Dáte přednost práci nebo lásce?

Dáte přednost práci nebo lásce?

Ohnivé znamení BeranaOhnivý Beran předá prvotní životní sílu tohoto živlu nadcházejícímu úplňku. Na ten se můžeme těšit ve čtvrtek 5. října 2017 večer, po půl deváté. Pokud jste narození ve znamení Berana nebo máte ascendent v tomto znamení, bude mít na vás obzvláště silný vliv.

Více o energiích ve znamení Berana si můžete přečíst v tomto článku.

 

Co můžete čekat?

TransformaceV tomto období si projdete důležitou transformací, ta se asi nejvíce dotkne partnerských vztahů. Má vás naučit přijímat. Zní to jednoduše, ale není to tak. Umíte s pokorou, vděčností a láskou přijmout a odpustit? Pokud to neuděláte, tak se vám vše v budoucnosti opět vrátí. Věřím, že se nechcete vracet a dělat stále stejné chyby. Přijměte proto nadcházející situace jako vaši zkoušku, která vás posune dál, a naučte se přijímat.

Možná jste si ani nestihli všimnout, že se něco děje. Jste po hlavu zavaleni prací a snažíte se vše a všechny zajistit, nevnímáte, co se ve skutečnosti děje kolem vás. Na chvíli se zastavte a zapřemýšlejte. Opravdu jste si udělali čas i sami pro sebe, nezapomínali jste na svou rodinu a své blízké? Nebylo to tak? Abyste dosáhli harmonie, je vždy důležitá rovnováha, to platí i pro přijímání a dávaní.

 

Ambice, odvaha, rozhodnost i netrpělivost

Máte přebytečnou energii a nevíte, kam ji nasměrovat? Běžte si zasportovat. Je to určitě lepší, než kdybyste jednali příliš impulsivně a výbušně. Chcete začít něco nového, co vyžaduje hodně odvahy a rozhodnosti? Pokud máte svou touhu po změně opravdu promyšlenou, tak hurá do akce, je ten ideální čas.

žádost o rukuTento úplněk vám dává možnost dosáhnout na to, co si přejete. Dodá silnou životní energii a posílí vaši samostatnost, aktivitu i pracovní nasazení. Jen se prosím vyhněte hádkám a ostrým sporům, pak vás úspěch nemine. Jaký je váš sen? Chcete povýšení v práci nebo požádat svou lásku o ruku? Bojíte se udělat důležitý krok? Teď jsou energie tak silné, že by bylo škoda jich nevyužít. Zahoďte své strachy a obavy a jděte do toho. Ohnivý Beran vám pomůže, získáte, co si přejete.

Nevíte, čím vlastně začít a jak postupovat při plnění vašich snů? Nakoukněte sem.

 

Láska i práce

Vládnoucí planetou Berana je Mars, silnějšího společníka získat nemůžete. Čas je vhodný na upevnění lásky i vytvoření nových příležitostí. V jaké fázi jste právě vy? Chcete získat něčí srdce, požádat o ruku, promluvit si o miminku nebo společném bydlení? Vyjádřete se, určitě nebudete odmítnutí.

Nový pracovní projektVliv úplňku bude silně cítit i pracovní oblasti. Všichni kolem vás i vy budete akční a plní optimismu. Dokážete se velmi snadno rozhodovat, reagujete rychle a pružně, jen si dejte pozor na touhu riskovat. Nebojíte se ani nové práce a nových pracovních projektů. Máte chuti, síly i odvahy na rozdávání. Tomuto úplňku se říká i „Dožínkový nebo Lovecký“, tak si připravte i vy pomyslné rezervy a zásoby na zimu.

Chcete-li pomoct, najít svou cestu, objednejte si konzultaci (osobně, po telefonu, příp. mailem).

 

Touha duše po opravdové lásce

Spřízněné dušeTento úplněk splní přání i těm dušičkám, které touží po lásce v té nejhlubší podobě, po opravdové lásce a vědomém partnerství. Celý vesmír se spojí, aby vás dal dohromady s vaší spřízněnou duší. Tomuto spojení předcházela velká příprava duše i vaše vnitřní práce. Jste již připraveni? Věřím, že ano.

Teď je ten čas, kdy se zúročí všechna vložená energie do léčení a uvolnění z předcházejících vztahů. Pokud stále zůstává něco nedořešeno, rychle to „setřeste“, ať může být vaše duševní potřeba naplněna. Pokud jste odmítali nebo schovávali své city v negativním vztahu, tak to teď stejně vyjde napovrch, tomu už nezabráníte. Nebojte se této změny.

Síla úplňku vám pomůže uvolnit a odstranit pomyslné řetězy, které vás svazují a vyčerpávají. Osvoboďte se, ať můžete vstoupit do nové kapitoly vašeho intimního života. Buďte více v souladu sami se sebou i s posláním své duše.

 

Sexuální magie

Asi vám nemusím vysvětlovat, že sex je mocnou zbraní, ale víte, že má i magickou moc? Sexuální magie se skrývá v mnoha legendách, je snad nejstarší a nejmocnější magickou energií. Při milování s partnerem si můžete přičarovat nejen děťátko, ale i peníze, skvělou práci nebo jakékoliv vaše přání.

Magické spojeníŽár vášně může osvětlit vaši cestu nebo vás také pěkně spálit. Pokud umíte používat tuto energii, dějí se zázraky. Při tělesném spojení funguje tělo i mysl jiným způsobem než obvykle. Při vyvrcholení se všechny síly (duševní, fyzické i duchovní) soustředí do jednoho bodu, tím je prožitek a potěšení (vaše nebo drahé polovičky).

sexuální magieChcete tento magický okamžik zkusit využít jinak? Dělali to již naši dávní předci a sexuální magie byla součástí mnoha pohanských rituálů. Věřili, že spojením mužského a ženského principu, boha a bohyně, uctí posvátné síly a zaručí si tak prosperitu a hojnost. I sedláci se chodili pomilovat se svými ženami na pole, aby přineslo velkou úrodu.

Jak to tedy udělat? Při milování (a hlavně při vyvrcholení) myslete na svůj sen, který si chcete splnit. Snažte se, ať vám myšlenky neutíkají jiným směrem. Prožitek vám to nezkazí a ještě budete mít krásný bonus v podobě brzy splněného snu. Pokud půjdete oba za stejným cílem, tak se vše jen urychlí. Někdy je rituál potřeba vícekrát zopakovat, ale to předpokládám, vadit nebude.

 

Přeji vám krásný (okořeněný) začátek října!

S láskou Dana Chara

 

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře