Karetní poselství na SRPEN 2019

Pokud máte pocit, že je život k vám nespravedlivý, zamyslete se. Chováte se vy tak, jak chcete, aby se ostatní chovali k vám? Ať uděláte cokoliv, věřte, že se to k vám zase vrátí. Chováte-li se vždy čestně a poctivě, pak se nemáte čeho bát (spíš se máte na co těšit). Začátek měsíce nese příslib prospěchu a zdaru, např. I v soudních sporech. Vaše problémy a starosti se začnou řešit, jen to nemusí být tak rychle, jak očekáváte. Můžete si také začít více uvědomovat své vlastní potřeby ve vztazích. První srpnové dny je vhodné i začít nový vztah, uzavřít sňatek nebo se zasnoubit.

Zkoumání zákoutí v duši

Honí se vám hlavou spousta otázek. „Kdo jsem?“ „Kam vlastně směřuji?“ Zastavte se a zamyslete se. Uvědomte si sebe, svůj dosavadní způsob života i své myšlenky. Prozkoumejte skrytá zákoutí své duše. Možná vás překvapí, co objevíte. Každopádně se plně přijměte a akceptujte, to je začátek vašeho nového života. Dejte si pozor na vlastní nenaplněné touhy, mohou vzplanout v sebedestruktivní posedlost. Odpoutejte se od toho a zeptejte se sami sebe, zda to skutečně potřebujete nebo jen chcete.

Utnutí nevyhovujícího

Druhá třetina měsíce začne dalšími pozitivními změnami. Je možné, že ukončíte něco, co vám již neslouží nebo neprospívá (vztah, práci, závislost, přátelství). Určitě se váš hodnotový systém změní a s důvěrou můžete sledovat, jaké nové příležitosti se vám naskytnou. K tomu je potřeba odpoutat se od minulosti, žít tady a teď a nechat se překvapit tím, jaké nové dveře se před vámi otevřou.

Máte-li nějaké obavy z toho, co přijde nebo jak uskutečnit průlom ve vašem životě, začněte se svým strachem vědomě pracovat. Strach je naprosto běžnou součástí našich životů, ale podstatný je jen váš vlastní zvolený postoj k němu (a také zakořeněný program ve vaší hlavě). Dá se velmi snadno překlopit do hnací energie, která vás posune daleko rychleji k cíli, jen si musíte změnit svůj úhel pohledu. Nepochybuji o tom, že zjistíte, že to nakonec není tak strašné, jak jste se obávali. Nepřesvědčujte sami sebe o nedostatcích nebo omezeních. Zasloužíte si vše, po čem toužíte!

Chcete, aby se vaše sny plnily s lehkostí? I v tom vám pomůže průvodce životem Magie pro šťastný život bez kompromisů. Získáte k němu mnoho bonusů, vč. pracovního sešitu, který vás krok po kroku úspěšně navede.

Štěstí najdete v sobě samotných

Ani poslední srpnová dekáda vás nezklame. Zůstalo vám ještě nějaké to trápení? Změna i v tomto směru je za dveřmi. Obklopí vás ti správní lidé a nebudete na nic sami. Čeká vás dobrodružství, tak ukažte světu své talenty a nebojte se prosadit se. Nepochybuji o tom, že zazáříte! Důvěřujte sobě i druhým, bez ohledu na to, že jste se dříve zklamali. Návrat k důvěře obnoví vaše životní síly a prosvítí vaše dny. Štěstí máte v sobě samotných, tak si dovolte jej vnímat.

V úplném závěru srpna se pravděpodobně opět setkáte s nějakou situací, která vám bude připadat neřešitelná. Od vaše úspěchu vás sice na první pohled dělí obrovská hora, ale už na ten druhý můžete zjistit, že kolem ní vede i cestička. Představte si sebe jako řeku, ta každou překážku ladně obteče a vždy si najde svou cestu. Ta vaše hora nemusí být nepřemožitelná, ani nezdolatelná. Přizpůsobte se okolnostem a rychle najděte jiný způsob, jak dosáhnout pomyslného vrcholu.

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

budete mít štěstí ve vztazích i v práci. Můžete být na sebe právem pyšní! Vše, co jste rozjeli vzkvétá a prosperuje. Usmíváte se, jste krásní a vidí to i všichni kolem vás. Natáhněte si hluboko do sebe tuto sebedůvěru a zamiřte ještě výše. Neposlouchejte toho šotka v hlavě, který vám napovídá, že si něco nezasloužíte nebo něco nedokážete. Jste dokonalí přesně takoví, jací jste.

Ve druhé polovině měsíce budete mít tendenci plést si dobrodružství s nepřiměřeným rizikem. Buďte více trpěliví, připravujte si pevnou půdu pod nohama. Rozhodně se vám to vyplatí. Tréning a vědomá příprava udělají zázraky. Zaměřte svou pozornost také na to, co nemáte dokončené a uzavřené. Tato část měsíce pro vás nebude zrovna jednoduchá, ale vše má svůj začátkem, stejně jako konec. Dejte všemu volný průběh, tolik nezasahujte (hlavně ne do toho, co stejně ovlivnit nemůžete), případně někoho požádejte o pomoc.

Býci,

uvědomte si, že vaše myšlenky jsou jako bumerang. Vracejí se zpět. Proto je dobré dát si pozor nato, o čem přemýšlíte a co si představujete. Vysílejte do Vesmíru jen pozitivní vzkazy a přání. Můžete si zhmotnit cokoliv, dosáhnout čehokoliv, jen vy sami si vytváříte svůj osud. Když si nepožádáte o to, co je podle vás ztraceno, bude se vám minulost opakovat. A to předpokládám nechcete. Berte to jako výzvu. Jak jste reagovali v minulosti? K čemu to vedlo? Co nyní uděláte jinak, abyste se dostali ze začarovaného kruhu?

Další část srpna bude velmi přívětivá. Věnujte pozornost lidem, kteří vstupují do vašeho života. Možná mezi nimi bude vaše spřízněná duše, kamarád na celý život, duchovní učitel nebo třeba někdo, kdo vás posune o pořádný kus dál. Důležité jsou pro vás osoby, které vás donutí přemýšlet. Začněte více používat slovo „jsem“ místo „mám“, uvidíte jak se váš život promění.

Blíženci,

cesta, kam jste se vydali, nikam nevede. Je na čase přehodnotit své plány a cíle. Buď jste uhnuli ze své trasy, vaše ambice jsou přehnané nebo nereálné. Nevzdávejte se, jen něco změňte a přizpůsobte se stávající situaci. Máte pocit, že vás nikdo neslyší, nikdo vám nenaslouchá? Není to tak. Jen sami odmítáte poslouchat někoho jiného, neslyšíte, co říká, ale to, co sami chcete. Je čas se vymanit z popírání.

Máte-li před sebou něco náročnějšího, nechte to na druhou polovinu srpna. To už budete mít dostatek sil a můžete se vrhnout i na sebenáročnější úkoly. Vaše myšlenky se kultivují a vztahy prohlubují. Nyní nezáleží na tom, co se bude dít, nic vás neohrozí a neodkloní ze směru vývoje. Jste odvážní a dokážete skvěle využít i svou tvůrčí energii. Přejte si co chcete, dostanete to. Vaše víra a vynaložené úsilí je tou nejlepší kombinací. Přichází zasloužený klid a pocit štěstí. A pokud se vyskytne nějaká komplikace, hravě ji překonáte. Vše kolem vás se uzdravuje.

Raci,

jste naladěni na ty nejjemnější vibrace, váš šestý smysl pracuje na plné obrátky. A právě proto se zaposlouchejte do zpráv, které dostáváte. Možná jste už unaveni, tak buďte více obezřetní, abyste někomu naletěli. Buďte trpěliví a šetřete svou energií (rozhodně ji neplýtvejte na obranu proti negativním nebo pomlouvačným lidem). Naslouchejte své intuici a pokud svá podvědomá poselství neumíte rozluštit, poraďte se s někým dalším. Zaměřte se na to, co vám přináší pocit jistoty, stability a domova. Obklopte se láskou, je všude kolem vás.

Poslední prázdninový úsek nebude moc přívětivý. Bude mít dojem, že jste nějak uvízli na místě. Byl to jediný způsob, jak vás donutit se na chvíli zastavit a pozorně se rozhlédnout kolem sebe. Zaměřte svou pozornost zcela jiným směrem než doposud. Pokud to neuděláte, propadnete se ještě hlouběji nebo vám hrozí i nějaká ta nemoc. A to určitě nechcete. Zamyslete se nad tím, zda vaše hodnoty souvisí a ladí s vašimi životnímu prioritami.

Lvi,

hladina vaší energie výrazně poklesla, jste unaveni a vyčerpání. Jste na nejlepší cestě to odstonat. Dávejte na sebe na sebe větší pozor, nepřehánějte to s prací a výkonností. Určete si své priority a choďte dříve spát. Nedejte na tlak okolí, myslete na sebe. Nenechte se vmanipulovat ani hádek a sporů. Vaše modlitby budou vyslyšeny, vyléčíte se uzdravíte. Ti nahoře vám pomohou, pokud budete na sebe více dbát a budete poslouchat tato malá varování. Svá přání a touhy vyšlete a věřte, že budou vyslyšeny.

Druhá část srpna vás pomalinku rozpohybuje. Začněte v klidu, beze spěchu, ale vytrvale. Tím, že zpomalíte získáte lepší přístup ke krásám kolem vás. A jako bonus i snadnější přístup k vašim snům. A to určitě stojí za to. Dejte rovnováhu mezi práci, osobní život, zábavu i odpočinek. Někdy se toho za krátký čas dá stihnout daleko více než, když se budete neurvale snažit a honit se.

Panny,

připravte se na pořádné dobrodružství. Ve vašem životě začne nové období (ukončíte studium, nastoupíte do nové práce nebo se třeba odstěhujete za výhodnějšími podmínkami pro život či najdete svou životní lásku). Možná vás přepadnou pocity neklidu nebo nejistoty, ale věřte, že vše se bude odvíjet k vaší spokojenosti. Řiďte se svým vnitřním hlasem a nebojte se jít i do rizika, rozhodně se vám to nyní vyplatí. Překonejte se a vkročte do neznámého teritoria. Dejte své pocity, myšlenky i představy jasně najevo. Sklidíte to, co jste zaseli, proto mějte velké sny a podnikejte patřičné kroky k realizaci.

Posledních čtrnáct prázdninových dní využijte k analýze toho, co ve vašem životě není v rovnováze. Soustřeďte se na to, abyste našli vnitřní stabilitu a harmonii. Jaká je to ta oblast vašeho života, které pokulhává? Zaměřte se na ni. Svůj život naplno prožívejte, odložte přežívání. Každý den máte možnost udělat něco jinak a lépe. Se západem slunce něco končí a za úsvitu může začít něco nádherného a krásného. Život je úžasný.

Váhy,

nenechte se ovládnout emocemi, které s vámi cloumají. Zachovejte klid. Není vhodná doba na impulsivní reakce, mohli byste litovat. Nenabádám vám k přehnané podezřívavosti, jen si dobře rozmyslete, komu můžete důvěřovat a komu ne. O násilí nebo hádkách a ni neuvažujte. Také v první polovině měsíce nepodepisujte žádné smlouvy, později byste zaplakali. Nedělejte ani rozhodnutí, která by vás ovlivnila na dlouhý čas. Rušit staré smlouvy a závazky je naopak výhodné. Pokud vás teď něco bolí, později vás to dovede k moudrosti.

Ve druhé části srpna již budete sršet optimismem a nadějí. I jiskra kreativity ve vás pořádně zažehne. Otevřete se inspiraci, vnímejte krásu kolem sebe, začněte s novými projekty, realizujte své nápady a radujte s dalšími lidmi. Vnímejte svou citlivost a přijměte ji jako dar. Vaše intuice vás vždy navede správným směrem, což rady z okolí nemusí. Snažte se obklopit lidmi, kteří jsou vám podobní a mají stejný pohled na život jako vy.

Štíři,

všechno máte na dosah, stačí natáhnout ruku. Udělejte první krok k dosažení vašeho cíle. Máte nějaký nápad? Tak ho zrealizujte, úspěch je již teď váš. Každá cesta, na kterou se vydáte, povede ke šťastnému konci. Nemůže se nic pokazit. Jste na vzestupu a nic a nikdo vás nemůže zastavit. Všímejte si svého okolí, máte v sobě skvělý vnitřní alarm. Ten vás vždy dopředu a přesně varuje, pokud se něco vychýlí z normálu. Volá vás nová zkušenost, ta prověří vaši odvahu.

Ani ve druhé části měsíce se vám štěstěna nebude vyhýbat. Období překážek a komplikací máte zdárně za sebou a nyní se můžete směle vrhnout do objevování a dobrodružství. V každém případě již nemůžete zůstat tam, kde jste. Posuňte se, vykročte vpřed. Máte-li nějaké obavy, zahoďte je. Objevte nový zdroj své životní síly a dočerpejte ji do plna. Odeberte ze svého života věci i osoby, které vám neprospívají.

Střelci,

dost možná vás láká ztropit nějaký skandál, rozvířit stojaté vody. Je to proto, že se nudíte a najednou není nikdo blízký po ruce. Ovládněte se, raději zůstaňte ve střehu. Pokud si nejste něčím nebo někým jisti, raději dejte ruce pryč. Nevyplatilo by se vám to. Buďte upřímní sami k sobě i k druhým. Pokud vás něco trápí, tak si nejdříve tuto situaci rozeberte v hlavě i v srdci. Co je podstatou? Z čeho to pramení? Mnoho věcí totiž není takových, jak by se vám mohlo zdát. Možná je něco jen ve vaší fantazii, lae skutečnost je zcela jiná.

Poslední polovina srpna rozdělí Střelce na dvě skupiny. Ta první si bude myslet, že bez nich ani slunce nevyjde a vše se točí kolem nic. Ta druhá se bude litovat a smutnit, že na vše zůstali sami. Obě ale mají mnoho společného, a tím je strach. Myšlenky založené na strachu vás totiž nutí, abyste ostatním odebrali právo zúčastnit se. Vše se vyřeší, když sami sobě ustoupíte z cesty. Neřešte, co se stane, žijte přítomným okamžikem.

Kozorozi,

máte hodně náročné období. Kolem vás je jen frustrace, žárlivost a nebezpečí. Nevzdávejte se, jen tak objevíte, kolik síly se ve vás ještě dřímá. Jste si svými sny a nápady jisti? Pak z nich rozhodně neslevujte, nakonec se vše vyřeší. Dejte si pozor na opakování stejných chyb stále dokola. Pokud budete dělat totéž, můžete očekávat i stejný výsledek. Nebojte se změn, dodejte si odvahu. Hlouběji klesnout už nemůžete. Jediný směr, kam se můžete vydat, je vzhůru.

Nevzdávejte se odpovědnosti za svůj život. Nedovolte druhým, aby o vás rozhodovali, ani to na ně sami nepřehazujte, neulehčíte si tím. S hlavou vzhůru musíte čelit následkům svých rozhodnutí. Upřímně si rozeberte motivy vašich rozhodnutí, možná ucítíte potřebu něco změnit (směr, cestu). Pomohlo by vám,kdyby jste více odpočívali. Tak schválně, kdy jste si naposledy užili opravdickou dovolenou a nic nemuseli?

Vodnáři,

z čeho máte strach? Bojíte se, že vás někdo opustí nebo, že si vyberete nesprávného člověka ke spolupráci? Hlavně na sebe nenakládejte víc práce, než jste schopni zvládnout. V první polovině srpna budete mít tendence být až příliš horliví, a to v mnoha směrech. Věřte mi, že skutečné štěstí není potřeba hledat ani se za ním honit, najdete ho sami v sobě. Proto nelžete (ani sami sobě), nepodvádějte a s nikým nemanipulujte. Vše má svůj důvod i správný čas. A vy? Musíte udělat jediné, mít ve správný čas na správném místě.

Ani ve druhé polovině měsíce se nepouštějte do aktivit, které by vám přinesly chaos do života nebo různá dramata. Važte i svá slova, mohou velmi zranit, vyvolat zbytečné úzkosti nebo zvednout vlnu hněvu. Jednoduše vyčkejte, až bude situace klidné, pak teprve se dočkáte vyslyšení a pochopení. Zamyslete se i nad tím, s jakými lidmi se stýkáte. Někdo moudrý řekl, že jsme takoví, jací jsou lidé kolem nás (ať už doma nebo v práci či mezi přáteli). Kdo je vašich pět nejbližších? Kdo jste tedy vy?

Ryby,

jeden životní cyklus byl právě ukončen a vy jste připraveni vstoupit do nového. Ten skrývá nespočet možností, příležitostí a požehnání. Můžete očekávat samé úžasné věci. Nebojte se ani trošku si zariskovat, popusťte sami sobě uzdu a vrhněte se do pozitivních změn. Budete mile překvapeni co všechno se vám nabízí (vztahy, práce, zážitky, vzrušení). Vše se v dobré obrací, a to v nečekané míře. Užijte si to a nechoďte ve starých nefunkčních kolejích. Nestyďte se požádat i o radu nebo přímo o pomoc, jistě budete vyslyšeni.

Ve druhé části měsíce se vrhněte na třídění nashromážděného harampádí z minulosti (fyzického/ hmotného i psychického/ emočního). Proč lpíte na věcech a osobách, které vám způsobují bolest a nepříjemné vzpomínky? Budete-li pokračovat, přitáhnete si do života nešťastné lidi i situace. A to nepochybně nechcete. Takže- pryč se vším negativním. Uvidíte sami, jak se vzduch vyčistí a vše se dokonale rozpohybuje. Probuďte znovu v sobě radost a buďte aktivní.

S láskou Dana Chara

Potřebujete více? Objednejte si svůj výklad zde. Ráda vám pomohu osobně, po telefonu či e-mailu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře