Srpnové rituály ve znamení vítězství i zdraví

Vím, že jsem již v rámci článků rozebírala jakou sílu mají naše myšlenky. Ale nějak cítím, že se k tomu musím opět vrátit. Velmi často se setkávám s tím, že se někdo diví, že mu prostě a jednoduše nic nevychází. A když se něco nepříjemného stane, tak následuje další nepříjemný sled událostí. Ano, je to tak. Ale dá se s tím něco dělat? Odpověď je ANO! Každá naše myšlenka má neuvěřitelnou sílu, a pokud ji vyslovíte nahlas, tak se její moc ještě znásobí.

Dejte si pozor na co myslíte a jakého druhu jsou vaše myšlenky. Ti nahoře nemají smysl pro humor (anebo možná, že mají) a splní vám to, na co myslíte. Opět jsem si vybavila výrok Terryho Pracheta:

„Pozor na to, co si přejete, mohlo by se vám to splnit.“

Např., když se ráno vzbudíte a zrovna nejlépe jste se nevyspali, pak rozlijete kávu nebo čaj, tak už předem očekáváte, že tento den prostě bude na nic. A vaše přání je splněno. Nechtěli jste to? Ale, ano, vyslali jste do Vesmíru přesně tuto myšlenku. Cokoliv, do čeho dáte víru, emoce, své city, se splní. Chcete malinko poradit, jak na svá přání? Stáhněte si zdarma průvodce „7 malých kroků ke splnění velkých snů“.

Zlomit se to dá jedině tak, že se budete snažit kontrolovat své myšlenky. Když vás napadne nějaký katastrofický scénář, tak se stopněte. Zeptejte se sami sebe: „Děje se mi opravdu tady a teď?“ Odpověď je nepochybně „ne“. Ihned si tuto myšlenku (přání) přepište, jednoduše jí nahraďte tak, jak chcete, aby se to vyvíjelo. Nezapomínejte také na to, že každé vaše přání musí být pozitivní nejen pro vás, ale i pro všechny zúčastněné. Pokud by vaše touha byla na úkor někoho jiného, sice se splnit může, ale pak se vše stejně otočí proti vám (až to budete nejméně čekat). Obvykle se vám to vrátí daleko dřív, než byste čekali.

Nejjednodušším způsobem, jak se naučit ovládat a kontrolovat své myšlenky je systematičnost a vizualizace. Jak to myslím? Udělejte si z toho rituál. Každý večer si detailně naplánujte úkoly na příští den (můžete plánovat i na týden, měsíc, rok, či nějaký konkrétní projekt). Před usnutím si představujte, jak se vše daří, plyne a vyvíjí podle vašeho očekávání. Navnímejte si svou radost a vděčnost. Když to budete dělat pravidelně, zautomatizujete si to. Pak vás negativní myšlenka nemůže rozhodit a snadno se vrátíte ke svému pozitivnímu scénáři.

Rituály na vítězství a na pevné zdraví

Úplňkový rituál na dosažení vítězství

Vodnář, který ovládne nejbližší úplněk ve čtvrtek 15. srpna vám pomůže s propojením vašeho vědomého i nevědomého já. Proto bude velmi snadné dosáhnout jakéhokoliv vítězství, ať už usilujete o cokoliv. Chcete si splnit nějaké přání? Potřebujete se někam dostat? Chcete se obklopit podobně smýšlející lidmi a patřit k nim? Vydáváte se na dalekou cestu? Pro všechny tyto účely je ceremoniál vhodný. Spojení s Vesmírem bude velmi intenzivní, tak není proč se držet při zemi. Věnujte zvýšenou pozornost i snům, kterém se vám budou ve dnech kolem úplňku zdát. Mohly by vás navést na tu správnou cestu, ukázat způsob, jak si splnit své přání nebo na čem vůbec zapracovat.

Ať už k vlastnímu obřadu. Nejprve si ujasněte, s jakým záměrem jdete dělat rituál. Co je to, po čem toužíte? Když budete mít jasno, vše si napište. I překážky, které vám brání si poznamenejte. Napište si i osoby, které by vám ve splnění vašeho přání mohly být nápomocny. Pokud se obklopíte lidmi, kteří mají podobné uvažování jako vy, pak máte na půl vyhráno (udrží vaši pozornost a myšlenky na správné vlně). Až budete mít váš strategický plán hotový, dopište si tam i své pohnutky k tomu, aby se vše naplnilo. Svá proč. Jak vám to prospěje, co tím získáte? Jak to pomůže lidem kolem vás? Je-li vaše vítězství (cíl) hodně náročné, rozdělte si ho do menších úseků (úkolů), abyste měli pocit, že je to realizovatelné.

Pusťte si hudbu, která vám symbolizuje vaše vítězství a dejte si před sebe svou plán, zapalte si oranžovou nebo zelenou svíčku (můžete se touto barvou i více obklopit), pokud nemáte, použijte neutrální bílou. Zavřete si oči a do detailu si představujte, jak podnikáte kroky ke splnění své vize. Rozhlédněte se kolem sebe, uvidíte osoby, jenž už stejného cíle dosáhli a vy k nim vzhlížíte. Tito lidé se na vás usmívají, mávají vám a někteří dokonce tleskají. Užijte si tento pocit, doslova si ho nasajte do sebe. Jdete dále, stoupáte víš a víš s hlavou hrdě nahoru. Na úplném vrcholu vás čeká trofej, trofej pro vítěze.

Pokud můžete řekněte si několikrát nahlas“ Jsem vítěz, vyhrál(a) jsem, dosáhl(a) jsem vrcholu, svého cíle! Síla je ve mně, prožívám opojení z úspěchu, já jsem úspěch a vítěz! Klidně si svou osobní mantru zazpívejte nebo alespoň v duchu výrazně opakujte. Upravte si ji tak, aby vám dávala smysl a ladila s vámi. Prociťte si své pocity a chvíli ještě v klidu odpočívejte a užívejte si své emoce. Touto části jste ukojili své nevědomé já.

Vědomé já (váš rozum) musíte také přesvědčit, že toto je vaše nová realita. Jak to udělat? Kdykoliv během následujících dní si opakujte svou vítěznou mantru nebo oslavnou píseň, kterou jste si vytvořili. Kdy je vhodný čas? Kdykoliv, při jízdě do práce, při úklidu doma, při vykonávání rutinních činností, ve sprše,… Váš rozum toto musí přijmout jako fakt, skutečnost. Tak mu to neustále opakujte, ráno, když se vzbudíte, večer, když usínáte. Ideální by bylo vydržet 21 dní. Ano, opět jsme u mocné síly rituálů na 21 dní. Je-li váš cíl na mnoho kroků, naplánujte si první z nich a ten zrealizujte za 21 dní, udělejte maximum pro splnění. Pak stejným způsobem pokračujte s dalším krůčkem k vašemu vítězství.

I o mantrách, vlastních rituálech a odstranění různých bloků se dočtete (a rovnou prakticky převedete do života) v průvodci „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

Rituál na pevné zdraví

Panna je známá svou pečlivostí. A i proto je ideální čas na péči o sebe právě při úplňku nebo novoluní v Panně. Tento konkrétní obřad si však můžete vykonat kdykoliv, když ucítíte potřebu, také i preventivně. Pokud si chcete být stoprocentně jisti účinnosti rituálu, udělejte si ho v pátek 30. srpna, kdy je nov v Panně. Chcete-li odstranit nějaký zdravotní problém, můžete na něm zapracovat i podvědomě.

Co budete potřebovat? Tentokrát si svůj „problém“ namalujete, tak pastelky a papír, nesmí chybět hudba a svíčka (ideálně černá, pokud ji neseženete opět můžete použít bílou). Budete také pracovat s vizualizací. Nejprve si představte váš nemocný orgán (předem si můžete i zjistit, jak vypadá a kde přesně leží). V klidu si na dotyčné místo položte ruku a naciťte na energii tohoto místa. Pak si pusťte hudbu, ideálně nějakou harmonizační, a zapalte si svíčku. Začněte jakýmikoliv pastelkami kreslit své tělo nebo oblast, ve které je váš nemocný orgán. Není podstatné, jak povedený obrázek to bude či nebude, ale to, aby jste si nakreslili energii vašeho těla. Jak vše proudí a funguje tak, jak má. Jako poslední zakreslete váš problém.

Máte hotovo? Super, nyní papír (a sním i váš problém) spalte. Pozorujte pozorně, jak hoří a u toho si opakujte dokola svou kouzelnou formulku na ozdravení. Jakou? Např.:

„Jsem zdravá a vitální bytost, doslova zdravím překypuji.“

„Zdraví ať se ke mně navrátí, a nemoc odvrátí. Mám při sobě klíč ke zdravému a spokojenému životu.“

„Mé bytí i konání je v souladu se mnou, zdraví a čistá energie je mou podstatou a přirozeností.“

Až papír dohoří, zavřete si oči a zaposlouchejte se do léčebné hudby. Ruce si opět položte na místo, které potřebuje vaši péči a lásku. Představujte si, jak k vám proudí léčivá energie, nekončící pramen, zářivé léčivé světlo (můžete jej vnímat jako zlaté, zelené nebo třeba i duhové). Dýchejte zhluboka a posílejte světlo do vašeho místa. Znovu si opakujte vaši léčebnou formulku. Vizualizujte si, jak se vám ulevilo, vaše zraněné místo na těle se hojí, až je zcela zdravé. Navnímejte si ten úžasný pocit z vašeho zdravého těla, tu radost, štěstí a množství pozitivní energie.

Přeji mnoho úspěchů v životě a samozřejmě pevné zdraví!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře