Poznejte sílu myšlenky (nejen při rituálech)

Dnes začnu trošku netradičně. V poslední době se stále častěji setkávám s lidmi, kteří jsou smutní, že se jim něco (v horším případě nic) nedaří. Po tomto postesknutí začnou ze sebe chrlit, co všechno je špatně, co hrozného se stalo, a co katastrofického se ještě stane v budoucnosti. Tato předpověď se jim samozřejmě vyplní.

Představte si ne neobvyklou situaci ráno:

Vstanete, venku prší a ještě jste zaspali. „No, to zase bude den!“ Pes štěkne, zrovna když přiblížíte k ústům ranní nakopávač a polijete se. „Tak to mi ještě chybělo.“ Sotva vyrazíte z domu, zjistíte, že jste něco zapomněli. „Super, jaká pohroma ještě přijde. Teď by mi ještě chybělo, aby byla zácpa nebo se zase opravovala ulice.“ Nečekaně je hned za rohem kolona, protože opravuje silnice v jednom směru, tak to řídí přídavný semafor. Na další křižovatce je mladí policisté učí řídit provoz.

Jak den bude pokračovat, je vám asi jasné. Ano, máte pravdu, den blbec. A proč? Protože negativní myšlenky kolovaly vaší hlavou už od rána. Jak to zlomit? Není to tak jednoduché, jak se zdá, ale jde to. Vždy, když vám napadne negativní myšlenka, snažte si ji uvědomit, a ihned „přepsat“ na pozitivní. Není to žádná věda, zkusíme to společně:

„No, to zase bude den!“ „Pořádný odpočinek byl už asi potřeba, stejně jako kytky potřebují vodu k životu. Alespoň porostou houby a vše pokvete.“

„Tak to mi ještě chybělo.“ Ironii vynechávejte, Vesmír nemá smysl pro humor (i když to tak někdy může vypadat). „Ještěže se na svého psího ochránce mohu vždy spolehnout.“

„Super, jaká pohroma ještě přijde. Teď by mi ještě chybělo, aby byla zácpa nebo se zase opravovala ulice.“ „Už se těším, co pěkného dnes zažiji. Pokud se ulice bude ještě opravovat, tak už vím, jak se místu vyhnout. Ještěže existují dopravní informace.“

Stejné je to s našimi obavami a strachy. Pokud budete myslet na to, že se zase nebudete mít na složenky, že opět nezvládnete pracovní pohovor, nebo že se babička nebude mít jak dostat k lékaři a určitě se její zdravotní stav zhorší,… pak se to také splní. Energie myšlenky a její zhmotnění na sebe nenechá dlouho čekat. Tak už prosím neposílejte tam nahoru žádné katastrofická a tragická přání. Ano, i když se třeba obáváte o své blízké, tak jim tyto situace přivoláváte. A to určitě nechcete, že mám pravdu?

Ale i pozitivní myšlenky (přání) mají své limity. Pokud byste si přáli něco, co by vám sice pomohlo, ale bylo by to na úkor někoho jiného (někoho by to poškodilo nebo negativně ovlivnilo), pak vás zarazím. I v tomto případě se to vše otočí proti vám. Víte, jak se to říká: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.“ nebo „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“

Pracujte na charakteru svých myšlenek. Představujte si, že vše krásně vychází, spokojeni jste vy i všichni zúčastnění. Uleví se vám, budete se cítit daleko lépe po fyzické i psychické stránce. Stojí za to se to naučit. Jakou myšlenku si opravíte jako první? Na co nejčastěji myslíte (v negativním slova smyslu)? Za co ji nahradíte, čím si chcete zlepšit svůj život?

Nevíte, co vás přesně blokuje a jak vše napravit? Na osobní konzultaci (na živo nebo po telefonu) vše společně rozklíčujeme, a vy se konečně budete moci posunout dál. Objednat se můžete zde.

Praktická část- rituály na zaplacení účtů a na vysílání přání

Konečně se můžeme vrhnout do praktické části. Pozitivní myšlenky a myšlení využijete při rituálu na zaplacené účty (obřadů na přivolání peněz není nikdy dost, že?) i na vysílání svých přání do nebe. Tak pojďte rovnou do první akce.

Zaplacené účty

Tento ceremoniál je velmi vhodné dělat za úplňku. Ten nejbližší bude už tuto sobotu 18. května. Ovládat ho bude Štír a ten má rád srovnané účty a možná je až pedant na pořádek v hospodaření (rodiny i firmy). Proto si ještě před plnou fází Měsíce zkontrolujte, zda máte vše podstatné a důležité na úřadech a institucích vyřízeno, a pokud někomu nebo někde dlužíte, zda přesně víte kolik a do kdy. Nemáte přehled? Pak se nedivte, že vás zaskočí nepěkná zpráva. Chcete si pomoci, využijte energii úplňku spojenou právě s tímto rituálem.

Chcete-li se pozitivně vcítit do energie peněz, obklopte se jimi. Ideální je mít vždy u sebe minimálně jednu bankovku v peněžence (i pokud vše a vždy platíte kartou). Toto platí nejen u rituálu, ale každodenně. Co ještě můžete udělat, abyste přijaly peníze do svého života? Dejte si je na oči, mějte je všude, kam se nejvíce díváte (a plochu počítače, na tapetu do mobilu a třeba i do ledničky nebo na dveře toalety).

Co je potřeba k vlastnímu úplňkovému rituálu? Téměř nic. Postačí vám, když kolem sebe budete mít hodně zelené barvy (zelené dekorace nebo jděte přímo ven, kde je tráva a stromy) a už zmíněná bankovka. V „zeleném“ prostředí se soustřeďte na své pocity, když bankovku držíte v ruce. Můžete ji hladit a u toho si představovat, jak je vám dobře, vše máte uhrazeno a dostatek financí vám zůstává. Prociťte vše až do nitra. Po chvilce zjistíte, že se vám začíná představa natolik líbit, že se usmíváte.

když kolem sebe budete mít hodně zelené barvy (zelené dekorace nebo jděte přímo ven, kde je tráva a stromy) a už zmíněná bankovka. V „zeleném“ prostředí se soustřeďte na své pocity, když bankovku držíte v ruce. Můžete ji hladit a u toho si představovat, jak je vám dobře, vše máte uhrazeno a dostatek financí vám zůstává. Prociťte vše až do nitra. Po chvilce zjistíte, že se vám začíná představa natolik líbit, že se usmíváte.

Můžete si pro sebe vytvořit i nějaké kouzelné zaříkávadlo. Jaké? Takové, které vám bude dávat smysl, povzbudí vaši radost či touhu po splnění.

„Peníze ke mně přichází každý den, s radostí je vítám s otevřenou náručí i srdcem. Raduji se ze zaplacených účtů. S vděčností přijímám zesilující proud financí. Děkuji za hojnost v každém směru bytí.“

Potřebujete jasnější instrukce, jak si vše naplánovat tak, abyste se vám vaše sny začaly plnit? Pomůže vám průvodce životem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s několika bonusy, vč. praktického pracovního sešitu a diáře. Další informace prozkoumejte tady.

Vysílání přání do nebe

Tento rituál je největší sílu ve dnech, kdy je Měsíc ve vzdušném znamení. Ideální příležitost budete mít v pondělí 3. června, kdy je novoluní v Blížencích. Toto znamení také vládne komunikaci, proto si dejte velký pozor na to, jakého druhu jsou slova, která vyslovíte i myšlenky, které se vám honí v mysli. Dobře také naslouchejte tomu, co říkají ostatní, jak na vše reagujete. V tento den nebude o překvapivé novinky nouze. Vhodný čas je i pro zkoušky, publikaci, dokončení nápadů apod. Vzdušné energie zavanou vaše sny a přání přímo do nebe. A bude to velmi snadné, dokonce se nemusíte ani zastavit (zvládnete vše i během procházky).

Jak na to? Jděte na zahradu, do parku nebo alespoň vykoukněte z okna s výhledem na strom. Své přání si dobře rozmyslete. Nesmí nikomu uškodit. Pokud jej jednou vyslovíte, už je nelze vzít zpět. Zavolejte své přání do nebe minimálně 3x. Pokud můžete, tak ho klidně zakřičte. Nemůžete? Řekněte ho polohlasně nebo alespoň si „zakřičte“ v duchu. Jak ho formulovat?

„Vzdušný živle, zasílám ti své přání a prosím, odstraň mi ze života vše, co bránilo jeho splnění. Ať se tak stane v nejkratším možném čase. Přeji si …. Děkuji, děkuji, děkuji.“

Přeji vám hodně úspěchů, nejen s rituály

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře