Novoluní v Beranu s vůní úspěchu

Velmi silné první jarní novoluní v Beranu vás povzbudí v pondělí 12. dubna už o půl páté ráno. Každý nov se sebou přináší spoustu nových možností a příležitostí, ten první jarní je však ještě více pozitivně nakloněn k uskutečnění změn. Můžete tak snadněji ovlivnit nejen následují lunární měsíc, ale i klidně celý rok. Nespoléhejte se však jen na zázraky, vykročte své zářivější budoucnosti vstříc.

Začarovaný kruh

bludiste, zacarovany kruh

Někdy jsou situace a vztahy, kdy už nevíte, co dělat nebo nedělat, aby se vše změnilo, rozproudilo či naopak zklidnilo. Mnohdy však, vědomě či nevědomě, opakujeme to samé pořád dokola. Děláme stejné chyby, a pak se jen divíme, že se nic nezměnilo. Někdy nám ke změně nebo rovnou otevření očí pomůže „náhoda“. Jste-li právě vy v takovéto situaci, pak to rychle uzavřete. Neuděláte-li to, pak dojde i tak ke změně, jen to pro vás nebude moc příjemné. Dovolte si propustit to, co vám již neslouží a není s vámi v souladu. Ať už zrovna řešíte cokoliv, udělejte něco jinak. Pokud budete dělat vždy vše stejně, reagovat podobně, pak ani nemůžete očekávat jiný výsledek, než jaký tu byl předtím.

Nevíte jak?

Netrapte se dál a objednejte si u mě konzultaci, ráda vás navedu ze začarovaného kruhu ven. Někdy stačí nezaujatý pohled na věc a zjistíte, že řešení není tak těžké, jak jste si mysleli. A také, kdo si umí říct o pomoc, je už předem vítězem.

Kariéra, práce, projekty

cil, smer, plany, na co zamerit svou pozornost

Chystáte-li něco nového v pracovní oblasti, pak se kolem novoluní v Beranu zaradujete. Ten totiž přeje nejen změnám zaměstnání, ale i vypuštění nových plánů a záměrů, stejně tak i postupům a novým způsobům řešení. Stanovte si nové cíle, nebojte se mířit pěkně vysoko. Zamyslete se na tím, co nového se chcete naučit, co vyzkoušet, zažít nebo rovnou uskutečnit. Pak se rozhodněte, co můžete udělat jako první krok a zrealizujete ho nejlépe hned. Omezte kontakt s negativními a nepřejícími lidmi. A naopak se více stýkejte s inspirativními a pozitivními osobami.

Chcete zkusit něco nového, jinak?

Ať už podnikáte, chystáte se začít nebo „jen“ chcete být v kontaktu s lidmi, kteří chtějí si život užívat, vzájemně se podporovat a sdílet. Pak zjistěte více o naší komunitě- klubu přátelského podnikání zde. A kdo ví, třeba si tak zajistíte kromě dobrého pocitu a nových přátel i další příjem.

Příliv energie, radosti a síly za novoluní v Beranu

jak zatocit s jarni unavou, kde brat energii a radost

Mnoho lidí se trápí s jarní únavou. Jak s ní zatočit? Jde to docela jednoduše. Začněte nepotřebnými věcmi kolem vás, rozdejte je, vyhoďte nebo prodejte. Nezapomínejte ani na svůj šatník. Oblečení, které jste na sobě neměli třeba dva roky, asi těžko najde svou novou příležitost. A hlavně, pokud odstraníte staré, tak získáte prostor pro nové.

Co udělat dál?

Mluvte o sobě, svých plánech jen hezky a pozitivně. Neztrácejte za žádný okolností víru v sebe samotné a svůj úspěch. Ten si více přitáhnete tím, že budete pravidelně projevovat vděčnost za vše, co již máte. Častěji si dělejte alespoň malé radosti, nejlépe si udělejte rituál z času jen a jen pro sebe.

Inspirace, motivace i praktické informace

Toto všechno a často i soutěže, akce a další věci vám neuniknou, pokud se se mnou propojíte více. Najdete mě na Facebooku, InstagramuYoutube.

Vyhlaste válku vlastnímu šotkovi v hlavě

jak vypnout sabotera v hlave

O čem to mluvím? Znáte ty situace, kdy vás něco nadchne, okouzlí nebo se zrodí nový nápad či sen? Nepochybuje o tom, že ano. Jenže, co se stane pak? Ohlásí se ten šotek v hlavě a začne vše bojkotovat. Podá vám celou řadu argumentů proto, proč je to špatně, nemá to budoucnost, nemáte na to peníze či čas, nehodí se to pro vás, či to jednoduše nemůže fungovat, tedy alespoň ne vás. Opravdu poslechněte svou intuici, nejen za novoluní v Beranu, a vypněte zvuk i obraz vašeho osobního bojkot-éra v hlavě. Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje, jděte si za svými sny, radujte se ze života. Život by se měl prožívat a ne jen přežívat.

Přeji úspěšné jaro!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře