Analyzujte za novu v Panně nebo vás nabere na rohy Beran za úplňku

Analyzujte za novu v Panně nebo

vás nabere na rohy Beran za úplňku

Tento měsíc vás Luna malinko potrápí. Proč? V neděli 9. září chvilinku po 20 hod nastane novoluní. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, ale bude ve znamení zemní Panny a to mu dodá pořádnou kritičnost. A asi je to dobře, protože můžete velmi realisticky zhodnotit sebe samotné a na všem pořádně zapracovat. Přichází obrovská šance na velkou transformaci. Dostáváte možnost něco změnit k lepšímu. Obvykle radím, abyste se dívali srdcem a ne hlavou. Tentokrát tomu bude naopak. Panna je velmi racionální znamení, tak vám pomůže se snadno zorientovat, vše důkladně zanalyzovat a najít přesné a vhodné řešení. Jednoduše řečeno, teď je na místě opravdu použít zdravý rozum.

Důkladný rozbor vašeho života

bolestV jakých ohledech je vhodné udělat změny, aby byla šance na úspěch? Je jich hned několik- zdraví, spolupráce, vnitřní bolest i mnoho povinností, které musíte zvládnout v krátké době.  Prvním je vaše poznání bolesti. Mnoho z vás si prošlo krutým obdobím (prožitkem), kdy se vnitřní zranění ne a ne zahojit. Zaměřte se na to. Klidně si v duchu prožijte všechno znovu, přijměte svou bolest (ztrátu, křivdu), prožijte si ji všemi emocemi a nechte odeznít. Půjde to překvapivě snadno, novoluní vám v tom pomůže. Slibte sami sobě, že to opravdu uděláte. Věřím, že trauma nechcete dál mít uzavřené v sobě. Pokud to tak necháte, pak se nebudete cítit dobře, i nadále budete projevovat odtažitost a neschopnost přijmout ostatní lidi  a ani sami sebe. A jako ledové královny/králové přece na okolí působit nechcete, že?

Je toho, co se „musí“ stihnout hodně? Máte práce nad hlavu a nevíte, co dřív? Tento nov vám přinese řád, logiku a přesnost. Takže se nemusíte strachovat, že byste něco nestihli nebo nezvládli udělat. Až do úplňku se můžete těšit na velmi výkonné období. Rozvrhněte si, čím začnete a jak budete postupovat. Udělejte si opravdu detailní plán. Nepochybuji o tom, že dotáhnete nedokončené, ukončíte nesmyslné a najdete řešení pro snad každou situaci (i kdyby vám předtím připadalo, že to nejde zvládnout). Kritické oko Panny se laserovým zrakem zaměří na každičký detail, vyhodnotí jej a nabídne ihned výsledek analýzy jako na stříbrném podnose. Nevíte, jak si takový jasný plán předně udělat? Nevadí, pomůže vám eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Obsahuje i pracovní listy, které vás posunou správným směrem.

Sebedůvěra a sebeláska je dalším tématem tohoto období. Nejste sami k sobě až příliš kritičtí? Možná to, co druhým odpustíte a snadno přehlédnete, u vás samotných neprojde. Dáváte si vinu za vše, podceňujete se nebo se častokrát do něčeho ani nepustíte, protože se bojíte vlastního nezdaru? Pak přišel čas s tím něco udělat! Sedněte si, vezměte papír a tužku a pište! Co je na vás úžasného, v čem jste jedineční, co se vám povedlo dnes i v životě,…? Nevadí, pokud máte pocit, že to jsou jen drobnosti, co máte na papíře. Zkoušejte to častěji. Nic lepšího na zvednutí sebevědomí není. Chvalte se a mějte se rádi. Začnete se totiž cítit lépe a postupně zjistíte, jak velkou hodnotu máte. S tím, jak poroste vaše sebejistota a sebeláska, začnete kolem sebe vyzařovat stejnou energii a ta přitáhne podobně naladěné lidi i příležitosti. Život v lásce je úžasný, vyzkoušejte to!

zdravi a stravaDalší z velkých věcí k řešení je vaše zdraví, životní styl a stravovací návyky. Všimli jste si poslední dobou, že vám něco nechutná nebo je vám z nějakého jídla zle? Ano, hodně se toho změnilo, i naše těla prochází určitou transformací a dávají nám to značně najevo. Poslechněte je, jsou to naše jediné dopravní prostředky po tomto světě. Nemáte chuť na maso? Nejezte ho. Je vám špatně, když sníte nadýchané a voňavé pečivo? Omezte ho v jídelníčku nebo zcela vyřaďte (minimálně dočasně). Zaměřte svou pozornost na vzorce chování, které jsou spjaté s životním stylem (sedavé zaměstnání, nechození pěšky, odchod z domu před snídaní, vyloupení ledničky před spaním, nezdravé a nekvalitní potraviny, závislosti,…).

Co se pro vás za úplňku stane minulostí?

V úterý 25. září nad ránem (před pátou hodinou) vás nabere na rohy úplněk ve znamení Berana. Čeho se tento pomyslný „trkanec“ bude týkat? Pravděpodobně ukončíte nějakou životní kapitolu. Tesknit nemusíte, bude to posun vpřed. S velkým úspěchem se můžete věnovat novému projektu nebo aktivitě. Někdy je opravdu nutné zavřít jedny dveře, aby se mohly otevřít jiné. Změn se tedy není proč bát.

ohen v zilach Berana za uplnkuI když je Slunce ve Vahách a ty příliš průbojné nejsou, tak ohnivý Beran převezme aktivitu za ně. Místo krve se vám v žilách budou plápolat plamínky neskutečné energie. Jak ji využít? Potřebujete vyhrát soutěž nebo začít s novým sportem? Váš výkon bude excelentní, a když ho umocníte vědomím, že o této energii víte, budete takřka nepřekonatelní. Síla a odvaha z vás bude přímo sálat.

Kroťte emoce a zazáříte v každém ohledu

Víte o své výbušnosti a náladovosti? Tak se pro jistotu kolem tohoto úplňku více kroťte. Určitě se nechcete projevit jako sobecký a bezohledný tvor. I osobám, které tak obvykle nevyvádějí, by se mohl tento povahový rys z podvědomí vynořit. Předpokládám, že nechcete nikomu ublížit svými přehnanými reakcemi. Pro všechny platí varování: vyhněte se násilnickým lidem, ve vlastním zájmu.

zazarite nejen v praciVychází vám na toto období změna zaměstnání nebo nový pracovní úkol? Odvaha a nadšení vám pomohou k dosažení toho správného výsledku, a to velmi rychle. Je určitě skvělé, že zásobu energie najdete v sobě samotném a váš osobní hnací motor pojede na plné obrátky. Nepochybně zazáříte. Pokud začínáte s novým projektem, raději si vezměte k ruce poznámky z novoluní tohoto měsíce. Analytická Panna vám pomohla vypracovat detailní plán, tak se ho držte. Přirozeně akčnější jedinci totiž budou mít tendence vše uspěchat a přeskakovat jednotlivé činnosti.

 

Přeji vám nádherné životní změny a kouzelné babí léto!

S láskou Dana Chara

Nestačí vám všeobecné informace a chcete osobní výklad nejen z karet? Objednejte si konzultaci osobně nebo i po telefonu či emailu. Ráda vám pomohu najít tu správnou cestu životem.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře