Karetní poselství na LISTOPAD 2018

Karetní poselství

na LISTOPAD 2018

Konec října vás donutil zpomalit. Byli jste příliš netrpěliví a zběsilí, proto musel být nastolený nový řád. Začali jste více odpočívat a chodit dříve spát? Je to dobře. Aby vše plynulo tak, jak má, je vhodné do života přidat více pravidelnosti a rituálů. Pokud si nejste něčím zcela jisti, nyní nepodnikejte žádné kroky v tomto směru (alespoň ne v začátku měsíce). Získaný čas využijte k prozkoumání svého nitra a zamyšlení se, ideálně v tichosti a o samotě. Možná zjistíte, jak prospěšná může být samota právě pro vás.

Zahodíte také svou masku?

zahodit maskuPřijměte sami sebe a začněte se milovat, se vším, co k vám patří. Je to jediná cesta, jak ze sebe shodit masku věčné oběti. Pravda o všem, co se vám děje se vám postupně odkrývá a zrcadlí. Není nutné dál ubližovat sobě samotnému, zodpovědnost za svůj život máte jen vy sami. Podívejte se do zrcadla sami sobě zpříma do očí, uvidíte jen čirou pravdu. Jaká dobrodružství vás čekají? Nebojte se udělat skok do neznáma bez nasazených masek pro okolí i sebe samotné.

Když zahlédnete padající hvězdu, co si budete přát? Něco, co vás trápilo mizí a čeká vás změna k lepšímu. Očekávejte jen to nejlepší a přitáhnete to k sobě. Vaši přátelé, okolí i situace se ochotně poskládají přesně tak, aby se vám mohly otevřít nové dveře. Za nimi čekají příležitosti a možnosti jako stvořené pro vás. Ukažte světu své talenty, přihlaste se do soutěže nebo na konkurz na vysněnou práci. Máte obavy ze zklamání a ponížení? Nemusíte, každý se na vás dopustí jen toho, co jim sami dovolíte. To mějte na paměti.

Opatrnost a mírnost se vyplatí

Na vše, co se vám děje se dívejte jako na ucelený příběh. Vše má svůj začátek, průběh i konec. Používejte nadhled a „nekontrolujte“ jednotlivé části cyklu. Nic by vám nedávalo smysl. Buďte opatrnější při cestování, vyvarujte se hádek a zbytečných sporů. Pokud vám něco nejde, nesvádějte vinu na okolí, ale více se snažte. Jednoduše se smiřte tím, že vám některé situace budou připadat nespravedlivé. Význam toho všeho pochopíte až časem. A hlavně, co zasejete, to také sklidíte.

odpocinek a meditacePřijměte odpovědnost za své činy, rozhodujte se moudře a ne zbrkle. Jsou dny, kdy se nemůžete posunout dál. Vše má svůj čas. Vychutnejte si svůj zimní spánek a načerpejte sílu na další období. Věnujte čas sami sobě, pečujte o sebe, přemýšlejte o sobě samých nebo sněte. Konec měsíce je skvělý i na četbu a meditování. Svému tělu uděláte skvělou službu, když si zajdete na masáž.

Potřebujete nasměrovat na své cestě životem a dát svým snům jasný plán realizace? Nakoukněte na stránku s eBookem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“, nebudete na vše sami.

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu 

Berani,

teď je ten správný čas nechat se poučit, otevřít se a zbavit se předsudků. Někdy vás osud prostě pošle do neznámé školy, abyste nasbírali nové zkušenosti a životní lekce. Není ostuda, že nevíte nebo neumíte všechno. Je jen potřeba vědět, na koho se obrátit. Vraťte do svého života řád a pravidelný rytmus, projevte svou mužskou část svého já (i když jste žena). Děláte práci, která vám nepřináší kýžený výsledek? Změňte to, neutápějte se v iluzích, že to jednoho dne bude lepší. Začněte konat, udělejte jasné kroky ke svému cíli.

Druhá polovina měsíce od vás bude vyžadovat odolnost a přizpůsobivost. Jen tvrdá cesta vás tomu naučí. Šetřete síly, ke své oáze dojdete, jen je nutné hledat pravdu hluboko v sobě. Toto období nebude příliš konstruktivní, za to zjistíte, co je pro vás opravdu správné. Nebuďte zklamaní, že za své úsilí nebudete oceněni, vše přijde, ale později. Neupadejte do depresí, vymažte negativní myšlenky a vyčkejte na lepší dobu.

Býci,

jaké jsou vaše ambice a plány? Tápete v nich nebo máte jasno? Podívejte se na vše z odstupu, vyjasněte si představy a zjistěte, kam vlastně směřujete. Buďte k sobě i k druhým naprosto upřímní. Někdy vaše dobré úmysly nejsou správně pochopeny, a proto se trápíte. I když máte pocit, že přešlapujete na jednom místě, věřte, že vše se děje přesně tak, jak má. Když budete příliš tlačit, tak se situace a ani vztahy nedostanou do zdárného konce. Prostě jen důvěřujte procesu.

Druhá část listopadu již bude ve znamení radosti i pro vás.  Zaplaví vás dobrý pocit z vlastních úspěchů. Život se pro vás úchvatným, harmonickým a plným nadějí. Naplňte vděčností své srdce a podělte se o svou radost s ostatními. Je to nakažlivé a násobně se vám to vrátí. Nenakládejte si však více práce, než jste schopni zvládnout. Také s nikým nemanipulujte, nelžete (ani dobré víře) a nikoho nezraňujte. I toto by se vám vrátilo jako bumerang.

Blíženci,                                                                                                                                      

BBlizenci jsou vzhuru nohamamáte dojem, že jste vzhůru nohama nebo si nejste jistí svým postavením? Zjistěte, které vaše životní oblasti nejsou vyrovnané. Tím získáte tolik potřebnou rovnováhu, stabilizujete se a znovu se budete moci soustředit na svou cestu. Naplňte svou duši vnitřním klidem. V semínkách obyčejných událostí všedního dne se skrývají neobyčejné souvislosti. Pokud je pochopíte, budete se cítit dobře a pochopíte, že zde začíná vaše prosperita. Nepřehlížejte malá plus vašeho života, je to skládačka, ze která utvoříte velký celek.

Otevřete se inspiraci a kreativitě. Obdivujte krásu a buďte součástí jejího vytváření. Přichází ideální doba pro zrození skvělého nápadu, začátek vztahu nebo nového projektu. Prožívejte a sdílejte vše s lidmi kolem sebe. Jiskra vaší energie přeskočí i na ostatní. Ve vašem životě dochází k pozitivní změně. Jedna etapa skončila a nyní jste otevřeni pro vše nové. Odstraňte poslední zbytky brzdící minulosti a zlozvyků.

Raci,

necítíte se sami se sebou dobře? Je na čase udělat si podrobnou vnitřní inventuru. Před čím se schováváte? Kam a proč nepatříte? Pokud budete brát život stále stejně, pak se zase a znova vrátíte do té samé situace a nikdy se nebudete cítit bezpečně a jistě. Řekněte ne sebekritice a začněte se mít znovu rádi. Pozorujte se a zkoumejte dosud nepoznaná zákoutí svého já. Objevy vás překvapí. Každý den si připomínejte, kdo jste, plně přijměte sami sebe a akceptujte se všemi svými klady i zápory.

Někdy je čas mluvit a jindy zase být zticha. Nyní máte příležitost naslouchat. Věnujte pozornost nejen slovům, ale i tomu, co není vyřčeno. Pokud chcete nejen slyšet, ale i naslouchat, použijte k tomu své srdce. Lépe tak pochopíte svou situaci. Snad vám to pomůže i vyslyšet varování, které k vám přichází. Připravte se na nenadálý výbuch. Co se stane? Možná utnete vztah, pohádáte se s nejlepším přítelem nebo dáte okamžitou výpověď v práci.

Lvi,

je ta správná doba čerpat z vašeho č´širokého nevyužitého potenciálu. Dejte své myšlenky, pocity i představy jasně najevo. Mějte velké a krásné sny, podnikněte kroky k realizaci, zasejte nová semínka do své vlastní zahrady života. Jen tak budete prožívat neuvěřitelné úspěchy. Srovnejte si své priority a životní hodnoty. Pokud totiž uspokojíte své priority, pak váš život nabere dosud nepoznaný a nový směr.

Ve druhé části měsíce je příhodná příležitost sejít se s přáteli a vychutnat si společnost a zábavu. Příliš dlouho jste se separovali a drželi v izolaci. Pokud se cítíte vnitřně osamělý, sdělte to někomu. Hlavně nezůstávejte sami, vedlo by to k negativním myšlenkám. Věřte, že jste milováni a nikdy nejste na vše sami. Síla myšlenky a představivosti je obrovská. Máte schopnost zhmotnit si vše, co chcete. Naplňte si své sny a vytvářejte si svůj osud.

Panny,

pro vás tu mám varování, nenechte se vlákat do životní lekce, která by zranila vaše srdce. Uposlechněte své vnitřní varování a ne své touhy a představivost. Nepatříte nikomu a nemusíte dávat do reality představy a vize někoho jiného, to si pamatujte. Vyberte si svou cestu, ta leží někde jinde. Svou pozornost raději zaměřte na láskyplné doteky. Mají léčivou moc a dokážou proměnit váš život k nepoznání. Doteky léčí, vzbuzují naději, vyjadřují lásku i oddanost a dodávají energii do každého dne.

Copak vás trápí? Ať je to cokoliv, uvolněte se a zbavte se dojmu, že musíte situaci řídit a ovládat vše. Najděte pravou podstatu své otázky a pojmenujte ji, tím najdete i odpověď. Buďte autentičtí, v tom je největší síla. Vaše štěstí čeká za rohem. Je potřeba k němu sebejistě vykročit. Všechny dveře a možnosti se vám začnou otevírat. Buďte vděční a dejte i na rady starších nebo moudrých osob, budou vám k užitku.

Váhy,

není pro vás příjemné si přiznat, že směr konání, který jste si vybrali, není pro vás tím pravým. Proč to tak je? Příliš tvrdohlavě jste se snažili něco dostat, a to tak, že se vše muselo dít přesně podle toho, jak jste chtěli a očekávali. Buď se budete okolnostem vzpírat dál, nebo se rozhodnete dostat se z toho a začít něco dělat jiného. Vystupte ze stínu a ovládněte svůj život. Překonejte své strachy a obavy, přijměte zodpovědnost za sebe. Každé rozhodnutí musí být v souladu s vámi. Intuice i Vesmír vám napoví.

Vahy a laska ve vsech formach a podobachJste na cestě k poznání lásky ve všech jejích směrech a formách. Lásku budete přijímat otevřeným srdce a také ji dávat všem kolem sebe. Jste magnetem pro lásku. Nyní je ten správný čas pro nová, harmonická a láskyplná partnerství. V poslední době jste ze sebe vydali doslova vše a možná vás život trhal na kusy. Teď však znovu naberte svou sílu. S každým nádechem ji vdechujte a s výdechem odplavujte zbytečky emoční nerovnováhy.

 

Štíři,

ukončete vše, co nemá smysl. Možná si říkáte, že byste takto porušili to, k čemu jste se zavázali, ale stalo se to jen proto, že jste si toho na sebe příliš. Přehodnoťte své cíle. Jsou opravdu v souladu s vaší vírou? Rozejděte se s tím, kdo vás pouze jednostranně využívá. I když se teď bojíte, uvidíte, že rozchod vám přinese štěstí. Začněte proces sebezkoumání, navrátí se tak k sobě a znovu probudíte svou jasnozřivost. Je to už dávno, co jste věřili své intuici a vnitřnímu vedení, že?

Druhá polovina listopadu vás donutí k zamyšlení. Váš perfekcionismus vás k vytouženému cíli určitě nedovede, naopak, bude to mít opačný efekt. Vás by zaplavil pocit nedokonalosti a ostatní by nemohli vyhovět vašim přehnaným představám. Zvýšenou pozornost věnujte i svému zdravotnímu stavu. Více odpočívejte a nevysilujte nadměrnou prací. Už teď je vše dokonalé, hlavně vy sami!

Střelci,

konečně opouštíte období překážek. Dobrodružství a objevování je nyní na řadě. Máte chuť na změnu? Udělejte to, i když to bude třeba hodně bláznivé. Teď nemůže zůstat na místě, vykročte. Mlha kolem vás se zvedne a vy budete najednou přesně vědět, co dělat a kde hledat své odpovědi. Vaše touha je počátkem úspěchu. Obklopte se lidmi a prostředím, které vaše touhy podporují nebo mají stejný směr. Naplnění svých tužeb máte na dosah, stačí jen popustit uzdu vášní a nadšení.

Žijte plně v přítomnosti, máte tendence reagovat na základě svých minulých zkušeností. To, že se něco kdysi nějak událo, to přece neznamená, že se to nyní bude vyvíjet zcela stejně, ne? Tato přesvědčení vás omezují, pak ztrácíte odvahu udělat něco jinak. Pokud máte pocit, že vám něco chybí, tak si o to požádejte. Je to jednodušší než by se mohlo zdát. Stačí si jen počkat na vhodnější čas nebo výhodnější příležitost.

Kozorozi,

opravdový závazek je odpovědností srdce, mysli, těla i duše. A teď je správný čas se zavázat. Partnerství vzniklá v první polovině tohoto měsíce budou trvalá, pevná a harmonická. Musíte si však být vědomi toho, k čemu se zavazujete a plně přijmout svou zodpovědnost. Pokud je nyní před vámi hora nedokončených úkolů a vztahů, pak vše vidíte zkresleně. Dejte všemu volný průběh a udělejte první (i když vratký) krůček k pomyslnému světlu na konci tunelu. Když výzvu přijmete, vkročíte na cestu radosti a hojnosti.

Kozorozi a bezpecny riskI když vás situace nutí riskovat, raději postupujte opatrně, bezpečně a jistě. Pečujte o vše, co je vám drahé. Pokud máte dojem, že procházíte nějakou zkouškou, věřte, že ji zvládnete, pokud budete upřímní a nebudete v ničem lhát (ani sami sobě). Buďte odvážní, jste pod silnou ochranou. Využijte moudrost, kterou jste získali, dostane se vám uznání vašich úspěchů. Využijte všeho, co vám život nabízí.

Vodnáři,

Máte dojem, že život je k vám nespravedlivý, něco vám bylo odepřeno nebo ukradeno. Hněv a pocity, že máte na něco nárok, vás vedou jen pasti ega. Pocity utrpení odejdou jen, když je necháte odejít. Vzdejte se pozice oběti, přijměte svůj smutek i to, že jste na všem měli svůj podíl a čas vše zahojí. Každá životní zkouška utvrdí váš charakter. Nechte se inspirovat vašimi myšlenkami a vdechněte jim život. Inspirace je totiž sladký vánek, s nádechem přichází myšlenka a s výdechem její uskutečnění.

Pokud jste padli do vlastní pasti falešné odvahy, pak vás z ní vyvede pouze skromnost. Do nepříjemné situace jste se dostali tím, že jste spoléhali pouze na sebe, i když jste nevěděli, jak některé věci fungují. Vždy můžete začít znovu, objevte novou cestu, více důvěřujte své intuici a naučte se požádat o pomoc. Cvičte svou trpělivost a také se zaměřte na své sny. Noční představy vám mohou poslat nečekané rozhřešení.

Ryby,

možná pociťujete citové napětí. To pramení z toho, že konečně vstupujete do období dlouho očekávaného štěstí a naplnění. Vaše sebeúcta se neměří tím, co vlastníte, ale jak autenticky žijete svůj život a kolik lásky dáváte ostatním. Vaše pravá hodnota vás dovede k velkému bohatství. Věnujte čas také sami sobě, svým zálibám a přáním. Více odpočívejte a užijte si aktivní relaxaci. Vytvořte si z času jen pro sebe nový rituál s pevným časem ve vašem harmonogramu. Pochopte, že vy sami musíte pro sebe tou nejdůležitější osobou.

Nelpěte na konkrétní záležitosti, uniká vám tak skutečný zážitek a mnoho dalších důležitých věcí. Výsledek stejně neovlivníte a jen byste mrhali svou drahocennou energií.  Zůstaňte v klidu a vyjádřete vděčnost i za tyto měnící se podmínky. Horlivé období končí, tak si dopřejte odpočinek. Spojte se ze svým vnitřním já nebo se někomu svěřte. Nemáte potřebu společnosti? Pak klidně pobuďte o samotě a utřiďte si myšlenky.

 

S láskou Dana Chara

Pokud chcete osobní výklad nejen z karet, objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu najít tu vaši cestu (z větší dálky mít obavy nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře