Karetní poselství na ÚNOR 2021

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Na počátku měsíce února se držte malinko zpátky. Možná se budete trošku nudit a budete chtít něco vyvést, aby se stojaté vody rozproudily. Nedělejte to, mohli byste se dostat na neprobádané a nebezpečné území. Existuje i něco mezi variantou svatoušek a rebel. Co třeba svou aktivitou a nápady inspirovat druhé? Dovolte si zazářit a zároveň tak prosvítit i ostatní.

Nedostatek životního pohonu a ne příliš příjemné prostředí kolem novu

zivotni energie, nas vlastni pohon

S blížícím se novoluním pocítíte trošku úbytek energie. Zaměřte více svou pozornost na to, komu a kam ji investujete, a kde a jak si ji naopak dobíjíte. Snadno přijdete na to, kde svou životní silou plýtváte a co pro sebe máte udělat. Dobijte si baterky v přírodě, při sportu nebo klid jen relaxací a odpočinkem. Po novu si dejte pozor na skryté nepřátelé. Nesnažte se bojovat, situace by se jen zhoršila. Raději se ponořte do sebe a vytvořte si konkrétní plán akcí ke svým záměrům.

V napojení na sebe samotné vám pomohou i „Karty Magie života“. Ty si sami můžete s mou pomocí vyrobit, na cítit si je a tak k vám budou promlouvat vaší řečí. Pořídit si je můžete tady.

Přelom února do druhé poloviny prosvětlí láska a krásné napojení

Únor, ve své polovině, přinese i prozření. Potřebné informace k vám budou proudit téměř sami, naslouchejte pečlivě své intuici. Budete přesně vědět, co udělat a jak se hnout z místa tím správným směrem. Buďte vnímaví k sobě samotným, pečujte o sebe. Kus své lásky darujte i svým blízkým. Vždyť láska má moc překonat mnohé nástrahy každodenního života. Nechte své srdce otevřené. Pokud budete k sobě i druhým láskyplní nejen ve svých projevech, ale i myšlenkách, dostaví se pocit krásné vnitřní spokojenosti.

Jaký bude rok 2021? A jak se podpořit?
Vyklad na rok 2021

Chcete vědět předem jaký bude celý rok? Stáhněte si zdarma průvodce rokem 2021 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu zde. A pokud si svou cestu budete chtít ulehčit, věnujte pozornost i následné nabídce harmonizačních obrázků za symbolickou cenu.

Loučení přinese radost a štěstí

V následujícím období si únor nachystá propouštění. Velmi snadno budete schopni odstranit ze svého života vše nefunkční, a to jak věci, tak i lidi. Rozloučení přijmete velmi pozitivně, protože se vám krásně uleví a budete vědět, že je pro dobro vaše i všech zúčastněných. Rychle se i do temných zákoutí vrátí světlo, láska i radost. Všímejte si více i malých nápověd a symbolů kolem vás. Ujistíte se tak, že vaše volba je správná.

Únor se rozloučí pořádným mejdanem

party, oslava zivota, mejdan

Poslední dny měsíce si uvědomíte, že poslední dobou moc nežijete, spíš jen přežíváte. Zhluboka se nadechněte a naskočte do rozjetého vlaku života. Každý den máte jedinečnou možnost udělat něco jinak a lépe. S každým soumrakem něco končí, aby ráno mohlo být počátkem nového. Věřte mi, že je svět krásný, pokud si ho dovolíte naplno užívat. Tak nasaďte úsměv a užijte si tu nejlepší párty- svůj vlastní život.

Je toho na vás moc? Nevíte, jak dál? Ráda vám na vaší cestě pomohu. Svou konzultaci (zvládneme to i na dálku) si můžete objednat zde.

Rady na únor pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

máte štěstí snad ve všem, čeho se dotknete. Vztahy i pracovní projekty vzkvétají a prosperují. Konečně máte pořádný důvod se usmívat. Podívejte se do zrcadla, jak vám to sluší. Můžete na sebe být právem pyšní, svůj úspěch si zasloužíte. Chcete založit rodinu? Je ten správný čas. Jednejte přirozeně, buďte sami sebou. Tak se vše vyvine, jak má. Ke konci měsíce opět přehodnoťte své vztahy, musí být rovnováha mezi dáváním a braním.

uvolneni emoci, na nic netlacit
Býci,

než se pro cokoliv rozhodnete, předem pečlivě zvažte všechna pro i proti. Hrozí, že si špatně vyberete svou cestu. Nečekané problémy a průtahy vás donutí zvolnit, vyčkávat a být opatrnější. Nenechte se zlákat něčím nejistým. Vše, co se vám děje, je důležité pro váš další růst a vývoj. I když to tak vypadat nemusí, výsledek toho všeho vnitřního chaosu bude pozitivní. Uvolněte potlačovanou energii a dovolte si prožívat emoce naplno.

Blíženci,

připravte se na dobrodružství. Ať už vás trápilo cokoliv, chystá se změna k lepšímu. Předveďte se, jeviště jménem život na vás čeká. Ukažte se světu a nebojte se ani požádat o pomoc či radu, budete vyslyšeni. Okolí vás zbožňuje. Nyní vás nic omezuje, maximálně si to děláte vy sami. Je možné všechno, co si dovedete představit, tak do toho. Celý únor bude pro vás fantastický, jen na jeho konci budete muset opět procvičit trpělivost.

Raci,

i když k vám život momentálně není zrovna přívětivý, nevzdávejte se. Když budete mít pocit, že jste na konci s dechem, uvidíte sami, kolik síly ve vás ještě dřímá. Pokud jste si svými sny a touhami jisti, tak s nich neslevujte. Nakonec se vše vyřeší. Nelpěte však na nikom a na ničem, některé věci je potřeba přijmout. Podívejte se na vše z nadhledu, získáte tak zcela jinou perspektivu. Potřebujete odpočinek k dočerpání svých sil.

Lvi,
co vysilam, to pritahuji, princip zrcadleni

snažíte se stihnout tisíc věcí naráz a hned, pak jste překvapeni, že se nic nevydařilo. Nepřepínejte se, zpomalte. Přehodnoťte své kroky a neopakujte stále stejné chyby dokola. Zastavit se není, ve vašem případě, krokem zpět. Pozorně si všímejte toho, co z vás vychází ven, jaké energie vysíláte. Mnoho se vám pak objasní. Zaměřte se na vyšší dobro, ať se vše prolomí. Nejste oběti, jen vám svět okolo zrcadlí, co se děje ve vás.

Panny,

myšlenky jsou jako bumerang, vrací se zpět. Proto se zaměřte na to, jakého druhu jsou ty vaše. Jen vy sami si vytváříte svůj vlastní osud, máte schopnost si zhmotnit vše, co představujete. A děje se to. Takže opravdu přemýšlíte nad těmi správnými věcmi? Naplňte své sny, jde to i v klidu a v lásce. Dopřejte si svůj osobní růst. Určete si své vlastní hranice a nedovolte nikomu je překračovat. Totéž dopřejte i druhým.

Váhy,

únor vás dovede krásně k ukončení destruktivních aktivit i vztahů. Možná se i změní váš hodnotový systém. Odpoutejte se od minulosti ve všech směrech a zůstaňte otevřeni tomu, co vám budoucnost přichystala. Výsledek toho všeho bude opravdu vítanou změnou. Bylo by skvělé také zaměřit se na vztahy v rodině, uzdravte je a pročistěte. Pomůžete tak i sobě samotným. Vytvořte si nové cesty a můžete objevit skryté poklady.

Štíři,
odpocinek, relaxace, klid, oddech

dopřejte si oddech a klid. Sice vám únor pravděpodobně nepřinese odpovědi na vaše otázky, ale není důvod se trápit. Věnujte čas sami sobě, napojení na sebe samotné. Prozkoumejte své nitro a nebojte se svěřit odborníkovi či někomu, komu věříte. Je nutné si uvědomit, že není potřeba hledat dokonalost a štěstí všude kolem, toto všechno ukrýváte v sobě samotných. Přijměte se a dovolte si zazářit, netlumte v sobě lásku.

Střelci,

i vy byste měli se více ponořit sami do sebe a naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Období pro vás není moc příznivé a nejste zrovna na vrcholu svých sil. Dovolte si oddech a nesnažte se za každou cenu začít s něčím novým. Správný čas teprve přijde. Pečujte o sebe, svou tělesnou schránku. Abyste tu mohli být pro druhé, tak v prvé řadě musíte být v pořádku vy sami. Žijte plně v přítomnosti. Tady a teď je jediný okamžik, který tu je.

Kozorozi,

ať se bude dít cokoliv a emoce s vámi budou cloumat, zachovejte klid. Opravdu není vhodná doba na impulsivní reakce, litovali byste jich. Někdo se vás bude pokoušet podvést. Raději dopředu zvažte, komu můžete důvěřovat a komu ne. Utište svou mysl, dejte si ruku na srdce a napojte se na sebe samotné. Jen v sobě najdete skutečnou pravdu. Nesnažte se tolik analyzovat rozumem, nerozpitvávejte ani svá pochybení.

Vodnáři,

díky své pracovitosti a vytrvalosti jste dosáhli toho, co jste chtěli. Odměna je právem vaše. Nyní si užívejte všeho, co život nabízí. Možná se životem rovnou protancujte. Únor vám nabídne i možnosti, jak využít svou moudrost. Vnitřní očistný proces se završí a vy budete vnímat více energie. I vaše úvahy budou jasnější a přesnější. Ke konci měsíce na nic netlačte a naučte se někdy také jen tak být a nechat se unášet proudem života.

stanoveni hranic, rany z minulosti
Ryby,

cítíte v kostech, že se něco stane, jen nevíte kdy a proč. Ano, něco se chystá. O překvapení v únoru nebudete mít nouzi. Vše však skvěle zvládnete a se vším se popasujete. Zůstanete-li otevřeni změnám, zjistíte, že to nakonec bylo docela plodné období a změny bylo v důsledku k lepšímu. Zůstaňte pevně stát a nedovolte nikomu, aby překračovat vaše hranice. Nedovolte, aby problémy jiných lidí, otevřely vaše staré rány z minulosti.

Přeji kouzelné dny!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Budu ráda, když se spolu propojíme i více. Najdete mě i zde: Facebook, Instagram, Youtube.

P.S. 2.: Už během února se můžete těšit na další novinku ode mě. Co to bude? To zatím neprozradím. Možná jen naznačím… je to něco co vám opět pomůže žít krásnější, spokojenější a kouzelnější život.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře