Karetní poselství na LEDEN 2019

Karetni poselstvi na leden Karetní poselství

na LEDEN 2019

Myšlenky z konce předcházejícího měsíce se vracejí jako bumerang. Doufám, že jste vysílali jen pozitivní vzkazy. Vaše představivost a mysl mají obrovskou moc. Svůj osud si vytváříte jen vy sami, tak si zhmotněte jen to, co si opravdu přejete. Stačí popustit kohoutek vaší vášni a nadšení. Svou touhou můžete vše podpořit. Popožeňte sami sebe zdravě dopředu. Obklopte se lidmi a prostředím, které vaše touhy podporují a směřují stejnou cestou jako vy. Úspěch je blízko, pokud si ho dovolíte.

Nedostatek sebelásky se krutě projeví ve vztazích

vztahy a zrcadleniZamyslete se i nad tím, jak vnímáte sami sebe. Není třeba se neustále kritizovat a ponižovat ve vlastních očích. Vždyť jste vždy jednali podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Soustřeďte se na sebeúctu a lásku k sobě samotným. Objevte sebelásku a vypusťte ji do světa, vrátí se vám mnohonásobně. Buďte sebejistí a zdravě sebevědomí. Pokud to tak nemáte, můžete očekávat problémy ve vztazích (partnerských). Ti z vás, kteří jste ve vztahu, očekávejte nepříjemnosti v oblasti komunikace. Jste sami a nemáte se rádi? Pak můžete čekat odmítnutí (a to v lepším případě) nebo budete dál sami.

Nenechte se pohltit okolím, nepodléhejte tlaku. Všechny informace, které potřebujete, najdete ve svém nitru. Využijte zkušeností, které již máte, malinko si od všeho poodstupte a nakoukněte na celou záležitost z nadhledu. Nevíte si se svou situací i nadále rady? Požádejte o pomoc. Není na tom nic špatného a vše se rychleji vyřeší. Když uděláte totéž, co předtím, dostanete totéž, co předtím. Tak se poučte z minulosti a neopakujte dokola stále tu samou chybu.

Plánování, řád a systém je nutností, nejen na začátku roku!

rad a system v zivoteVe druhé části měsíce se opět zklidněte a nesnažte se za každou cenu stihnout vše dohnat. Okolnosti vás budou nutit k tomu, dělat vše rychle a mnoho věcí naráz. Vyberte si jen to podstatné a vše si rozplánujte. Neuděláte-li to, nepodaří se vám téměř nic. Dojde také k velké proměně vašeho vnímání života celkově a přehodnocení priorit. Udělejte si čas na to, co vás baví, ideálně aktivní pohyb. Aktivita jiného druhu vám znovu vlije elán do žil a ukáže se vám i jiný úhel pohledu, kterého jste si před tím nemohli ani všimnout. Buďte vděční za to, co již máte a šetřete svou těžce nastřádanou energii.

Potřebujete pomoc s nasměrováním k lepšímu životu? Toužíte vědět, jak snadno zrealizovat své sny? Pak je eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ pro vás tou správnou volbou.

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu 

Berani,

to, co řešíte, není tak nepřekonatelné, jak se zdá. Netrvejte si tak tvrdohlavě na své určené cestě, ale vydejte se odbočkou ke svému cíli. Někdy malá objížďka nemusí znamenat delší trasu, někdy je to zkratka, i když vám to teď tak nepřipadá. Buďte trpěliví a pokračujte krůček po krůčku. Vaše štěstí čeká doslova za rohem. Využijte příležitostí a možností, dveře se před vámi budou otevírat sami, když budete ochotni vydat ze sebe maximum. Možná přijde i nečekaná pomoc od člověka, kterého si vážíte, nebo potkáte novou lásku. Kdo ví?

Nedovolte druhým, aby rozhodovali za vás. Jen vy sami jste zodpovědní za svůj život.  Dejte si pozor i na kompromisy. Rozhodně je nedělejte jen proto, abyste si ulehčili svá rozhodnutí a nemuseli pak čelit následkům. Nijak si tím nepomůžete, to mi věřte. Buďte upřímní sami k sobě a nevzdávejte se, ani za cenu toho, že budete muset mnoho věcí změnit. Zachovejte si svou vnitřní rovnováhu. Vy sami se budete muset na sebe znovu podívat do zrcadla. Tak ať se vám líbí, co v něm uvidíte.

 

Býci,

nesnažte se, aby bylo vždy po vašem. V některých oblastech vašeho života nevládne soulad a harmonie. Jste až příliš posedlí nějakou záležitostí a unikají vám jiné, důležitější a podstatnější problémy. Udělejte si vnitřní inventuru a získejte znovu svou stabilitu. Přizpůsobte se novým okolnostem a uvědomte si, že nad vším prostě nemůžete mít kontrolu. Přes všechno se snadno přenesete, když dáte stejný čas práci (povinnostem, dalším činnostem) a odpočinku (zábavě, rodině, spánku). Buďte sami k sobě laskaví.

Ve druhé části měsíce objevte svou nezávislost. Stejně vaše okolí nemá tu správnou vizi a ani zdroje, které budete potřebovat. Spoléhejte sami na sebe, jste schopni jít dopředu. Když budete přesně vědět, kdo jste a kam směřujete, pak se vám snadno budou udržovat hranice mezi vámi a druhými. Odstupte od vyhovujících vztahů a otevřete se novým, transformačním, vzájemně podporujícím se a stimulujícím tím správným směrem. Věřte, že v situaci, kdy budete mít pocit, že vás život trhá na kusy, teprve v sobě najdete tu největší sílu a odhodlání.

 

Blíženci,                                                                                                                                      

došly vám nápady? Máte dojem, že život vám nic pořádného nepřináší? Je to proto, abyste se naučili větší odolnosti. Nyní šetřete svou energii, budete ji potřebovat. Je čas, ponořit se hluboko do sebe a najít svůj vnitřní pramen. Pokud to neuděláte, jen těžko najdete odpovědi na své otázky a nebudete vědět, jak pokračovat. Nebojte se zastavení, není to ztráta času, je to nejlepší, co teď můžete udělat. Štěstí ve vztazích, ve škole i v práci vás však neopustí, pokud budete věřit sami sobě. Pro hodně z vás je tu také příležitost založit rodinu už v první polovině ledna.

Blizenci a bezmocDruhá polovina měsíce bude ve znamení ztrát. Možná se budete muset vzdát svého snu (nezoufejte, vše má svůj smysl. Věřte, že se to nakonec v dobrém smyslu projeví) nebo vztahu (stejně byl postavený na chatrných základech). Ať už to bude jakkoliv, klidně se poddejte svým emocím, slzy berte jako léčivý déšť, který vás rychleji vyléčí. Smíření se situací, tolerance volby druhých a prožití všeho naplno, vám poskytne nové příležitosti. Znovu si osahejte své vlastní hranice a hlídejte si je pečlivěji.

 

Raci,

nacházíte se v procesu hluboké proměny. Bohužel ty někdy bývají bolestivé. Aby se nová část vašeho já mohla zrodit, musí jiná zemřít. Odevzdejte vše osudu. Vím, že to pro vás nebude jednoduché, jste zvyklí si o všem rozhodovat sami, ale nyní je nutné opustit staré myšlenky a přesvědčení a projít si nevyhnutelnou změnou. Nebojte se změny, ztráty přebolí a to, co vás čeká potom, se vám bude určitě líbit. A mimochodem, vyrovnáte se s tím daleko rychleji, než si myslíte. Buďte otevřeni nadcházejícím změnám. O nejrůznější překvapení opravdu nebudete mít nouzi.

Konec měsíce již bude ve znamení radosti. Skvělý pocit z úspěchu a dosažení cíle je blízko. Tvrdě jste na něm pracovali, tak si to zasloužíte. Okolnosti i lidé kolem vás se uspořádají tak, aby váš život převedli na další, lepší úroveň. Budete žít v harmonii a naděje zaplní vaše srdce, tak se o to podělte s ostatními. Štěstí je nakažlivé. Chcete ještě více pozitivní energie? Věnujte zvýšenou pozornost své sexualitě. Dejte průchod své fantazii a užívejte si i po této stránce života plnými doušky. Tělo i mysl se vám odvděčí.

 

Lvi,

vaše skutečná síla nepochází pouze z vás samotných, ale i z víry. Máte moc uskutečnit i ty nejnebezpečnější a nejnereálnější úkoly. Využijte svou tvůrčí energii naplno. Buďte odvážní a pamatujte, že opravdová síla je kombinace vašeho úsilí a vyšší moci. Vy teď opravdu můžete dokázat i nemožné! Máte pocit, že vám ještě něco v cestě brání? Pak tento zádrhel odstraníte levou zadní. Čeká vás něco nového a zajímavého. Nechte se překvapit, co to bude (přátelství, láska, práce, stěhování nebo nečekaná souhra prapodivných náhod).

Druhá polovina ledna se už tak skvěle vyvíjet nebude, spíš vás docela zaskočí. Proč? Pravděpodobně zjistíte, že na něco ještě nejste zcela připraveni nebo je situace, do které jste se dostali, příliš riskantní. Berte to tak, že moudrost přichází právě skrze zkušenosti. Mějte otevřenou mysl, buďte ostražití a nedělejte lehkovážná rozhodnutí. Pokud se něčeho bojíte, tak se strachem pracujte. Přeměňte tuto energii na další pohon, který vás posune dál. Udělejte průlom ve svém životě tím, že změníte svůj postoj a uložený program, právě ve vztahu ke strachu a obavám.

 

Panny,

neposlouchali jste svou intuici a tak jste uvízli. Jeden chybný krok však neznamená konec světa. To váš pocit, že vše zvládnete sami, vás sem přivedl, a skromnost vás opět vytáhne ven. Začněte znovu, jděte jinou cestou, objevujte nová teritoria. Někdy prostě nedostanete to, co chcete, ale to, co potřebujete. A třeba za rohem čeká něco lepšího. Věřte, že stádium, kdy se zas tolik nedaří, je jen přechodné. Černý mrak se zvedne, ale musíte se přinutit něco udělat, překonat stagnaci. Záleží jen na vás, jestli se budete mračit a litovat se nebo se usmívat a zářit vnitřním světlem.

Až překonáte nejhorší, pak znovu v sobě zapálíte jiskřičku naděje a víry, a budete moci opět vyrazit vpřed s optimismem. Nechte se inspirovat, obdivujte krásu kolem sebe a třeba se ve vás znovu probudí kreativec. S koncem měsíce totiž můžete přijít se skvělým nápadem, novým projektem nebo potkat lásku. Nevyhýbejte se ani společnosti podobně naladěných lidí, v davu se jiskra rychle rozhoří do plamene. Vystupte ze svého vlastního stínu obav a strachů, staňte se vládci svého života.

 

Váhy,

Vahy- sebelaskaje na čase, abyste se začali mít opravdu rádi. Jen to vám totiž přinese pocit bezpečí a jistoty, po které tolik toužíte. Řekněte ne bolesti z minulosti i svému vlastnímu vnitřnímu kritikovi. Ano, bude to pro vás velká výzva, ale jen tak budete moci zazářit. Naučte se být sami se sebou, vnímat se v pozitivním světle a vidět svou vnitřní krásu. Buďte více trpělivý, nic se nedá uspěchat. Dejte do svého života více řádu a pravidelnosti, pak vše teprve může běžet hladce. Pro zklidnění můžete začít třeba meditovat nebo jen tak v klidu hledat odpovědi ve svém nitru. Co třeba začít chodit dříve spát?

Stále máte tendenci sami sobě překážet v cestě. Nechte se chvíli jen tak unášet proudem, vést se. Všechno, co jste začali, potřebuje vaši péči, aby mohlo růst a vyvíjet se. Všechno má svůj cyklus a začátky nebývají stabilní, tak hlavu vzhůru, vše má svůj čas, i zázraky. Zaměřte svou pozornost místo sledování výsledků na drobné radosti každého dne. Z tě+ch malých střípků se skládá to opravdové štěstí. Buďte vděční za každou malou radost v životě. Hledejte ji doma, v rodině v práci, v přírodě, v knihách, v pohybu nebo v hudbě.

 

Štíři,

naši předci věřili, že každé místo má svého ducha (duši, podstatu), stejně tak jako třeba my, rostliny, zvířata nebo hory a řeky.  Ať už tedy řešíte jakoukoliv situaci, zaměřte se na podstatu své otázky. Až ji najdete, přesně si ji pojmenujte, a tak najdete i svou odpověď. Autentičnost má neskutečnou sílu a moc. Cokoliv uděláte, se k vám vrátí. Buďte poctiví a čestní. Jednoduše řečeno- chovejte se k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Pravděpodobně si také začnete více uvědomovat své vlastní potřeby ve vztazích (partnerských i přátelských).

Vaše tvrdohlavost a touha mít za každých okolností pravdu, vám nepřinese to, co očekáváte a po čem toužíte. Pokud toto není váš případ, pak si uvědomíte, že jste v určitém okruhu lidí považováni za někoho, kým ve skutečnosti nejste. Pamatujte, že nevědět všechno je normální a v pořádku. Buďte více otevření, sejměte ze sebe všechny masky, které jste si nasadili. Nemusíte si tím znovu ublížit, tak jak tomu již bylo. Přijměte a pochopte všechny situace, které vám přinášejí slzy a pocity lítosti. Každou slzu si představte jako malé semínko štěstí a začněte se na svět znovu usmívat.

 

Střelci,

vás asi zklamu, jste odtrženi od reality. Očekáváte prince na bílém koni, který vás zachrání, zázračné uzdravení, nebo že se někdo zcela změní? Ať je to jakkoliv, je to pouze vaše iluze. Odstupte si od situace a podívejte se na vše z jiného úhlu. Osvoboďte se a uvědomte si rozdíl mezi fantazií a skutečností. Takto získanou moudrost můžete využít ve svůj prospěch. A vy víte, že si svou odměnu za tvrdou práci a vytrvalost opravdu zasloužíte. Tak si užijte svá vítězství a úspěchy, i kdyby byly jen malinkaté. Ujměte se svého života a užijte si všeho, co nabízí. A není toho málo, stačí se jen rozhlédnout.

Realita, kterou prožíváte je vytvářena vašimi vlastními myšlenkami, pocity, emocemi i názory. To, co vysíláte do okolního světa, je to, čím jste, a to přesně se přetváří do fyzické podoby. Zamyslete se tedy nad tím, jak uvažujete a o čem přemýšlíte. Na co zaměřujete svou pozornost? Abyste mohli očekávat zázraky, musí být i vy sami pozitivní a vyzařovat krásu a harmonii. Co uděláte pro sebe? Jak se odměníte třeba svému tělu? Dělá toho pro vás tolik, ale dostává to zpět? Zajděte si třeba na masáž, popovídejte si s někým milým, dopřejte mu kvalitní stravu, doteky i pohyb. Nepochybně se vám odmění krásou a zdravím.

 

Kozorozi,

Kozoroh- vyborne nove vztahyVšechny vztahy vniklé v první části ledna budou mít neuvěřitelnou šanci uspět. Partnerství (osobní i obchodní) budou harmonická a pevná. Ovšem jen v tom případě, že si budete naprosto jisti, do čeho jdete a jaké závazky ze svazku pro vás plynou. Věřte své vlastní intuice a pozorně naslouchejte svému vnitřnímu rádci. Pokud je tomu u vás přesně naopak (došlo k rozchodu, ukončení něčeho), lehce se přes to přenesete. Jak? Buďte kreativní, něco si vytvořte, namalujte, tančete nebo zpívejte. Tyto týdny vás mohou opravdu hodně naučit a povznést vás do budoucna. A ještě malá rada- myšlenky a postřehy si zapisujte, budou se vám hodit.

Ve druhé polovině měsíce se vítr otočil a vy se budete moci svést na vlně hojnosti. Otestujte si své schopnosti a intuici. Všechno, co víte, umíte a vaše fantazie a sny vás ponesou dopředu. Bude to velmi aktivní období, tak ať vám neunikne žádná příležitost. Všimli jste si, jak citlivé teď máte období? Nebuďte na sebe zlí a berte svou citlivost jako dar. Výborně se nyní můžete vnímat sami na sebe (skrze pocity, emoce a city)a dobře tak rozpoznat, co je pro vás dobré a přínosné a co naopak vůbec. Obklopte se podobnými lidmi.

 

Vodnáři,

vás v první části měsíce čeká napravování škod. Buďte sami k sobě opravdu upřímní a zamyslete se. Vůči komu jste byli sobečtí nebo bezohlední? Ke komu vás spaluje hněv z ublížení z minulosti? Odpusťte, sobě i druhým. Jen tak si můžete vyléčit staré rány a začít znovu. Připusťte si své nedokonalosti a slabosti, vstupte do vlastních stínů, pak se světlo ve vás může rozzářit a zacelit staré rány. Než se ze všeho dostanete, raději důležité věci odložte. V tomto stavu by vám nové začátky nic dobrého nepřinesly. Není to napořád, ten temný mrak nad vámi brzy odvane vítr pryč.

Máte v sobě velký potenciál, který jste nevyužili. Stačí jen ochotně na sobě pracovat a vše se otočí ve váš prospěch. Přemýšlejte nad životem, jaký chcete žít, začněte si vytvářet svůj nový příběh. Sklidíte jen to, co jste zaseli, tak ať můžete mít z úrody radost! Mějte velké sny, podnikejte patřičné kroky k jejich realizaci a uvidíte sami, jak se vše pohne. Zaveďte si znovu do života řád a systém. Buďte odvážní, dodá vám to potřebnou sílu. Rozvrhněte si své další kroky tak, abyste pocítili sílu řádu a klid z nově vytvořených pravidel.

 

Ryby,

vstupujete na nezmapované teritorium a čekají vás úžasné zkušenosti. I když se můžete cítit občas ztraceni, věřte, že na správnou cestu se rychle vrátíte. Pokud budete mít dobře nasměrovaný váš vnitřní kompas, pak vás víra a naděje neopustí. Dobře uvidíte svou cestu i za temné noci. Máte teď štěstí snad ve všem (vztahy, studium, projekty, práce). Když se podíváte na sebe do zrcadla, zjistíte, že se konečně usmíváte. Máte zpět ztracenou sebedůvěru a cítíte se skvěle. Úspěch si zasloužíte, tak ho užijte! Také je zde reálná možnost na založení rodiny. Jednoduše se bude dařit ve všech směrech.

Ve druhé polovině měsíce se prolétněte. Představte si, že jste ptáci a podívejte na vše z perspektivy a s nadhledem. Najednou vaše situace vypadá jinak, že? To, co se vám zde nelíbí, změňte tak, aby to bylo v souladu s vámi samotnými. Svá neviditelná křídla můžete použít kdykoliv to budete potřebovat, tak klidně vyleťte do oblak a dotkněte se hvězd. Na nic nejste nikdy sami. A pokud potřebujete pomoc, řekněte si o ni. Když se naučíte i toto, jste předem vítězi. Vyhnete se stresu, získáte další náhled na vše a pomoc vám dodá i chybějící sílu.

 

S láskou Dana Chara

Hledáte svou cestu a ne a ne ji najít? Objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu, osobně, po telefonu či e-mailu.

 

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře