Lednové novoluní přepíše diáře a zatmění Měsíce za úplňku odstraní strachy

Lednové novoluní přepíše diáře a 

zatmění Měsíce za úplňku odstraní strachy

Obvykle začátek roku přináší mnoho nových výzev a spousty předsevzetí. Ruku na srdce, jak jste na tom vy? Jak dlouho vydržíte? Jde o „davovou“ akci, které má sice pořádnou sílu, ale na svém vrcholu se udrží jen krátkou chvíli. Podle mého názoru je lepší si vyhodnotit končící rok a naplánovat ten další ještě před koncem starého roku. A co když jste to nestihli? Nic se neděje. Už v noci ze soboty na neděli (před půl třetí) 6. ledna 2019 je tu novoluní v Kozorohu, tak to všechno můžete napravit.

Původní plány vs. realita

planovani, projety, rad a systemKaždý nov symbolizuje nový začátek a toto rohaté je k vašemu tématu jako dělané. Měsíc v Kozorohu přináší energie spojené právě s plánováním, jasnými cíli, přesným řádem. Nejvíce se ohlíží na kariéru, osobní růst, hmotu. Díky jeho stabilitě a vytrvalosti toho můžete také dosáhnout snadněji. Nenaložíte toho na sebe tolik, jen to, co jste opravdu schopni dotáhnout do konce a precizně zrealizovat. Úspěch, autorita i nějaké ty penízky navíc jsou téměř zaručeny, tak s chutí do plánů! Pomoc s tím, jak si správně nastavit své cíle, abyste jich skutečně dosáhli, vám pomůže eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

A věděli jste, že i podle východních směrů, máte ještě celý leden čas dotáhnout do konce vše rozdělané z minulého roku? Nebudu popírat, že mně se to opravdu hodí. Často mi píšete, kdy vydám eBook s poselstvím na rok 2019 pro jednotlivá znamení nebo kdy už bude ten slibovaný kurz atd. Nestihla jsem vše, co jsem chtěla, a tak tento měsíc budu dotahovat, dokončovat a realizovat. A pak teprve pomyslně vykročím do nového roku. Možná je na tom někdo jako já, tak mě chápe a souzní s tím, co jsem právě napsala.

Pečujte o svá tělíčka i své myšlenky, vyplatí se to

pece o telo i myslTeď se vrátím k tomu nejbližšímu novoluní. Vánoční svátky a oslavy konce roku vašemu tělu daly opravdu zabrat. Tak to vynahraďte i jemu. Věnujte zvýšenou péči své kůži, vlasům, nehtům i kostem. Dopřejte si uvolňující lázeň, pečujte o sebe více a poupravte svůj jídelníček. Věřím, že v tomto ohledu máme nedostatky všichni. Strava v našich podmínkách málokdy dodá vše, co tělo potřebuje, tak mu dodejte vitamíny, minerály a zbavte se škodlivin a možná i nějakých těch zlozvyků. Co a jak dělat či nedělat by vydalo na samostatný článek, tak třeba příště vám prozradí, co funguje mě.

Energeticky silný nov dodá sílu na rozjezd nových projektů nebo třeba personálním úpravám ve vašem týmu. Prostě začít znovu a jinak. I když jsou vaše plány velkolepé a někomu nevyzní moc realisticky, tak detailně propracovaný systém v tomto období vám i ostatním dokáže, že je to možné. Budete věřit sami sobě a svým zkušenostem. Myšlenky se tak snadno přenesou do hmoty. A kdo by nechtěl více zisků a pocitů, že vaše práce dává smysl? Využijte odhodlanost a vytrvalosti ve svůj prospěch, aniž byste ztratili pevnou půdu pod nohama. Zahoďte vnitřní svazující omezení a s vděčností přijměte hojnost do svého života.

 

Přecitlivělý úplněk ve Lvu na hodinku zcela potemní

uplne zatmeni mesiceLetošní rok vám přinese rovnou dvě zatmění Měsíce. Toho prvního se dočkáme už nyní v lednu. Za úplňku se dočkáme i úplného zatmění, jen si budete muset trošku přivstat. Dobrá zpráva je, že bude na našem území skvěle vidět. Celou nebeskou podívanou budou lemovat dvě jasné hvězdy (Castor a Pollux) a dokonce pouhým okem při dobrém počasí si prohlédneme i Jupiter a Venuši, samozřejmě stálou ozdobu nebe Antares nemohu vynechat. Kdo má dalekohled, bude mile potěšen dalšími bonusy. A kdy se můžete těšit? Hned v pondělí 21. ledna 2019 ráno. Částečné zatmění začne o půl páté, úplné pak 19 minut před 6 hodinou. Nejpůsobivější fáze nastane v 6:12 hod. Konec úplného zatmění očekávejte za půl hodiny od plné fáze. Celá show (viditelná očima) skončí v 7:50 hod.

Nebuďte urážliví a raději tvořte!

Dneska mám tendence odbíhat od tématu, snad mi to prominete (moc věcí mi přijde zajímavých a tak se o ně chci podělit). Co vás tedy čeká první letošní úplněk? Pro citlivější povahy bude plný měsíc ve znamení Lva opravdu náročný. Kolem úplňku 21. ledna 2019 ve čtvrt na sedm ráno se snažte vyhýbat všem konfliktům a vyhroceným situacím. Pokud máte skony brát si vše osobně, buďte extrémně na pozoru. Buďte sebevědomí a věřte sami sobě, pak můžete zůstat nad věcí. Abych nebyla jen negativní, tak Lev vám dodá kreativitu, což je skvělá zpráva pro umělce a lidi pracující na volné noze. Zesílí i touha po společnosti a flirtování. O milostná poblouznění nebude nouze. A kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Se Lvem v srdci se bát nemusíte

Lev doda sebevedomiSžírají vás strachy a obavy? Zamyslete se nad tím, co konkrétně to je. Pokud si vše přesně pojmenujete a popíšete, zjistíte, že to nakonec není tak zlé, jak se mohlo jevit. A Lev vám dodá vědomé sebevědomí, se kterým se svým strachům snadno postavíte. Z problémů a obav se pak jednoduše stanou výzvy. A to už zní o poznání lépe, nemyslíte? Nechte na sebe působit svit úplňkového Měsíce a věřte, že vše bude přesně tak, jak má být (obavy, že něco nedopadne nebo se nepodaří, na něco nemáte nebo nebude fungovat, se rozplynou v měsíční záři).

Nevíte si rady, jak s nějakou osobní výzvou naložit? Nemusíte se dál zbytečně trápit, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu.

A třeba i zatmění může pomoci s kouzlem. Vložte před spaním své strachy ze srdce do rukou Měsíce a ráno pozorujte zatmění. Představujte si, jak se vše ztratilo v temnotě. Když se další večer podíváte na nebe, zjistíte, že Luna je opět krásně zářivá a vše, co jste tam vložili, je pryč. Tento úplněk je opravdu kouzelný, tak se nedržte ve svých tužbách při zemi. Zbavte se všeho, co již potřebujete a co vás brzdí. A naopak si přitáhněte to, po čem toužíte. Co to bude u vás? Finanční stabilita, skvěle rozjetý nový projekt, vysněná práce nebo partner či miminko? Nasměrujte své myšlenky a pusťte se do akce, pak nic nebude nemožné!

 

Držím pěstičky, ať stihnete dotáhnout všechny své resty a úžasně rozjedete rok 2019!

S láskou Dana Chara

 

 

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře