Karetní poselství na BŘEZEN 2019

Konec února se nesl ve znamení úspěchů. Vše, co jste rozjeli, vzkvétá a vy si tak můžete užívat zasloužený úspěch (v práci, ve vztazích nebo třeba ve škole). Máte důvod se usmívat. A to je dobře. Při pohledu do zrcadla najednou můžete spatřit zcela jinou tvář než před pár týdny. Využijte získané sebedůvěry a zamiřte na svůj cíl, toto plodné období vám pomůže i kouskem štěstí. Přidejte si do života i více aktivity. Pohyb ve vás probudí radost, uvolní emoční bloky a pozitivní pocity na sebe nenechají dlouho čekat.

Přítomnost= tady a teď

cisty list, nova zivotni kapitola
Nový začátek

V prvních dnech března se snažte udržet svou mysl jen v přítomnosti. To, co se stalo, již nevrátíte. A toužit po něčem, co bylo, skutečně nemá smysl. Ani rozčilovat se nad tím, jak jste si vysnili svou budoucnost, není správné. Jedna věc je, co jste si přáli, a druhá je realita. Skutečně jste podnikli patřičné kroky k realizaci? Berte to tak, že každý den může být novým začátkem, novou kapitolou vašeho života. Neteskněte po minulosti, nelpěte na touze po něčem lepším a žijte tady a teď. Každý den může být jedinečný a ten nejlepší. Záleží jen na tom, jaký si ho uděláte vy sami.

Zažíváte doslova přívaly energie, máte nové nápady. Zrealizujte je! Stačí natáhnout ruku a úspěch je váš. Udělejte první kroky a rozplánujte si další. Nevíte jak? Návod vám poskytne váš osobní průvodce ke splnění snů „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ (hlavně jeho pracovní sešit skrývá mapu, jak na cestě k cílům zapracovat). I přes pocity, že z vás síla doslova čiší, nezapomínejte na odpočinek. Relaxací si dobijete své baterky a neberete tak síly ke všemu, co chcete, potřebujete nebo po čem sníte. A hlavně na druhou polovinu měsíce.

S čistou hlavou je hned lépe

V polovině tohoto měsíce zesílí tendence být i o samotě a tichosti. Nelekejte se této potřeby a využijte tohoto času jen pro sebe. Vyprázdněte svou mysl od povrchních věcí a myšlenek, nezabývejte se starostmi, prostě jen ta buďte. Klidně vyzkoušejte nějakou meditaci, čtěte si nebo napusťte vanu plnou voňavé pěny. Pomůže vám to. Budete překvapeni, že se mnoho věcí vyřeší tak nějak samo, a se zbytkem si s dočerpanými silami snadno poradíte. Naplno důvěřujte své intuici, ta vás nikdy nezklame. Máte živé sny? Pak se zaměřte i na ně, mohou vám toho hodně objasnit.

relax, odpocinek
Odpočinek a relax

Nebojte se strachu

Ke konci března překonejte svůj strach a své skryté obavy. Pracujte s ním tak, aby jste ho přeměnili v potřebnou energii, která vám umožní uskutečnit průlom ve vašem životě. Ano, strach je naprosto přirozenou součástí života, ale obvykle nic není tak děsivé, jak se zdá. Když uděláte pomyslný krůček, pak zjistíte, že to nebylo tak hrozné, jak jste si mysleli. Vše je jen o vašem postoji (a někdy i o destrukčních programech, které jste si sami osvojili a zakódovali v hlavě). Nevzdávejte se zodpovědnosti. Jen vy sami můžete ovlivnit svůj život. Nedělejte kompromisy jen proto, že se bojíte čelit svým rozhodnutím.

Rady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani, 

první polovina měsíce pro vás bohužel nebude příliš příznivá. Jste ponořeni do svých negativních pocitů, máte dojem, že snad všechno je špatně a nic nevychází. Nevzdávejte se! Máte totiž možnost objevit v sobě neskutečný zdroj životní síly. Ano, ten se zjeví, když budete mít pocit, že už nemáte sílu ani se nadechnout. Pokud si jste jisti svými sny a nápady, neslevujte z nich. Nakonec se všechno vyřeší. Věnujte zvýšenou pozornost i svému zdraví. Co vám naznačuje vaše tělo? Naslouchejte mu.

Dopřejte si doteky, něhu i trošku vášně. Láskyplný dotek dokáže proměnit váš život. Dopřejte je svému tělu a také je rozdávejte. Síla doteku léčí, vzbuzuje naději a vyjadřuje lásku. Hýčkejte sami sebe i své okolí. Začněte se mít rádi. Každý má své chyby, je potřeba ty své přijmout. Zázraky se dějí, mnohdy stačí jen se zbavit negativních myšlenek. I vy máte právo na lásku, tak se zbavte všech pochybností o sobě samých.

Býci,

připravte se na dobrodružství. Ve vašem životě začíná nové období. I když je možné, že se u vás objeví v této souvislosti pocity neklidu a nejistoty. Není proč se obávat, vše se vyvine k vaší spokojenosti. Řiďte se svým vnitřním hlasem a nebojte se jít i do riskantnějších záležitostí, vyplatí se to. Jaké příjemné překvapení čeká právě vás? Vyvarujte se však dramatických událostí a přílišného chaosu. Bouře tohoto typu by byla spíš ničivá. Přemýšlejte také o slovech, která chcete říct, některá by mohla ublížit.

Byci a prekvapeni
Co vás překvapí?

Svazuje vás minulost, neustále se ozývá skrze zážitky a emoce. Dovolte si plně rozvinout sebedůvěru ve své zkušenosti a intuici, které vás bezpečně provedou současnou situací. Přerušte a vyčistěte i bolestivé vztahy. Tak pocítíte svobodu i poznání. Zbavte se potřeby neustále všechno řídit a mít pod kontrolou. Máte otázky? Najděte jejich podstatu, pojmenujte si je, tím najdete i svou odpověď. Buďte autentičtí.

Blíženci,                                                                                                                                      

snažíte se toho zvládnout příliš mnoho, a příliš rychle. A nakonec se vám nic nepodaří. Zpomalte, hrozí vám totiž vyčerpání. I když teď prožíváte období, které není zrovna hezké, věřte, že tyto životní zkoušky vás posilují. Neopakujte stále stejné chyby dokola, změňte způsob, jakým se díváte na svět. Tvrdší podmínky vás naučí větší odolnosti. Možná máte pocit, že se vlečete vyprahlou pouští bez života. Šetřete svou drahocennou energii, po delším úsilí najdete to, co jste hledali.

Vaši realitu ovlivňují tři faktory. Jsou jimi lidé kolem vás, vaše emoce a prostředí, kde se pohybujete. Zamyslete se, je to přínosné a povzbudivé? Nebo vám vše kolem spíš stahuje dolů? Správnou volbou lidí a prostředí můžete hodně změnit. Vylaďte také své emoce a myšlenky, ať se může znovu dařit. Zanechte touhy vyhrát za každou cenu, boje a plánů, které jsou „přes mrtvoly“. Nechte skrze sebe proudit lásku.

Raci,

máte pocit, že se blíží velká změna, nebo se stane něco opravdu vzrušujícího? Nemýlíte se, něco velkého se opravdu chystá. To, že o tom víte dopředu, vám nahrává do karet. Můžete se s tím skvěle vyrovnat. Všechna překvapení zvládnete. Buďte otevřeni změnám, většina bude k lepšímu. Nakonec toto období bude celkem plodné. Nebojte se neznámých teritorií, objevujte je. Buďte tím, kdo cesty utváří, a ne jen hledá.

Vaše prosperita se skládá s malých životních plusů. Když se totiž spojí, vznikne jedno velké plus, tím se bude moci rozvinout vaše prosperita. Nepřehlížejte právě ta malá plus, která vás dovedla k cíli. Zavzpomínejte na své úspěchy, ožijte si je a zjistěte, co vám ještě chybí k dokonalosti celku. Jen si uvědomte, že nebezpečí a zábava není totéž. Trénujte svou trpělivost, vyčkejte na správnou chvíli. Tato příprava vám zaručí správný výsledek.

Lvi,

v prvních dnech tohoto měsíce vás nic nezastaví. Všechny problémy, které se vám postaví do cesty, raz dva vyřešíte. Buďte však trpěliví a laskaví (něžný dotek vyřeší víc než hrubá síla). Laskavost se vyplatí i k sobě samým. Poslední dobou jste toho moc nenaspali, tak to napravte. Také věnujte více času zábavě než práci. Pokud budete mít pocit, že jste trošku uvízli, pak zpomalte, zastavte se a pořádně se rozhlédněte. Když nebudete tvrdě trvat na svém, tak se vám odkryje skvělá dobrodružná cesta.

Ve druhé části března zaměřte svou pozornost na důvěru, sobě samotným i k ostatním. Chápu, že to není lehké, prošli jste si velkým zklamáním. A právě tato zkušenost narušila vaši důvěru i sebedůvěru. Návrat k víře vám však obnoví vaši životní sílu a prozáří vaše dny, Věřte své intuici i svému vnitřnímu rádci. Napoví vám totiž, když se dostanete do skutečného nebezpečí. Je však potřeba si uvědomit, že život neprobíhá pouze v bezpečné zóně.

Panny,

i když vám to možná tak nepřipadá, přichází nová kapitola vašeho života. Upouštíte od špatných návyků, ukončujete destruktivní aktivity a také se loučíte s nevhodnými přáteli. Váš hodnotový systém se převratně mění. Odpoutejte se od minulosti a otevřete své srdce všemu, co přijde. Brzy přijde velmi vítaná změna a bude co oslavovat. Zatím máte čas se zbavit všech negativních myšlenek a vlastních přesvědčení o nějakém nedostatku nebo omezení. Pamatujte, že to, co vysíláte do světa, se vám také vrátí.

Pokud vás tíží ještě nějaký strach nebo obava, zbavte se jí. Přichází období radosti a hojnosti. Hojnosti se vám dostane po psychické, materiální i emoční a duchovní rovině. Nadšeně ji sdílejte a přijměte zodpovědnost do svého života. Pak budou všechny vaše potřeby naplněny. Potřebujete s něčím pomoc nebo poradit? Neváhejte a požádejte si, bude vám vyhověno. Vše se totiž uspořádá tak, že dostanete přesně to, co potřebujete.

Váhy,

vysilani a prijimani
Co vyšlete, to přijmete

všechny vaše myšlenky jsou jako bumerang. Vracejí se zpět. Proto posílejte jen pozitivní vzkazy. Máte nyní schopnost zhmotnit si, cokoliv chcete. Ať už nyní stojíte na začátku čehokoliv (ať je to jakkoliv náročné), věřte ve své sny a zázraky se budou dít. Můžete dosáhnout opravdu čehokoliv. Je na čase začít se mít rád sám sebe, dostaví se i k vám pocit bezpečí, stability a jistoty. Udělejte něco jinak, vyhnete se tak opakování bolesti z minulosti. Bojíte se být sami? Pak si udělejte podrobnou vnitřní inventuru a zjistěte, před čím se to schováváte.

Druhá polovina měsíce vás dotlačí k tomu, abyste se zbavili ostychu a naučili se s pokorou přijímat. Situace i lidé k vám přicházejí, aby vás ochránili nebo vám poskytli láskyplnou pomoc či radu. Přijměte i své ženské „já“ (to platí i pro muže). Uvolněte se a odpusťte sobě i druhým, přijměte i své nedostatky. Když budete ochotni vstoupit do vlastních stínů, pak se mohou vyléčit i vaše stará zranění na duši.

Štíři,

vás bohužel čeká smutek nebo jistá oběť. Možná dojde k rozchodu, ukončíte nějaké přátelství nebo se něčeho pro vás důležitého budete muset vzdát. Nakonec to nebude tak zlé, jak jste si představovali. Zkuste dělat něco tvůrčího (malovat, tančit, psát, zpívat), snadněji tak toto období překonáte. Za pár dní to skončí a vy se toho hodně naučíte. Stálo by za to, zapisovat si své postřehy z těchto dnů. Žijte plně v přítomnosti, reagujete totiž na základě očekávání vytvořených z minulých zkušeností. Potřebný zdroj informací najdete v sobě samotných.

Přehlížíte důležité informace, které k vám proudí z vašeho nitra. Je to vlivem tlaku z okolí, jste jim doslova zahlceni. Poodstupte si od celé situace, získáte tím nový náhled na vše. Každá situace má své řešení. Je na vašem moudrém uvážení, jak si s tím poradíte a jaký průběh vše bude mít. Vše dopadne dobře, nebojte se. Nechte vše více plynout, odpočívejte. Svou impulsivnost raději držte na uzdě.

Střelci,

pravděpodobně vás bude lákat ztropit nějaký skandál. Máte dojem, že vody kolem vás jsou moc stojaté a přátelé najednou nejsou na dosah. Ta co jiného dělat? Máte v sobě velký chaos a cítíte nutkavou potřebu nějakým způsobem se trhnout. Zůstaňte však ve střehu, mohli byste se dostat do nebezpečné situace. Pokud si teď nejste něčím nebo někým jistí, tak raději ruce pryč. Přestaňte s nutností vše a všechny řídit, dovolte i druhým aby hráli svou roli. Vše se vyřeší, když sami sobě ustoupíte z cesty.

Inspirace jsou myšlenky, kterým vdechnete život. Stávají se tak semínky tvůrčího procesu. Obraťte proto ke svým myšlenkám pozornost. Poslední dobou jste jich mnoho nechali proplout bez povšimnutí. Nyní chtějí být zrozeny a převedeny do reality. Dostáváte se do nového stádia dobrodružství a objevování. Ať už máte chuť udělat cokoliv, s chutí do toho. Mlha kolem vás se zvedla a vy už přesně víte, co máte udělat.

Kozorozi,

co se to děje? Nudíte se, přestali jste si věřit nebo jste nerozhodní a plní pochybností? Nebojte, přejde to. Zkuste meditovat, připomeňte si něco pozitivního ze svého života nebo se pusťte do nějaké tvořivé činnosti. Černý mrak ustoupí a slunce na vás znovu zasvítí. Uvědomte si, že záleží jen na vás, zda se budete mračit nebo usmívat. Takže: pryč se sebelítostí. Seberte odvahu a ujměte se svého života. Převezměte iniciativu do svých rukou, udělejte si jasný plán. Udělejte to, co nejdříve. Výsledek vás příjemně překvapí.

Vaše tělo je jediným dopravním prostředkem, který na tomto světě máte. Dává vám také jasné a zřetelné signály, když něco není v pořádku. Naslouchejte mu. Muselo toho poslední dobou opravdu hodně zpracovat a odbourat, tak mu na oplátku věnujte dostatečnou péči (mluvte o něm s láskou, dopřejte mu kvalitní stravu, pohyb i odpočinek). Tím si můžete vytřídit i myšlenky a ujasnit si to, kdo vlastně jste a kam směřujete.

Vodnáři,

cekani a zkouska trpelivosti
Zkouška trpělivosti

váš šestý smysl funguje na plné obrátky. Zaposlouchejte se do zpráv, které k vám směřují. Tento měsíc budete potřebovat velkou trpělivost, tak neplýtvejte svou energií, abyste se ubránili negativitě okolí. Věřte své intuici a radit si nechávejte pouze od lidí, kterým věříte. Máte tendence očekávat to nejhorší hned, jak se objeví první náznaky problému. Jste zkoušeni nechtěnými okolnostmi, abyste se vzdali svých starých představ o tom, jaký má život být. Nepříjemným obdobím si čas od času musí projít každý. Jen tak budete potom schopni vidět krásu kolem sebe.

Vaše osobní energie je vzácným palivem, které vše uvádí do pohybu. A poslední dobou jste jí opravdu značně plýtvali. Zamyslete se nad tím, kam ji vlastně směřujete. Pokud jste unavení a vyčerpaní, najděte si nový zdroj své síly. Uvědomte si také své závislosti ve všech formách. Dokud budete dělat pořád dokola totéž, a očekávat jiné výsledky, nikdy vám to nepřinese to, po čem toužíte. Zpřístupněte se změnám.

Ryby,

ve vašem životě končí určité období a možná zažijete určitá zklamání a odklady. Život je prostě změna. Ta, která přijde, je nevyhnutelná a nese sebou i ztráty. Nebraňte se tomu, v konečném výsledku vyjdete z celé situace posíleni. Je vhodná doba na hodnocení toho, komu dáváte svou loajalitu. Dostáváte na oplátku stejně zpět? Všechny vztahy (osobní i pracovní) musí být v rovnováze. U vás to tak není. Následkem toho jste zneužívaní. Vraťte se ke svým snům a věřte, že vám Vesmír pošle do cesty ty správné lidi, k jejich uskutečnění.

Sexualita je jedním ze základních pramenů životní síly. Dovolte si ji volně prožívat. Ta vaše je potlačená a průchod této energie je zpomalen. Sdílejte ji otevřeně s partnerem nebo sami se sebou. Zdravá sexualita přináší prospěch nejen tělu, ale uvolní i emoční bloky. Celý svět pak bude znít v nádherné harmonii. Události i lidé se uspořádají tak, aby váš život přivedli na vyšší úroveň bytí. Buďte vděční za vše, co máte, a svou radost sdílejte.

S láskou Dana Chara

Hledáte svou cestu a ne a ne ji najít? Objednejte se ke mně na konzultaci, ráda vám pomohu, osobně, po telefonu či e-mailu.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře