Karetní poselství na KVĚTEN 2021

i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Na svém začátku nebude květen působit příliš optimisticky. Budete se muset něčeho vzdát, něco bude ukončeno či o něco přijdete. Ve výsledku to nebude tak těžké, jak by se mohlo zdát. Dalo by se to přirovnat k takovému stavu bez tíže. Prostě víte, že se má něco stát, ale ani se vám moc nechce zkoumat, co nebo proč, by to mělo být. Toto nijaké období lze krásně překonat tvořivou činností. Popusťte uzdu své fantazie, tančete, tvořte, zpívejte, tančete. Prostě dělejte cokoliv, co by vám zvedlo náladu a vykouzlilo úsměv na tváři.

Rodíme se téměř jako jasnovidci

dary a schopnosti mame uz pri narozeni

Když se narodíme máme v sobě spoustu talentů a darů. K nim patří i takzvané mimo smyslové schopnosti. Od počátku jsme tedy připraveni jít za hranici „možného“. Postupně se tyto ztrácejí, pokud na nich vědomě nepracujete. V těchto dnech se bude více otevírat brány do „neznámého“ a přímo ze Zdroje půjde vedení a pomoc těm, kdo chtějí růst a jsou připraveni se posunout a jít dál a hlouběji.

Magický klub

Unikátní prostor pro napojení se na vaši intuici, sebe samotné i na informace mezi nebem a zemí přináší Magického klubu. Tématem právě prvního měsíce je právě vše před chvílí uvedené. Pokud vás láká práce na sobě a líbí vám můj styl komunikace, jděte do toho se mnou. Své exkluzivní místečko si zajistíte zde. A květen (máj) je startovacím můstkem krásně v lásce.

Nepříjemná zpráva? Ani ne

Pár dní před novoluním možná dostanete zprávu, která vás nepotěší. Nepříjemnou však bude jen, pokud odmítáte přijmout realitu, jaká ve skutečnosti je. Přijměte to jako fakt a věřte, že vše se děje z nějakého důvodu. Jaký to je? To zjistíte již velmi brzy, protože je pro vás nachystaná daleko lepší varianta, cesta či odměna, než ta původní. Jen to nebude hned. I po novu můžete mít ještě pár dní pocit, že se nic nedaří. Nezdávejte se, ono se vše v dobré obrátí. Není třeba věšet hlavu, kritizovat se nebo ztrácet víru.

Rychle vstávat a jednat

vstavat a jednat

Květen, kolem své poloviny, vás pořádně zvedne ze židle. Naplno pocítíte, jak se vám navracejí síly, i po duchovní stránce. A co ta kreativní část vašeho já? Ta se už nemůže dočkat, až se pohnete a vyrazíte naplno do akce. Dovolte si pořádně zazářit a podělte se o své dary i s ostatními. V těchto dnech najdete všechny odpovědi a řešení snad ihned. Možná už bylo na čase, tak ať tyto energie nepromeškáte.

Jak zpracovat energie jednotlivých znamení zvěrokruhu?

S tím vám lehce pomůže projekt „Energie znamení zvěrokruhu“. Pokud se chcete posunout, odbourat a zpracovat nějaké energie, které již nejsou s vámi v souladu, tak neváhejte. Dočasně je tento program za zavádějící cenu. Svou pomoc najdete zde.

Realita, přání nebo noční můra?

V poslední třetině měsíce května bude opět prověřena vaše intuice. Budete muset se připravit na to, že je nutné vědět, co je realita a co si na skutečnost jenom hraje. Nezaplétejte se do detailů nebo se rovnou ve všem nepitvejte do kola. Raději si zaměřte na to podstatné. Honí se vám hlavou různé otázky a nemůžete nalézt odpovědi? Pak se zeptejte sami sebe, co je ve skutečnosti podstatou vašeho dotazu. Buďte za všech okolností upřímní k sobě samotným, i k těch druhým. Autenticita vám pomůže zůstat v napojení na sebe samotné. Pro jistotu nyní nedělejte závažná rozhodnutí a opravdu naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Už za pár dní se vše pohne opět správným směrem.

V napojení na sebe samotné vám pomohou i „Karty Magie života“. Ty si sami můžete s mou pomocí vyrobit, na cítit si je a tak k vám budou promlouvat vaší řečí. Pořídit si je můžete tady.

Zaměřená pozornost

Všechno, co si myslíte, co říkáte i co děláte, má vliv na to, co vám děje. Všímejte si toho, co vysíláte ven. Všechno se zrcadlí zpět. Ovlivní to nejen vás, ale také všechny kolem. Váš život ovlivníte tedy i tím, že se zaměříte na to, co si přejete a jak chcete, aby se vše odvíjelo, na to nezapomínejte. Udělejte si vnitřní inventuru a více se zabývejte oblastmi ve svém životě, kde nevládne soulad a harmonie. Přizpůsobte se podmínkám, které momentálně jsou a nelpěte na ničem. Tak se krásně vše posune tím správným směrem. Květen, ve svém konci, vám k tomu pomůže.

Rady na květen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,
sny a vize do budoucna

zbavte se strachů i obav, rozhodnout se můžete, i když je to těžké. Už máte všechny potřebné informace. Změna může přijít, nic není nemožné, je to jen na vás. Květen vám bude dodávat spoustu vhledů a synchronicit. Raději si zapisujte své pocity i své sny. Časem se vám to bude hodit. Buďte vděčni za vše a užívejte si přítomný okamžik.

Býci,

zpomalte, ať se nevyčerpáte. Snažíte se toho zvládnou moc naráz a opakujete stále stejné chyby dokola. Zastavte se a přehodnoťte své kroky. Zvrat přijde i osvobození se od problémů a zátěží. Je k tomu ale nutné, abyste svou pozornost zaměřili na to dobré, čeho se vám dostává. Vytvořte si prostor, který vás bude ve vašich záměrech podporovat.

Blíženci,

buďte otevřeni změnám. A že jich květen přinese pro vás hodně. Vše zvládnete a nakonec to bude i hodně plodné období. Na vše se snažte dívat z nadhledu, získáte tím novou perspektivu. Je možná, že i někteří lidé z vašeho života odejdou. Budou to ti, kteří již s vámi nejsou v souladu. Odpusťte jim i sobě samotným, tak si vyléčíte své rány.

Raci,

váš hodnotový systém květen od základů změní. Tím se otevřete novým příležitostem a nebudete tak ulpívat na minulosti. Oslavte to, vítaná změna je tu. Můžete očekávat i podporu od lidí, kteří mají zkušenosti a dokáží snadno pomoci a poradit. Možné je všechno, co si umíte představit, tak si odpusťte reakce na základě zkušeností z minulosti.

Lvi,

vraťte si do života znovu řád a systém. Jinak nic poběží tak, jak byste si přáli. I kvalitní spánek a odpočinek vám dodá více, než si myslíte. Emoční směsice, kterou prožíváte, je také součástí procesu. Nechte vše na sebe působit a nesnažte se vyřešit vše hned. Květen, ve své poslední třetině, přinese více hojnosti, štěstí a naplnění v mnoha směrech.

Panny,
kyvadlo, intuice, napojeni na sebe

naplno využívejte svou intuici, snadno tak rozpoznáte světlo od tmy a lež od pravdy. Budete mít vše pod kontrolou, takže se můžete směle pohnout dál. Zaměřte se hlavně na sebe samotné, pečujte o své tělo, abyste se cítili skvěle a pořádku a mohli tu být i pro druhé. Na konci měsíce bude již v plné síle a velmi aktivní, spíš přímo akční.

Váhy,

i když vám spousta věcí bude připadat nespravedlivě, nesnažte se tolik bojovat o svou pravdu vše by se jen zhoršilo. Vyhněte se hádkám a sporům, dejte si pozor na skryté nepřátelé. Přehodnoťte svůj život i vztahy, buďte více sami se sebou. Květen vám ve svém závěru nakonec pomůže roztáhnout křídla a být v souladu se svým posláním.

Štíři,

nepropadejte tlaku okolí, nezmatkujte. Hrozí se ukvapeně rozhodnete špatně. Mohou objevit také průtahy a nečekané komplikace. Ztište svou mysl a napojte se zpátky na sebe. V přírodě to půjde nejsnáze. Buďte vnímavější, aby se před vámi mohla otevřít nová úžasná teritoria. Už nemusí být ti, kdo cestu hledají, ale těmi, kdo ji vytvářejí.

Střelci,

květen bude pro vás hodně náročný. Nevzdávejte se. Uvidíte sami, kolik sil ještě máte, když budete mít pocit, že už nemůžete. Neslevujte ze svých plánů, vše se nakonec vyřeší. Nedovolte druhým, aby překračovali vaše hranice, věřte si. Na konci měsíce pocítíte silnou touhu něco změnit. Nebojte se a udělejte to. Pohyb je vlastně stavem mysli.

Kozorozi,
sen, napovedy do snu

svou zkoušku jste úspěšně složili a teď je čas na zaslouženou odměnu. Užívejte si naplno všechno, co život nabízí. Protančete se životem. Spousta důležitých informací, zpráv a rad vám bude přicházet i do snů, věnujte jim pozornost. Květen je pro vás skvělým startem pro cokoliv nového. Vaše nápady a kreativita budou na výsluní, tvořte a sdílejte.

Vodnáři,

mnoho věcí není takových, jak se zdá. Naplno využívejte své instinkty, ty vás nezradí. Buďte trpěliví a prohlubujte své intuitivní schopnosti. Věřte, že na své cestě nejste nikdy sami a vždy je tu někdo, kdo vám může pomoci. Jste podporováni a milováni. Čeká vás také nová zkušenost, ta prověří vaši odvahu. Život se vždy neodehrává jen v bezpečí.

Ryby,

nejste ochotni vyslechnout ty, kteří se vám snaží poradit. Je čas na pohled do vlastního nitra a zpomalit. Na každý problém existuje jednoduché řešení a na nic nemusíte být sami. Důvěřujte vazbám, které jste si vytvořili dříve. Nabídněte svou pomoc druhým, abyste ji také dostali, když ji budete potřebovat. Nesnažte se o nic násilím a na ničem a nikom nelpěte.

Přeji kouzelný květen!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Budu ráda, když se spolu propojíme i více. Najdete mě i zde: Facebook, Instagram, Youtube.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře