Nedočkavé novoluní v Raku se blíží

V sobotu 10. července nad ránem, přesněji minutu po čtvrt na čtyři, je tu novoluní v Raku. Pokud máte ve svém okolí nějakého typického Raka, pak víte, jak Raci pečují a opatrovávají své blízké. A to se přenese také do energií tohoto novu. Hlavními tématy tedy bude rodina, vztahy, ale i bydlení, zdraví a pocit stability a jistoty.

Očistný den za novoluní v Raku

melancholie za novoluni v Raku

Každý nov je symbolem nových začátků. Je dobré věnovat pozornost i svým zlozvykům nebo nevhodným návykům. Proč? Snadněji s tím, co vám již neprospívá, skoncujete. Někdo nov vnímá pocitově dost negativně- neklid, disharmonie, střídání nálad. Je to proto, že je to přelomové datum mezi vyčerpáním a přílivem nové, čerstvé energie. Zároveň také chodí spousta inspirace a nápadů. Je skvělé si vše zaznamenat. V neklidu si sice neutřídíte myšlenky, ale za pár dní to půjde raz dva.

Energie znamení zvěrokruhu

Některé emoce a pocity se nám jen těžko chápou a o to hůř zpracovávají. Je to proto, že každý z nás má v okamžiku zrození ve svém horoskopu obsažena všechna znamení zvěrokruhu. Projevují se různě, podle toho, v kterých sektorech leží a jaké mají další vzájemné aspekty. Každopádně, trápit se nemusíte, mám pro vás docela snadné řešení. To vám cestu k harmonii usnadní. Na to, jak si zpracovat energie jednotlivých znamení zvěrokruhu, přijdete zde.

Emoce zchladí voda

voda jako vselek, ocista, ritualy s vodou

Zapracujte na svých emocích, krásně pomůže očista prostoru kolem sebe a také voda. Vždyť je toto novoluní právě v Raku, a to je vodní znamení. Dopřejte si očistnou koupel, vědomě ze sebe smyjte vše, co nepotřebujete. A možná se budete divit, ale funguje to i na negativní procesy, které se vám honí hlavou. Potřebnou transformaci dovede i klidná procházka někam k tekoucí vodě nebo naopak návštěva hlučného aquaparku s celou rodinou. Voda je lékem, ať už ji podáte v jakékoliv formě.

Heřmánek

hermanek zklidni i doda silu prijimat pomoc

Pokud jste měli to štěstí a vaše babička či tetička bydlela na venkově, pak vám určitě neminul pravý heřmánkový čaj. Heřmánek je takovým kouzelným tišícím všelékem. Dodá pohodu, zklidní mysl, srovná emoce a také se dá využít skvěle jako první pomoc či v kosmetice. Tato úžasná bylinka mě napadla v posledních dnech již po druhé (mám ji v týdenním výkladu a i u tohoto novoluní v Raku). Jak je Rak velmi pečující, tak si často nedovolí přijímat. A i s tímto vám Heřmánek může pomoci. Staří si dát pár kapek do aroma difuzéru či do aroma lampy. A bloky s přijímání pomoci a odpory jsou za krátký čas pryč.

Vztahy, rodina a láska

Toto novoluní v Raku bude působit na někoho trošku rozporuplně. Zesílí touha urovnat spory v rodině, stát si za svými city, ale také budete více přecitlivělí. Tak se snadno stane, že si budete brát vše až moc osobně a tak se zbytečně trápit tím, co třeba tak vůbec myšleno nebylo. Aby vše fungovalo správně, je potřeba rozdělit si role v rodině, nesnažit se za každou cenu všechno zvládnout sami. Pak zůstane i prostor na zvelebování domova a společnou zábavu.

Rodič a dítě
rodice a deti, vazby a vztahy

Jste-li narozeni ve znamení Raka, pak vám nezpracované záležitosti z vašeho vlastního dětství budou zrcadlit vaše vlastní děti. Děti Raků jsou jejich učiteli víc než u jiných znamení. Nejvíce je to znát u osob stejného pohlaví (otec- syn, matka- dcera). Dovolte si naslouchat svému nitru, ať emoce mohou vyplavat. Intuice vám napoví, jak to řešit.

Vaše sny a cíle za novoluní v Raku

Měli jste něco v plánu a stále jste váhali, zda to uskutečnit? Pak vám novoluní v Raku v tom udělá jasno. Ponořte se hluboko do svých pocitů a emocí spojených právě se svým záměrem. Jednoduše si na-cítíte, zda do toho jít či ne. Na pomoc si k tomu můžete vzít i své osobní kameny či krystaly, energetické vlny budou z nich daleko výraznější.

Energie v nás i kolem nás

Asi za 14 dní jedu na jeden zajímavý seminář, kde se mimo jiné budeme věnovat i energiím kamenů, třetímu oku a probouzení dalších schopností. Věřím, že bude o čem referovat a co předávat dál. A kdo ví, třeba pak něco podobného uspořádáme i pro vás.

napady a kreativita za novoluni v Raku

Ať už máte plány a cíle jakékoliv, nejdříve si dobijte své vlastní baterky. Každý den najděte něco, co vám bude dodávat radost a sílu. Tak si krásně aktivujete srdeční čakru a veškerá vaše činnost bude plynout přímo ze srdce. A na této láskyplné vlně se daří všem projektům. Kolem novu se vždy výborně tvoří, kreativita je až na nebeské úrovni, tak toho využijte na plno.

Magický klub pro magický skok

Vůni léta, vody, volnosti a dobrodružství si užije přes prázdniny snad každý. Mnoho lidí se ale v jistém smyslu zablokuje, protože má dojem, že i duše a rozum mají volno. Není to tak. Příroda nás přímo vybízí k využití našeho potenciálu. Pokud se chcete i vy vydat za poznáním plánů své duše a udělat pro svůj růst a posun, pak je tu pro vás Magický klub. Ve VIP variantách získáte spoustu prostoru se mnou. Kdo si mě zamluví na celý den a udělá rovnou magický skok?

Zodpovědnost za svůj život, nejen za novoluní v Raku

Když už jsme byli u záměrů duše, pojďme ještě hlouběji. Zamyslete se nad tím, zda i vaše práce je skutečným posláním nebo jestli sami sebe tak trochu pod různými záminkami nebalamutíte. Pokud vyslyšíte za tohoto novoluní v Raku volání své duše po práci svého srdce, udělejte maximum pro realizaci. Celý Vesmír vám v tom pomůže. Všímejte si znamení, která budou chodit. Než bude proměna dokonána, nepřetěžujte se, nedělejte nic, co vám je proti srsti a převezměte plně zodpovědnost za svůj život. On ho ani za vás nikdo jiný žít nebude. Naspořenou životní sílou pak snadněji vdechnete život své skutečné práci snů.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Kouzlo pritomneho okamziku

P.S. Už jen do pondělní půlnoci 12.7.2021 můžete vstoupit do magického programu „Kouzlo přítomného okamžiku“. Získáte v něm přesné návody a rady, jak být skutečně tady a teď. A kromě toho dostanete i fyzický balíček na výrobu vašeho vlastního magického rituálu přítomnosti. A ten vám může dodávat tuto energii ještě po dlouhé měsíce. Kdo se přidá a prožije se mnou kouzlo přítomného okamžiku? Čím více nás bude, tím silnější energie bude pracovat s námi.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře