Ztřeštěné novoluní v Blížencích

I když je květen, počasí stále vypadá spíš jako aprílové. A ani novoluní, v pátek 22. května po půl osmé večer, na situaci a emočním rozpoložení nic moc nezmění. Ovládat ho totiž budou Blíženci, i se svou opravdu hodně roztěkanou energií. Vím, o čem mluvím, sama mám Lunu i Ascendent právě ve znamení Blíženců. Neberte proto zodpovědnost za své činy i rozhodnutí na lehkou váhu. Co hrozí za novoluní v Blížencích, v dobrém i zlém, na co se zaměřit a jaké formy komunikace vám půjdou nebo naopak budou drhnout? Hned se vše dozvíte.

Zbrklost za novoluní v Blížencích

zena jako chotnice, stihnout vse naraz

Toto znamení se projevuje velmi zbrkle a zrychleně. Kdysi jsem někde četla, že Blíženci se narodili snad v každé ruce s jedním telefonem. Snaží se stihnout milion věcí naráz, své myšlenkové pochody vyjadřují ihned a tak si zadělávají na spoustu malérů. Všem radí, co mají a nemají dělat, ale sami nedokončují a nedotahují. A o tom, že by svými mluvenými projevy mohli někomu ublížit ani slyšet nechtějí. Prostě vše ze sebe vypustí a tím je pro ně vyřešené a uzavřené. Za tohoto novu si tedy dejte pozor na to, aby slova nebyla rychlejší než rozum, obrňte se trpělivostí. A pokud to jen trošku půjde, v náporu emočních výkyvů, nedělejte předčasné závěry.

Úrazy i úžasné nápady

Díky neopatrnosti a zrychleným reakcí bohužel hrozí větší množství úrazů a zranění. Vědomě se proto snažte zpomalit a více, před jakoukoliv akcí, přemýšlet. Ideální by bylo, někde se zavřít, meditovat a vizualizovat si svou vysněnou budoucnost. To ale není zrovna realizovatelné. Znamení Blíženců má neskutečnou fantazii a za novoluní budou chodit úžasné nápady. Vše si zaznamenávejte a netrapte se tím, že nevíte, jak to uvést do praxe. Jakmile energii tohoto znamení trošku oslabí, budete přesně znát odpovědi na tyto praktické otázky. V těchto dnes se budete také snadno učit a rychle chápat, což se dá skvěle využít, pokud jste nějaké studium odkládali.

Svou fantazii, kreativitu i své napojení tam nahoru se krásně prohloubíte s „Kartami Magie života“. Ty si pod mým vedením vyrobíte (pro ne-malíře je také varianta, nebojte), na cítíte si je a naučíte se v nich číst poselství pro vás i vaše blízké. Najdete je zde. Pokud vás zajímá, co o nich řekly první majitelky, mrkněte semtady.

Vděčnost, vděčnost a zase vděčnost

vdecnost za vse, co jiz mam

Proč to píšu? Pod vlivem těchto energií vám nic nebude připadat dost dobré a budete mít více tendence stěžovat si a nevšímat si svých úspěchů ani uznání. Blíženci totiž sami nevědí, co chtějí a co je pro ně dobré. Lehce přeskočí z jedné tužby na další. Pomůže, když si uvědomí, co všechno jste již dokázali a zvládli. Pochvalte se a projevte vděčnost za všechno, co již máte. Nehledejte, co je špatně nebo co vám k pomyslné dokonalosti chybí. Soustřeďte se to příjemné a pěkné. Zaměřená pozornost má sílu obra a vy si tak více příjemných „náhod“ snadno přitáhnete do života.

Komunikace ve všech podobách

Merkur je planetou Blíženců, je to řečník a myslitel. V římské mytologii to byl nejen posel Bohů, ale také Bůh, které ovládal obchody a tvořil zisky. I proto jsem vám psala, ať si všechny své nápady, myšlenky a dojmy pečlivě zaznamenáváte. Později se k nim vrátíte a s úžasem zjistíte, jak brilantní plán vlastně máte. Komunikace bude hrát prim ve všech směrech, a to i těch negativních. S Blíženci se totiž není radno hádat, protože mají vždy pravdu a pokud ji nemají, platí pravidlo číslo jedna. A když pod vlivem této energie budeme všichni, tak… Raději si dejte pozor na pusu, obzvlášť v partnerských vztazích. Mohli byste snadno říct něco, čeho byste později hodně litovali.

Nové obchodní příležitosti za novoluní v Blížencích
prilezitosti, moznosti, nove nabidky

Je dost možné, že vám přijde zajímavá obchodní či pracovní nabídka. Chopte se příležitosti a ihned si domluvte termín jednání, schůzky. Nesnažte se obelstít svou zvědavost a využijte svých zvýšených komunikačních dovedností. Skvěle se nalaďte a vrhněte se klidně i neznámých vod. Chápat i učit se zvládnete brilantně. Síla slova vás uchvátí a nezáleží na tom, zda to bude psaná forma nebo mluvené slovo. S lehkostí si můžete vybudovat krásné vztahy na osobní i pracovní úrovni. Dá se také vše velmi rychle pokazit, na to myslete a nebuďte zbrklí.

Vnitřní monolog a vztah k sobě samotným

Komunikace nebude proudit jen ve vztahu k okolí, ale i uvnitř vás samotných. Udělejte si takovou vnitřní analýzu. Jaký vztah máte k sobě samotným? Jak o sobě přemýšlíte? Jak o sobě mluvíte? Pokud nejdete nesrovnalosti a nevhodnou spojnici v postoji k sobě, pak to změňte. Zjistěte, co můžete udělat proto, abyste si vnímali lépe, hodnotili se lépe a mluvili o sobě jen pěkně.

Drobnosti,.. ale podstatné

I takové „drobnosti“, jak o sobě mluvíte, vám dají do hlavy podvědomí program. Podle něj pak jednáte a divíte se, že se nic nedaří, jak má. Jde o výroky typu:

  • Jsem smolař a štěstí mít nikdy nebude.“
  • Jsem hloupá a tohle nikdy nepochopím.“
  • Na toto nemám buňky.“
  • Vždy se najde někdo lepší, než já.“

Pokud se potřebuje ustálit, uzemnit a znovu cítit jistotu v sebe samotné, mrkněte na zvýhodněnou nabídku mého online video kurzu. Trvá pět týdnů a během nich si krásně projdeme všechny základní životní oblasti tak, aby jste mohli skutečně žít život jako v krásném snu. I název sám tomu napovídá „3+2 kroky k životu jako v krásném snu.

Jsem úžasná a jedinečná bytost

Pochvalte se, vnímejte se jako krásné, úspěšné, jedinečné a originální stvoření, pak vás takto začne vidět i svět kolem vás. Prolomte své vlastní hranice a otevřete se novým možnostem a příležitostem. Netlumte sami sebe, své světlo a svou zář!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře