Emotivní srpen- zrcadlo minulosti nastaví Černá Luna, nov i úplněk

Emotivní srpen-

zrcadlo minulosti nastaví Černá Luna, nov i úplněk

Srpen si toho pro vás nachystal opravdu hodně. Začnu trošku netradičně, Černou Lunou- Lilith. Jakou temnou stránku vám ukáže? Je už pár dní ve znamení Vodnáře a posiluje ji ještě vliv planety Mars, takže máte před sebou poněkud bouřlivé období, plné zvratů a změn. Lilith si pěkně rýpne do bolístek v oblasti vztahů. Cítíte ztrátu z minulosti nebo naopak zradu? Vše se vám ukáže jako v zrcadle. Rozehřejte své srdce, odpusťte, propusťte vše nevyhovující (jinak to za vás udělá sama) a již se nebojte dalšího zklamání.

Nespoutaná a neúprosná Lilith

cerna luna- LilithLilith ve Vodnáři je svobodná a své přátelé si opravdu pečlivě vybírá. Máte dojem, že se lidé kolem vás pročistili? S některými si již nemáte co říct, jiní odešli z vašeho života dobrovolně a jsou i tací, se kterými nehodláte ztrácet čas (zahlcují vás svými problémy, tahají vás dolů anebo je přátelství výhodné pouze jednostranně). Tak teď víte, proč to tak je. Pokud toužíte po sdílení, lásce a opravdovém přátelství? Hledejte na internetu nebo ještě lépe na živo (pohled z očí do očí nic nenahradí). Zlom přijde. Chování Černé Luny je nevyzpytatelné, tak vás nepřekvapí ani jedinci s neuvěřitelným nadšením, které z ničeho nic opadne, a originální nápady (často až extravagantní). O extrémy všeho druhu také nebude nouze.

 

NOVý začátek se silou Lva

Mnoho lidí má pocit, že se stále nemohou pohnout z místa. Patříte mezi ně? Co se to děje, co vás drží? Jsou to staré programy a přesvědčení. Je na čase jim dát sbohem a udělat něco jinak a tím se konečně posunout dál. Stačí si jen požádat. Nevěříte? Pak začněte se svým novým, úžasným startem do života už tuto sobotu 11. srpna před polednem. Proč? Je tu novoluní a to vždy provází nové začátky. Ideálnější startovní čáru než tu, kterou nabízí silný nov ve znamení Lva, si nemůžete přát. Jen si dejte pozor na své Ego, nadřazenost a pýcha opravdu není na místě. S pokorou a vděčností dosáhnete daleko více. Potřebujete pomoc? Podrobný návod najdete v elektronické knize „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

Jak to udělat?

vzorecZamyslete se nad tím, co těsně předchází tomu, než se vrátí na začátek známého vzorce. Může to být věta, která vám zní v hlavě (nebo ji v horším případě říkáte nahlas), emoce, pocit, strach anebo začnete jednat příliš rozumem a nenasloucháte radám svého srdce. Až situace znovu nastane, zavčas si to uvědomte a zareagujte jinak. Chce to více času a vědomého jednání, ale stojí to za to. V sobotu si v duchu, nahlas či na papír dejte vše do nejmenších detailů, co byste si přáli. Vyhněte se veškerým záporům a negacím. Svá přání formulujte v přítomném čase (jakoby už to tak bylo) a uvědomte si u toho své pozitivní pocity. Už je vám lépe? Poproste si tam nahoru a věřte, že zázraky se mohou dít, stačí uvěřit.

Padá hvězda, něco si přej!

Možná vás chce i hvězdná obloha podpořit, po novu totiž přichází i další nebeská podívaná. V noci z neděle 12. srpna na pondělí vrcholí meteorický roj Perseid. Snad vám bude počasí přát a nějakou uvidíte. Někde jsem četla, že jich bude zhruba sto za hodinu, takže šance je dost velká. A tím, že Měsíc bude zahalený v tmavém kabátě, máme příležitost o to větší. Pokud se vám podaří zachytit tento kouzelný okamžik, budu ráda, když fotku přidáte na mé facebookové stránky: „Magie šťastného života“.  Budu se těšit. Nejste ještě se mnou na FB v kontaktu? Tak to napravte, ať vám příště nic neunikne.

Kreativita a aktivita

kreativni cinnostiV období po novoluní začněte s prvními krůčky k realizaci svých nápadů a plánů (vždy je potřeba přejít k akci, samo se vše za vás neudělá). Ideální čas je na vše spojené s dětmi, kreativní a uměleckou činností a pohybem. Mějte na paměti, že vaše touhy a přání budou splněna, jen pokud budou vaše záměry čisté. Lev pomůže i s nízkým sebevědomým, dodá vám komunikační schopnosti a jistou dávku vznešenosti a hrdost. Nemusíte mít obavy ani ze získávání nových znalostí a dovedností, silné energie vás podpoří a vše půjde téměř samo. Tak proč nezačít třeba s kurzem malování nebo byste raději pracovali se dřevem? Výběr je na vás, sami nejlépe víte, co by vás bavilo a v čem se chcete rozvíjet. Nejste si přece jenom jisti, kam a jak se ubírat po své životní cestě? Objednejte se ke mně na konzultaci.

 

Co dokončí karmický úplněk?

Znamení Ryb ovládne úplněk 26. srpna před druhou odpoledne a bude velmi emotivní. Pro někoho bude ve znamení získání „nadpřirozených“ schopností a duchovní síly, ale pro jiné se otevřou brány z minulosti (v tomto i v předešlých životech), hlavně ve vašich vztazích. Tak trochu to vypadá, jakoby se domluvil s Lilith. Plný Měsíc spojí to, co k sobě patří, a rozdělí, co má být ukončeno. Dotkne se jak partnerských, rodinných, tak i pracovních svazků. Děsit vás určitě nechci, tak hned dodám něco pozitivního: silný vliv bude mít i na ty, kteří na sobě usilovně pracují, a láska z nich doslova sálá. Jaký? Spřízněné duše budou popostrčeny blíže k sobě.

Bohužel úplněk v Rybách bývá také ve znamení depresí. Patříte mezi jedince s těmito sklony? Pak se raději běžte bavit do společnosti nebo dělejte něco, co vás skutečně baví a naplňuje. Pak si na nějaké smutky a špatné nálady ani nevzpomenete. Lidé o úplňcích reagují všeobecně přehnaně, tak si raději výbuchů kolem vás nevšímejte a nic si neberte osobně (mohl to schytat kdokoliv jiný, vy jste měli možná jen tu smůlu, že jste byli moc blízko).

Bod zlomubod zlomu

Na úvodu článku jsem okrajově zmínila planetu Mars. Je to právě on, kdo si pro vás nachystal před koncem měsíce ještě jednu zásadní perličku. Až do 27. srpna vás stále vracel do minulosti, abyste měli možnost udělat něco konečně jinak. Pokud se vám to nepodařilo, stále se vraceli lidé i situace, které jste již prožili na jaře letošního roku. Ale den „D“, právě 27.8, bude pro vás velmi zajímavý. Mars se vrátí ze zpětného chodu opět do přímé pozice a vše se hne dopředu. Držím pěsti, ať poskočíte mílovými kroky ke splnění vašich plánů!

 

S láskou Dana Chara

 

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře