Karetní poselství na LISTOPAD 2019 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Pokud na vás na přelomu měsíce dolehla krize, bohužel příčinou můžete být vy sami. Ano, to se špatně poslouchá (čte), ale je to tak. Zamyslete se, s čím negativním se odmítáte rozloučit? Čeho se bojíte nechat? Co v sobě potlačujete, jakým pocitům a emocím nedáte volný průchod? Když překonáte tento strach, tak se vše konečně pohne k lepšímu. Vaše vlastní vnitřní síla vám poskytne dostatečnou oporu.

Dávat i brát

Nedovolte ani druhým, aby překračovali vaše hranice. Všímejte si pozorně, komu poskytujete svou loajalitu a co za to dostáváte zpět. Vztahy, ať už jakékoliv, musí být oboustranně přínosné a výhodné. Jenže ne vždy tomu tak je ve skutečnosti. Prozkoumejte je a zjistěte, které jsou pouze zvýhodňující jednu stranu. Důvodem nerovnováhy může být i vaše vlastní rozhodnutí. Zbavte se pocitů viny, dluhu či zraňujících situacích. Buďte věrni svým vlastním snům, ale nezapomínejte, že vše má dvě strany. Dávání a braní musí být v rovnováze.

Není sil na rozdávání

Pár dní v první části listopadu možná nebudete zrovna na vrcholu svých sil. Nedeptejte se tím, neházejte na sebe vinu a pro jistotu nedělejte ani žádná zásadní rozhodnutí. Na nic nového nebude tak zcela ten správný čas. Počkejte si, ta správná doba přijde. Ponořte se více do sebe, vyslechněte, co vám radí vnitřní hlas. Stálo by za to i prozkoumat vztahy s lidmi kolem vás. Možná přijdete i na to, jakou roli pro sebe navzájem v životě hrajete. Můžete tak rozpustit i staré, již nefunkční, vzorce.

Pochopení štěstí v životě

Kolem poloviny tohoto měsíce se dost pravděpodobně přistihnete při tom, jak si své vlastní štěstí odkládáte. Jak to myslím? Třeba si říkáte: „Šťastná budu, až potkám toho pravého.“, „Když se konečně odstěhuji, tak budu šťastný.“, „“Až vydělám na dům, tak už budu šťastný.“, „Za deset let budu mít z krku hypotéku a budu moct konečně žít šťastně.“,… Jenže štěstí se nedá měřit ničím hmatatelným, hmotným. Najdete ho jen a jen v sobě samotných. Nečekejte na pomyslný den „D“, začněte skutečně žít a naplno si užívat života už dnes. Nejlépe hned teď. S každým okamžikem svého dne můžete prožít něco jedinečného a zaplaví vás hormon štěstí (pokud si to dovolíte). Buďte vděční za to, co již máte.

Splněné sny a přání

V poslední třetině měsíce se může splnit i nějaké to tajné přání. Tak sebejistě vykročte. Všechny dveře se před vámi budou sami otevírat. Pokud budete ze sebe ochotni vydat maximum, pak nic není nemožné. Buďte vděčni za příležitosti i pomoc, která se vám nabízí. Budete v naprostém bezpečí, zažijete pocity jistoty, stability i dojem, že někam patříte (ať už je to skupinka podobně smýšlejících lidí nebo jen jedna jediná osoba u vás doma). Jste přesně tam, kde máte být. A pokud na své cestě vytrváte, tak vás úspěch nemine.

Snadno a přehledně ke splnění vašich snů a cílů vás navede průvodce životem Magie pro šťastný život bez kompromisů. Převeďte i vy své sny a přání do hmoty, do reality.

S napojením do vlastního nitra vám pomohou intuitivní výkladové karty „Magie života. Vytvoříte si je sami, s mou pomocí, na-cítíte se na ně a naučíte se je vykládat. Vhodnou verzi mám pro každého, bez obav. Najdete si pár minut po dobu 21 dní jen a jen pro sebe?

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

máte nádherné napojení tam nahoru a nyní budete opravdu říkat druhým to, co potřebují slyšet. Rozvíjejte své schopnosti dál, naslouchejte svému vnitřnímu vedení a řiďte se informacemi, které k vám přicházejí. Zhodnoťte také platnost vašich snů a ujistěte se, zda jsou skutečně vaše nebo je plníte někomu jinému. Věnujte čas sami sobě, přestaňte se zanedbávat. Najděte si chvíli a vraťte se k sobě samotným, svým zálibám, vizím, zformulujte své myšlenky. Buďte sami pro sebe tou nejdůležitější osobou.

Býci,

tam, kde ostatní nic nevidí, vy vnímáte i hlubší význam a tajná poselství. Věnujte zvýšenou pozornost tomu, co právě prožíváte, všímejte si detailů a symbolů. I vaše sny, mraky na obloze, vůně a barvy vám podají informace. Tento měsíc nedělejte žádná rozhodnutí, která by vás zavázala na delší čas. Vhodná doba je ale na rušení smluv a závazků. Listopad bude opravdu náročný a možná i vyčerpávající. Vše má svůj konec i začátek. Dejte věcem volný průběh, nebojte se požádat o pomoc.

Blíženci,

je čas vzdát se všech dosavadních představ. Které vám již neprospívají. Pokud na sobě již vnitřně pracujete, pak přišla doba posunout se dál. Jestli jste ještě nezačali, pak je ten správný čas. Velmi pravděpodobně se vám opakuje nějaká situace z minulosti. Zamyslete se a udělejte konečně něco jinak. Určitě se nechcete vrátit do starého známého začarovaného kruhu, že? Radujte se ze života, odevzdejte poslední zbytky strachů a obav z nedostatku. Všechny vaše potřeby mohou být, a budou) naplňovány.

Raci,

objevte dary a nadání, která ve vás dřímají. Všech pak následně využijte ve prospěch svůj i svých blízkých. Opravdu máte světu co nabídnout. Buďte však trpěliví a nesnažte jít v před za každou cenu. Stůjte nohama pevně na zemi a o každém svém kroku přemýšlejte. Víte, jak se říká !Trpělivost hory přenáší.“, tak to u vás nyní platí dvojnásob. Stejně jako vaše emoce, myšlenky a tělo spolupracují dohromady, je vhodné podobně si vyladit i prostředí kolem vás a osoby. Vše musí být podporující, aby se vám dobře spolupracovalo a mohli jste tak ovlivnit svou vlastní realitu.

Lvi,

ať o vás všichni ví, buďte slyšet, vidět a dovolte si maximálně zazářit. Osvoboďte svou vnitřní tvořivost (zpívejte, tančete, tvořte, komunikujte). Energie z vás doslova čiší, tak se hrdě postavte doprostřed jeviště života. Pokud to tak necítíte (máte zlomené srdce nebo cítíte jinou bolest), pak vám tímto Vesmír vzkazuje, ať se posunete k autentičtějšímu životu. Váš poklad leží jinde a vy ho můžete získat, když si vyléčíte staré rány. Pokud něco nevíte, zeptejte se. Hlavně mluvte otevřeně a zpříma, vyplatí se vám to.

Panny,

tento měsíc budete hodně řešit práci. Děláte opravdu to, co chcete? Naplňujete své poslání, svou životní misi? Propojte všechny své znalosti, dovednosti a dary. Věřte, že ať už to vypadá jakkoliv nereálně, na živobytí vám to bohatě vystačí, ale skvělý pocit bude k nezaplacení. Začněte jednat, ostatní už přijde samo. Přestaňte popírat realitu a vykročte k vnitřní svobodě. Dobít baterky si můžete také velmi snadno. Půjde to “jen“ s pomocí doteků. Objímejte, dotýkejte se sebe i druhých. Dotek léčí, dodá naději a vyjádří lásku v plné míře. Proměňte tak láskyplně svůj vlastní život.

Váhy,

u vás bude listopad ve znamení probouzení důvěry, obzvláště ve vtazích (hlavně těch intimních). Buďte upřímní, pravdivý a odhalení k sobě i k partnerovi. Pokud ukážete své pravé já, i svou zranitelnost, pak teprve můžete od druhému očekávat důvěru a vášnivé propojení na všech úrovních. Nemáte-li partnera, pak si dovolte přijímat a vítat vše, co život nabízí. Vyvarujte se však jakýchkoliv majetnických projevů, žárlivosti nebo závisti. Tím byste zadusili to, po čem toužíte a co milujete. Doporučuji i pobývat v tichosti. Snadněji si tak utřídíte myšlenky a vaše kroky naberou správný směr.

Štíři,

více si všímejte toho, co vysíláte ven. Jaké jsou vaše emoce, myšlenky, činy a projevy? Opravdu na tom záleží, protože totéž dostáváte zpět. Zůstaňte pozitivní, více se usmívejte a vše půjde mnohem snadněji. Zanechte plánů, boje a touhy za každou cenu vyhrát. Raději nechte skrze sebe proudit lásku. Pravá láska vždy najde odraz v tom druhém. Nepřehlížejte ta malá plus běžného života. V semínkách obyčejných událostí se skrývají neobyčejné souvislosti. Když to pochopíte, začne proudit hojnost do vašeho života.

Střelci,

můžete si zhmotnit to, co potřebujete. Od myšlenky ke hmotě to už opravdu není daleko. Musíte dát Vesmíru jasnou informaci, co si přejete, aby mohli být vaše touhy naplněny. Ujasněte si o čem, přemýšlíte a co si ve skutečnosti přejete. Shoduje se to? Je možné, že vám vaše štěstí malinko zpozdilo. Je to proto, že jste dříve někomu ublížili nebo jste stále neodpustili křivdu na vás. Když to napravíte, pak se vše pohne vpřed. Možná to bude chtít i vstoupit do říše vlastních stínů, ale určitě to za to stojí. Důvěřujte procesu, vše se děje, jak má.

Kozorozi,

vzdejte se obav a pochyb, které vás drží zpátky. Vykročte vpřed. Jediné skutečné hranici, které máte, jsou ty, které si dáváte vy sami. Nepřesvědčujte sami sebe o opaku a věřte, že nic není nemožné. Neposlouchali jste svou vlastní intuici, a proto jste se dostali do stávající situace. Naslouchejte více druhým (neřiďte se za každou cenu vlastním rozumem), vždy je čas na to změnit trasu a najít jinou cestu. Život je plný neobjevených teritorií. Ano, některé věci po sobě budete muset dát do pořádku, ale hlavně se budete muset podívat pravdě do očí. Přijměte naplno svou odpovědnost. Co jste si zasadili, to také sklízíte.

Vodnáři,

tento měsíc budete mít dojem, že jste snad dostali do jiné dimenze nebo alespoň jiného světa. Uvítejte okamžiky prozření a jasnějšího vědomí. Nyní dostáváte všechny informace, které na své cestě potřebujete. Vědomě jim naslouchejte. Máte-li pocit, že jste na místě (nebo s osobami) kam nepatříte, jednou pro vždy to ukončete. Dočasné řešení už tu bylo na pořádně dlouho, nemyslíte? Takže zhluboka nadechnout a vyrazit na pořádný mejdan s názvem život. Odložte své přežívání a užívejte si života plnými doušky.

Ryby,

dochází k vnitřnímu posunu, dokážete se opět radovat ze života. Dovolte této energii, aby prostoupila celým tělem, s úžasem a dětským okouzlením se nechte unášet krásnými okamžiky života. Snažte se vyhnout jakýmkoliv dramatům a sporům. Mohli byste unáhleně říct něco, čeho byste potom hořce litovali. Až se ničivá bouře přežene, pak budete vyslyšeni. Nyní se raději věnujte sami sobě, započněte proces sebezkoumání. Využívejte na plno možností a příležitostí, které vám budou chodit do života, naučíte se tak pracovat se svým vědomím.

Přeji krásný a barevný listopad!

S láskou Dana Chara

Chcete osobní výklad? Objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu, osobně, po telefonu či e-mailu.

Pokud se chcete naučit vy sami číst z karet, mám pro vás také něco. Vytvořte si je sami (s mou pomocí), na ciťte si je a naučte se v nich číst. Více informací hledejte zde- karty Magie života. Chcete vědět co o intuitivních výkladových kartách řekla patronka českých podnikatelek a autorka bestselleru „Mrcha vs. Hodná holčičku“? Martina Brandová? Mrknout můžete zde.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře