Říjnová potěšení- novoluní sníží váhu a úplněk hříšně rozmazlí

Říjnová potěšení-

 novoluní sníží váhu a úplněk hříšně rozmazlí

Pohodovou a uvolněnou atmosféru sebou přinese novoluní v úterý 9. října. Vzdušné Váhy už kolem tři čtvrtě na šest ráno profouknou a uvolní naše vztahy a vnesou do nich rovnováhu a čerstvý přísun pozitivní energie. Instinktivně budete vědět, co dělat a jak harmonii nastolit (nejvíce právě v partnerství). A to si myslím, že se bude hodit snad každému. Neznám nikoho, kdo by nechtěl mít ve svém domově klid a pohodu. Kde jinde byste se měli cítit úžasně, že? Toto znamení vám také vnukne skvělé nápady, jak upravit své domovy i pracoviště do krásy.

Vztahy, spolupráce a sdílení

Vztahy jsou také nejčastější tématem, které řešíte.

Vy, kdo jste se účastnili mini ankety na stránce „Magie šťastného života“, víte, že toto téma zde také vyhrálo. Na slíbené video jsem nezapomněla, co nejdříve ho pro vás zveřejním. Bude k dispozici ve skupině se stejným názvem jako má stránka. Pokud ještě nejste členy této nově založené skupiny, PŘIDEJTE se k nám: skupina Magie šťastného života, ať můžeme společně více sdílet, inspirovat se a pomáhat si. A také pozvěte své přátele, o kterých víte, že s nimi tato témata rezonují.

Vztahy a kompromisyPřeneste se přes stará zklamání a bolest, otevřete se přívalu lásky. Pokud budete setrvávat v minulosti a v negativních pocitech, pak přijde jen další nespokojenost a další vnitřní zranění. Znamení Vah vás jemně dovede ke spolupráci a ke kompromisům, které nejsou jen ústupky, ale oboustranně výhodné. Přijměte lásku do svého života, vymaňte se z pocitu, že jste jen oběti. Vezměte život do svých rukou a uvidíte, jakou sílu vám to dodá. Věřte, že změny na sebe nenechají dlouho čekat. A kdy jindy je tak skvělé příležitost jako o novoluní? Každý nov je symbolem nových začátků. Vědomě se rozhodněte pro své štěstí.

Chcete zhubnout a cítit se skvěle ve svém těle?

V tomto období budou kila navíc mizet jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud si teď říkáte, že podobných ideálních časů už bylo a u vás se stále nic neděje, pak zbystřete. Měsíc dokáže pohnout i oceány, proč by to nedokázal i s tělem a metabolismem? Podle Měsíce se velmi jednoduše můžete zařídit a upravit svůj jídelníček. Je-li Luna ve tvaru písmene „D“- dorůstá a s ní i vaše tukové zásoby. Naopak to platí také. Když ubývá (písmeno „C“- couvá), mizí i přebytečná kila. Novoluní je vždy zlomovým okamžikem, toto ve znamení Vah, je jedno z nejpřínosnějších. Váhy jsou estéti a mají rády vše krásné až dokonalé. Tím pádem vám rády pomohou s krásným tělem. Alespoň jednodenní půst (ideálně o novoluní) udělá přímo zázraky a nastartuje vaši přeměnu.

vedoma pece o teloVaše tělo vám slouží po celý život, tak mu dopřejte kvalitní jídelníček (v těchto dnech se budou lépe vstřebávat vitamíny i minerály), pohyb a dostatek tekutin (ledviny jsou nyní více zatížené). Rádo se vám pak odmění vysněnou postavou. Bolí vás něco? Pak se zamyslete, co vám ti chce vaše tělo říct. Co to např. může být:

  • Hlasivky často naznačují, že říkáte něco proti své vůli nebo naopak nenasloucháte svému okolí.
  • Silnou bolest hlavy pociťujete, když příliš analyzujete a rozpitváváte do detailů, ignorujete své pocity a hlas svého srdce.
  • Střevní problémy upozorňují na to, že si toho berete na sebe moc, ale tomu důležitému se nevěnujete.
  • Bolest zad značí, že řešíte problémy na ostatní nebo na vás doslova visí chod všeho (domácnosti, firmy,…)
  • Vymknutý kotník vás donutí nedojít tam, kam jste měli namířeno, ale není to ta správná cesta. Mohla bych s příklady pokračovat do nekonečna.

 

Opravdu vás úplněk jen připoutá k zemi? Určitě NE!

Po záplavě emocí mnozí z vás uvítají uzemňovací období. Ve středu 24. října patnáct minut před sedmou hodinou večer přichází úplněk ve znamení Býka. Ten vás s radostí uvítá zpět s nohami pevně na zemi a navodí pocit bezpečí a stability. Už se nemusíte urputně drát dopředu, postačí, když si v klidu necháte projít hlavou nabízené příležitosti. Sami po krátké rozvaze budete znát odpovědi na své otázky.

Nečekaný přísun financí i štěstí

prisun penezNebesa vám budou nápomocny, protože planeta změn- Uran se při úplňku setká s Měsícem, a tak, se můžete připravit na zázraky v oblasti majetku a financí celkově. I když, asi jak pro koho. Přicházejí k vám peníze i nečekané? Pak jste na tom dobře a v těchto dnech se vše ještě navýší. Je tomu naopak? Zamyslete se nad svou vlastní hodnotou. Znáte svou cenu? Nedáváte náhodou vše pod cenu, se slevou nebo rovnou zdarma (včetně sebe samotných)? Býk vám ukáže vaši pravou hodnotu, tak jeho hlasu pozorně naslouchejte. Jak jste na tom, naplňuje vás vaše práce, žijete podle svých představ? Chcete-li pomoc k naplnění svých snů, ráda vám udělám průvodce.

Hledáte stále své štěstí kolem sebe a nenacházíte ho? Úplněk vás donutí naslouchat. Komu? Sami sobě. Ponořte se do svého vlastního nitra a najděte své pravé já. Místečko ve vás, kde je bezpečno, hřeje vás láska a můžete být sami sebou. Tady zjistíte s naprostou jistotou, jak z nepříjemných situací ven, čeho (a koho) se zbavit, od čeho se odpoutat i jaké myšlenky vám v ničem neprospívají. Pokud to neuděláte sami, stejně vás k tomu budete donuceni.

Venuše a její hříšné rozmazlovaní

Býk je sice zemním znamením, které je spojováno se stabilitou, ale jeho planetou je Venuše. Tuto planetu mají i Váhy (v těch bylo novoluní), takže celý říjen je tak nějak v osidlech krásy, luxusu a užívání si života ve všech jeho formách. Nelekejte se toho, když zatoužíte po rozmazlování, potěšení a hýčkání. Splňte si své sny a skryté touhy i v tomto směru, nebojte se vyjádřit se o tom, jak byste něco chtěli nebo naopak nechtěli.

romantika u krbuZa úplňku si klidně naplánujte relaxační den, dejte si detoxikační kúru (pokud cítíte, že by to vašemu tělu pomohlo), věnujte se sami sobě (nyní snadno poznáte a rozklíčujete své nejniternější pocity a emoce) nebo s partnerem vyrazte do přírody, udělejte si piknik venku a společně pozorujte úchvatný západ slunce (pokračovat pak můžete v teple domova ve vaně plné voňavé pěny nebo za praskání dřeva v krbu). Jednoduše řečeno udělejte si radost tak, jak vám to bude milé. Máte chuť na skvělé jídlo? Navštivte svou oblíbenkou restauraci nebo si jej udělejte doma. Máte chuť se milovat? Otázka zní jen jak a kde. Vyhraje u vás romantika s krásnou hudbou nebo vášnivá rychlovka?

 

Užijte si hojnost, harmonii i vášeň října!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře