Zrychlené tempo za novoluní se zatměním Slunce

Nadcházející novoluní s částečným zatměním Slunce posílí intelekt už ve čtvrtek 10.6. Těšit se můžeme pár minut před jednou hodinou odpoledne a pod patronátem ho bude mít zvídavý Blíženec. Takže o komunikaci ve všech podobách nebude nouze. Také se přistihnete, že máte tendenci dělat mnoho věcí naráz a zesílí potřeba učit se novým věcem. Doslova nasávat informace. Před mnoha lety, když jsem se ještě aktivně věnovala práci v pohostinství, jsem získala přezdívku „tryskomyš“. Během novoluní se zatměním budou „tryskomyši“ skoro ze všech z nás. Užijte si rychlost, intenzitu i nabitou energii.

Zvýraznění témat Blíženců za novoluní se zatměním

znameni blizencu- novoluni v blizencich

Částečné zatmění Slunce bude viditelné i nás. To je skvělá zpráva, protože mnoho z nás už na takovou podívanou dlouho čekala. Tím však budou zvýrazněna či rovnou podtržena témata Blíženců, spíše po citové a emoční stránce. Co je vlastně zatmění Slunce? Jde v podstatě spíš o náhodu. Měsíc a Slunce se v určitém úhlu překryjí a my je tak jsme schopni ze Země pozorovat. Při jakémkoliv zatmění Slunce musí být Luna v novu. Novoluní se zatmění tedy bude hlavně o komunikaci, vstřebávání informací, ale také již o zmíněné rychlosti, flexibilitě a akci.

Magie a kouzla všedního dne

Trošku magie si můžete snadno přitáhnout i do vašeho života. Ona se totiž skrývá i v běžných činnost, které děláte. Jak to, ale pojmout jinak, aby to vedlo v vašemu posunu? Nemusíte hledat, právě pro vás je tu Magický klub. Ten vás do tajů magie života krásně zasvětí. A já vám ráda udělám průvodkyni. Více informací i kouzelné tlačítko pro vstup do klubu najdete zde.

Kde si novoluní se zatměním nejvíce vychutnáme?

pozorovani zatmeni Slunce

Nejdelší podívanou bude mít západ republiky. Tam bude pozorovatelné (např. v Chebu) již od 11:36 hod do 13:32 hod. Ve východní části to bude o něco kratší. Třeba Brno může pozorovat od 11:50 hod do 13:34 hod. V průměru bude vrcholná fáze částečného zatmění Slunce nejlépe viditelná kolem 12:37 hod ze všech koutů naší země. Postupně tedy půjde od západu na východ. Stejnou radost z podívané budou mít (nejen) naši sousedé ze Slovenska, jen o pár minut později. V některých jiných oblastech světa se novoluní se zatměním projeví jako prstencové (např. Kanada, Rusko, Grónsko).

Minulost a poblázněná technika

couvani Merkuru a vliv na techniku

Teď nebudu přímo hovořit o novoluní se zatměním, ale o planetě Merkur. Ten začal už 4. června couvat (právě v Blížencích) a do správného směru se vrátí až 23. června. Co to znamená? Témata z minulosti, která jste tak úplně neuzavřeli, se znovu otevřou či nějakou formou získají vaši pozornost. Pro klidné spaní je lepší vše dokončit nebo jednou pro vždy uzavřít. Nemá smysl otevírat dokola staré rány. V tomto období také není vhodné podepisovat zásadní dokumenty, obzvlášť ne ty, které by na vás měli dlouhodobě vliv. Blíženci milují komunikaci, ale ve zpětném chodu Merkura může technika dost zlobit. Takže si pro jistotu vše důležité za zálohujte.

Napojení i poznání sebe samotných

Jak se cítím? Co mohu udělat pro sebe a své blízké, aby se vše vyvíjelo správně? Jak se mám rozhodnout? Na tyto a další otázky vám odpoví Karty Magie života. Nejsou to jen tak nějaké karty. Tyto si totiž s mou pomocí vyrobíte, na cítíte a naučíte se chápat jejich řeč. Láká vás to? Pak pokračujte sem.

Jak nejlépe využít novoluní v Blížencích se zatměním?

myslenky, dech, zivot

Každé novoluní je novým začátkem. Je vhodné začít naprosto jednoduchými věcmi. První, co mi přišlo na mysl je dech. Alespoň na chvíli dýchejte vědomě a všímejte si intenzity i darů, které dech přináší do života. Jsme více rozproudění a hlavně i díky němu žijeme. Jak se proměňuje? Je skutečně jiný při pohybu, v klidu, i při doteku. Dalším bodem, kam vědomě zaměřit svou pozornost je komunikace. Více si uvědomte své myšlenky. Jsou skutečně pozitivní, mají směr a hloubku? Jak vlastně o sobě samotných přemýšlíte? Jaká slova vypouštíte? Vše směřujte tak, aby to bylo v souladu s vámi. Za novu chodí i nové možnosti a příležitosti, využijte jich. Dovolte si prozkoumat vše, naučit se novým věcem i poznat neprobádané.

Přeji kouzelné novoluní se zatměním, a nejen to!

S láskou Dana Chara

P.S.: Chcete se setkat s novými zajímavý lidmi? Rádi se učíte, pomáháte nebo sami potřebujete pomoc? Podnikáte a chcete být více vidět? Pro vás všechny mám trošku jinou sociální síť YeahCoach. Sama se zde nějakou dobu pohybuji a tak vám mohu nabídnout vše prozkoumat zdarma až na 3 měsíce. Stačí zadat dárkový kód CARODEJKA. A pak uvidíte sami, zda je pro vás přínosná a zůstanete či ne (což si fakt nemyslím).

P.S. 2.: Mám obrovskou radost, jak se Market ženy sro každým dnem rozšiřuje a bude dále. Však se rozhlédněte a nenechte si ujít možnost nakupovat za zvýhodněnou cenu přes ambasadorky. Mě najdete zde. Svou registrací se k ničemu nezavazujete (dokonce ani k 1. nákupu ne :)), získáte však možnost být informováni o všem, co je nové či dokonce zjistit neveřejné informace ode mě.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře