Karetní poselství na ČERVEN 2018

Karetní poselství

na ČERVEN 2018

V posledních dnech vše tak trošku stagnovalo a možná jste nechápali, proč se věci dějí (nebo spíš nedějí). Odpověď, i pokud stále nepřišla, je jasná: nechte vše plynout a věřte, že vše má svůj důvod. Zůstaňte v klidu, podřiďte se situaci a nechte se překvapit věcmi příštími. Byl započat proces sebezkoumání. Přicházejí k vám totiž nové možnosti a je potřeba pracovat se svým vědomím. Využijte svého vnitřního světa k návratu ke své vlastní jasnozřivosti a k vědění.

neprijemna zpravaDostali jste nepříjemnou zprávu? Vaše přání je nedosažitelné? Řeknu vám proč to tak je. Odmítáte se totiž smířit s realitou a vaše touha není v souladu s vámi a nepřineslo by vám to užitek a ani radost. Pokud zrovna prožíváte smutek, lítost nebo zklamání, tak si vše prožijte a pusťte. Jen tak můžete jít dál. Nedávejte žádné podmínky, jen se změně situace přizpůsobte. I to zatažené nebe se vyjasní. A třeba vás čeká něco daleko zajímavějšího a přínosnějšího.

Zaměření se na sebe přináší hojnost

Nyní se zaměřte více na sebe, možná jděte až do sebe. Pokud budete moudře vládnout sami sobě, pak se těšte na velmi plodné období (tvořivost, akce, dobré obchody i materiální obohacení). I nepříliš lehké životní situace zvládnete s lehkostí a velmi přirozeně. Ta největší síla se totiž objeví, až když budete mít pocit, že vás život snad trhá na kusy. Zamyslete se nad tím, kde a jak si obnovíte svou životní sílu. Ideálně začněte tím, že odstraníte vše, co již nepotřebujete a nechcete ve svém bytí dále mít.

vira v sebe samaVěřte své vlastní dokonalosti, už dávno máte, vlastníte vše, co potřebujete, sami v sobě. Žijte plně v přítomnosti, nenechte se strhnout do vlastních představ o tom, jak něco bude pokračovat, jak to dopadne, jak se vše vyvine. Reagujete tak podvědomě na základě svých minulých zkušeností. Ale pokud se do toho nenecháte zatáhnout, tak vše může mít i jiný průběh. Jak to? Když víte, že je na chodníku díra a už jednou jste do ní spadli, uděláte to znovu? Samozřejmě, že ne. Jedno poučení stačilo. Tak proč zkušenosti nevyužít ve prospěch věci?

Tvrdohlavost nikam nevede

Nesnažte se nikomu a ani sobě nic dokazovat. Tvrdohlavost, pýcha a neústupnost vás k vytouženému cíli určitě nedovede. A přešlapovat na stejném místě dál jistě nechcete. Uvolněte tlak, tolik se nesnažte, nelamte vše přes koleno. A pak to půjde, proud se uvolní. Tím, že se stanete pozorovatelem, získáte znovu rovnováhu a zbavíte se negativních emocí. Poslouchejte svůj vnitřní varovný systém, ten vám napoví, pokud se situace moc vychýlí z normálu. Možná nová zkušenost prověří vaši odvahu. Určitě však nebezpečí nepodceňujte.

Potřebujete navigací pro vaši životní cestu? S eBookem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ máte první krok hotov. Ten druhý je jen na vás- jít do akce a překonat chronicky známé velehory AŽ-PAKy.

 

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

 

Berani,

Slunce dodává energii pro život na Zemi a vaše vnitřní energie je zase Sluncem pro váš život. Jak jste na tom s hospodařením s touto důležitou pohonnou hmotou? Kam ji investujete- do sebe nebo jen do péče o ostatní? Pokud jste unavení, tak je to jasné. Znovu najděte svůj zdroj energie a dobijte si baterky. Nyní nedělejte důležitá rozhodnutí a nepodepisujte smlouvy, mohli byste litovat. Chcete zrušit nějaký závazek? Pak je ideální doba.

Po bouřce je vždy klid a takový stav bude u vás převládat v druhé polovině měsíce. Konečně je tu klid a přicházejí i pocity štěstí, které posilují vnitřní harmonii. Problémy berete více s nadhledem, spíše jako výzvy. Vidíte více pod povrch. Situace i vztahy se uzdravují. Nebojte se změn, buďte více přístupní. Není již čeho se obávat, hlouběji než byli, už klesnout nemůžete. Tak co vidíte nahoře?

 

Býci,

máte dostatek, ale možná nevíte, že čím více budete svou hojnost sdílet, tím se vám násobně vrátí. Přijměte odpovědnost do svého života, pusťte strachy z nedostatků a nedokonalosti, věřte sami v sebe. Všechny vaše potřeby jsou nyní naplňovány. Pokud stojíte před rozhodnutím a máte dojem, že neznáte odpovědi na všechny své otázky, vykročte. Jedině tak získáte své odpovědi a vše se ukáže v jasném světle. Věřte své intuici, povede vás vždy správně.

V druhé části června vás mohou přepadnout dojmy, že máte něčeho stále nedostatek (fyzický, psychický či materiální). Uvědomte si, že pokud něco vlastníte, tak o to můžete také přijít. Raději zaměřte svou pozornost na to, jak se stát úspěšným (v představách i mluvě používejte slovo „jsem“), šťastným a zdravým člověkem. Obavy vám k ničemu dobrému neposlouží. Vaše přání budou vyslyšena. Jen odevzdejte své touhy a sny těm nahoru (modlitbou, meditací, sněním).

 

Blíženci,

stripky autenticity u Blizencupříliš se přizpůsobujete okolí a okolnostem a dějům kolem vás, buďte více sami sebou. Respektujte svá vnitřní pravidla a pocity. Vím, že je to těžké, každý hraje v životě spoustu rolí. Poskládejte střípky své autenticity a buďte celiství. Ano, znamená to, že budete muset něco ukončit, možná i porušit slib. Ale vaše skutky musí být v souladu s tím, v co věříte, a také prospěšné (vám i případné protistraně).  Pokud se budete snažit vše udržet při starém, cena bude příliš vysoká. Jedině rozchod (ukončení) přinese štěstí.

Důvěřujete?  Myslím, že vaše důvěra ve vás samotné i v okolí je značně narušená. Ano, trvá dlouho ji získat, ale o to rychleji se ztratí. Začněte znovu věřit a získáte mnohem víc, svou životní energii. Nemusíte mít obavy, jste v bezpečí. A teď mám pro vás téměř nadlidský úkol- požádejte o pomoc. Nemusíte být na své starosti sami, stačí si jen požádat a pomoc přijde (možná i od někudy, kde byste to absolutně nečekali).

 

Raci,

máte dar citlivosti a je na čase ho začít poslouchat a řídit se jím. Před nedávnem jste tuto vlastnosti schovali někam do pozadí a řídili se spíše svým okolím. Pokud se vám třeba nechce jít do konfliktu, poslouchejte své vnitřní vedení a požádejte si o radu, jak z celé situace vyjít mírumilovnou cestou. Obklopte se lidmi, kteří mají podobné vnímání jako vy. Jste pány svého života, žijte promyšleně, s jasným pohledem a nezaujatě. Vaše záměry se vyplní, motivované úmysly jako kouzelné šípy do nebe, tak změňte svět.

Ve druhé polovině měsíce budete příliš zaneprázdněni. Je kolem vás až příliš hluku a vy tak nemůžete zaslechnout ty správné informace. Najděte si čas a buďte nějaký čas v tichu, ideálně v přírodě. Vaše myšlenky se projasní a kroky naberou správný směr. Z minulosti se můžete jen poučit, krásnou budoucnost si představovat, ale žít musíte tady a teď. Získejte opět pevnou půdu pod nohama.

 

Lvi,

v první části měsíce se dostanete do situace, která si vyžádá vaši plnou pozornost. Je dost pravděpodobné kvůli svým hodnotám přehlížíte své priority. Je čas pro jasné nastavení osobních hodnot v návaznosti na priority. Uspokojením priorit nabere váš život nový směr a spád. Období překážek je u konce, tak toho využijte a vyrazte vpřed. Přichází stádium dobrodružství a objevování. Udělejte jakoukoliv změnu, na kterou budete mít chuť (jiný účes, zajímavá cesta, nová práce nebo třeba stěhování).

S láskou pečujte o sebe i druhé, vyrovnají se tak energie. Můžete přijímat zájem od druhých a zároveň rozdávat. Je čas zastavit a odpočívat. Udělejte si radost a dopřejte si den volna a překvapte své blízké. Přinese to pocity bezpečí, radosti a naplnění. Po načerpání energie se s chutí pusťte do vyklízení harampádí doma i v práci. Zbavte se všeho, co již nepotřebujete. A to na fyzické i psychické úrovni. Pak přijde něco nového.

 

Panny,

Panny a boj se strachemzačněte pracovat se svým strachem a proměňte ho v energii, která vám umožní udělat průlom ve vašem životě. Změňte úhel pohledu na své obavy a postoj k nim. Nikdy to není tak strašné, jak by se mohlo zdát. Dosáhněte svého vítězství, nejen nad strachem (místo strašáku tu bude jen udivený pozorovatel zdálky). Také objevíte podstatu svých citů ve všech formách a výrazech. Přichází k vám láska a hledá partnera k tanci. Jste jako magnet a přitahuje harmonické a láskyplné partnerství, tak si užívejte.

Stojíte před výzvou, pokud se rozhodnete vědomě, tak vše jednoduše překonáte. Je dost pravděpodobné, že se vám podaří dokončit i dlouho odkládané věci a dokážete se rozhodnout i v nelehkých životních situacích. Radost z dokončeného z vás udělá opravdového vládce svého života. Není divu, že pak budete opravdovým vzorem pro ostatní. Svou moudrostí jste si to zasloužili. Všechny zkušenosti se vám teď budou hodit.

 

Váhy,

vyjádřete svou mužskou stránku povahy (to platí i pro ženy). Musíte do svého života znovu přidat disciplínu a hlavně pochopit řád věcí. Není již třeba trávit tolik času v iluzích a nad prací, která nepřináší výsledky. Rozhodněte se a konejte jasně, udělejte první krok a vytvořte si svá vnitřní pravidla.  Získáte tím stabilitu. Na své problémy se podívejte z nadhledu, vaše neviditelná křídla vám dodají novou perspektivu a budete více v souladu s vaším posláním. Trápení skončilo, vše v co jste doufali, máte na dosah.

Štěstí se skládá z mnoha malinkatých částeček a nedá se koupit v žádném obchodě, je součástí každého z nás. Vychází z vašeho vnitřního světa a z kroků, které konáte. Zaměřte svou pozornost na drobné radosti každého dne, vaše příjemné pocity to znásobí. Staré rány i nepěkné vztahy se pomalu hojí, dokážete odpouštět (sobě i druhým), proto si zranění léčí. Zaměřte se na svůj životní styl a udělejte něco jinak.

 

Štíři,

láska je potravou pro vaši duši a světlem vašich dnů, hasí žízeň a dodá vám i křídla. Buďte vnímaví vůči sobě i ostatním, uplatňujte lásku ve všech směrech bytí. Naučte se ji přijímat s otevřeným srdcem a také jí obdarovávat. Přinese vám to hluboký pocit radosti a vnitřní spokojenosti. Líbí se vám váš vlastní odraz v zrcadle? Pokud ne, začněte pěstovat i lásku a úctu k sobě samým. Uvědomte si, kolik jste toho již zvládli a dokázali, nepodceňujte se a věřte v sebe samotné. Vrátí se vám to násobně.

Pokud jste zrovna sami, využijte toho ve svůj prospěch. A pokud ne, tak si najděte chvilku o samotě. Prozkoumejte své pocity, zjistěte, z čeho pramení. Možná jste právě vy v nefunkčních vztazích nebo situacích a berete si toho na sebe moc. Obavy ze samoty hoďte stranou a využijte ji odpočinku a relaxaci. Už jste dospěli do další fáze a ve vašem životě se rodí něco nového a krásného. Vaše sny se právě probouzejí do reality.

 

Střelci,

máte problém přijímat pomoc a lásku od druhých. Přijímání souvisí s ženskou energií. Odhoďte zbytečný ostych a přijměte svou ženskou energii (a to i muži). Situace a lidé, které k vám přicházejí, vás ochrání a poskytnou vám pomoc a radu. Tak otevřete oči i srdce. Pokud máte pocit, že jste uvízli nebo jste se zasekli, věřte, že to má důvod. Jak jinak byste se zastavili? Rozhlédněte se kolem sebe, na co teď máte zaměřit svou pozornost? Prostě není vhodná doba jít vpřed, najděte potěšení v tom, co jste přehlíželi.

Kde je vaše hranice tolerance? Víte, ostatní si k vám dovolí jen to, co jim sami dovolíte. Je-li narušen váš osobní prostor, proto reagujte více svými pocity a emocemi. Když je vám něco nepříjemné, tak to dál nedovolte! Všechno je spojeno se vším a vše má svůj začátek, střed a konec (zážitek i život sám). Nevnímejte jednotlivé části odděleně, ale jako celek. Ve skutečnosti vše neustále proudí, tak nasedněte do proudu.

 

Kozorozi,

víte, co ovlivňuje vaši realitu? Jsou to emoce, prostředí, kde se pohybujete, a lidé, se kterými se stýkáte. Záleží jen na vás, zda se stýkáte s moudrými lidmi nebo s hlupáky. Jedině se správnými lidmi můžete mít radost ze spolupráce. Vylaďte své prostředí tak, aby vás podporovalo. Nemusíte všechno dělat sami (i bez vás vyjde slunce). Přestaňte lpět na své vedoucí pozici a nechte i ostatní se projevit, budete příjemně překvapeni. Ani vy sami se nenechte ovládat, věnujte pozornost svým hranicím.

I v druhé části měsíce budete mít pocit, že stojíte na místě, ze kterého není výhled. Toto období je náročné a vyčerpávající. Dejte věcem volný průběh a věřte, že vše musí jednou skončit. Vykročte na cestu k radosti a nelekejte se prvních vratkých krůčků. A také nepřemýšlejte tolik o všem, i vaše neustálé domněnky vás vyčerpávají. Svá pochybení také neberte tak vážně, plujte více s proudem života.

 

Vodnáři,

sexualita je jedním ze základních pramenů vaší energie. Dovolte si ji volně prožívat a dejte jí průchod, dodá vám to sílu. Vaše sexuální aktivita je potlačená nebo značně zpomalená. Sdílejte ji aktivně s partnerem (nebo sami se sebou), její zdravý proud přinese prospěch tělu a uvolní emoční bloky. Jste v procesu proměny, která je krásná a hluboká. Bohužel se žádná přeměna nekoná bez ztrát a obětí. Navzdory svému strachu se zbavte všeho, co vám již neslouží. I přes ztráty se vám bude líbit, co se stane potom.

Pohyb, tanec a VodnariVraťte pohyb do svého života, probudíte tak radost, emoce i skvělé pocity v sobě. Vyrovnejte poměr mezi prací a zábavou. Vyberte si pohyb, který vám dovolí být svobodně se vyjádřit. On totiž spojí ducha s tělem a tím se odkryje váš skrytý potenciál. Věnujte zvýšenou pozornost svému zdraví, vaše tělo vám toho tolik signalizuje. Cvičení, odpočinek a zdravá strava jsou teď pro vás nevyhnutelné., aby byla zachována rovnováha.

 

Ryby,

radost je kořením života, ale skládá se z maličkostí, které často přehlížíte. Vzpomeňte si i na maličkosti z poslední doby, které vám vykouzlily úsměv na rtech. Přehrajte si je v hlavě znovu a začněte se radovat z každého detailu. Vždy je důvod k radosti, najdete jej kdekoliv (doma, v práci, v hudbě i v knihách). Život je jedna velká lekce, poučíte se tedy? Přichází k vám důležitá informace, a i když máte pocit, že neznáte všechny odpovědi, tak se nebojte, je to správný krok. Vše k vám přijde v pravý čas. Jen se zbavte předsudků.

Ve druhé části června bude vaše touha neskutečným hnacím motorem. Žene vás zdravě dopředu a je slibným počátkem úspěchu. Vy prostě jen věnujte pozornost svým přáním a snům. Stačí jen popustit kohoutek vášni a nadšení. Obklopte se podporujícím prostředím. I když máte občas pocit, že je svět vzhůru nohama, tak je nutné vyrovnat své nitro (vnitřní stabilitu) a obnovit rovnováhu.

 

S láskou Dana Chara

Pokud chcete zjistit více, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ke splnění vašich snů (a ani větší dálky se bát nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře