Karetní poselství na období od 4.12. do 17.12.2017

Karetní poselství

na období od 4.12. do 17.12.2017

 

Nový týden začíná přílivem pohodové energie a vzduch kolem je nasáklý příjemnou atmosférou. Že by čaroval nedělní úplněk na 1. adventní neděli? I to je možné. Užijte si tu lásku kolem sebe a uvolnění tlaku na vás. Věnujte se činnostem, které jsou vás příjemné, a nenechte se hodit zpět do víru předvánoční nervozity. Máte toho letos už dost nařízeno v předstihu.

 

Důvěřujte sami sobě

predvanocnni pohodickaPoslouchejte svůj vnitřní hlas (hlas vašeho srdce), ten vám napoví, co dělat a co naopak ne. Věřte své intuici, nasměruje vás správným směrem. Všímejte si znamení kolem sebe a „náhod“, které vám pomohou. Vše bude plynout jak má, pokud se sami nenecháte rozhodit a nebudete příliš tlačit. Nechte všemu volný průběh a nechte se nalákat pohodovou atmosférou kolem vás.

 

Inspirace se bude hodit

zapisnik, blok na napady a inspiraciPřed nedávnem jste dostávali inspiraci a nápady snad na každém kroku. Stihli jste udělat poznámky, ať nic nezapomenete? Pokud ne, doporučuji si vše pečlivě zaznamenávat, noste u sebe třeba malý zápisník. Pak se budete moci ke svým nápadům vždy snadno vrátit a realizovat vše, až přijde ten správný čas.

Pokud jste se snažili udělat tisíc věcí naráz a pokud možno hned, tak vás toho asi moc nevyšlo, tak jste si představovali. Každý váš úkol (sen, přání) má svůj čas a potřebuje svou strategii. Nic nejde hned a samo. Raději si udělejte plán akcí a termínů po malých krocích předem. Pak uvidíte, jak vše najednou půjde. Pokud nevíte, jak na to, nakoukněte na stránky „Magie pro šťastný život bez kompromisů“

 

Vychutnejte si příznivý proud, vyhněte se závislostem

jit s proudemUž v úvodu jsem psala, že je by bylo dobré nechat nést s proudem a užívat si příjemné atmosféry. Proč to opakuji? Kdo se bude snažit za každou cenu vše „hrotit“, tak se to otočí proti němu. Nyní nemůžete nic uspěchat a vaše snaha něco dotlačit k cíli rychleji dopadne přesně naopak od vašeho přání.

Pozor i na závislosti! Situace (např. s alkoholem) nebude lepší, natož dokonalá. Dejte si ruku na srdce, nejste náhodou příliš svázáni s jistou osobou?  Ani závislost na lidech není zdravá. Každý si je za svůj život odpovědný sám a jedině on sám ho může ovlivnit (ne partner, kolega nebo politická situace), tak se nesnažte najít viníka za své případné nezdary. Jediné, co vám mohu doporučit je, vytvořit si nový návyk. Třeba sami sebe udržujte v permanentním pocitu štěstí a naplnění. Pokud to momentálně nejde, tak si představte, jaké by to bylo, kdyby to tak bylo.

 

Rada pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

 

berany ceka prosperitaBerani,

co více si přát? Dostáváte se do období plněných přání, vnitřního bohatství a osobní prosperity. Možná z toho cítíte až podivném napětí. Ne není to sen, ale vaše realita. Víte proč se to „najednou“ tak otočilo? Protože jste si uvědomili vlastní hodnotu , cenu a začali jste se mít konečně rádi a tu lásku pak můžete rozdávat i dál.

 

Býci,

všechno má svůj čas, teď všeho nechte a odpočívejte. Některé záležitosti prostě ještě nejsou nachystány k akci, tak zatím nechte být. Odpočinek využijte k urovnání myšlenek a přetvoření svého plánu. S nikým se ani nehádejte, k ničemu by to stejně nebylo a jen byste se rozhodili. Jen si sněte a udělejte něco pro sebe.

 

Blíženci,

život je dobrodružství, ale to vy přece víte. Přijdou nové příležitosti, ale vy si s nimi nebudete vědět rady. Vstupujete do nové životní etapy, která je pro vás velkou neznámou. Svou cestu nemusíte hledat, ale sami si ji vytvoříte. Budete v bezpečí, i když to teď tak vypadat nemusí. Objevíte spoustu nových míst a odhalí se vám netušené „poklady“.

 

Raci,

realita, kterou teď prožíváte je vytvářena pouze vašimi pocity, názory a myšlenkami.  Energie jakou vysíláte do okolí, vaše vnitřní „stavy“ a to, jak reagujete, to vše  se vám vrací jako odraz v zrcadle zpět. Chcete změnit svůj svět, tak změňte své zažité způsoby chování a přemýšlení. Jednoduše věřte, že vaše možnosti jsou nekonečné a zázraky přijdou.

 

Lvi jako nezavisli pozorovateleLvi,

buďte vnímaví k tomu, co se kolem vás děje, ale nesnažte se zasahovat. Mějte neutrální postoj nezávislého pozorovatele. To platí i pro to, co se děje uvnitř vás. Vedete svůj osobní vnitřní boj? Pak to platí dvojnásob. Postoj pozorovatele vám přinese užitek, získáte nadhled a budete vědět, co je pro vás v tuto chvíli nejlepší. Uvidíte vše daleko jasněji a zřetelněji.

 

Panny,

úspěch máte na dosah a bez velkého úsilí a velmi snadno. To je dobrá zpráva, ne? Jste v období, kdy budete moci zlehka houpat na vlně hojnosti. Pokud se to trošku zvrtne, tak si jen vyzkoušíte své rychlé uvažování. Vše, co umíte, znáte a vše po čem toužíte, vás ponese stále vpřed. Vaše aktivita bude až neuvěřitelná. Vaše cesta je více než správná!

 

Váhy,

i když vás doba nabádá k velkému riskování, uvědomte si, že je vhodné postupovat bezpečně a jistě (i kdyby to znamenalo menší krůčky).  Uvědomte si, že váš osobní poklad je v bezpečí, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Máte nad sebou silnou ochranu, tak se není čeho bát. Vy jen pečujte o to, co je vám drahé a hýčkejte si i svá přátelství.

 

Štíři,                                                                                                                                             

Rozchody uStirunadešel čas se rozdělit, každý má svou cestu. Možná se vám to neposlouchá dobře, ale musíte ukončit to, co pro vás již nemá smysl. I kdyby to znamenalo porušit slib nebo úplně změnit původní směr. Co (kdo) s vámi už nerezonuje? Přehodnoťte své cíle a uvědomte si, čemu skutečně věříte a kdo jste. Nemá smysl nést dále to těžké břemeno, cena je příliš vysoká.

 

Střelci,

jste úspěšní a možná i proto pro vás není snadné požádat o pomoc. Nemáte se čeho obávat, jste v bezpečí a rozhodně tím neukážete svou neschopnost nebo bezbrannost. Stačí si jen požádat a pomoc k vám přijde (možná z trochu nečekané strany). Na své starosti již nemusíte být sami.Pocit bezpečí máte totiž ukrytý v sobě, okolnosti se vám přizpůsobí, tak stačí jen věřit a nebát se požádat o pomoc.

 

Kozorozi,

přizpůsobte se okolnostem. Každou překážku (i tu nejvyšší horu) lze obejít nebo ve vašem případně ladně obeplout. Věřte, že překážka, která vás dělí od úspěchu, není nepřekonatelná a nemusíte jí nutně zdolat klasickým způsobem. Existuje i jiná cesta. Buďte jako proud vody, který si vždy svou cestu prorazí. Není to tak náročné, jak si nyní myslíte. Stačí se jen lehce přizpůsobit a půjde to.

 

Vodnáři,

ve vašem životě se právě rodí něco krásného. Jen se zamyslete, jaký kus cesty jste ušli, co všechno jste již dokázali a jak jste se „vyvinuli“. Sundejte starou kůži a vytvořte své nové já, z vašich myšlenek o vás samotných a v životě, který právě žijete. Vše má svůj čas a prostor. Váš sen se začíná probírat ke skutečnému životu. Gratuluji! Buďte jen tam, kde máte být a všemu ostatnímu nechte volný průběh.

 

Ryby,

jestli máte pocit, že jste až po krk v blátě, tak jste možná něco nepochopili. Je to jediný způsob, jak vás zastavit, donutit zpomalit a rozhlédnout se kolem sebe. Berte tuto situaci jako znamení. Rozhlédněte se. Co teď děláte? Nemáte náhodou svou pozornost zaměřovat někam jinam? Pokud se budete stále bránit, tak do svého „bahýnka“ padnete ještě hlouběji. Není čas jít vpřed, jen zůstaňte pozorovat okolí. Najděte, co přehlížíte.

 

S láskou Dana Chara

 

Pokud chcete zjistit více, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ke splnění vašich snů (a ani větší dálky se bát nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře