Karetní poselství na PROSINEC 2020

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Když prosinec převezme vládu, budete možná trošku jako na trní. V kostech cítíte, že přijde něco, jen ne a ne zjistit co. Něco se chystá, změna přijde. Jen si není jasné a jakou půjde. Zůstaňte otevřeni novým příležitostem. Změna bude totiž v pozitivním směru, není proč se obávat. Vnitřní spokojenost a klid vám dodá láska. Všímejte si více, v jakých podobách vstupuje do života. Dovolte jí, aby prozářila vaše dny.

Poselství tam nahoru

poselstvi, prani vyslana tam nahoru

Budete-li mít pocit, že už nevíte, jak dál. Nezoufejte. Vyzkoušejte opačnou taktiku. Věci, lidi i okolnosti přijměte a nelpěte na řešení. Tím, že tolik nebudete zasahovat se mohou otevřít nečekané možnosti a příležitosti, jak z toho ven. Alespoň na chvíli jen tak buďte, dopřejte si to. Soustřeďte se na to, aby vaše myšlenky byly pozitivní. Uvědomte si, že je posíláte do Vesmíru jako vzkazy, svá přání, tak ať je to, co si ve skutečnosti přejete.

Pokud chcete rozjet něco nového nebo vás čeká náročný úkol, začněte na všem pracovat už od druhého prosincového týdne. Získáte tak jedinečnou šanci za novoluní všemu dát velmi reálné obrysy nebo rovnou vše zhmotnit a dotáhnout. Můžete cokoliv, stačí jen uvěřit, že to dáte a zvládnete. Nezapomínejte ani na odměnu pro sebe samotné. Věnujte péči také svému tělu, bohatě se vám odvděčí.

V napojení na sebe samotné i tam nahoru vám krásně pomohou i „Karty Magie života“. Ty si sami můžete s mou pomocí vyrobit, na cítit si je a hlavně k vám budou promlouvat vaší řečí (a ne stylem příručky). Pořídit si je můžete tady.

Varování před manipulací

manipulace, prohazovani problemu na druhe

Prosinec, těsně po jeho polovině, má pro vás i varování. Přijde období, kdy druzí budou mít potřebu na vás přehazovat své problémy a starosti. Často to podají tak, že budete mít pocit, že to nějakým způsobem můžete vy nebo jste to vy, kdo to může ovlivnit. A v tom je to varování, všichni budeme více náchylnější k manipulaci. Určete si své hranice a nenechte nikoho, aby je překračoval.

Zimní slunovrat vrátí úsměv

Kolem zimního slunovratu se karty opět obrátí a budete mít opět radost, že konečně všechno začalo vycházet, jak má. Zlepší se vztahy, pracovní úsilí bude nějakou formou oceněno. I vy sami se budete cítit lépe, najdete mnoho důvodů se znovu usmívat. A to je skvělé, protože to, co vyzařujeme, to také vysíláme a dostáváme od okolí zpět. I pokud nebude zrovna důvod k radosti, najděte si ho. I drobná maličkost může rozjasnit vaši tvář.

vanocni svatky, adventi cas

Prosinec, to jsou také vánoční svátky, ale já budu mít pro vás úkol. Nesetrvávejte v situacích a vztazích, kde se necítíte komfortně nebo se vám rovnou otevírají staré a bolestivé rány z minulosti. Snažte se vše vyčistit, pochopit a přijmout. Setrváváním v minulosti si jen ubližujete a nebudete se tak moci posunout dál a najít cestu ze začarovaného kruhu. Důvěřujte své intuici, bezpečně vás provede celou situací.

Je toho na vás moc? Nevíte, jak dál? Ráda vám na vaší cestě pomohu. Svou konzultaci (zvládneme to i na dálku) si můžete objednat zde.

Konec limitů, můžete cokoliv

Konec roku bude skvělý. Berte to jako signál, že všechny vaše sny a touhy se mohou naplnit. Prosinec otevírá nové dveře a kapitoly, a bude záležet jen na vás, které budete věnovat svou pozornost. Nedávejte si limity a posouvejte své hranice. Klidně vyzkoušejte i něco nového, učte se, vzdělávejte, objevujte, hlavně se v žádném ohledu nedržte zpátky. Snad celý Vesmír podpoří vaše nápady a vize. Mluvte o všem skutečně nahlas a vaše sny se promění již velmi brzy do hmoty.

Přeji vám, ať je prosinec excelentním závěrem roku a průlomový rok 2021!

Nemáte ještě všechny dárky po hromadě? Nezoufejte. U mě si můžete vybrat z mnoha možností. Dárkovou poukázku na míru si zajistíte zde. Tu pak jednoduše vytisknete, vložíte do obálky a můžete se těšit, že třeba někoho změníte život.

Rady na prosinec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

prosinec radí- vraťte si do života řád a systém. Není třeba neustále spěchat. Zvolněte, zklidněte se. I pravidelnost a denní rituály vám v tom lehce pomohou. Řešíte něco, co vám nedá spát? Pak mi věřte, že odpověď máte ve svém nitru. Zklidnění vám ji pomůže nalézt. Postavte sebe na první místo, shoďte masky, které jste si nasadili. Smutek a lítost nahraďte radostí a láskou, nejste oběti, ale páni svého života. Prozkoumejte i své závislosti, jsou to totiž také náplasti na nedostatek. Zjistěte, co vám ve skutečnosti chybí ke štěstí.

Býci,

proroctvi snu, sny, sneni

pro vás je tu varování. Věci nemusí být takové, jak se na první pohled zdají. Důvěřujte své intuici a buďte trpěliví. Více si všímejte i svých snů. Mnoho nápověd vám přijde právě do nich. Přestaňte se utápět v iluzích. Vynechte i práci a činnosti, které již pozbývají smyslu nebo z nich není patřičné ocenění. Rozvrhněte si své další kroky pečlivě, získáte tak potřebnou jistotu a stabilitu. Nebojte se požádat si o pomoc či radu, doplňte si vzdělání. Nyní prostě potřebujete mít více informací k tomu, abyste se posunuli.

Blíženci,

konec těžkostem a komplikacím je na dohled. S radostí se rozlučte s krizemi, utrpením i frustrací. Vše se dává do pohybu sice pomalu, ale závan svobody už je cítit. Všimněte si, že i lidé kolem vás už jsou příjemnější. Máte pocit samoty? Pak si prosinec užijte, více odpočívejte a relaxujte. Ani vaše síly nejsou nekonečné. A hlavně budete mít prostor zjistit, co je pro vás skutečně důležité a po čem opravdu toužíte. Nenechte nikoho, aby uhasil plamen ve vás. Jen vy sami si určíte kým jste a kým se chcete stát.

Raci,

věřte, že na nic nikdy nemusí být sami. Neodmítejte nabízenou pomoc. Začněte znovu naslouchat svým blízkým, myslí to s vámi dobře. Na každý problém existuje řešení, často velmi jednoduché. I vědomý nádech a výdech vám dá nahlédnout do vlastního nitra. A i tam se mohou skrývat odpovědi na vaše otázky. Hlídejte si svůj osobní prostor a nedovolte narušit vaše hranice. Musíte přesně vědět kdo jste vy, kde začínáte a končíte vy osobně a kde ti druzí. Pozornost věnujte jen oboustranně výhodným vztahům.

Lvi,

krasa zimy, klid, harmonie

máte stále pocit, že vám v životě něco chybí nebo se cítíte prázdní? Už to nebude dlouho trvat. Nepříjemné období tu muselo být, abyste si dokázali znovu vychutnávat všechny krásy a radosti. Je čas na odměnu, tak si užijte harmonii. Alespoň již víte, že říct si o pomoc není ostuda, naopak tím můžete hodně získat. A to minimálně jiný pohled na celou záležitost, ale také vnitřní sílu a víru, že nejste na nic sami. Je sice možné, že hned nedostanete to, co chcete, ale určitě to bude to, co ve skutečnosti potřebujete.

Panny,

jste v takovém prapodivném období, buď máte pocit, nic nemá smysl, začali jste se dost nudit nebo jste nerozhodní a plní pochybností. Stagnaci překonáte tak, že pustíte do něčeho tvořivého. Rozhodněte se pro úsměv a vynechte sebelítost. Máte-li stále pocit, že se vám něčeho nedostává, uvědomte si, že pokud něco vlastníte, tak o to můžete také přijít. Místo „mám“ raději používejte slovo „jsem“. Uvidíte, jak se vše promění a vy budete znovu šťastní a úspěšní. Nebojte se vykročit, jste jistě na správné cestě.

Váhy,

těžkou životní zkoušku jste složili na jedničku. Prosinec přináší zasloužené uznání, úspěch a odměnu. Užívejte si opět naplno všeho, co život nabízí. Protančete se životem. Vaše nadšení je oprávněné. Začněte si opět věřit a naučte se opět důvěřovat i druhým. Nejen, že tak obnovíte své životní síly, ale ještě prozáříte více své dny štěstím a radostí. Buďte vděční za vše, co již máte, užívejte na plno přítomného okamžiku. Štěstí není potřeba nikde hledat, každý ho máme ukryté v sobě samotných. I cesta může být cílem.

Štíři,

nebesky bumerang

i pro vás má prosinec varování. Hrozí, že uděláte nějaké špatné rozhodnutí. Proto raději s nikým nemanipulujte, nikoho nezneužívejte, nepodvádějte a ani nezraňujte. Všechno by se vám vrátilo rychle jako bumerang. Nebuďte posedlí ničím a nikým. Jak dočerpat chybějící životní sílu? Jednoduše uvolněte svoji sexualitu (ať už s partnerem nebo sami). Prospějete svému tělu a zároveň odstraníte emoční bloky. Aby mohla přijít vaše proměna, musí něco také zemřít. Opusťte bolestivé myšlenky či nevyhovující způsob života.

Střelci,

ukončili jste jeden životní cyklus a jste připraveni vstoupit do nového. Ten nabízí spoustu příležitostí a možností. Nebojte se i trochu zariskovat, čekají vás samé krásné věci. Toto bude šťastný měsíc. Netlačte na nic a ani na sebe, vše se děje přesně tak, jak má. S důvěrou se na chvíli staňte jen tichým pozorovatelem. Ať víte, co je pro vás i druhé to nejvýhodnější. Buďte vděčni za měnící se podmínky života a prožívejte na plno přítomný okamžik. Je toho tolik, co jste ve shonu přehlédli. Rozhlédněte se.

Kozorozi,

váš šestý smysl funguje na plné obrátky. Zaposlouchejte se do zpráv, které ze svého nitra dostáváte. Naslouchejte své intuici a obrňte se i pořádnou dávkou trpělivost. Snažte se překonat negativní myšlenky a nevšímejte si nečestných lidí kolem sebe. Místo toho si uvědomte, že již teď žijete v hojnosti (po psychické, materiální i duchovní stránce). Všechny vaše potřeby jsou naplňovány. Vaše realita je utvářena vlastními myšlenkami, pocity i názory. Tak buďte pozitivní a můžete očekávat doslova zázračné výsledky.

Vodnáři,

konflikt, spor, boj, nepochopeni

nepříjemnosti můžete očekávat hlavně v partnerských vztazích. Způsobí to nedorozumění v oblasti komunikace. Pokud nejste ve vztahu, můžete očekávat nějaké odmítnutí. Nevěšte hlavu, stejně je nyní pro vás lepší být sami se sebou. Nechte srdce otevřené, ty správné situace a osoby vám do života přijdou ve správnou chvíli a na správném místě. Ujistěte se, že žijete skutečně v přítomnosti. Hrozí vám reakce na základě očekávání vytvořených ze zkušeností z minulosti. Odvahu, udělejte něco konečně jinak.

Ryby,

buďte trpěliví a laskaví ke všem kolem, stejně tak k sobě samotným. Hrubým způsobem byste stejně nic nevyřešili. Přes veškeré obtíže se daleko snadněji dostanete spíš letmým dotekem než pořádnou ranou. Také si dočerpejte síly a více odpočívejte. Práce není všechno. Dobijte si baterky, ať už v přírodě, četbou nebo sportem. Uvědomte si, že všechno kolem nás je energie. Co máte v sobě, to vysíláte do okolí a také se vám vrací. Proto se zaměřte na to, co si ve skutečnosti přejete a jaký z toho bude prospěch.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Spoustu informací i inspirace dávám také na Facebook, InstagramYoutube. Budu ráda, když se více propojíme.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře