Karetní poselství na ŘÍJEN 2018

Karetní poselství

na ŘÍJEN 2018

Na konci minulého měsíce jste měli velmi nápadité a kreativní období. Myšlení i vyjadřovací schopnosti fungovali na plné obrátky, proto bylo velmi snadné zaujmout, ovlivnit i skvěle improvizovat. Objevila se vám nějaká nabídka, při níž bylo nutné si vybrat, udělat rozhodnutí? Pokud ano a poslechli jste svou intuici, pak jste udělali dobře. Do budoucna zjistíte, jak důležitá tato volba byla.

 

Co zasadíte do svého pole snů a přání?

vase pole snuEmpatii a kreativitu z konce září si snažte co nejdéle udržet. Tento měsíc totiž tolik něžné ženské energie nepřinese, tak si ji naberte do zásoby. Pokud je to jen trochu možné, vyhněte se monotónní práci. Ideální je začít realizovat nápady, které přišly v posledních týdnech, dát prostor své fantazii a tvořivosti. Plňte si své sny a ne přání někoho jiného. Dodá vám to extra výkonné palivo do dalších dní. Co si do svého políčka na přání zasadíte vy? Všechny vaše myšlenky, pocity a představy se mohou projevit (a projeví) v realitě, tak ať je taková, kterou chcete a ne naopak!

Na úspěšné cestě za sny vás s radostí provede i elektronické kniha „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

 

Nenechte se zlomit aprílovými náladami, láska je na blízku

Snad celý říjen bude takový aprílový, vaše nálady a emoce budou jako na houpačce. Nepropadejte depresím, i podzim může být veselý. Podívejte se to množství barev kolem sebe. Život vám dává tolik možností a příležitostí. Nepovedlo se vám něco? Neudělali jste zkoušku nebo jste se rozhodli pozdě? Věřte, že neexistuje dokonalé řešení, vše má své pro a proti, tak nebuďte apatičtí. A hlavně neházejte vinu na sebe a ani na druhé, asi to tak mělo být.

K lepší náladě vám pomůže pečovat o důvěru. Jak to myslím? Začněte znovu věřit sobě i druhým. Sebedůvěra vám dodá znovu světlo do tmavých dní a víra v ostatní zase přinese přátelské prostředí kolem vás. A kdo by nechtěl přitáhnout lásku ve všech jejích formách a podobách do svého života, že? Vy, co jste nezadaní, si tento měsíc můžete přitáhnout partnera do života, ale půjde to jen za předpokladu, že sami budete vyzařovat lásku. Vzniklé partnerství pak bude dlouhodobé, láskyplné a harmonické.

 

Vnitřní síla a zázrak modlitby

vnitrni silaVlivem událostí těchto dní budete působit trošku těžkopádně a strnule. Podobné pocity bude mít většina z nás, takže jsme všichni na jedné lodi. Nesnažte se to zlomit tím, že se budete snažit na sebe upoutat pozornost za každou cenu, také se nestahujte do stínů. Nespěchávejte nic, ale zaměřte se na svou originalitu a hledejte inspiraci. Největší sílu totiž v sobě objevíte, když už máte pocit, že vás život doslova trhá na kusy. Obnovte svou životní sílu, ukončete situace a vztahy, které vám již neslouží.

Mohu vás ujistit, že vaše modlitby budou vyslyšeny. Někdy vám život přinese lekce, které jsou těžké, ale mají svůj důvod, i když to zrovna teď nechápete. Sama až moc dobře vím, o čem teď píšu (kdo mě zná dobře, chápe). Odevzdejte svá přání a touhy tam nahoru a nechte všemu volný průběh. Možná nedostanete přesně to, co chcete, ale určitě to bude to, co právě potřebujete.

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

zůstaňte v klidu a řešte vše s nadhledem. Netrpělivost a nedostatek empatie k druhým vám v těchto dnech nepřidají. Všechny vaše snahy musí být opravdu upřímné, jinak nezískáte to, co chcete. Vyvarujte se závisti, žárlivosti i majetnických pocitů. Pokud se budete křečovitě držet toho, co milujete, nebo o co usilujete, pak tím leda zadusíte to, po čem toužíte. To, co vám ve skutečnosti patří, vám nemůže nikdo a nic vzít, tak znovu otevřete své srdce.

Začalo vám pokulhávat zdraví a nechápete proč? Nemoci způsobují emoce. To, jak se cítíte, určují vaše myšlenky a pocity. Nenechte se zbytečně vtahovat do sporů, nepřebírejte zodpovědnost a problémy za druhé. Ulevíte tak svému tělu i duši. Už nehledejte cestu, jak dál. Jednoduše si ji vytvořte sami. Udělejte krok do neznáma a objevujte nové a nepoznané. Vnímejte vše kolem sebe, bát se nemusíte, jste v bezpečí.

 

Býci,

jak chcete, aby se druzí chovali k vám? Jednejte s nimi úplně stejně. Budete mít totiž poněkud nepřátelské tendence a předsudky. To, že jste již něco podobného zažili, ještě neznamená, že se bude situace vyvíjet úplně stejně, neútočte zbytečně. Buďte vytrvalí a snažte se dotáhnout započaté do konce. Zůstaňte sami sebou a vědomě tvořte svou realitu. Jakou energii budete vysílat, taková bude k vám i přicházet, na to nezapomeňte.

Ve druhé polovině měsíce přijde pomyslný čas zúčtování. Je potřeba se pravdě podívat do očí. Co bylo zaseto, bude také sklizeno, ať už pozitivní nebo negativní. Přijměte zodpovědnost za své činy a moudře se rozhodněte, jak dál. Připomínají vám situace, ve kterých se nacházíte, ty z minulosti, které již nechcete zažít? Rozhlédněte se a najděte jinou cestu, poučte se a nespadnete znovu do té samé díry jako už tolikrát. Teď už víte, kde přesně číhá nebezpečí, tak toho využijte ve svůj prospěch.

 

Blíženci,

možná chcete něco získat násilím, ale takto to nepůjde. Díváte se na svět vzhůru nohama a tak nemůžete nic vidět ze správného úhlu. Změňte své myšlení i životní postoj, jinak nedojdete ke svému cíli. A to ani nemluvím o tom, že se vám budou i nadále kutálet penízky z kapes a situace se nebudou vyvíjet podle vašich představ. Stačí tak málo a můžete se svést na vlně hojnosti! Začněte brát život z té lepší stránky, důvěřujte svým schopnostem, využijte své znalosti, a vaše naděje znovu získají ten správný vítr do plachet.

Největší sílu vám dodá vědomé rozhodnutí a zaměřená pozornost. Dokončete vše rozdělané a rozhodněte se pro překonání vzniklé nelehké situace. Když zahodíte své obavy a strachy, a dotáhnete svou vizi do konce, pak objevíte, jak neskutečnou sílu má energie dokončování. Zdolejte tuto výzvu a staňte se opět vládcem svého života! Nejste na vše sami, jen ostatním dovolte, ať vám mohou pomoci. Někdy se vše vyřeší, pokud ustoupíte sami sobě z cesty. Slunce svítí na všechny stejně i svůj stín má každý, to si uvědomte.

 

Raci,

radost u Rakupřichází k vám období, které je příznivé, plné optimismu, inspirace a štěstí, pokud jsou vaše cíle ušlechtilé. Berte to jako dobré znamení pro vás a berte ohled i na svého anděla strážného. I on si musí někdy odpočinout, tak mu to dovolte. Žijte plně v přítomnosti, tak jako malé děti, nevycházejte ze zkušeností z minulosti, to vás jen brzdí. Konejte tak, jako byste už měli to, co vám chybí. Nakonec zjistíte, že už to vlastně máte a nestálo to ani tolik úsilí. Všechno je možné, když neodkrýváte staré rány a ublížené z minulosti.

Dobijte si baterky a aktivujte znovu svou životní sílu. Jak? Třeba přes svou vlastní sexualitu. Pokud ji potlačujete, pak vaše energie neproudí. Dejte ji volný průchod a sami uvidíte, jak se vaše dny opět prosvětlí a zlepší nálada. I vaše tělo vám poděkuje. Odpočinek teď opravdu potřebujete, nejste roboti a nechcete se přece zcela vyčerpat nebo vyhořet, že? Berte to tak, že teď máte období zimního spánku a jarní sluníčko vás zase zavčas probují k plnému životu.

 

Lvi,

abyste získali zpět svou majestátnost, nadhled a vnitřní klid, musíte překonat spoustu překážek. Život je někdy jako na houpačce, jednou jste dole a po druhé nahoře. Z kruhu vykročíte jedině tak, že vstoupíte do jeho středu, i takový je náš svět. Buďte více spontánní a reagujte pružně na vlivy okolí. Začněte znovu důvěřovat své intuici, nezaplétejte se příliš do detailů, nesnažte se někoho nebo něco změnit, tak, aby to vyhovovalo vám. Přijměte věci i situace takové, jaké doopravdy jsou, odkryjte pravdu.

Druhá část měsíce vás donutí více odpočívat. Dělejte činnosti, které vám vrátí do života radost a dodají energii. Relaxace je pro vás nutností ne jen potřebou. Zaměřte u odpočinku své myšlenky na vaše sny a přání. Pokud budou vaše úmysly jasné a vše budete mít promyšlené, pak se změní na kouzelné šípy, vystřelené rovnou do nebes. Můžete do všeho zapojit i druhé, motivace, inspirace a vzájemná podpora jsou mocnými čarodějkami. A hlavně budete vědět, že na vše nikdy nejste sami.

 

Panny,

proč tolik podléháte chaosu, nejste schopni se přizpůsobit a změnit? Pak se jen divíte, že na své otázky nedostanete odpovědi ani rady. Buďte laskavější k sobě i k druhým a nalezte soucit i životní moudrost. Nejlepší a nejspolehlivější rada se totiž vždy ukrývá ve vašem srdci. Máte tendence vidět jen to nejhorší, když se objeví první známky problémů. Vymaňte se z těchto představ, vy nejste oběť! Občas se nepříjemné období nevyhne nikomu z vás, ale má to svůj důvod. Než se vylíhne motýl, je také škaredou housenkou, ne?

Vaše citlivost je darem a je načase ji začít naslouchat. Řiďte se jí a ne vašim okolím, vraťte ji do svého života, bude to pro vás prospěšné. Jak to udělat? Obklopte se lidmi, kteří mají podobné vnímání jako vy a přes své city a emoce přehodnocujte všechny situace. Vaše vnitřní „já“ vám napoví, jak se vyvarovat konfliktům. Prožívejte naplno každý okamžik, radujte se a buďte vděční. Šťastní můžete být už teď, není třeba si klást podmínky („až“, „kdyby“, „jakmile“)

 

Váhy,

nemusíte nikomu nic dokazovat (ani sobě samotným). Udělejte něco se svou tvrdohlavostí. Přiznejte si své slabosti a buďte sami k sobě upřímní, tak se přestanete týrat a trápit. Je doba, kdy máte mluvit, čas, kdy poslouchat, ale teď je příležitost naslouchat. Naslouchejte tomu, co není slyšet, nese to sebou hlubší poselství. Vaše duše to uslyší, pokud otevřete své srdce. Věřte, že tak snáze pochopíte celou svou situaci.

Ve druhé části měsíce budete muset věnovat zvýšenou pozornost své vlastní hodnotě i svým prioritám. Pozorně je porovnejte. Souvisí spolu, jsou vaše vnitřní vyšší hodnoty v návaznosti na priority? Pokud uspokojíte vaše priority, pak se váš život dostane do těch správných obrátek a dostane nový směr. Vyskytly se na vaší cestě překážky? Nejsou tak nezdolatelné, jak by se mohlo zdát. Existuje jiná cesta, sice je s malinkou oklikou, ale ani zdaleka není tak náročná. Buďte jako řeka, obeplujte překážky, najděte si svůj nový směr.

 

Štíři,

buď se na někoho povyšujete a odsuzujete ho nebo se totéž děje vám přímo. Zanechte jednoduchých soudů a snažte se porozumět. Skrze nesnášenlivost a bezpráví se své odměny nedočkáte. Odstraňte chaos ze svého života. Každý zážitek má svůj začátek, průběh i konec, nedívejte se proto na vše odděleně, ale vnímejte vše jako celek a v širším kontextu. I vy sami jste součástí nekonečného proudu života a můžete se stát i jeho inspirací. Když pochopíte kouzlo plynutí, pak se vaše sny mohou začít plnit.

Vaše úžasné tělo toho muselo v poslední době dost zvládnout, překonat a odbourat. Je načase mu to vrátit. Je to váš moudrý rádce a posílá vám jasné signály, tak je neignorujte. Dopřejete svému tělíčku láskyplnou péči, doteky, pohyb i kvalitní stravu. Udělejte pro něj něco příjemného, a to, co nejdříve. Více odpočívejte, teď není zrovna produktivní období. Všechny odpovědi, které potřebujete znát, najdete hluboko ve svém nitru. Objevte své skutečné „já“.

 

Střelci,

měli byste rozdávat kolem sebe energii, která hřeje a ne spálí vše kolem. Snažili jste se až příliš zapůsobit, ale působili jste spíše pyšně, dětinsky a falešně. Výsledek toho všeho je váš smutek, nedostatek životní síly a zkomplikování vztahů s lidmi kolem sebe. Teď vám zbývá jen zklidnit své kroky i svou mysl a vytrvat. Postupujte opravdu pomalu, získáte tím jistotu, kterou teď potřebujete ze všeho nejvíc. A to, že to trvá déle, nevadí. Ke svému cíli se

Strelec a strachVe druhé polovině měsíce se budete muset porvat se svým strachem a obavami. Víte o tom, že ho můžete proměnit v pohonnou energii? Jak postavte se mu a udělejte z něj nadšeného diváka vašeho úspěchu. Nic není tak hrozné, jak to na první pohled vypadá, stačí jen malinko změnit svůj úhel pohledu. Také svou pozornost zaměřte na své zdraví. Cvičení, odpočinek i správná výživa jsou pro vás teď nevyhnutelné, abyste zůstali v rovnováze.

 

Kozorozi,

asi máte nyní pocit, že jste osamělí. Ano, abyste byli schopni nalézt svou moudrost a životní cestu, je nutné být nějakou chvíli v ústraní. Jde o přirozenou věc. V klidu dál poznávejte své nitro, pomůže vám to na další životní cestě. Otevírá se vám totiž nová perspektiva. Dokážete se na vše podívat z nadhledu a nezaujatě, jako byste byli jen pozorovatelé a ne přímí účastníci a to se opravdu hodí. Získaná křídla využijte, abyste byli v souladu se svým životním posláním. Klidně se vznášejte a dotýkejte se hvězd (i té nejzářivější- té vaší).

Vaše prosperita začíná v malých drobných běžných událostech, které musíte pochopit v souvislostech. Všímejte si svých úspěchů, i když se vám jeví jako malé nebo drobné a snadno přehlédnutelné. Velká hromada malých plus vám nakonec jedno pořádné velké. Jděte přirozeně svou cestou dál, v jednoduchosti je krása. Vše má svůj vlastní cyklus růstu, i to, jak se vám daří a jak rychle dosahujete svých cílů.

 

Vodnáři,

proč tolik útočíte, vyvoláváte konflikty a jste vztahovační? Vaše rovnováha je velmi narušena a teď už vlastně ani nesouhlasí sami se sebou. Jste velmi nervózní a náladoví. Je potřeba si uvědomit, že všechny násilnosti se nakonec obrátí proti vám. Svět kolem vás pouze odráží vaše myšlenky, pocity a víru. Začněte si znovu vážit sami sebe a mějte se rádi. Pak se teprve něco ve vašem životě může změnit. Vypusťte do světa lásku ze svého nitra a věřte, že se vám mnohonásobně vrátí. Jednejte s jistotou a sebedůvěrou a úspěch bude váš.

Ve druhé části října se zaměřte na komunikaci. Máte v sobě příliš mnoho nezodpovězených otázek a schází vám někdo, s kým byste aktivně mluvili. Naučte se novému způsobu komunikace, dávejte otázky sami sobě. Vnese to do vašeho života hravost i uvědomění, že vše, co potřebujete vědět, již dávno víte. Jen vše tolik neanalyzujte, více čtěte mezi řádky. Jazyk intuice je totiž symbolický, nápovědy mohou mít různou formu.

 

Ryby,

jste v období, kdy budete jen těžko citlivě a přitom pevně prosazovat svou autoritu. Jste totiž velmi nevyrovnaní a stále se jen vymlouváte (a to i sami sobě). Jen se přiznejte, jak jste na tom např. ve vztahu ke svému tělu? Sloužíte mu nebo jím téměř opovrhujete? Snažte se vnímat, co se děje kolem vás, ale nezasahujte, jen pozorujte a zachovejte si neutrální postoj. Totéž platí i o tom, co se děje ve vašem nitru. Zanechte vnitřních bojů, získáte tím jasný pohled, nezatížený předsudky ani touhami. Získáte opět klid.

Uplatňujte lásku ve všech směrech, buďte vnímaví k sobě i k ostatním. Láska je mocná, je potravou pro duši, uhasí žízeň, dá vám křídla a prosvětlí vaše dny. Obdarovávejte jí a také ji přijímejte s otevřeným srdcem. Projevujte se láskyplně i ve svých myšlenkách, dostaví pocit vnitřní spokojenosti. Své interní varovné signály však neignorujte, pokušení a intriky jsou kolem vás. Nejlépe to uděláte tak, že si plně uvědomíte svou identitu a nenecháte se tak vlákat do pasti.

 

S láskou Dana Chara

 

Pokud chcete zjistit více, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ke splnění vašich snů (a ani větší dálky se bát nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře