Karetní poselství na ŘÍJEN 2021

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

V úvodu se říjen bude projevovat velmi silnou ženskou energií. A rovnou se sexuálním podtextem. Ženy si připomenou tuto svou sílu a muži je krásně rozpoznají. Ještě před novoluním si více s nadhledem prohlédněte své blízké a přátelé. Proč? Je mezi nimi někdo, kdo nepřeje vašim touhám nebo vás jen využívá. Nesnažte se však s nikým bojovat, situaci by to jen zhoršilo.

Jak to máte s živly v sobě? Jste ohnivý, vodní, vzdušný nebo zemní typ?
test zivly v nas

Udělejte si test a zjistěte to. A pokud se chcete naučit pracovat s těmito energiemi, pak neváhejte a vstupte do kurzu Živly v nás. Jde to však jen do 6.10.2021, tak neváhejte.

Plačící duše

Ať už vám ublížil kdokoliv, stalo se cokoliv či se něco dotklo vašeho vnitřního světa, přicházející lítost je potřeba zpracovat a překonat. Lítost má mnoho podob, jsou to takové slzy naší duše. Pomůže se jí podívat zpříma do očí, odpustit sobě i druhým a vědomě propustit ze svého života situace i lidi související s těmito pocity. Takže slzy pryč a krásně se usmějte na sebe i celý svět, je na čase jít dál. Obejměte se i se svými domnělými nedostatky, dopřejte si svobodu a netlumte dál svou zář.

Kreativita, tvoření a hrají, to je říjen ve své polovině

tvoreni, kreativita, energie

Říjen už kolem své poloviny vás vyléčí. Ano, sice jste se museli s něčím nebo někým rozloučit, ale zjistíte, že to nebylo tak těžké, jak to vypadalo. Toto divné období již brzy skončí. Abyste se rychleji dostali zpět do své energie, tvořte. Vše si můžete zapisovat, namalovat či si tančit a zpívat. Vše, co vám nyní přijde jako správné, tak také pro vás dobré momentálně je. Neřešte, co si o tom bude myslete někdo jiný. Hrajte si, objevujte. Vaše vnitřní dítě chce být znovu plnohodnotnou součástí vás samotných.

Magický klub s unikátním prostorem pro vás

Hravost, nové myšlenky i magické techniky a osobní konzultace přináší Magický klub. Ráda vám udělám průvodkyni energiemi a navedu váš život na správnou cestu v souladu s vámi. Chcete-li se opravdu posunout a možná i trochu donutit sami sebe k proměně, pak zvolte některou z VIP variant nebo si zvolte členství rovnou na rok (je výhodnější). Magické členství si zajistíte přes toto toto kouzelné tlačítko zde.

Co vysíláte, to také přitahujete

Vše, co říkáte, co děláte, na co myslíte, má vliv. Na co? Na vás, váš vnitřní svět i vše kolem. Každý je čistou energií, tu vyzařuje a tím si programuje svou realitu. A právě proto se zamyslete nad tím, jaká přání i nevědomě posíláte tam nahoru. Jsou to skutečně krásné plány a vize, láskyplná energie, nebo to jsou stížnosti, negace a smutek a zloba? Zaměřte svou pozornost na to, abyste energeticky pozvedávali sebe i druhé. Tak se krásně promění vše ve vašem životě. Říjen, přesněji jeho úplněk, vás v tom krásně ukotví.

Je toho na vás moc a nevíte si rady? Jsem tu pro vás. Osobní konzultaci si můžete objednat zde.

Říjen ve svém posledním týdnu posílí intuici

ontuice, symboly, napovedy

Naplno důvěřujte své intuici, ta vás nikdy nezklame. Nenechte se obalamutit moudry rozumu. Ten vás vede na starou známou kolej. Jenže ta je sice dobře projetá, jen nikam nevede. Hodně odpovědí může přicházet i do snu. Buďte trpěliví a trénujte práci se svou intuicí. Vyplatí se to. Všímejte si malých plus, radostí a drobností, které vám zpříjemní dny. Tak budete na správné cestě ke štěstí.

Rady na říjen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří říjen?

Cypřiš dodá pocit klidu a uvolnění, také poskytne pomoc při zvládání náročných a stresových situací. Jeho pomoc ocení hlavně Raci, Lvi, Panny a Vodnáři. Sebedůvěra, inspirace i koncentraci bude nutností u Býků, Vah, Kozorohů a Ryb. To všechno pro vás má vavřín. Udržet se v rovnováze i při probíhajícím procesu změnu budou potřebovat Berani, Blíženci, Štíři a Střelci. Na podporu k nim míří směs esenciálních olejů Gold sensitive.

Berani,

vám bude říjen přát. Vaše přání se budou plnit téměř na počkání, tak toho využijte na plno. Zůstaňte za všech okolností věrni sami sobě, naslouchejte svému vnitřnímu rádci. Pak vás nic z cesty nesvede. Ke konci se říjen projeví více dobrodružně. Využijte nové příležitosti a možnosti. Pak pokud to nebude ono, tak vždy můžete vrátit. Cestu zpět najdete velmi jednoduše. Věřte si, minimálně budete bohatější o zkušenosti.

Býci,

masaz, terapie, pece o sebe

abyste mohli pomáhat druhým, musíte se nejdříve postarat sami o sebe. I vaše tělo si zaslouží vaši pozornost. Dělá toho pro vás hodně, tak mu to vraťte. V polovině měsíce se držte trošku zpátky s novými projekty a záměry. Nemuselo by to vyjít a vy byste byli zbytečně zklamaní. Hrozí odklady a komplikace. Proto se cvičte v trpělivosti, vyčkávejte, správný čas přijde. Říjen bude pro vás spíš ve znamení péče o sebe, než kariéry.

Blíženci,

důvěřujte vazbách, které jste si vytvořili dříve. Přátelé jsou tím nejcennějším, co máte. Pokud můžete, nabídněte svou pomoc. Až ji budete potřebovat vy sami, tak ji také dostanete. Měsíc říjen vám přináší i sebejistotu a vnitřní sílu. Pokud přijdou nějaké potíže, tak je snadno překováte. Také více odpočívejte. V poslední době toho bylo na vás moc, tak ať vás něco neskolí. Dočerpejte své síly i jinak.

Raci,

vaše intuice vás bude neomylně provázet celý říjen. Je jedno, zda prodáváte v obchodě, malujete obrazy nebo třeba obsluhujete hosty, intuitivní umění využijete a zapojíte. Opravdu pozorně naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, ponořte se více do sebe, meditujte. Není teď ale prostor pro začínání něčeho nového. Zamyslete se také nad tím, kde ve vašem životě není rovnováha a vneste ji tam.

Lvi,

měsíc říjen pro vás představuje přechod od starého k novému. I čas proměn však může naplňovat klid a láska, na to pamatujte. Nebojte se požádat o pomoc či radu. Na nic nemusíte být sami. Držte hlavu vzhůru a nevzdávejte se. Neztrácejte svou víru, že vše nakonec v dobré obrátí. Ono tak i bude. V lidech, textech i situacích se soustřeďte na detaily. Ty vám pomohou vše správně rozklíčovat.

Panny,

snad celý Vesmír vám pomůže odkrýt to, co ve vás dřímá. Máte nadání, talenty, dary, tak je nechte spatřit světlo světa a využijte je ke službě druhým. V polovině měsíce dejte však ruce pryč od všeho, čím si nejste na sto procent jisti. A nesnažte se jít do akce za každou cenu, nevyplatilo by se vám to. Požádejte si o to, co je podle vás ztraceno. Udělejte něco jinak, abyste nedostali to, co předtím. Minulost se nemusí opakovat.

Váhy,

nove prilezitosti a moznosti

mohou se vám začít vzdalovat někteří lidé. Je to součást vašeho posunu, tak jim poděkujte za společnou cestu a jděte dál. Na vše se dívejte z nadhledu. I to, co vás dlouho trápilo, se pohne k lepšímu. Otevírají se před vámi nové možnosti a příležitosti, tak nechte své srdce otevřené. Ukažte se a dovolte si přímo zazářit. Buďte pozitivní a očekávejte rovnou zázračné výsledky. Přijdou.

Štíři,

všímejte si toho, co prožíváte, soustřeďte se na symboly a nápovědy kolem vás. Můžete si takto na vnímat souvislosti a informace u neviditelného světa, a rovnou se s ním spojit a propojit. Váš šestý smysl perfektně funguje, tak se zaposlouchejte do zpráv, které dostáváte. Spíše než druhým se snažte porozumět sami sobě, svým podvědomým poselstvím a vizím. Nechte přes sebe proudit lásku.

Střelci,

říjen vám nachystal docela zajímavý proces. Možná pocítíte silnou směsici emočních i fyzických pocitů. Důvěřujte tomu, co se děje, i když tomu nemusíte hned porozumět. Úkolů, událostí i nápadů budete mít na rozdávání. Odměny za vaše úspěchy také říjen přinese. Užívejte si naplno vše, co život nabízí. Žijte opravdu tady a teď, odpusťte si nostalgii i vzdušné zámky. Tešte se z každého dne a okamžiku.

Kozorozi,

jste v nádherném proudu inspirace, radosti, energie, komunikace i tvořivosti. Vyjádřete vše, co ve vás je. Dovolte si stoupnout přímo doprostřed jeviště a zazářit. Tak se krásně osvobodíte. Po náročném období přijde s polovinou měsíce i odpočinek a relaxace. Udělejte to pro sebe. Budete-li potřebovat pomoc či radu, požádejte o ni. Vím, že to je pro vás těžké, ale udělejte to. Není proč se bát. Kdo požádá, tak také dostane.

Vodnáři,

bourka, prulom

když se dostanete do situace, kterou nezvládáte, zůstaňte v přítomném okamžiku. A bděle vše pozorujte. Zamezíte tak možnosti, že se vrátíte do starých vzorců chování a reakcí. Čeká vás také pořádné drama. Změna proběhne velmi rychle a dění moc ovlivnit nemůžete. Porozumíte všemu, až to přejde. Neberte si nic osobně a udržujte si své hranice. Jedinou radou pro vás je- sebeláska, bezpodmínečná.

Ryby,

nenechte se zastavit lidmi, kteří s vámi nesouhlasí nebo nesouzní. Měsíc říjen má pro vás napojení přímo na vaše srdce, tak si více všímejte synchronicit, které se budou odehrávat. Láskyplně vás provedou vaší novou cestou. Zpomalte, ať se nevyčerpáte. Přehodnoťte své kroky i názory. Je čas na vědomou nápravu svého života. Všímejte si nových lidí ve vašem životě, hlavně těch, jenž vás donutí přemýšlet.

Kouzelný říjen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky, pomáhají vám na vaší cestě? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

P.S. 2.: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market ženy sro na podporu českých firem a výrobců? Mě tam najdete jako ambasadorku kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů. Nedávno byl se mnou v rámci tohoto projetu zveřejněn i rozhovor. Pokud jste ho nečetli, tak je tady.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře