Karetní poselství na PROSINEC 2018

Karetní poselství

na PROSINEC 2018

Možná se následkem posledních dní cítíte poněkud prázdní a vyčerpaní. Nebojte, už se blíží konec vysilujícího období. Připravte se na něco krásného. Budete to nová láska, práce nebo přítel? I období depresí mělo svůj důvod. Jaký? Teď si budete moci plnými doušky vychutnat vše, co život nabízí, a dostat se do dokonalé harmonie. Neodmítejte ani tělesný kontakt, dovolte si prožívat a užívat si. I sexuální energie je jednou ze základních, a proto vám dodá spoustu životní síly. Zdravá sexualita uvolní emoční bloky a přinese prospěch i vašemu tělu.

Opakují se vám stále ty samé situace dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí.

„Když uděláte totéž, co předtím, dostanete totéž jako předtím!“

odpocinek, spanekPředpokládám, že se nechcete již dále vyčerpávat. Pokud vás již opakující chyby dostaly a jste nemocní, dál se nebraňte. Dejte si pauzu a vyležte se (i chřipka je jen ukazatel, tak se podívejte na to, co jste přeháněli, a kam jste zbytečně investovali zbytky svých sil). Choďte dříve spát a neberte si osobně kritiku lidí, kteří mají na vás nesmyslně vysoké nároky. Šetřete se a vyvarujte se všech hádek a sporů. I jedno přísloví říká: „Moudřejší ustoupí“. Neberte to tak, že jste se vzdali, jen nabíráte novou energii a pak to v plné síle zúročíte.

Změna, i v lásce,  přijde s důvěrou

Vím, že jste si prožili dost zklamání a tak je těžké znovu důvěřovat. Vypěstujte si znovu vzácnou květinku se jménem důvěra. Máte důvod věřit sobě i druhým. Otevřete své srdce, i ono se znovu zalije sluncem, prozáří vaše dny a naplní je štěstím. Vše, co se událo, berte jako lekci. Co vám přinesla? Možná hodnotné poučení, možná zjištění, že setrváte ve společnosti špatných lidí nebo stojíte bez pohnutí na místě či v situacích, kde už nemáte dávno být. Každá překážka se jednou zbortí a vše se dá do pohybu tím správným směrem. A ten čas právě nastal! Připravte se na změnu.

Potřebujete nasměrovat na své cestě životem a vědět, jak přejít od snění k realizaci?  Pomůže vám eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s praktickými bonusy.

laska a vztahyKonec roku bude ve znamení lásky a citů. I ti, kteří si myslí, že budou sami, se mohou uklidnit. Touha po romantice a blízkosti k sobě přitáhne i ty nejvzdálenější duše. Radujte se každý den, oceňujte sebe i druhé. Zaměřte svou pozornost k jemným náznakům lásky. Hlavně se nenechte rozhazovat druhými (ani svými vlastními negativními myšlenkami), váš plamen rozhodně nevyhasl. Tak rozfoukejte svou vlastní jiskřičku do pořádného a široko daleko viditelného plamene. Zazáříte, pokud si to dovolíte.

 

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

pokud budete do všeho „hrr“, tak si buďte jistí, že se rozhodnete špatně. Všechno co děláte i říkáte, o čem a jak přemýšlíte, má vliv na vás samotné. Vyvarujte se všeho unáhleného, zvažte pečlivě své možnosti. Za těchto okolností si na rozcestí vyberete tu špatnou cestu. Odložte na krátký čas své plány. Za krátkou chvíli se vše projasní a vy si budete moci užít svůj úspěch, a to zaslouženě. Období své hojnosti poznáte snadno, projeví se u vás jako vlna nečekané a velmi přirozené aktivity.

Buďte vnímaví sami k sobě a poznávejte a uplatňujte lásku ve všech jejich podobách a směrech. Jedině otevřené srdce nasytí vaši duši, uhasí vaši žízeň, prosvětlí dny i vám dá křídla. Vylepšete své rozhodovací schopnosti a nedělejte kompromisy jen na oko (abyste nemuseli čelit následkům svých rozhodnutí, stejně si tím nic neulehčíte, alespoň na ne na dlouhý čas). Svá rozhodnutí dělejte vědomě, i kdyby to mělo znamenat změnu směru.

 

Býci,

neupadejte do depresí, toto je jen přechodné období. Asi nic nevychází, jak byste si představovali, za vaše úsilí je odměněn někdo jiný a ještě se vám do cesty přidávají další a další překážky. Neztrácejte naději a vyčkávejte, i vaše snahy budou odměny, jen ne hned. Berte to tak, že proces proměny je bolestivý a neobejde se bez ztrát a obětí. Housenka také „zemře“, aby se mohl narodit motýl. Tak se zbavte všeho nežádoucího ve svém životě, abyste pak mohli žít tím nejlepším možným způsobem.

Zastavte se v koloběhu běžného stereotypu. Žijete až příliš rychle a jste zavaleni starostmi. Chybí vám dětská radost a zvídavost. Vraťte do svého života nadšení, buďte více jako děti (hrajte si s nimi, naslouchejte jim). Prožijte si znovu ty pocity, že jste v bezpečí, cítíte jistotu i to, že někam patříte. Domov je láska, tak ji vnímejte kolem sebe. Je všude tam, kde je vaše srdce.

 

Blíženci,                                                                                                                                      

uposlechněte svou intuici, radí vám vždy dobře. Věci nejsou takové, jak se zdají být, váš instinkt vás dobře varuje, zrada je ve vzduchu. I vaše sny vám mohou leccos napovědět a objasnit, věnujte jim proto zvýšenou pozornost. Cvičte se také v trpělivosti, budete ji tento měsíc potřebovat. Věřte, že i ta největší zranění a zklamání vás mohou posunout dál (a také posunou). Nesetrvávejte v bolesti, neobviňujte sebe a ani druhé. Žijete totiž v iluzi a utíkáte od reality. Pokud vše pochopíte, pak se vám otevřou nové možnosti.

Ve druhé části měsíce se zaměřte na své talenty. Pokud máte dojem, že žádnými neoplýváte, zapátrejte hlouběji v paměti. Není něco, co jste chtěli dělat a někdo to shodil, že na to nemáte? Vraťte se k tomu a znovu objevte svá nadání. Staňte se vědomými tvůrci svého života. Realitu vašich dní ovlivňují jen vaše myšlenky, pocity a názory. Vrací se vám jen to, co sami vysíláte. Buďte pozitivní a očekávejte zázraky, přijdou.

 

Raci,

jste nerozhodní a plní pochyb. Není proč se obávat, je to přechodné období. Zkuste si nějakou meditaci, pozitivní afirmaci nebo něco tvořte rukama. Přinutíte sami sebe překonat stagnaci? Uvědomte si, že záleží jen na vás, jaké budou vaše dny. Pokud se budete na svět usmívat, pak se rozzáříte i zevnitř a vše se k lepšímu obrátí daleko rychleji. Zaměřte se více na sebe, vy sami jste teď jediní, kdo máte vizi a zdroje, které teď potřebujete. Ujasněte si hranice mezi vámi a okolím. Ať už chcete dosáhnout čehokoliv, vztahy musí být oboustranně podporující a transformující.

Raci- objeti a dotekyPodceňujte sílu doteku, má totiž velký potenciál láskyplně proměnit váš život. Síla doteku léčí, vzbuzuje naději i vyjadřuje lásku a oddanost. Dovolte si je přijímat i je rozdávat, hýčkejte sebe i okolí. Ve druhé polovině měsíce vás čeká i dobrodružství, tak se nebojte vykročit do neznáma. Věřte, že nejste ti, kdo hledají cestu, ale ti, co cestu vytvářejí. Buďte vnímaví při hledání nových teritorií a těšte na zázraky ve vašem životě.

 

Lvi,

buďte čestní a poctiví, cokoliv uděláte, se vám téměř ihned vrátí jako bumerang. Proto se k druhým chovejte tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Pokud vás čeká právní spor, máte vyhráno. Začnete si také více uvědomovat vlastní potřeby v oblasti partnerství. Chystáte svatbu nebo zasnoubení? Načasovali jste to skvěle! Nezadaní se mohou těšit na nový objev. Hlavně nezůstávejte sami, vydejte do společnosti, spojte se s ostatními. Uvidíte, co všechno vám to přinese, věřte, že nikdy nejste na nic sami a jste milováni.

Přijměte láskyplnou pomoc či radu, nadcházející situace i osoby k vám přicházejí, aby vás ochránili. Zahoďte zbytečný stud a s pokorou vše přijměte. Dělá vám to problémy? Pak v sobě utlačujete svou vnitřní ženu, dejte jí prostor. Zaměřte i na svou vlastní matku. Věřte, že i ona vás milovala, i když to zrovna nebyl způsob, jenž vás naplňoval. Také se zbavte ve svém domově všech věcí, které tam již neplní funkci. Vyhoďte všechny citová břemena, vzpomínky a myšlenky na ne zrovna pěkná životní období.

 

Panny,

přestaňte se honit za nedosažitelným cílem, tato cesta nikam nevede. Přehodnoťte své plány a nepropadejte negativnímu myšlení. Možná svou vaše ambice až přehnaně vysoko, tak se vraťte do reality. Vše má svůj čas i důvod. Přizpůsobit se situaci neznamená, že se vzdáte, ale to, že třeba jen něco málo změníte. Zamyslete se, chcete si splnit opravdu své sny nebo jsou někoho jiného? Udělejte si důkladnou analýzu svých cílů, priorit, schopností i ochoty. Hodně věcí se změnilo, tak si klidně udělejte nové plány.

Konec roku prožijete v radosti a hojnosti, tak odevzdejte poslední zbytky strachů z nedostatku. Všechny vaše potřeby budou naplněny (materiální, fyzické, emoční i duchovní), tak to podpořte vírou v sebe sama. Sdílejte s ostatními svou hojnost a s plnou odpovědností ji přijměte do svého života. Jediný, kdo vám může překážet ve štěstí, jste vy sami. Nechte vše plynout, v jednoduchosti je krása, tak prožívejte každý okamžik.

 

Váhy,

připravte se na pěkné pozdvižení v první polovině měsíce. Co se stane? Brutálně se nahromadí stres a zmatky, možná ukončíte vztah, dáte výpověď v práci nebo se pohádáte s nejlepší kamarádkou. Nic nezůstane jako dřív. Příčinu a celou tuto životní lekci pochopíte, až se vše uklidní. Abyste se mohli vyléčit z ran, je nutné odpuštění (sobě, za to, co jste provedli, i druhým, co vás zklamali). Poznejte své slabosti, buďte pokorní a ochotně vstupte do vlastního stínu, abyste sem mohli přinést léčivé světlo.

prosba a prani- VahyDruhá část měsíce vás potěší, jste naprosté harmonii a jednotě  se svým posláním, srdcem i přírodou. Pokud bude vaše srdce otevřené, pak se celý Vesmír spojí, aby byla vaše přání vyslyšena. Vše vám přijde do života v pravý čas, nebojte. Období překážek je za vámi, očekávejte pozitivní spád událostí. Vykročte v před, ať už máte chuť na jakoukoliv změnu (účes, práce, stěhování,…). Zbavte se strachu, mlha kolem vás se rozpustila.

 

Štíři,

prvních 14 dní tohoto měsíce se vám nebude moc líbit, zažijete jistá zklamání a i jisté věci se budou odkládat a posouvat. Ať už vás čeká jakákoliv změna, bude to pro vás znamenat jistou ztrátu (přátelství, stěhování, vztah,…). Je zbytečné se bránit, změna je nevyhnutelná. Tvrdohlavost ani touha vše znát a pochopit, ani mít za každou cenu pravdu, vám nepřinese to, po čem toužíte, právě naopak. Buďte otevření a upřímní, k okolí i k sobě samotným.

Máte dojem, že se vám něčeho neustále nedostává, v životě máte pocity nedostatku. Je třeba zaměřit svou pozornost jinak. Nejprve se zbavte všeho, co vám již neslouží a pak se zaměřte na to, jak se stáváte úspěšnými, zdravými a komunikativními. Uvidíte sami, že i tyto okovy se dají sejmout. Začněte znuvu žasnout nad krásami života, to vám dodá znovu pocit štěstí. Buďte vděční za to, co již máte. Věřte, že štěstí máme každý v sobě.

 

Střelci,

s čím se nechcete rozloučit? Jaké pocity v sobě potlačujete? Tím, že se nedokážete zbavit svých zastaralých představ, se nemůžete zbavit své zatrpklosti. A to je to, co vás blokuje. Překonejte svůj strach a propusťte všechno negativní, ať se konečně mohou dát věci do pohybu. Pokušení i intriky jsou všude kolem vás, nenechte se vlákat do pasti. Tato lekce by opravdu silně zranila vaše srdce. Poslechněte vnitřní varovné signály a nedejte na svá přehnaná přání a skryté touhy. Zvolte jinou cestu, tato nikam nevede.

Ve druhé části měsíce nechte na sebe působit svou ženskou energii (i pokud jste muži).  Dejte na svou intuici, nepřemýšlejte tolik a vyhněte se monotónnosti. Buďte více kreativní, podpořte svou tvořivost, tím navýšíte svou energii. Na vaše problémy i příležitosti se podívejte z nadhledu, přinese vám to nový úhel pohledu. Rozevřete svá křídla a vznášejte se, těžké období skončilo a máte vše na dosah.

 

Kozorozi,

nedělejte důležitá rozhodnutí, nic by nevyšlo podle vašich představ. Období, kdy nemáte dost sil, cítíte se zklamaní, vyčerpaní a odmítání, přejde. Nyní vyslechněte svůj vnitřní hlas, více meditujte nebo odpočívejte. Okolnosti vás malinko popostrčí, tím správným směrem. Dostane se vám pomoci, kterou potřebujete. Už nebudete na vše sami. Odhodlejte se začít pomalu objevovat nové věci a nechat vstoupit své sny do reality.

Začněte proces sebezkoumání, dostanete se dost hluboko do svého vědomí. Do života vám přijdou možnosti, jak pracovat právě se svým vědomím (knihy, semináře, myšlenky, zážitky, hudba,…). Pozorujte, co vám přichází, a zkoumejte sami sebe. Můžete pak pocítit vděčnost za varování vašeho vnitřního hlasu. I když je u vás momentálně něco děje, jak by nemělo (jste na špatném místě, s nevhodnou osobou nebo v nepříjemné situaci), dokážete to prokouknout a připravit se na změnu.

 

Vodnáři,

buďte opatrní, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, něco se vám pokouší sdělit. Zpomalte a zhluboka dýchejte, poslechněte i své rodiče nebo učitele. Odmítáte nabízenou pomoc, jste uražení nebo rozzlobení. Neobracejte se zády k lidem, kteří to s vámi myslí dobře. I na vaše problémy existuje jednoduché řešení. Věřte tomu, že i když jste se museli vzdát svého snu, tak to nakonec povede k vyššímu dobru. Přijměte svou ztrátu, přijde něco lepšího. To čeho nyní litujete, bylo postaveno na špatných základech.

Odpuštění poskytne léčivou lázeň vaší dušičce, úlevu i poznání. Nezadržujte v sobě dále hněv a vztek z minulosti, jen vás svazuje. Pak se stále divíte, že přitahujete situace s podobným nábojem. Odpusťte proto sobě i druhým, získáte prostor pro soustředění se na jiné situace a vztahy. Vyvarujte se také závisti, žárlivosti a majetnickosti. Pokud se budete dále křečovitě držet toho, o co usilujete, zadusíte to, po čem toužíte. Povolte stisk, násilím nové dveře neuvolníte.

 

Ryby,

něco vás trápí a již delší dobu se necítíte příliš dobře. Jste na konci s dechem. Nevzdávejte se však, objevíte, kolik síly ještě ve vás dřímá. Neslevujte se svých snů a nápadů ani za těchto okolností. Vše se nakonec vyřeší. Buďte více tady a teď, nesnažte se vrátit minulost, ale tolik se netoulejte ani v utopické budoucnosti. Vyhněte se nostalgii a touze po něčem „lepším“. Užijte si každý den. Berte ho jako nový začátek, naplněný láskou a krásou. Najděte potěšení v tom, jaký je život dnes.

Je na čase si říct o pomoc. Umění požádat a poskytnout pomoc vám dá nový rozměr do života. Kdo si o ni umí říct, je již předem vítězem. Na nic nemusíte být sami. Získáte i nový pohled na věci, vztahy i situace. Očekávejte nečekané. I ty nejpropracovanější plány se změní. Pokud vám „objížďka“ přijde nevýhodná, nebude to tak. Přijde překvapivý zvrat a nové dobrodružství může začít. I když to teď nemusíte chápat, existuje plán pro váš život, který se neshoduje s vašimi vlastními programy.

 

S láskou Dana Chara

Je to pro vás příliš všeobecné? Objednejte si u mě osobní konzultaci. Ráda vám pomohu najít tu správnou cestu (z větší dálky mít obavy nemusíte, i po telefonu vše krásně zvládneme).

 

 

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře