Slzy za novu, Merkurova zpátečka a úplněk ve znamení kariérního růstu

Uplakané novoluní v Raku

Nádherné, i když pro někoho bolestivé novoluní vás čeká v úterý 2. července minutku po čtvrt na deset večer. „Černá“ luna bude velmi silně působit na vše živé- lidi, zvířata i rostliny. Možná se to tak nezdá, ale zvládli jste toho už opravdu hodně a posouváte se v před, pracujete vědomě i nevědomě na svém nitru. A to je důvodem, proč se v mnoha srdcích ještě rozpíná bolest. Nechte ji působit, jen tak se vše uvolní a vy se osvobodíte od všeho svazujícího a nefunkčního.

Věřím, že každý z vás chce žít v harmonii se sebou samotným i se svým okolím. Pokud si dovolíte přijmout lásku k sobě, pak ji můžete rozdávat plnými doušku i kolem sebe. Vše pak má daleko hladší průběh a plyne, jak má. Tento nov bude pod nadvládou vodního znamení, konkrétně Raka. S ním jsou spojovány emoce, city a rodina. Překonejte své obavy a vyjadřujte naplno, jak cítíte a vnímáte. Tato otevřenost se samozřejmě nemusí všem líbit, ale sami poznáte, jak se vám uleví. Nevíte, jak vše správně zpracovat, abyste se mohli posunout dál? Ráda vám pomohu, osobní konzultaci si zajistěte zde.

Jak na strach a obavy?

Strach je naprosto normální součástí života každého z vás. Záleží však na tom, jak k němu přistupujete. Na jednu stranu vás může blokovat. To se děje v případě, kdy se obáváte vystrčit i špičku boty z vyšlapané, staré známé cestičky. Pak nejste schopni udělat vůbec nic ani pro splnění svých vlastním snů. Ano, život se neodehrává vždy jen v bezpečí, někdy je potřeba trošku zariskovat či stisknout kliku neznámých dveří a vstoupit. Strachu můžete na druhou stranu „jen“ dovolit, aby vás strážil. Jde o takový ten vnitřní varovný maják, že už je něco jednoduše řešeno přes čáru.

Za novoluní proběhne i úplné zatmění Slunce. Ale neradujte se, u nás nebude viditelné. Při troše štěstí ho uvidí jen v Argentině a Chile. Bude však nízko nad obzorem a hlavně v Chile mají v tomto čase období dešťů, téměř jakákoliv oblačnost mystické představení zkazí.

Uvolněte emoce

Luna v Raku je hodně poetická, často až uplakaná. Projevte své emoce a nedržte je v sobě. Myslím si, že to půjde většině samo a naprosto přirozeně. Reagujte na situace, které vás potkají srdcem a vlastní intuicí. Nesnažte se používat hrubou sílu ani si vše rozumem analyzovat. Jen byste se do všeho zamotali a výsledek by byl daleko horší, i přes vaši maximální snahu. Buďte jako voda, lehce protékejte a najděte si citlivě cestičku třeba i přes skálu. Jde to pomalu, ale přirozeně. Neberte si nic příliš osobně, v tomto období se můžete setkat s tím, že mnoho slov není tak míněno, jak by se mohlo zdát. Čtěte mezi řádky.

Couvající Merkur a možné problémy

V pondělí 8. července se Merkur vrací zpět do znamení Rakave zpětném chodu vydrží až do konce tohoto měsíce. V těchto dnech přibývá nedorozuměních v komunikaci, může zlobit technika (mobily, počítače a veškerá elektrotechnika). Vše jakoby mělo zpoždění nebo se záhadně zdržovalo. A má to svůj důvod. Nic podepsáného v této době (dohody, smlouvy,…) by nebylo výhodné a časem by se projely nedostatky. Pokud se vám vrátí něco z minulosti, co jste nedotáhli nebo nedořešili, dokončete to.

Úplněk ve znamení kariérního růstu

V noci z úterý na středu z 16. na 17. července vás čeká rohatý a neústupný Kozoroh, úplněk necelou půlhodinku před půlnocí bude právě pod jeho nadvládou. Uděláte si jasno ve věcech týkajících se práce i toho, jak jste za své výkony ohodnoceni. Pokud vám práce nevyhovuje a nedá se na tom nic změnit, pak vám z čista jasna nebude dělat problém dát výpověď a klidně i naprosto změnit obor svého působení.

Dokončujte a dotahujte

Rozpracované projekty a další pracovní záležitosti se budou velmi snadno dokončovat a uzavírat, všechny problémy a komplikace půjdou stranou. Pomyslně tak dokážete uzavřít měsíc, abyste se mohli začít s čistým stolem i hlavou vrhnout do nových pracovních záležitostí. Nápady a inspirace vám rozhodně nebudou chybět. S energií, kterou získáte dokončováním, vám vše půjde jako po másle. V klidu se vrhněte i do velmi ambiciózních plánů, na které jste dříve neměli odvahu.

Chcete-li požádat o povýšení nebo o přidání významnější částky k výplatě, pak si počkejte na úplněk. Nejste příliš hrr do těchto věcí? Nevadí, plný Měsíc dodá odvahu i vám. Sebedůvěru, rozhodnost i skvělé argumenty najdete přesně, když je budete potřebovat. I konflikty a neshody na pracovišti se snadno urovnají. To, co v těchto dnech získáte bude dlouhodobé a stabilní. Samotní Kozorozi se však mohou cítiti ohroženi, nejistě a mít pocit, že je vše horší než se zdá. Hoďte se i vy do klidu, se samotným úplňkem se vše zlomí, a i vy budete mít jasnou mysl.

Řekněte ne svým závislostem a raději si splňte svá přání

Všechny a ve všech životních oblastech platí- vyvarujte se jakýchkoliv sporů, za úplňku jsou všichni citlivější a k ničemu konstruktivnímu by to stejně nevedlo. Raději se běžte projít, pusťte si příjemnou hudbu a udělejte něco pro své tělíčko (dopřejte mu péči a lásku). Také můžete daleko snadněji skoncovat ze svými závislostmi. Své myšlenky nasměrujte na své touhy a přání, vyhněte se jakékoliv negativitě. Pokud se vám nepodařilo zhubnout do plavek, Kozoroh vám pomůže s účinným startem diety, bez pocitu hladu či jojo efektu. Pomoc při plnění snů a přání vám může i životní průvodce „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

Částečné zatmění Měsíce za úplňku

Pocit tajemna a kouzelné atmosféry umocní ještě velmi elegantní částečné zatmění Luny. Tento magický úkaz bude doprovázet ještě dobře viditelný Saturn a Jupiter (najdete je u Mléčné dráhy). Měsíc vyjde chvilku po 9 hodině večer, ale polostínová fáze začíná už 20 minut před jeho východem nad obzor. Částečné zatmění bude krásně zřetelné v deset večer, maximální fázi si budete moci vychutnat půl hodiny před půlnocí (za úplňku). Měsíc se s vámi rozloučí částečným zatměním v jednu v noci, dozvuky polostínové fáze budou zřetelné ještě do zhruba čtvrt na tři.

Přeji vám, ať vše bolestivé za novu odejde, nic se během července nepokazí a všechny pracovní ambice, ať úplněk naplní!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře