Temnota, emoce a příslib harmonického vztahu v tomto Novu

Temnota, emoce a příslib

harmonického vztahu v tomto Novu

 

Novoluní je jako prázdný, čistý papír. Co si na něj nakreslíte vy? Tento čtvrtek 19. října 2017 večer (před čtvrt na deset) vás čeká Nov ovlivněný vzdušným znamením Vah. Pro Váhy je důležitá harmonie a rovnováha, stejně to budete vnímat i vy sami.

 

Temnota a emoce

Vesmír, počátek, temnota, nový život„Chybějící“ měsíc v řadě lidí vyvolává nepříjemné pocity, jako samotu a nepopsatelné prázdno a temnotu. Věříte temnotě?  Je zdrojem všeho, je to prvopočátek vesmíru a života. Právě v ní se rodí vše nové. Novoluní je okamžik, kdy staré ještě neodešlo a nové se ještě nenarodilo. A právě proto je to tak silný okamžik, který můžete využít k vyslání svého přání do celého Vesmíru.

O tomto Novu budete naváděni zpět k sobě, ale i pod vlivem silných emocí. Tentokrát je již nezamaskujete a vytrysknou ven. Nesnažte se své emoce potlačovat, jen by vás to vyčerpávalo. Reakce budou sice přehnané, ale nikdo (kromě vás) neví, na jakou citlivou strunu vám brkli. Tato stará záležitost vám velmi ublížila a vy jste své city a emoce vědomě potlačili. Proto si teď najdou svou cestu ven na světlo. Tím, se osvobodíte a budete moci konečně žít opravdu naplno a v harmonii (hlavně sami se sebou).

 

Co vás naučí Nov ve Vahách?

Přijmout vše, ať už se jedná o to, co teprve přichází, o minulost nebo stará zranění a křivdy. Uvědomíte si, že vše není jen černé nebo bílé, život má totiž tisíce barev. Váhy potřebují k životu harmonii a soulad, ovládá je planeta Venuše a ta symbolizuje krásu a lásku. Soustřeďte se na soulad ve vztazích (pracovních i soukromých), aby mohla být nastolena rovnováha a pořádek. Rozhodněte se, s kým a jak chcete strávit svůj život. Co vám chybí ke spokojenosti?

Váhy, vyvažování, rovnováhaZnakem tohoto znamení jsou váhy. Pokud máte představu osob v tomto znamení jako dokonale vyvážených, tak jste na omylu. Víte, jak je těžké váhy (i Váhy) udržet v rovnováze? Heslem Vah jsou slova:

„vážím, vyrovnávám a odkládám“

 Váhy jsou otevřené, diplomatické, chápavá a spravedlivé, vyhýbají se konfliktům. Ale také nerozhodné, ovlivnitelné a některé i velmi nesamostatné. Často mezi nimi najdete soudce, advokáty, psychology, poradce, umělce, designéry i režiséry.

Pokud potřebujete poradit v jakékoliv záležitosti, Váhy jsou vždy skvělou volbou. A to neříkám jen proto, že já sama jsem narozená ve znamení Vah.  Konzultaci u mě si můžete objednat zde.

 

Jak využít energie tohoto Novoluní?

  • Svatba, zásnuby, nové vztahyIdeální čas pro zásnuby nebo sňatek, ale i nové obchodní partnerství.
  • Kosmetické ošetření, příp. kosmetická chirurgie a zkrášlování celkově.
  • Nákup nových bytových dekorací i uměleckých předmětů, oblečení, bot a módních doplňků. I celková proměna vzhledu a stylu.
  • Úspěchu dosáhnou hlavně zrozenci Vah, pak také kadeřníci, kosmetičky a všichni, kteří se zabývají uměleckými směry ve všech podobách. Všichni lidé budou lépe spolupracovat a budou přístupnější kompromisům. Toho by mohli využít politici a diplomaté.
  • A samozřejmě nové plány (nové vztahy a začátek nových projektů, ideálně v oblasti estetična, umění, poradenství i reklamy).
  • Kila dolů, dieta, půstToužíte po nějakém to kile dolů? Tento Nov je vynikající příležitost pro půst a očistu organismu. Měsíc hýbe oceány, tak proč by nedokázal pohnout vašim metabolismem? S ubývajícím měsícem ubývají i vaše kila a tukové zásoby, na novoluní je ideální právě půst k dokonalému načasování. Využijte přírodní zákony ve váš prospěch.

 

Harmonický partnerský vztah, emoce v mixéru

nebo pátrání s lupou?

Uplynulé tři měsíce řádně zamíchaly vztahy, ale je tu šance na srovnání. Pokud jste ve vztahu, ale jsou tam určitá „ale“ (např. žárlivost, lpění, nesvoboda nebo nedůvěra), tak nedokážete milovat bez podmínek. Čistá láska však nezná podmínek, to je cesta přímo do pekel. Pokud skutečně milujete, tak partnera neomezujte a nedávejte si podmínky a ultimáta (to platí i naopak). Užívejte si společné chvilky, naplno, s láskou a důvěrou.

Nejste nyní ve vztahu a nemůžete najít ideálního partnera? Pak se zamyslete, zda máte opravdu zpracované bývalé partnerské vztahy. Pokud to tak není, tak se nemáte ani nejmenší šanci otevřít ničemu novému.

online seminář: Jak objevit toho pravéhoPro nezadané (ženy) mám skvělou zprávu! Tuto neděli 22.10.2017 ve 20:15 hod bude vysílán webinář skvělé Aničky Lukšové, právě na toto téma. Samotný název vám sdělí vše:

„Jak objevit konečně toho pravého“

Práci Aničky znám a vím, že její programy jsou skvěle zpracované. Sama budu hostem na tomto online semináři, který je zdarma. S kterou z vás se potkám (alespoň virtuálně)?

 

Energetická brána dokořán

Každé novoluní (a toto nebude výjimkou) přináší pomyslný restart, jak na duchovní rovině, tak na srdeční. Dokážete se lépe naladit sami na sebe (na svůj vnitřní svět a pocity) a tím snadněji vyhodnotit situace i osoby kolem sebe. A připravit si tak novou a svěží půdu pod nohama. Nov ve Vahách vás povede k novým začátkům hlavně v oblasti lásky a partnerství, i na úrovni vašich hodnot a priorit. Budete zase o kousek blíže svému snu.

 

Snění, plánováníS Měsícem ve Vahách vám půjde daleko lépe soustředit se na své záměry a cíle. Nov ukončí i vztahové výkyvy. Dosáhnete snáze rovnováhy (uvnitř i napovrch). Pokud si stanovíte cíle právě o tomto novoluní, pak se s daleko větší pravděpodobností stanou realitou a snaha o jejich dosažení vám vydrží podstatně déle, než jste zvyklí. Pokud si nejste jistí, jak na to, nakoukněte sem.

I obava, že pokud si půjdete bezhlavě za svým, tak tím někomu ublížíte, je neopodstatněná. Vrozená diplomacie Vah, vám nedovolí jednat sobecky a z toho, co podniknete, bude mít prospěch i vaše okolí. Upusťte od zaběhnutých pravidel a jednejte srdcem. Docílíte tak úžasné harmonie, ze které budou radost opravdu všichni.

 

S láskou Váha Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře