Měsíc v březnu zažehne oheň v srdci i pod vlivem země, vody a vzduchu

Měsíc v březnu zažehne oheň v srdci

i pod vlivem země, vody a vzduchu

 

sebelaskaMožná jste na tom jako já a těšíte se až toto „šílené“ období skončí. Jediným lékem je sebeláska. Nemluvím o Egu, ale o čisté lásce a přijetí sebe sama. Nyní je to opravdu nutné, odpusťte si. Každý má právo nebýt „ve své kůži“, cítit se jinak než je obvyklé, projevit své nálady a emoce. Pokud si to dovolíte a nebudete mít z toho špatný pocit (ani vinit osoby a okolnosti, natož sebe), tak se vám uleví. Procházíte velmi náročným obdobím (psychicky i fyzicky) a bylo spíš divné, kdyby to s vámi nic neudělalo.

Pokud na to nechcete být sami a potřebujete pomoc, neváhejte se ke mně objednat. Vím naprosto přesně, čím si procházíte. Je to náročný čas pro většinu citlivějších lidí, sama nejsem výjimkou.

 

Uzemňovací úplněk v Panně

Udělejte si něčím radost, více odpočívejte a dělejte to, co chcete, a je vám příjemné. Paradoxně i 1. březnový úplněk (opět budou tento měsíc dva) vám v tom může pomoci. V noci ze čtvrtka na pátek 2. března před druhou hodinou ranní vás čeká úplněk pod nadvládou zemní Panny. Ta vám pomůže udržet stabilitu a „uzemní“ vás. Pokud znáte nějakou Pannu, tak víte, jak dokáže být puntičkářská a pečlivá.

uplnek v PanneCo vám to přinese? Snadno dokážete zaměřit svou pozornost na sebemenší detaily, tak bude generální úklid lehký. Úklid čeho? Domácnost se bude doslova lesknout, pracovní úkoly budou odsýpat a do harmonie se dostane i vaše tělo a mysl. Panna má i (samo) léčitelské schopnosti, tak důvěřujte svému tělu a jeho regeneračním schopnostem (nedramatizujte a nedělejte ze sebe hypochondry). Chcete najít pravou lásku? Pak začněte u sebe. Mějte se rádi, pak teprve budete vyzařovat ty správné energii, abyste k sobě nalákali tu správnou dušičku.

Trápí vás nedostatek financí?

hojnostKaždý úplněk má moc, která může pomoci k zvládnutí velkých životních změn. A Panny umí skvěle hospodařit s penězi. Důležité je „přeprogramovat“ svou mysl. Nepřemýšlejte, co se nepovedlo, co všechno musíte zaplatit a kolik kde dlužíte. Soustřeďte se na to, co se vám povedlo, co jste již dokázali a hlavně- buďte vděční! Pokud budete dále smutní (nebo v depresích), pak se to podepíše na zdraví. A nemocní (nemohoucí) toto určitě žádným směrem neposunete (alespoň ne tím správným). Tento úplněk usínejte s představou života v hojnosti a nechte si o tom zdát i ve snu. Třeba vám sen přinese i nějaké řešení vaší situace.

 

Nov v Rybách probudí jasnozřivé schopnosti

jasnozrivost, intuiceTím tento měsíc se svou nabídkou výjimečných příležitostí zdaleka nekončí. V sobotu 17. března před čtvrt na tři odpoledne vás čeká „probuzení“ při novoluní ve znamení jasnozřivých Ryb. Silnější vliv vlastní intuice pocítí snad každý. Věřte jí, věřte sami sobě, pak budete vědět, jak se rozhodnout. Uvědomte si, že vše, co se vám děje je pouze následkem vašich činů a myšlenek z minulosti. Přijde vám to nespravedlivé? Možná si teď máte něco uvědomit, prostě začít znovu a jinak. A každé novoluní je vlastně takovým novým startem a začátkem nového cyklu, nové etapy.

Rovnováha v emocích

rovnovaha, harmonieK depresím není důvod, ukončete vše nedořešené, aby mohlo začít něco jiného. Tento nov vám pomůže srovnat vaši emocionální hladinu, a tak jako úplněk v úvodu měsíce, také nastolit harmonii a rovnováhu ve vašem nitru. Přestaňte se vymlouvat (hlavně sami sobě), nic neodkládejte a jděte do akce. Nevíte, jak? Pak vám přijde vhod eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s mnoha bonusy. Jednoduše vás navede krok po kroku ke splnění snů a přání.

Je možné, že si kolem novu budete připadat daleko více náladoví, než je u vás obvyklé. Bránit se tomu je zbytečné. Nesnažte se si vsugerovat, že máte jiné pocity a náladu, než je realita. Přijměte své nálady a netlačte na sebe. Klidně se smějte nahlas, když to tak cítíte, nebo naopak si poplačte. Všechny emoce si prožijte, jen tak se je naučíte chápat a dál s nimi pracovat. Vaše energie se postupně narovnají a tyto nepochopitelné stavy odezní. Více o znamení Ryb si přečtete zde.

 

Magický a zamilovaný úplněk ve Vahách

vztahyPoslední březnový den vás čeká druhý úplněk tohoto měsíce (Modrý úplněk) a začne pomyslnou sérii „devítkových“ úplňků. Pokud nevíte, o čem je řeč, přečtěte si článek „Lednový nářez“Co můžete od tohoto úplňku očekávat? Pár minut po půl třetí odpoledne 31. března opět dozraje Měsíc do své plné fáze, tentokrát ve znamení vzdušných Vah. Jeho vliv budete pociťovat ještě začátkem dubna, hlavně v oblasti vztahů (partnerských, rodinných i pracovních). Spolupráce a kompromisy vám půjdou podstatně snadněji. Snad se tím nejedna krize urovná. Ať to dopadne, jak to dopadne, věřte, že je to pro vás to nejlepší řešení.

Uděláte tentokrát zkoušku života?

A bude opravdu nad čím přemýšlet. Možná je to vaše postavení v práci nebo ve společnosti, které vás tíží nebo vaše nízké sebevědomí. Podívejte se na vše, co se vám děje z nadhledu (z jiného úhlu pohledu). Nemusí vám stále ubližovat a zraňovat to samé. Jen je potřeba staré křivdy přijmout a jít se vztyčenou hlavou hrdě dál. Pokud jste v minulosti neprošli zkouškou, tak není nikde dáno, že byste ji neměli udělat znovu, ale už dobře.

Život je ten nejlepší učitel. Pokud nepochopíš lekci, rád ti ji zopakuje.

Váhy přináší také harmonii, tak si ji vychutnejte. Odstraňte ze sebe nahromaděné emoce, dopřejte si, co máte rádi. Snad celý březen vás nabádá k lásce. A pokud to nevyšlo na začátku měsíce, tak teď dostáváte další šanci. Váhy jsou pod ochranou planety Venuše, planety lásky, a ještě k tomu je druhý čarovný úplněk v měsíci. Letos už po druhé (a to se to děje v průměru jednou za 13 let!), tak na co ještě čekáte? Zažehnete nový plamen s té poslední jiskřičky, která vám zůstala po kdysi vášnivém vztahu, nebo se vrhnete do náruče nové lásky? Každopádně láska je všude kolem a nenechá nikoho chladného.

 

Přeji vám kouzelný březen!

S láskou Dana Chara

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře