Novoluní promění vaši mysl v iluzionistu a úplněk vrátí do života lásku

Novoluní promění vaši mysl v iluzionistu

Rybami ovládané novoluní ve středu 6. března chvíli po páté odpoledne bude mít tendence vás oprostit od běžných starostí a povinností. Více než kdy jindy zatoužíte po relaxaci, hlavně rychle. Nemusí to však být tak snadno realizovatelné. Nov v Rybách totiž sebou nese také notnou dávku přecitlivělosti a snadné podlehnutí nereálným iluzím. Vaše energetické tělo do sebe bude pohlcovat veškeré energie z okolí, ať už dobré anebo špatné. Zrádnost toho všeho tkví v tom, že se snadno můžete neohlídat, dát si více alkoholu než je zdrávo, vrhnout se do náruče někoho, koho sotva znáte, nebo zůstanete viset v osidlech vlastní fantazie.

Sny jako nástroj k pochopení

V nadcházejícím období je velmi pravděpodobné, že budete mít daleko živější a barevnější sny než obvykle, dokonce si je budete pamatovat. Využijte toho. Tím nemyslím poddat se fantazírování, ale nakouknout na celou situaci z nadhledu. Co vám měl sen ukázat? Kam vás má nasměrovat? Co máte udělat, aby se vše pohnulo tím správným směrem? Snadno tak přijdete na to, co vám život zpříjemní a jaké noční můře se můžete vyhnout. Ať se bude dít (v realitě nebo ve snu) cokoliv, neuzavírejte se do sebe. Fantazie a snění jsou krásné, ale nežijete ve snu. Nezapomínejte se vracet do reality všedního dne.

Nevíte, jak to udělat, abyste se nasměrovali správně? Objednejte se ke mně na osobní konzultaci, ráda vám pomohu.

Následujte svého vnitřního rádce

Intuice bude velmi silná i u jedinců, kteří to tak obvykle nemají. Naslouchejte jí, vždy vám dobře poradí. Všímejte si svých pocitů a myšlenek. Máte dojem, že se máte zdržet, někam podívat, nebo třeba naopak nikam nechodit? Udělejte přesně to, co vám váš vnitřní rádce radí. Možná se nikdy nedozvíte, proč to tak mělo být, anebo vám to hned v zápětí dojde. Vše má svůj důvod, to si můžete být jistí. Půjde velmi snadno skoncovat s nedořešenými záležitostmi z minulosti. Toto novoluní vám pomůže s nastolením vnitřní harmonie i s tvorbou mnohem úžasnější budoucnosti, než by se mohlo zdát. Všechny cíle si pečlivě rozplánujte tak, aby byly skutečně realizovatelné. Nezapomínejte na to, že Ryby jsou největší iluzionisté ze všech znamení.

Karma je zdarma

Možná vám tato slova nepřipadají zrovna vtipná, pokud ve vašich životech hrají hlavní roli právě karmičtí partneři. Dovolte své intuici, aby vás vedla. Tak můžete pochopit důležité životní lekce právě z dob dávno minulých. Tyto osoby vám zrcadlí (aniž by o tom sami věděly), co je nutné dořešit v různých oblastech (láska, rodina, vztahy přátelské i pracovní). Pokud vše pochopíte, přijmete a něco uděláte, pak se můžete osvobodit i z těchto vztahů a situací. Nepochopili jste lekci? Pak vám ji život zopakuje, je to ten nejlepší učitel. Proto bude lepší si nechat napovědět rovnou, ne? Váš vnitřní rádce (vaše intuice) je připraven poskytnout vám cenné rady. Jak s nimi naložíte, je jen na vás samotných.

Pozor – zpětný chod Merkuru vás dost zabrzdí

Už v úterý 5. března nabere zpětný chod planeta Merkur, do normálního chodu vpřed se vrátí až 23. března (to se vrátí i život do normálu, ale pocitově to bude stejné, jako kdybyste se probudili z kómatu).  Na tom by nebylo nic zas tak úchvatného, kdyby to sebou neneslo tolik varování. A o jaká jde?

  • Ne za novoluní, ale už o den dřív se vám budou vracet k dořešení situace z minulosti. Vše rozdělané a nedokončené je nutné dotáhnout do zdárného konce. Pokud jste něco „odložili na pak“, obrat se vám to vrátí, ale už ne v tak uhlazené formě.
  • Nepodepisujte nové smlouvy a závazky, hrozí vznik nečekaných komplikací.
  • Elektronika bude v hojném počtu odcházet do křemíkového nebe, takže si zavčas (ještě dnes) udělejte zálohy všeho důležitého.
  • Pro jistotu počítejte s tím, že může docházet k různým chybám v komunikaci, hodně záležitostí bude mít zpoždění.

S úplňkem přijde i láska

V noci na čtvrtek 21. března čtvrt hodiny před třetí ráno zapálí plamen lásky ve vašich srdcích úplněk ve znamení Vah. Nastolí harmonii ve vás samotných, v partnerských vztazích i všude kolem. S ním přijde i uvědomění. Jaké? Nemusíte neustále vše vyhodnocovat jako dobré nebo špatné, svět kolem nás není jen bílý a černý. Všímejte si barev, vůní a objevte, jak krásné může být žití v radosti a v lásce. Není potřeba sypat sůl do starých ran. Mnohem výhodnější je se z nich poučit a neopakovat stejné chyby, že?  Raději si naplno užívejte vášně a lásky (neminou zadané ani nezadané).

Umíte si říct o pomoc?

Možná se vám to nezdá podstatné, ale opak je pravdou. Kdo si umí požádat, stává se už předem vítězem. Vím, že toho hodně zvládnete sami, ale ruku na srdce, není to často za každou cenu? Pokud se nebudete snažit mít vše neustále pod kontrolou a předáte část věcí někomu jinému, najednou se vše rozpohybuje daleko rychleji. Nevěříte? Zkuste to. Dovolte si přiznat, že něco prostě není vaše doména, neumíte to nebo prostě něco děláte neradi. Není na tom nic špatného. Otevřete se možnosti, že na vše nemusíte být sami. Přijde úleva a nebudete sami sebe zbytečně dál blokovat. Jediné, co vás ve skutečnosti brzdí, jste vy sami.

Na vaší cestě životem vás s lehkostí a jednoduchostí povede i průvodce „Magie pro šťastný život bez kompromisů“

Těžké rozhodování? Intuice napoví

Měsíc ve znamení Vah z vás udělá nejen úžasného milovníka (ve smyslu vztahů), ale i milovníka umění. Zjemní se vaše smysly pro vše krásné, možná budete mít i tendence nějaké umělecké dílo sami vytvořit. Harmonická a poklidná nálada k tomu jenom přispěje. Ale jsou situace, kdy budete muset zareagovat rychle. V tomto ohledu si Váhy neumějí poradit. Neradi se rozhodují a už vůbec ne rychle. Od volby, rozhodnutí nebo dilematu však neutíkejte. Spojte se svým vnitřním rádcem a rozhodněte se srdcem (milující Venuše, vládnoucí planeta Vah, vám pomůže). Co vás napadlo jako první? Tak přesně toto je to správné řešení pro vás.

Jaro volá

Možná nevíte, že se tomuto úplňku říká i „červí“. Proč? Pomalinku začíná jaro, země je teplejší a tak i žížaly začínají vylézat. To vyhladovělí ptáci nepochybně ocení. Dalším názvem je „úplněk mízy“. A druhou mízu chytne skoro každý, už to tak k jaru prostě patří. Nehledě na to, plný Měsíc vnese do komunikace i úžasný prvek- konstruktivní kompromis. Budeme ochotni ustoupit, dát přednost druhým, a to všechno i ve sporných situacích. Vždy je lepší uznat, že ten druhý má právo mít jiný názor, a raději si užít společné vášnivé chvilky v posteli než při hádce. Že? Tento úplněk vám dá možnost zvolit si lásku, harmonii, rovnováhu a soulad jako součást života.

Přeji vám láskyplný první jarní měsíc!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře