Karetní poselství na ZÁŘÍ 2019

Začátkem měsíce budeme ještě trošku dočišťovat vztahy, rodinné, osobní a hlavně ty intimní. Každopádně si dejte pozor na jazyk, abyste nevyslovili něco, co by nebylo pochopeno tak, jak bylo míněno. Netrapte se pokud něco nevyjde tak, jak jste si představovali. I konec může být (a je) začátkem něčeho nového. A po každé bouři následuje božské ticho a klid. Problémy, kterým čelíte, nazývejte výzvami, pak se vám daleko snadněji podaří je překonat. A do vašeho života pak může vstoupit opět štěstí a harmonie.

Prvních dnech měsíce září si dejte pozor také na manipulaci. Vy sami ji na nikoho nezkoušejte a oni se nenechte od druhých obalamutit. Určete si jasně a zřetelně své hranice, pečlivě si je hlídejte. Nenechte se vtáhnout do problémů druhých a nedovolte, aby se tak znovu otevřely vaše staré rána. Neberte si nic osobně. Druzí mají právo na svůj názor, ale to určitě neznamená, že vy proto máte měnit ten svůj. Obzvláště, když se to týká přímo vás. Jednoduše řečeno- milujte sami sebe a přijměte se se vším, co k vám patří.

Opatrnost a intuice

Ve druhé třetině měsíce buďte více obezřetní. Mohlo by se stát, že zvolíte špatně, pokud si vše řádně nerozmyslíte. Nezmatkujte, zachovejte klidnou hlavu, zvažte všechny možnosti. Nepřiklánějte se také za každou cenu k vizím svým přátelům, mohli by vás svést z vaší cesty. Pamatujte, že máte svůj vlastní život, jen vy sami si určujete své hranice. Nikdo jiný za vás váš život žít nebude, tak si ho udělejte takový, jaký chcete. Staňte se těmi, kdo novou cestu vytvářejí a ne těmi, kdo ji hledají nebo tápou po starých slepých kolejích s ostatními. Svět nemá mantinely, je možné všechno.

Pokud vás zajímá, jak si prostor kolem sebe upravit tak, aby pracoval pro vás, mám skvělou zprávu. Úžasná Zuzana Adam opět vydala svou knihu“ Osvoboď se s Feng Shui“ (v tištěné podobě). Najdete v ní rady a pomoc v jakékoliv životní oblasti. Věřím, že budete překvapeni, kolik se toho dá zvládnout a změnit tím, že upravíte detaily kolem sebe doma nebo i na pracovišti. Sama jsem u ní absolvovala „Akademii Feng Shui“, takže její práci mohu doporučit, porozumí opravdu každý.

Buďte si jisti, že vaše okolí nemá vaši vizi ani zkušenosti, proto se spoléhejte na sebe. Řiďte se svou intuicí a zdravým rozumem. Víte-li, kdo jste, pak si snadno určíte to, kde začínáte a končíte vy, a kde druzí. Každý vztah (partnerský, osobní i pracovní) musí být vyvážený. Jednostranně výhodné spolupráce nebývá dlouhodobě funkční. Poslechněte svůj vnitřní radar a nebojte se klidně i něco odložit na později.

Poslední část prvního podzimního měsíce bude trošku náročnější. Pokud vám bude připadat, že už nemůžete dál, najednou se objeví nový zdroj síly, abyste vše zvládli dokončit a dotáhnout. Pak bude ale potřeba více odpočívat a svůj životní pohon něčím doplnit. Nejsnadněji to půjde pokud ze svého života odstraní věci i osoby, které vám již neprospívají nebo pozbývají smyslu (a hlavně, to, co vás stahuje dolů a jen odčerpává vaši energii).

Zastavte se na chvíli, podívejte se kolem sebe i do svého nitra a uvědomte si, za to všechno můžete být vděčni. Máte-li své sny a přání, soustřeďte se na ně a nenechte se ovládnout obavami z dostatku nebo strachem, že něco nedokážete nebo nezvládnete. Nevíte, jak na to? Snadno a přehledně vás navede průvodce životem Magie pro šťastný život bez kompromisů. Když budete věřit a samozřejmě pro splnění svých snů uděláte i praktické kroky k realizaci, pak se váš poklad objeví, i když to teď vypadá jako fantazie.

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

tento měsíc dojdete k zajímavým zjištěním, dojdou vám mnohé spojitosti a poznání. Pochopíte i role, které vzájemně hrajete s vašimi blízkými a propustíte nefunkční vzorce. Co bylo zaseto, bude sklizeno. Přijměte proto plnou zodpovědnost za svůj život. Jednoduše řečeno, už dál nemůžete pokračovat stejně, žít jako doposud. Přijměte vše tak, jak je, vyčkávejte, jaký nový směr a strategie bude pro vás nejvhodnější. Správná cesta se vám za nedlouho ukáže sama.

Býci,

stejně rychle, jako se před vámi jasně objeví výzvy, které je nutné překonat, ukáží se způsoby a přístupy k řešení. Máte před sebou období silných změn, ale spíše na mentální či podvědomé úrovni, než na fyzické rovině. Je potřeba ji uvědomit, že své štěstí najdete jen v sobě samotných, nikoliv kolem sebe. Zaměřte svou pozornost na drobné radosti každodenního života a uvidíte , jak rychle se vaše nálada povznese. Věřte naplno své intuici, tak si budete jisti, že jste na té správné cestě.

Blíženci,

nebuďte na sebe tak tvrdí. Sledujte, co sami o sobě říkáte, co si myslíte i jak sami sebe odsuzujete. Na druhé jste laskavější než sami na sebe. Naučte se odpouštět i sobě, zajistíte si tak jeden z největších životních průlomů. Dovolte si život prožívat a volně se vyjadřovat, nepotlačujte ani svou sexuální energii, i ona je jedním z hlavních zdrojů životní síly. Neschovávejte se v ústraní, sejděte s přáteli nebo se alespoň někomu svěřte. Nyní není vhodný čas na separaci a utápění se v negativních myšlenkách.

Raci,

nechte se plně vést svým srdcem, všímejte si přitom synchronicit, které se kolem vás budou dít. Pokud někdo s vámi nebude souhlasit, nenechte se tím zastavit. Nakonec se všichni budou divit, kam jste to dotáhli. Nebojte se ani samoty, musíte důkladně prozkoumat každé zákoutí své duše. Dočerpejte energii, hodně odpočívejte a relaxujte. Zjistíte tak, co je pro vás skutečně důležité a po čem toužíte. Mlhy kolem vás se pomalu zvedají, tak udělejte všechny změny, které chcete.

Lvi,

soustřeďte se na své sny, to, co se vám zdá sebou nese důležité zprávy a rady. Všechny si důsledně zapisujte, i když vám zrovna nedávají smysl, časem ho pochopíte. Neškodila by ani meditace, posílí se vaše intuice, napojení tam nahoru a dokonce si své sny budete snadněji pamatovat. Všímejte se také svého okolí. Kým a čím se obklopujete? Vaši realitu ovlivňují ´hlavně tři faktory- emoce, lidé a prostředí. Učiňte audit v těchto oblastech a klidně navažte i nové spolupráce a odbourejte nevyhovující.

Panny,

lépe se vám přemýšlí, máte jasnější a přesnější uvažování, proudí vámi více energie. Celkově se tento měsíc budete cítit radostněji a veseleji. Můžete dokonce zjistit, jaký úkol zde máte, co je váš smysl života. Prožíváte vyjasnění ve všech ohledech a směrech. Důvěřujte procesu, vše se děje, přesně tak, jak má. Nesnažte se tlačit na pilu, jen uvolněte tlak, proud vašeho života se rozproudí sám. Dospějete do stádia emocionální rovnováhy, i když se možná budete muset něčeho vzdát. Nakonec stejně zjistíte, že to posloužilo k dobru věci. Vaše situace se zlepší.

Váhy,

abyste mohli pomáhat druhým, nejdříve se musíte postarat sami o sebe. Zaměřte se hlavně na to, aby vaše tělesná schránka byla v naprostém pořádku. Neděláte to jen pro sebe, ale i pro druhé, pro které hrajete důležitou roli v životě. Probuďte v sobě radost, emoce a pocity skrze pohyb. Vyrovnejte čas, který trávíte prací a zábavou. Dáte tak prostor novým tvůrčím myšlenkám. Vše má svůj čas a prostor, a nyní dozrály některé vaše plány a sny a touží být realizovány.

Štíři,

tento měsíc budete hýřit energií, i tou sexuální. Nechte ji volně proudit a neskrývejte svou vášeň ani touhy. Hojně se stýkejte se ženami, dodají vám to, co právě potřebujete (to platí pro ženy i muže). Věřte si a všechny vaše potřeby budou naplňovány. Nyní máte všeho dostatek, odevzdejte tedy všechny zbytku strachu z nedostatku. Máte hojnost po psychické, materiální, duchovní i emoční stránce. Jste toho součástí, tak si dovolte přenést své sny do reality.

Střelci,

jednejte, uskutečňujte své plány, buďte činorodí. Nyní máte možnost vdechnout život do čehokoliv, vaše myšlenky se zhmotňují. Tvořte a ploďte. I pokud toužíte po miminku, ideálnější čas těžko najdete. Připomeňte si své dosavadní úspěchy a zjistěte, jak dlouhou cestu jste už ušli. Nic vám nebrání poskládat tato malá životní plus do jednoho obrovského, a zjistit, co vám ještě chybí k dokonalosti. Pomůže i to, když se zamyslíte, v jaké životní oblasti ještě pociťujete nesoulad a nerovnováhu, a napravíte to.

Kozorozi,

jste dokonalé a nádherné bytosti a máte světu co nabídnout, tak se přestaňte schovávat. Když to děláte, zadržujete svou energii a brzdíte ji, a tím, i lásku k sobě i druhým. Přijměte se plně i se svými domnělými nedostatky a dopřejte si svobodně zazářit. Předcházejí období bylo pro vás náročné, tak dokončete a dotáhněte vše podstatné, abyste se mohli skutečně pohnout z místa. Volá vás nová zkušenost, která prověří vaši odvahu, tak se připravte. Dobrodružství je za dveřmi.

Vodnáři,

máte pochybnosti o své práci? Pak přišel čas zjistit, co skutečně máte dělat. Co byste dělali rádi, i kdyby jste za to nedostali zaplaceno? Třeba je právě toto vaše správná cesta a vaše poslání. Začněte jednat a ostatní už přijde samo, uvidíte. Pokud vám někdo ublížil, představte si, že každá vaše slza je semínkem vašeho štěstí. Usmějte se a propusťte všechny situace, které souvisí s pocity lítosti. Zasaďte svá nová semínka, ať z nich vyrostou silné sazeničky všeho, co si do života přejete.

Ryby,

opravdu hodně jste toho prožili a zvládli. Získali jste tím nejen zkušenosti, ale i moudrost. Nyní nastal čas se o ni podělit. Sdílejte, komunikujte a předávejte. Máte v sobě talenty, o kterých se vám ani nesnilo, tak jim dejte volnost a projevte se. Promažte zajeté koleje, zkuste něco nového. Uvidíte, že změnou směru a vyskočením z rutiny se vám otevřou nové dveře nepoznaného. Ale stále používejte selský rozum, nenabádám vás k nějakému lehkovážnému dobrodružství, ale i objevení novým možností a příležitostí.

S láskou Dana Chara

Chcete osobní výklad? Objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu, osobně, po telefonu či e-mailu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře