevují. Jsou zvídaví, výřeční a zajímají se snad o vše. Oproti tomu Střelec je často zobrazován s lukem a šípem. On jasně zamíří na svůj cíl a jde si za ním.

Vnitřní boj

Asi jste již pochopili, že to sami se sebou nebudete mít pravděpodobně jednoduché. Co teď dělat? Otevřít se novým možnostem a příležitostem a využít všeho na plno? Nebo se raději zaměřit na plnění svých dlouhodobých cílů a plánů? Aby byl váš následující rok úspěšný, zkombinujte to. Cílevědomě se věnujte svým prioritám, ale u toho neodmítejte nové informace. Mohou vás krásně posunout na vaší cestě a ještě ji uspíšit. Chcete mou pomoc? Pak se ke mně přidejte do 21 denní Magické proměny. Vstoupit můžete do 27. prosince, startujeme hned 1. ledna 2022. Své místečko po mém boku si zajistíte zde.

Boj se závislostmi

zavislosti, koureni, odvykani

Každá závislost je vlastně takovou náplastí na nějaký životní nedostatek. Je potřeba si to přiznat. Téměř každý je na něčem nebo někom závislý. Máme tendence si dávat předsevzetí na Nový rok. Jenže ty obvykle už v průběhu ledna vyšumí do ztracena. Prosincový úplněk vám nabízí jedinečnou pomoc se závislostmi skoncovat jednou pro vždy. Snad největší šanci mají kuřáci. Tento den hodně ovlivňuje právě plíce, dýchání a průdušky. Takže při rozhodnutí i odvykání budou celá nebesa na vaší straně. Abych byla upřímná, tak o tom vážně uvažuji i já. Pocitově mi kouření začíná vadit. Pokud do toho někdo půjdete taky, tak se mi ozvěte, ať se můžeme podpořit vzájemně.

co vas ceka v roce 2022

Průvodce rokem 2022

Už teď si opět (jako každý rok) můžete stáhnout zdarma průvodce rokem: „CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2022„. Najdete v něm výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a mnohem víc. Chcete-li získat z následujícího roku víc, pak si k průvodci pořiďte i harmonizační vibrační obrázky pro každé znamení.

Studený prosincový úplněk

Studený úplněk se říká právě tomuto úplňku. Ale nejde jen o chladné počasí, jak by se mohlo zdát. Prosincový úplněk ochladí často i emoce, vztahy a myšlenky. Proto je dobré naučit se pracovat s negativními myšlenkami a nebrat se v tom, co vám přináší špatnou náladu nebo rovnou deprese. Respektujte přirozený cyklus roku a také více zpomalte, věnujte se sami sobě, svým blízkým. Sejděte se známými nebo jim alespoň zavolejte. Komunikace se důležitá. Přináší pocit, že nejsme na světě sami a jsme milováni. Dělejte si také častěji radost a dopřejte si péči a lásku. Tak studený prosincový úplněk nebude mít šanci vás zlomit. Chcete pomoci? Pak se ke mně objednejte na konzultaci, společně to zvládneme.

Přeji vám nádherný předvánoční čas!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

roll-on pro kazde znameni, muze i zeny

P.S. Nezapomněla jsem vám dodat svůj tip na esenci tohoto úplňku, jen jsem naprosto unesená hned 24. Ano, konečně jsou na trhu i unikátní esence pro každé znamení zvěrokruhu, pro muže i ženy. Jsou z pečlivě vybíraných zdrojů a neobsahují snad žádnou chemii. Však se mrkněte sami.

P.S. 2. Nemáte ještě všechny dárky na vánoce? Nezoufejte. Prozkoumejte na bohatou nabídku dárkových poukázek ode mě. I na poslední chvíli je můžete vytisknout a vložit do obálky a máte vystaráno. A třeba tím i někomu změníte život. Líbí se vám má práce? Pak s radostí přijmu dárek od vás ´. Poslat ho můžete zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře