Karetní poselství na LEDEN 2018

 Karetní poselství

na LEDEN 2018

 

Bumerang, vse se otoci zpetMáte pocit, že ať děláte, co děláte, vše se nakonec obrátí proti vám. Zbavte se tohoto pocitu, děláte vše, jak nejlépe umíte a vnitřně to víte. Nemůžete mít prostě pod kontrolou celý svět. Možná by stálo za to méně podstatné úkoly přerozdělit. ta chvíle věnovaná vysvětlování vám za ten klid potom stojí. A kdo ví, třeba si konečně najdete chvilku pro sebe a budete se moci věnovat aktivnímu odpočinku. Co se jít projít nebo si zatancovat? Myslím, že by vám to udělalo opravdu dobře.

 

Čas jen a jen pro vás

odpocinek, relax, uvolneniKdyž si najdete čas sami pro sebe, snadněji si tak utřídíte myšlenky a možná vám zapadnou do sebe další souvislosti jako puzzle (ty jste předtím v tom „frmolu“ ani vidět namohli). Tak schválně, jaké skryté talenty a vlohy v sobě objevíte? Je velká pravděpodobnost, že se vám připlete do cesty někdo nový (nebo někdo z dávné minulosti). Koho si k sobě přitáhnete, bude to nová láska, skvělý přítel nebo nový obchodní partner?

 

Stará zranění do budoucnosti nepatří

Hlavně ze začátku měsíce nepropadejte panice, že jste jakoby mimo svou trasu. Vše je přesně, jak má být. V minulých dnech jste udělali rozhodnutí, která vás posunula vpřed, i když jste také něco museli nechat minulosti. Pokud je vám něčeho líto, klidně se poplačte. Vím, nebylo to lehké a některá zranění jdou jen těžko vyléčit, ale představte si, jak se každá vaše slza mění v kapku rosy, které zalije vaše budoucí štěstí.

vse se prenasi do realityOsušte slzy, usmějte se a vyrazte s hlavou vztyčenou dál. Každá vaše myšlenka, pocit i názor vyjádřený nahlas, to vše ztělesňuje vaši energii, ta se pak přenese do reality. A jakou chcete budoucnost? Uplakanou, nešťastnou, lítostivou nebo usměvavou a příjemnou? Máte nekonečné možnosti, jak ovlivnit to, co vás čeká. Tak začnete sami u sebe, u svých myšlenek (pokuste se je alespoň trošku kontrolovat). Vše je jen vašich rukou a v hloubi duše to víte!

 

Vy sami znáte svůj směr, tak si věřte!

Pokud začnete poslouchat svou intuici (své myšlenky, které vás nabádají jít do akce, něco změnit), tak poznáte (budete jistě vědět), kam máte jít a co dělat. Nechte se inspirovat vším kolem vás. Dejte svým myšlenkám nový směr a uvidíte, co si v tomto období zasejete. Cítíte-li v nějaké své životní oblasti nerovnováhu, tak to napravte a darujte si harmonii ve všech směrech. Budete se tak moci lépe soustředit a snadněji naleznete vnitřní stabilitu.

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

 

Berani,

ze začátku měsíce si naordinujte odpočinek, bylo toho na vás opravdu hodně. Zpomalte a možná zjistíte, že na některé věci prostě ještě není ten správný čas. Udělejte si regenerační pauzu, opravdu ji potřebujete a najdete si tak čas utřídit si myšlenky, přehodnotit své cíle a strategie. Teď opravdu není kam spěchat. Hlavně se s nikým nehádejte.

Až budete dostatečně odpočatí, tak si proberte svůj život. Žijete opravdu v přítomnosti nebo spíš reagujete na situace, jak se staly v minulosti? Uvědomte si, že to se to nemusí stát úplně stejně. Možná jen vy sami reagujete na podobnou situaci naučenou reakcí. Přestaňte se podceňovat, mít pocit, že něco nebo někoho nezasloužíte a také si konečně dodejte odvahy! Vše, co k tomu potřebujete, už ve skutečnosti máte, jste to vy sami a vaše vnitřní síla. Tak ji probuďte.

 

Býci,

honí se vám hlavou až příliš moc myšlenek, mnoho z nich je nepodstatných, až povrchních. Nesnažte se teď prosadit a neptejte (sebe ani okolí, otázky si nechte na jindy, není vhodný čas). Buďte v klidu, obklopte se tichem a nechte vše jen tak proudit. Nerozpitvávejte tolik život a už vůbec ne starosti, které máte. Uvidíte, že se spousta věcí vyřeší sama. Jen odpočívejte.

Ke všemu, co se děje kolem vás si zachovejte neutrální postoj. Toto platí i pro věci, co se dějí přímo ve vašem nitru. Pokud se posunete do role nezávislého pozorovatele, tak získáte výhodu. Najednou se můžete na vše podívat z nadhledu a vše vám bude dávat jiný smysl, uvidíte jasněji (nebudete zatíženi předsudky nebo svými touhami). Neberte si nic osobně, vše je neustále v pohybu. Lidé i věci přicházejí a zase odcházejí z vašeho života.

 

Blíženci,

víte, že vás váš vlastní strach drží jako rukojmí? Začali jste se schovávat ve vlastním stínu, přestali jste si věřit a uvažujete o sobě jako o někom, kdo si nezaslouží lásku. Proč? Někdo vám ublížil a vy teď máte pocit, že vás to připravilo o něco velmi důležitého. Začněte se mít znovu rádi, věřte, že nikdo není bez chybičky. Zbavte se hněvu a negativního postoje, odpusťte sobě i ostatním.

Blizenci- pohled se shora, nadhledKdyž máte náladu, umíte nádherně létat. Tak se rozlétněte jako svobodný pták. I na své problémy se tak můžete podívat z nadhledu. Z ptačí perspektivy budete moci snadno dostat svou nynější situaci do souladu s vaším posláním. Tak rozevřete svá křídla a dotkněte se hvězdy nesoucí vaše jméno. To nejhorší máte za sebou, těžká práce přinese své výsledky a vaše čekání je u konce.

 

Raci,

čeká vás rozhodnutí a nebudu vám namlouvat, že bude snadné. Musíte jít dál, zvolit jednu z cest na křižovatce života, ale plně vědomě. Za své rozhodnutí si ponesete následky, ale strach mít nemusíte. Volba je nejistá, neznáte ještě odpovědi, hlavou se honí tolik otázek. Ale všechno vědět zatím nemůžete, vše zjistíte, až si zvolíte jednu možnost. Nechte se vést svou intuicí, ta nezklame.

Po náročném začátku měsíce přichází náležitá odměna. Můžete se houpat na vlnách hojnosti. Občas si vyzkoušíte své manévrovací schopnosti, ale to, co umíte a víte, vás povede. A když to vše spojíte se svým talentem, nadějí a sny, tak si buďte jistí, že směr budete mít správný. Tak přestaňte sedět doma na zadku a vrněte do vln života, žijte aktivně.

 

Lvi,

jste příkladem pro ostatní, a zaslouženě. Prožili jste si toho opravdu hodně, máte bohaté zkušenost (výhry i prohry), prolili jste mnoho slz (štěstí i smutku), a proto můžete být v této pozici, být vzorem. Z velkého utrpení vzešla moudrost a tu se právě teď máte podělit s ostatními. Jak to udělat? Prostě a jednoduše buďte sami sebou, nenasazujte si žádnou masku, nehrajte žádnou roli, prostě jen buďte tou osobou, kterou ve skutečnosti jste.

Vše je v neustálém pohybu a žije svým vlastním životem. I vy jste tohoto proudu součástí. Vše někde začíná, pokračuje a nějak končí. Pokud se budete na tyto části dívat oddělen, nikdy nezískáte ucelený obraz. Vy sami jste nositelem inspirace pro ostatní. Možná máte i prorocké sny nebo jen něco víte, i když nemáte tušení, jak reálně vysvětlit. Jako kouzlem se přenesou vaše sny do reality. A nebudete z toho mít prospěch jen vy sami.

 

Panny,

nejraději bych do vás žduchla. Ano, čtete správně, potřebujete popostrčit (a někteří možná i nakopnout). Tak už se odhodlejte a proměňte své sny v realitu. Naučte se nebát, objevte nové věci, možnosti a zdroje. Je to ten správný směr. Pokud v tom nechcete být sami, tak věřte, že pomocná ruka je na blízku. Tak honem do akce§

Vaše úmysly jsou detailně promyšlené a silně motivační. Svá přání jste vystřelili do vesmíru snad kouzelnými šípy. A cíl byl zasažen. Gratuluji. Říká se, že náhoda neexistuje, ale brzy poznáte, že se vám postaví do cesty přesně ti lidé a okolnosti, které právě teď potřebujete. Neztraťte svůj nadhled a přístup a vše půjde jako po másle.

 

Váhy,

život je jako nekonečné dobrodružství a vy právě jedno velké a nové začínáte. Možná si nejste jistí, je to neznámé místo, okolnosti nebo příležitost, ale obavy hoďte stranou. Těšte se na zázraky. Vy nejste ti, kdo cestu hledají, ale ti, kdo ji sami vytvářejí. Buďte i nadále vnímaví při objevování tolika nových věcí. A obavy mít nemusíte, jste stále v bezpečí.

Vahy- velky uklidČeká však jeden úkol, zbavit se všeho nepotřebného. Zní to jednoduše, ale nemusí tak lehké být. Uvědomte si, kolik zbytečných věcí, vzpomínek, papírů i osob kolem sebe máte. Abyste mohli lépe zaměřit svou pozornost a soustředit se plně, potřebujete mít kolem sebe i v sobě uklizeno. Po takovém generálním úklidu se budete cítit svobodně a uděláte tak dostatek místa pro vaše nové možnosti a příležitosti.

 

Štíři,

co vás čeká? Bude to citové naplnění, prosperita, štěstí nebo splněná přání? Možná taky všechno dohromady. Žijte svůj život v sebeúctě a sebelásce a pak pochopíte, že hojnost se neměří majetkem, ale tím, jak se cítíte a jak svůj život žijete. Každopádně čeká vás období plné štěstí a radosti, tak ho pořádně užijte a prožijte plnými doušky. Pokud to pochopíte, přijde i materiální ohodnocení.

Pokud se zrovna nacházíte v období, kdy máte pocit, že příležitosti a možnosti, které se vám nabízejí, pro vás nemají žádnou hodnotu, tak se zastavte. Není to tak, jen se musíte naučit větší vytrvalosti a odolnosti. Také šetřit vlastní energií by se vám dost vyplatilo. Ponořte se hluboko sami do sebe a pak naleznete pravdu sami o sobě. Jen ve svém nitru najdete ujištění, že jdete správným směrem.

 

Střelci,

potřebujete se vyléčit. Tím nemyslím jen fyzické choroby, ale hlavně své srdce, duši a mysl. Léčení bude hrát teď nejdůležitější roli ve vašem životě. Možná touto cestou objevíte i své skryté léčitelské nebo terapeutické schopnosti. Pokud vás v tomto období začne lákat studium nějakého podobného zaměření, s chutí se do něj vrhněte. Zamyslete se, co máte změnit (je to jídelníček, usmíření se s někým, zahojit se staré křivdy a zranění)?

Pokud se vám to podaří, pak očekávejte nečekané. I pokud budete mít jasný a do detailu promakaný plán, tak i tak se může změnit doslova cokoliv a kdykoliv. Možná se vám to ze začátku nebude líbit, ale časem zjistíte, jak dobrodružná taková neplánovitá cesta může být. Když si ponecháte svou osobitou hravost a zvědavost, pak se můžete těšit i na „náhodné“ příležitosti a osudová setkání.

 

Kozorozi,

máte v sobě naprosto dokonalý vnitřní alarm. Spustí se pokaždé, když se něco vychýlí z normálu. Vstupujete do období, kdy je potřeba se pořádně dívat pod nohy, všímat si detailů a být opatrní. Ano, chápete to správně, nyní budou prověřeny vaše schopnosti, znalosti i dovednosti. Vstupujete do něčeho nového (možná je to vztah) a víte, že vás to už navždy změní. Budete odvážní a projdete tímto rizikem nebo raději zůstanete stranou v bezpečí?  Tuším, co odpovíte.

Nic neuspěchejte, jděte pomalu, ale jistě. Tento pomyslný závod je o vytrvalosti a ne o rychlosti. Pokud zvolníte, pak budete žít nejen klidnějším životem, ale i váš přístup se zcela změní. Naučte se více si vychutnávat všeho (okamžiku, vůní, chutí i samotného bytí). Uvidéíte, že se vám to vyplatí a získáte tak volnější cestu ke splnění svých snů.

 

Vodnáři,

odpovězte si zcela upřímně, líbí se vám to, co uvidíte při pohledu do zrcadla? Je na čase, abyste zpytovali svědomí. Opravdu se máte rádi a chováte úctu a respekt k sobě samotným?  Vzpomeňte si, co všechno už jste se naučili, čeho jste dosáhli, co se vám povedlo, jaké kouzelné okamžiky jste prožili. Pokud si začnete vážit sami sebe, pak se dočkáte odměny. Zabránit si v tom můžete jen vy sami.

Pokud se necítíte dobře sami se sebou, pak je na čase na podrobnou inventuru vnitřního světa. Čeho se bojíte, před čím se schováváte? Pokud se ve svém „doma“ necítíte spokojeně a bezpečně, pak je potřeba si ujasnit, že jde jen o pocit. Pocit jistoty a bezpečí je totiž jen ve vašem srdci, ne v místě. Najděte si tedy nový, krásnější domov, zabydlete se a zařiďte si své doma (své srdce) znovu. Uvidíte, jak krásný život může být.

 

Ryby,

připadá mi, jakoby se do vás vliv nový život. Ten elán a optimismus z vás doslova přetéká. Radost se podívat. Zůstaňte takto otevření, obdivujte krásu světa a kreativně postupujte životem dál. Máte před sebou období, kdy můžete začít cokoliv nového (projekt, sen, vztah), vše se podaří. Pokud budete své plány a sny sdílet s dalšími lidmi, rychlost splnění se doslova znásobí. Z malé jiskřičky bude najednou pořádný plamen.

Dávejte si pozor na opakované vzorce z minulosti. Pokud víte, že jste se do podobné situace už dostali a pak následovalo něco, co již nechcete zažít, pak to rychle změňte. Nemusíte již opakovat staré nefunkční vzorce chování, nevhodná, ale zažitá schémata, a chyby. Stojíte před rozhodnutím jakou cestu zvolit. Bude to ta neprozkoumaná nebo ta, která vede kolem obrovské díry, do níž jste již mnohokrát spadli? Toto rozhodnutí vám přinese cenou zkušenost.

 

S láskou Dana Chara

 

Pokud chcete zjistit více, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ke splnění vašich snů (a ani větší dálky se bát nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

 

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře