Akce za novoluní ve Střelci se zatměním Slunce

Hnací motor dodá novoluní ve Střelci v sobotu 4. prosince. Nastane chvíli před tři čtvrtě na devět ráno a bude magičtější než obvykle. Proč? Doprovázet ho bude i zatmění Slunce. V této atmosféře snadněji přeměníte své touhy a nadšení, ale i vnitřní nespokojenost na ten správný pohon do akce. Změna půjde krásně od srdce.

Vnitřní nespokojenost, jak na ni?

Máte-li dojem, že něco ve vašem životě není, jak má být, něčeho se vám nedostává nebo vnímáte pocity nedostatku, ponořte se na chvíli do sebe. Udělejte si čas a prozkoumejte z čeho to pramení. Ujistěte se, že víte přesně čeho chcete ve svém životě dosáhnout, zda jdete skutečně za svými cíli osobními i pracovními. Buďte sami k sobě naprosto upřímní. Pak budete schopni podívat se na vše z nadhledu, jinýma očima. Upravte si své priority v návaznosti na životní hodnoty. Novoluní ve Střelci vám pomůže jít za hlasem srdce i voláním duše. Energie bude velmi optimistická a hravá, tak toho využijte a naslouchejte své intuici.

Rok 2022 jinak

Chcete, aby byl ten příští rok plný lásky a hojnosti? Věřím, že ano, kdo by nechtěl. Podám vám pomocnou ruku a první tři týdny v novém roce společně vytvoříme pevné základy proto, aby se to tak skutečně stalo. Svou Magickou proměnu za 21 dní si zajistíte zde.

Vliv novoluní ve Střelci

Navzdory tomu, že se můžete cítit trošku neklidně a nevíte, jak se říká- co s rukama a nohama, tak dny kolem novoluní ve Střelci budou ve velmi přátelské a společenské atmosféře. Buďte upřímní k sobě i druhým a dejte si pozor i na přílišnou bezstarostnost, aby nepřerostla v nezodpovědnost. Nov ovlivní i touhu cestovat a poznávat. Zároveň jsou tyto skvělé pro navazování nových vztahů (obchodních i pracovních), spouštění nových projektů, plánování či investice. Chcete-li mít své finance pod kontrolou a zajistit se proti inflaci a spořit do něčeho, co má po staletí hodnotu, pak vás ráda spojím s člověkem, který vám všechny tyto výhody zajistí. Stačí, když o sobě dáte vědět sem.

Jak to bude s tím zatměním Slunce, uvidíme ho?

Pokud jste se těšili na pozorování zatmění Slunce jako já, tak vás zklamu. Viditelné bude z Antarktidy. Šanci budou mít lidé, kteří budou v nejzápadnějších částech na ostrovech Španělska nebo Islandu. I když, třeba si někdo udělá radost a pojede se podívat. Letecky to zas tolik času nezabere. A kdo má dobrodružnější povahu a cestovatelské sny, tak si je může splnit i tak. My se takovéto nebeské parády tady u nás bohužel nedočkáme. V České republice bude dobře viditelné až v roce 2135. Ale, i když u nás zatmění Slunce viditelné nebude, tak není potřeba zoufat. Energie z tohoto úkazu nás i tak ovlivní. Novoluní ve Střelci se zatměním Slunce bude působit i naše zvířata, stejně jako na nás. Všimli jste si poslední dobou, jak jsou novy energeticky silné? U nás doma to mnohdy vypadá, že jsou silnější než úplňky.

Životní zkoušky

Aby se neopakovaly scénáře a životní lekce z minulosti, je potřeba pustit a uvolnit zbytky frustrací, zloby, zášti i pocitů viny. Pomůže detoxikace– fyzická, emoční i psychická. Silný vliv novoluní ve Střelci totiž nechá doslova spadnout to, co se již delší dobu střádalo. Chcete se obrnit pevnými nervi. Když půjde do tuhého, tak se párkrát vědomě nadechněte a vydechnete. Do fouknete tak nejen svou auru, ale zároveň si vyhradíte čas na rozmyšlenou.

Vzpomínáte, jak naše babičky říkaly: „Napočítej do desíti“? Tak to je přesně ono.

Pokud budete na útok reagovat hned, tak tím ublížíte jen sobě. Vyhraďte čas pro sebe, stačí chvilička. Nic vás nemůže zranit, pokud to vy sami nedovolíte. To si pamatujte. Ještě před koncem roku dostanete krásnou energii i možnost dokončit a dotáhnout vše rozpracované a neuzavřené. Zároveň buďte odvážní, ona ta správná cesta vždy není vyšlapaná. A stačí udělat jen něco málo jinak a dostanete se z pomyslného začarovaného kruhu. Další životní lekce tak přijít nemusí.

Potřebujete pomoc?

Ráda vás navedu a pomohu na vaší cestě. Vyberte si z nabídky konzultací a výkladů nebo z variant Magického klubu. Na nic nemusíte být sami. Novou životní cestu odstartujete zde.

Symbolika v závěru roku- zatmění Slunce za novoluní ve Střelci

novoluni ve strelci- konec je zacatkem

Symboly a nápovědy jsou všude kolem nás, stačí se rozhlédnout. A co se skrývá právě v novu se zatměním? Pomalu končí tento rok, staré se uzavírá a temnota nás více obklopuje. Proto je dobré skutečně uzavřít vše, co nás již nepodporuje, neslouží nám či nás stahuje dolů. Uděláme-li prostor a vyklidíme vše kolem sebe i uvnitř sebe samotných, tak se může ukázat něco nového. S přibývajícím Měsícem se snadno začne rodit kouzlo skvělých příležitostí a možností. Stačí si je vzít a s vděčností pracovat na své vysněné cestě dál. Vše má své cykly. Každý konec je vlastně začátkem, stejně jako po každé bouřce vyjde slunce a po noci následuje den.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Pokud se mnou nejste jinde v kontaktu, pak mě můžete sledovat na Facebooku, Instagramu i na Youtube. Budu ráda, když se propojíme.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře