Květnový úplněk a zatmění Měsíce

Za úplňku ve středu 26. května bude i zatmění Měsíce. Letos to bude už druhý superúplněk, tentokrát ho bude mít pod nadvládou ohnivý Střelec a plné síle bude skoro hodinu a čtvrt po poledni. Bohužel my si úplné zatmění Měsíce nevychutnáme, viditelné bude v Americe. Pro naši zem to bude takové neviditelné zatmění Měsíce. Leda, že byste měli náhled na nějaké online vysílání, kde bude ke zhlédnutí. Senzitivnější lidé však rozdíl poznají.

Osudová zkouška

zatmění Měsíce a osudová zkouška

Trošku se to nakupilo- úplněk, který je rovnou superúplněk, zatmění Měsíce a ještě k tomu karmický uzel. Co to pro vás znamená? Přijde nějaká zásadní, osudová zkouška. Ta se nemusí týkat jen klasické zkoušky ve škole, ale i v životě. Plná Luna pomůže ukončit témata kolem úředních záležitostí, vzdělání, ale přinese i nějakou lekci. Na tu nemusíte být zrovna připraveni. Je však jen na vás, zda se zachováte podle starých zažitých vzorců nebo uděláte něco jinak, aby se i váš život mohl proměnit.

Vše kolem nás i v nás je neustále v pohybu

Měníte se, ať už chcete či ne. Někdy na vás vykouknou nezpracované energie. Jak si s těmito vlivy poradit? Jak se posunout dál? V tom vám lehce pomohou Energie jednotlivých znamení zvěrokruhu. Vše si nejen uvědomíte, ale také zpracujete. A je to snadnější, než by se mohlo zdát.

Zatmění Měsíce za úplňku přinese vnitřní rozpor i volbu

rozpor energií Střelce a Blížence při zatmění Měsíce

Úplňky sami o sobě nesou nádech neklidu, zatmění Měsíce přidá na této energii ještě více. Dalším faktorem, který podstatně ovlivní dny kolem úplňku, je fakt, že Luna je ve Střelci a Slunce v Blížencích. Střelec jasně míří na svůj cíl, jde zpříma a nenechá se nikým a ničím odtáhnout z cesty. Jak to má Blíženec? Přesně naopak. Potřebuje na vnímat vše nové a neprobádané, nechce se brzdit jen u jedné záležitosti. I pokud jste narozeni v jiných znameních něž zmiňovaných, můžete v sobě pocítit pořádný rozkol. Co tedy dělat/ nedělat? Na co se zaměřit? Vyvážit tyto energie nebude zrovna jednoduché a ani pro jedince normálně skvěle udržující rovnováhu a harmonii. Raději vše řešte srdce a nesnažte se na sebe moc tlačit. Stejně moc k ničemu nebylo. Obavami z dramat a zvratů byste si je stejně jen přitáhli, a to za to určitě nestojí.

Jak to všechno ustát?

To vám postupně prozradím v Magickém klubu. Každý měsíc se zaměřujeme na jiné podstatné téma a naučím vás jednoduché techniky, aby byl váš život co nejpříjemnější a nejšťastnější. Společně se mnou objevíte opravdovou magii života.

Květný nebo květinový úplněk

kvetny uplnek, jaro,

Jaro je v plné síle, takže název toho úplňku se zcela nabízí. Vždyť i tento měsíc je pojmenován podle květeny. Krásnými barvami vás oslní nejen keře a stromy, ale třeba i luční kvítí. Někde se můžete setkat i s jinými názvy- třeba obilný nebo mléčný úplněk. Nejen pohled do přírody vám dodá více optimismu. Objeví se touhy cestovat, poznávat a bavit se. Nebraňte se tomu, vždyť život se má prožívat naplno a ne jen ho tak nějak přežívat. Vyplatí se i malinko zariskovat a být více v kontaktu s jinými lidmi. Znamení Blíženců je komunikativní, takže i uzavřeným tvorům to půjde snadněji. Samota a uzavírání se do sebe není vhodné ani při zatmění Měsíce.

Přeji kouzelné jarní dny a zář i při zatmění Měsíce!

S láskou Dana Chara

Market ženy sro

P.S.: Když už je tu květinový úplněk, tak mě napadá, že právě květinu má v logu nový market, který tento měsíc vznikl. Najdete ho zde. A pokud si budete chtít zajistit výhodnější cenu, nakupte přes Ambasadorku (mě najdete pod jménem Dana Kratochvílová, na mapě jsem v Syrovicích, kousek pod Brnem). Podpoříte tak převážně menší a regionální prodejce a firmy, a ti pak mohou dát práci českým a slovenským lidem. Toto mi dává hodně velký smysl a proto jsem ráda, že mohu být u vniku tohoto projektu. Market ŽENY SRO najdete zde. Postupně roste, takže se můžete těšit na další firmy a výrobky a časem také na služby. O výrobcích a jejich testování se také můžete pravidelně dozvědět na TV PRIMA v pořadu „Na houpačce“. Běží každou sobotu od 17:55 hod.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře